Všetko o KET. Ako prebieha? Koľko trvá?

alakova
18. máj 2007

ahojte,chcela by som vas poprosit,aby ste mi napisali nieco o KETe. Ako prebieha cela liečba,kolko dni,kedy je transfer,či je po tom potrebna PN.

dasa24
14. sep 2008

ahoj holky,

vítám i nové.

Tak já hlásím jen / ☹ ☹ ☹ ☹ Jsem 9 den po KET a už od včerejška test negativní, ach jo holky ☹
a to jsme měli 2-osmibuněčná. Já už nějak přestávám věřit kETU, ted mě čeká stimulace na 2 IVF+ICSI, tak snad, minule se z čerstvých povedlo. 2 x KET a nic.
Už mě bolí i prsa, a začínám jíst sladké, to mívám vždy před MS.
Tak já ty ledy tady neprolomím.

Tak Leny jsi na řadě a doufám že // 🙂

vm72
14. sep 2008

Ahojda daso24!
Copak to čtu? A myslíš,že není třeba ještě brzo? Ještě to nevzdávej...Já vím,je to těžký.

leny2
14. sep 2008

Ahoj holky,
Daso, třeba je ještě naděje, 9 den je ještě brzy. Někomu se ukáží čárky i 7 den,ale někomu až 12 den.

Věru, jak se cítíš? Byl včera puget k výročí? Nebo na to nehrajete? Hezky odpočívej, mě už to válení přestává bavit.

dasa24
14. sep 2008

ahoj Vm72 😀 ,

ráda tě vidím.

Myslím že brzo není, minule po ET už 8 den //.

Já jsem tomu ted tak věřila, byla jsem v klidu, ležela jsem.... a stejně nic ☹

A ty příznaky před MS, normálně sladký vůbec nejím, jen před MS ☹
Tak po 2 MS mě bude čekat stimulace, doufám že se to stihyne, protože v prosinci ma CAR zavřeno.

Tz máš po KET, vid? 😉

vm72
14. sep 2008

Jo,leny,pro puget jel v 8 večer na benzínku,protože na to skoro zapoměl.My nehrajem na nějaký velký dary,ale moc dobře ví že kdyby nepřišel aspoň s malou kytičkou bylo by mi to líto.Má to těžký,hoch,protože já jsem z domova zvyklá na to,že taťka na mamku nikdy nezapoměl,kdežto on vyrostl v tom,že se to absolutně vypouští...

Jinak zatím nic necítím-spíš jenom tu nohu.Ležím na gauči a mám na ní mraženou zeleninu.

vm72
14. sep 2008

daso,jj,mám včera po KET.
Bylo to ale docela šokový,protože mi řekli,že museli rozmrazit všech 5 embryjek co jsem ještě měla a já jsem při tom pořád doufala,že mi popřípadě zbyde ještě na KET v říjnu...
Takže mám poslední KET.Tak to bude buď a nebo... Ale mám zavedené 3 bojovníky.(I když laborant mi říkal,že ten jeden nejspíš stejně moc velké šance nemá)

dasa24
14. sep 2008

ahoj Leny,

no moc tomu nevěřím už, ale skočím si na krev na začátku týdne, abych mohla pro klid duše vysadit hormony.

Vm no to teda koukám ☹ , to je mi líto že už nejsou žádný v mrazáčku ☹
To se ty 2 jako nerozmrazila? ☹

Mě bude čekat ta stimulace ☹ .

holky moc na Vás myslím a doufám že budete mít obě // 🙂

leny2
14. sep 2008

Tak s těma oslavama to máte asi jako u nás, taky nejsem na žádný dary, stačí kytička a sladká pusinka.

Daso, kdy jdeš na kontrolu? Budou ti brát krev nebo test?

dasa24
14. sep 2008

Leny u nás se na kontrolu nechodí, v případě že jsou //, takže si vždycky skočím do laborky sama

vm72
14. sep 2008

Jo,dasi,já jsem měla zamražené 3 a 2 a oni vyndali ty 3 a z toho 2 nepřežili,tak sáhli do posledních zásob a rozmrazili ještě ty 2. Mrzí mě to,protože jsem to měla jako takovou "pojistku" ještě na příště a takhle to najednou bylo ráz na ráz...
Navíc já už na další cyklus stimulovat nebudu. ☹

dasa24
14. sep 2008

vm ☹ ☹ ☹ , to ti věřím, to by mrzelo každého ☹
ale doufám že se ti povede 😉 😉
Proč už nechceš stimulovat na další?

vm72
14. sep 2008

Já bych chtěla,ale finančně je to pro nás bohužel hodně náročné... ☹

dasa24
14. sep 2008


třeba se něco najde( třeba rodiče....... 😕

vm72
14. sep 2008

Rodiče už přispěli...

vm72
14. sep 2008

manžel mi říkal-vzmátoříme se,něco našetříme a třeba se to zase zkusí,ale já už zase nechci čekat kvůli věku. ☹

leny2
14. sep 2008

Věrko, já věřím, že se jeden z těch třech uchytí, tak budeš mít po starostech co dál.

vm72
14. sep 2008

Holky,představte si,že jedný holčině co měla na včerejší KET 1 embryjko nejdřív řekli,že možná žádný transfer nebude,protože to vypadá že se přes noc rozpadne a druhý den tam šla celá vystreslá jestli teda KET bude,nebo ne a oni jí řekli že bude a že embryjko je 10ti buněčné. 😨 Tak byla šťastná.A já se přiznám,že 10ti buněčné embryjko jsem ještě u nikoho nezaznamenala.To je bomba,co? 🙂

macous
14. sep 2008

Ahoj holky,
VM a Leny- držím palce holky, taky mě to zase čeká, ale ještě nevím přesně kdy, tak přeji ať se ty prďátka embrouškové u vás v bříškách pěkně snaží 🙂 mimochodem, mě při min. KETu museli rozmrazit 6! a už mám jen 2 😠

Dašo, to mě mrzí s tím testíkováním, úplně tě chápu, já měla 2 neúspěšné KETy a moc tomu taky nevěřím, asi je to tím neúspěchem 😖 takže si ten 3tí KET dám jakože cvíčo a už se začínám těšit na stimulku (sice bude možná hyperstimulák), ale budou to čerstvý prďátka, tak snad by se mi už taky mohlo i zadařit, určitě se nám to povede 😀

leny2
14. sep 2008

Macous, díky za podporu a věř tomu, že se to při dalším Ketu podaří.

Věru, mě nikdy neříkali, kolika buněčná embrya jsou, minule jsem měla blastocystu, teď morulu. Jinak u Agi se stal opravdu zázrak, že embryjko přežilo,to je asi taky nějaký znamení v dobrý úspěch.

annie29
14. sep 2008

Ahoj holky, co myslite, jsem 5. den po KET.. Ted uz by rezim mohl byt normalni? Ja jsem pro jistotu tech 5 dni jen odpocivala a povalovala se, dnes chceme vyrazit autem na navstevu. To uz by melo byt uplne v pohode ne?

vm72
14. sep 2008

annie,určitě to nevadí.Pokud se na návštěvu přemístíš autem a tam si zase hezky sedneš ke kávičce(čajíčku),bude to naopak jen dobře,že se odreaguješ a přijdeš na "jiné" myšlenky. 😉

annie29
14. sep 2008

Dik 🙂 Ja si to taky myslim a uz si podruhy rikam, ze to budu brat uplne v poho a opet jsem takhle vysrana a opatrna 🙂

leny2
14. sep 2008

Holky počítáte den KETu když počítáte kolikátý den jste po KETu?

dasa24
14. sep 2008

Leny normálně se nepočítá den KETU. Já jsem taky měla moruly 🙂

Vm určitě se povede 😉

Macousku moc děkuju 🙂 tak snad se nám povede z čerstvých 😀 ale ty máš ještě 1 Ketík tak třeba stimulku ani nestihneš 😉 😀
Znám jednuu holku co se povedlo až po 3 IVF z čerstvých a to byla na zmražených asi 15x.

Amnie určitě můžeš, já už jsem 5 den byla v práci a to jezdím sama v autě denně 100km, ted se sice 2 x nepovedlo ale při úspěšném ET jsem se 2 den chovala normálně, i jsem uklízela.......

macous
14. sep 2008

Annie nic si z toho nedělej, já to vždycky mám úplně stejně 😵 ale opatrnosti není nikdy nazbyt
Leny, prý se to má počítat až od následujícího dne, tzn. první den po KETu je den 1....

dasa24
14. sep 2008

macousku kdy máš 3 KET? 😉
Já to vidím na stimulaci kolem 20 října 😀

macous
14. sep 2008

Dasi, já jdu zítra na utz a podle toho se uvidí, ale předpokládám to kolem 23 září, jestli to bude ok.
a ty se budes stimulkovat na další KETík? já totiž stimulkuju i na KETík, protože nemám ovulku 😠

dasa24
14. sep 2008

macousku tak to budu držet palce zítra 🙂
Bez ovulky ale oni ti pomůžou 😉 🙂 😀

Já jsem ted mela 2 KET neúspěšný a v říjnu mě čeká stimulace na IVF

KETY jsem měla v přirozeném cyklu

macous
14. sep 2008

Daši, to jsi moc hodná, díky, já si stejně myslím, že budu v říjnu stimulkovat s tebou na 2 IVF, mám za sebou stejně jako ty 2 neúspěšné KETy, nějak na ně přestávám věřit 😵
Takže když to shrnu, tak si sem v říjnu budem psát, jak máme po ET dvě čárečky, už by to teda chtělo viď..

macous
14. sep 2008

jedu na nákup, pak sem ještě juknu,pa

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre