Všetko o KET. Ako prebieha? Koľko trvá?

alakova
18. máj 2007

ahojte,chcela by som vas poprosit,aby ste mi napisali nieco o KETe. Ako prebieha cela liečba,kolko dni,kedy je transfer,či je po tom potrebna PN.

deinad
8. dec 2010

@kiara15 no ved to...tak som zvedava co bude u mna, uvidime drz sa, uz len dva dni (neratam tento) 🙂

matiasko
8. dec 2010

@deinad vsak pockam co mi ine zostava 😉
nie nechcem si pripustat ziadne nadeje 😉 lebo potom je to o to horsie 😒
vsak v piatok uvidim 😔

kiara15
8. dec 2010

@deinad no som aj ja zvedava hned daj vediet co ti povie 😉

zufalka
8. dec 2010

@deinad veeelmi ti držím palčeky nech máš // ,a k tomu estrimaxu ja som ho brala do 13.tt a utrogestan sa može až do 16.tt,takže neboj všetko bude ok🙂

paja1
8. dec 2010

@deinad Moc držím pěsti-pak dej vědět-tfuj,tfuj,tfuj, 🙂

paja1
8. dec 2010

@kiara15 No bolí mě to podbruško-jak na menzes,to mě bolívá vždycky.A ty ?

kiara15
9. dec 2010

@deinad no ako si dopadla moja???

@paja1 aj mna to pobolieva sice tie najväcsie bolesti uz pominuli ale sem tam ma este zaboli 😉 no zajtra sa to rozluskne 😉

deinad
9. dec 2010

@matiasko @kiara @zufalka @paja1 ahojte kocky dakujem pekne za podporu, ani som nemala odvahu si to zapnut a opat na to mysliet...bohuzial negativne ☹ a to doktor povedal ked ma zbadal, ze vyzeram ako tehotna...takze si cez sviatky oddychnem a zaciatkom roka sa pustim do dalsieho pokusu, drzim vam palce zajtra...

slavka32
9. dec 2010

Ahojte,
ja som dnes bola na krvicke a volali mi ze test je pozitivny ale hcg je nizke, len 65 a to som 14 dni po KET. Je to vraj malo a test sa musi zopakovat o tyzden, ci hcg stupa ale este kleslo.
Nemate niekto podobnu skusenost?

matiasko
9. dec 2010

@deinad to mi je luto ☹
aj mna to zajtra caka 😒 ale ja viem ze na 99% negat. 😠
tak som aj tak naladena 😒 len sa mi tam vobec ale vobec zajtra nechce ist 😒

paja1
9. dec 2010

@kiara15 Jdeš zítra na K.O.?dej vědět budu ti držet pěstičky.tfuj,tfuj,tfuj. 🙂

paja1
9. dec 2010

@deinad To je mi líto,vim jaké to je-A ,že je to kruté.Už jsem to zažila mockrat,a čím více pokusů tím horší.Taky mě čeká ortel.

paja1
9. dec 2010

@matiasko Je to opět pořád dokola,drž se budem na tebe myslet.

zufalka
9. dec 2010

@matiasko neboj možno budeš milo prekvapená 😉

zufalka
9. dec 2010

@deinad ☹ ☹ ☹ ☹ už by tú smolu mala niektorá prelomit 😒 držkaj sa

kiara15
10. dec 2010

Tak sa hlasim vsetkym no nemam pre vas dobru spravu sliznica je nizka tym padom mi povedal doktor ze to nevyzera nadejne sice cakat na krv ale je to viac ako iste neviem ani co ktomu vsetkemu dodat som zo vsetkeho sklamana uz ani nevladzem tak som verila ze sa nam to uz konecne podari ale asi nam nedoprial to male ci pojdem do toho to uz asi nie lebo moj manzel to vzdal a bez neho sa mi neda ani financie nie su na to velmi vam dakujem za podporu vsetky A......po Z ste tu zlate babenky fakt ako jedna rodina drzim vam palce vsetkym

slavka32
10. dec 2010

@kiara15 Tak to mi je luto 😢 je to nespravodlive.

leneclenec
10. dec 2010

@kiara15 To je mi moc líto, také jsem věřila (dle všech přínaků), že to teď 100% vyjde. 😠 Jak píše slavka32, je to nespravedlivé 😠 .
Ten kdo děti moc chce a dělá pro to vše možné i nemožné, tak to nejde a ta, která je nechce, jen se "otře o trenky či slipy" a je těhotná a má dětí jako smetí a třeba ani není schopná se o ně postarat, natož jim kolikrát dát potřebnou lásku (samozřejmě to není pravidlo, chraň Bůh) . Ale vím o čem píšu, mám bohužel takové zkušenosti z okolí.
Jsme skoro stejně staré (v lednu mi bude 35), ale určitě ty jsi si prošla už dlouhou strastiplnou historií (sledovala jsem ji), já mám za sebou "jen" 2x neúspěšně IVF a 2x neúspěšný KET (ale mrazáčky už žádné nemám, měla jsem na první pokus jen 2 embryjka a na druhý 7, což odpovídá jednomu ET a 2 KETům). Buď silná a věř, že zázraky se dějí - viz. moje zkušenosti. Já teď v lednu jdu na drilling ovárií, hysteroskopii a "profuky" vejcovodů a uvidíme, zda se třeba zase zázrak nestane. Jsem s tebou a moc na tebe myslím.

leneclenec
10. dec 2010

@kiara15 Ještě jsem zapomněla napsat to, že to vlastně není definitivní, třeba doopravdy jsi těhulka . Počkej na krvičku a uvidí se.

paja1
10. dec 2010

@kiara15 Kiara akolikrát jsi byla na transféru?Já 11.A vždycky jsem řekla,že konec a pokračuji vždycky mě to přejde.Chtěla bych tě uklidnit-utěšit,ale asi to nemá cenu,pokud jsi mluvila s lékařem.Co tak skusit komplet darované celé embrya a Majka43 je má v tom jejím centru za asi 6tis.I tak se dá vyzkoušet něco jiné a jinde.Je mi to líto.A jinak testík nedělal?to je divné někdo mívá nízkou sliznici a tim to není,já mívám sliznici kolem 16-18 mm,a na prd.

zufalka
10. dec 2010

@kiara15 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢
@kiara15 je mi to moc lúto,myslela som že sa konečne rozbehne tehuvlna ☹

matiasko
10. dec 2010

@zufalka
@kiara15
@deinad tak ze hlasim ako som predpokladala NEGATIVNE 😒

zufalka
10. dec 2010

@matiasko nemam slov 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 toto už čo je? !A práve dnes som sa dozvedela že sesternica je tehotná a má z toho nervy "lebo nemá chut sa zase rýpat s plienkami " a chce mat pokoj,a chce si to dat zobrat! Aká irónia!!!

kiara15
10. dec 2010

@slavka32
@leneclenec
@zufalka
@matiasko dakujem za podporu vsetkym ale ani krv nevysla ☹ ☹ ☹

deinad
10. dec 2010

@kiara15 @matiasko ahojte kocky, moc ma to mrzi, dufala som, ze aspon Vy budete mat pozitivne spravy, aby som sa aspon z Vas tesila, je mi to luto teda za nas tri, nechapem ci je to tymto cudnym rokom, ktory nepraje... ☹ ja to skusim tiez prekonat, budem na Vas mysliet a musime verit, ze sa to raz podari...

deinad
10. dec 2010

@paja1 moja dakujem za podporu i utechu, ano je to tazke a som rada, ze tu kocky presne vedia, co napisat, ako podporit, ked to sami zazili..i ked ja by som najradsej citala len pozitivne spravy a ze sa vsetkym plnia vytuzene sny, skoda, ze realita je ina ☹

deinad
10. dec 2010

@zufalka ano veru mala by niektora babula napisat to, co vsetky chceme pocut a verit tomu, clovek pomaly straca nadej kde vidi, ze sa nedari a nedari....je to na prd..budem verit, ze do tretice vsetko naj.

paja1
10. dec 2010

@kiara15 mrzí mě to opravdu,vím jak ti je.

eyael
10. dec 2010

holky, to je v pytli! Doufám, že brzy některá tu smůlu prolomíte 😨 mě čeká KET po novém roce, bylo by hezké slyšet něco pozitivního, že to někomu vyšlo 😒

paja1
12. dec 2010

holky dnes mají být střepiny a má tam být něco o umělém oplodnění.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre