Všetko o KET. Ako prebieha? Koľko trvá?

alakova
18. máj 2007

ahojte,chcela by som vas poprosit,aby ste mi napisali nieco o KETe. Ako prebieha cela liečba,kolko dni,kedy je transfer,či je po tom potrebna PN.

katarinka13
22. sep 2010

@okcelok
mozno mi urobi aj fotku...tak potom ukazem

okcelok
22. sep 2010

@katarinka13 no to by jsi už měla chtít,určo tam bude něco vidět!!Se těšíme!!! 🙂

78marcela
22. sep 2010

Ahoj holky, dnes jsem šla opět na krev, nedalo mi to, když čárka neslábla.
V pondělí měla hcg 15, dnes jsem šla zase na krev a mám 27. Sice poporostlo, a téměř dvojnásobně za ty dva dny, ale pořád je strašně nízké. Ach jo. A stále špiním.

okcelok
22. sep 2010

@78marcela a zkusila jsi zavolat svému gynekologovi a zeptat se ho na to???

78marcela
22. sep 2010

@okcelok ne, zéítra tam jedu, do centra, nebo v pátek, tak uvidím.

okcelok
22. sep 2010

@78marcela tak budu držet palce! 😉

anit78
22. sep 2010

Ahoj! jsem tu nova a vsem vam drzim palce! jsem 1. den po ket a moc moc si preju, aby to vyslo!

lilinka81
22. sep 2010

@78marcela tak to nie je este stratene.. 😉 ,drz saaa

okcelok
22. sep 2010

@anit78 Aoj,mysli pozitivně a vyjde to!!!!!!!!!!!!!!! 🙂 🙂 🙂 🙂 A zkus netestovat! Vlastní zkušenost!

okcelok
22. sep 2010

@lilinka81 Stále nic,že??? 😀 😀 😀 😀 Úžasný!

lilinka81
22. sep 2010

@okcelok nieeee 🙂 ,...dufam ze ani nepride aspon 9 mes. 😀 ,ale ked bereme ten utros,tak nikdy nevies ako to mame,ale ja verim a rozpravam sa s bruskom 🙂

lilinka81
22. sep 2010

@anit78 vitaj a to je pravda,mysli pozitivne 😉

okcelok
22. sep 2010

@lilinka81 no mě po ET přišla i přes utroš!!!! Ty jsi na něj tak hodná,to bude šťastné mimčo!!! 😀

lilinka81
22. sep 2010

@okcelok no ved to poznas,ze ktore maminy su tie najlepsie,?? no my,co si to musime odtrpiet a cakat ,ale nakoniec to stoji za to 🙂 😀 🙂

okcelok
22. sep 2010

@lilinka81 joj,to jsou pak ty nej maminy!!!!!!!!!!!!! 😀 😀 A jak se cítíš?

lilinka81
22. sep 2010

@okcelok no ani uz neviem co mozu byt priznaky a co nie,ale citim sa asi dobre 😉 ,len na to stale myslim,ved to poznas 🙂 ...a ty ? mamina ako?

okcelok
22. sep 2010

@lilinka81 mysíš,ale věčíš a to je dobře!!! 🙂 No nějak mě to pomalu dohází,že to už teď bude jiný,ale když jsem venku,tak na to moc nemyslím,asi až bude bříško,tak to bude jiné!!! 😀 😀 😀

tina1
22. sep 2010

ahojte dievčatá, už dlhšiu dobu vás čítam a sledujem vaše pocity pri tom nekonečne dlhom čase čakania na výsledok. Držím vám veľmi palce, aby ste to dotiahli do úspešného konca. Ja sa tiež pripravujem na KET-ko, dnes som bola na UTZ a zatiaľ mám výšku sliznice maternice 7 mm. Vklad budem mať 29.9.. Koľko ste mali výšku sliznice, keď vám vkladali embrijka?

anit78
23. sep 2010

@okcelok et lilinka81 - diky za mile privitani! myslim pozitivne, teda lepe receno snazim se na to nemyslet a zit normalne. I kdyz je normalni povidat si s 2bunecnym embryjkem?? 😉
@tina1 - mne ani sliznice nemerili, pri UTZ zjistili cystu a transfer nebyl jisty a pak najednou volali, ze mam jit v utery na transfer... ale poctive zavadim utrogestan, tak doufam, ze se vystylka hezky pripravuje!

lilinka81
23. sep 2010

@okcelok aj ja si prajem aby to bolo ine ,tak potvrdene ze ten drobcek tam ja a ze rastie 🙂 ,..kedy mas UTZ?

lilinka81
23. sep 2010

@anit78 aj ja sa rozpravam,aj brusko hladkam 🙂

lilinka81
23. sep 2010

@tina1 ja som mala 12mm perinkuu 😵

78marcela
23. sep 2010

@anit78 Rozhodně je to normální, povídej si s ním, jak chceš, dělej úplně všechno, jak cítíš, že bys měla a ono to vyjde.

@tina1 Ahoj, vítám tě. Já měla první ET slliznici 11, druhý KET 10, třetí KET 8. Doktor říkal, že je to jedno a že co je nad sedm je všechno dobré. | mě se s tou mojí nejnižší sliznicí uchytlo zatím nejlépe.

okcelok
23. sep 2010

@lilinka81 já mám první utz 7.10 ráno 😀 a povídej si,to je v pořádku!!! 😀

okcelok
23. sep 2010

@lilinka81 takže v pátek????

lilinka81
23. sep 2010

@okcelok hej hej zajtra rano sa rozhodne,uz aby som mala termin na UTZ ja 🙂

okcelok
23. sep 2010

@lilinka81 no u mě to je až za 14 dní,strašně dlouhá doba!!!! 😝 😝

lilinka81
23. sep 2010

@okcelok.... ved prave,staaale musime cakat ,ale aspon uz vies ze cakate dvajaaa 😀

okcelok
23. sep 2010

@lilinka81 to jo!!!! 😀 😀 Musím letět,budu odpo a odháním tvoji mrchu daleko!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😀 😀 😀 😀

lilinka81
23. sep 2010

@okcelok daaakuuujeeeeeem mojaa 😀 😵 😀 😀 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre