• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Všetko o KET. Ako prebieha? Koľko trvá?

5. júna 2017 
macous, ještě máš přeci jeden pokus, tak máš naději.
14. sep 2008 o 18:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Macousku,

no já v tom doufám že bude po ET // :grinning:, ale tobě se může povést ještě KET :dizzy_face: Do třetice všeho dobrého :slight_smile: a když ne tak budeme mít stejně ET v říjnu a // :grinning: :grinning:

Doufám že to tady někdo prolomí ty ledy s KET :slight_smile:

Leny ty jsi dneska 3 den po KET, vid?Tak ještě 5 dni a // :slight_smile:
14. sep 2008 o 21:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:frowning2: Cau devcata, je tu nekdo?, Ja nevim, ale mam divny pocit.Uz to jsou skoro 2 hodiny co me dost boli- tlaci podbrisek.V utery jsem mela Ket.Nemam s Ketem zadne zkusenosti.Muzete mi nekdo poradit?,Diky.
14. sep 2008 o 21:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj alicia,
já jsem ty bolesti taky měla, sice dřív, jednou mi trvali tak 4h a ted mi trvali 1,5 dne, bohužel 2x / :frowning2:

Je to normální
14. sep 2008 o 21:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uvidime, ja mam jeste na mrchu cas- asi 12dni, tak jsem zvedava.Kazdopadne se bojim...pa a dik. :frowning2:
14. sep 2008 o 21:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moc dřžím pěstičky at jsou // a pořádně silné :wink: :slight_smile:
14. sep 2008 o 21:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj holky,
Aliccia, tak ty jsi dva dny napřed než já. Dneska jsi teda 6.den po KETu?
15. sep 2008 o 10:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Asi jo. Ket byl minule utery.Aspon si muzem psat, kdyz jsme ted na tom stejne :wink: Kdy budes testovat?
15. sep 2008 o 11:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj holky,

já bych už testla ve středu, to budete 8 den :wink: :dizzy_face:
15. sep 2008 o 11:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aliccia1 ja som bola na KET...ale ak si dobre pametam tak som nemala ziadne problemy....
15. sep 2008 o 11:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Cau Daso, ja budu testovat taky tak nejak streda- patek, dlouho to nevydrzim.Mam doma 4 testiky, tak muzu testovat ...Zatim pa, letim delat obed.Zase se prijdu kolem 13 hod.
15. sep 2008 o 11:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jeste jsem se chtela zeptat Lusinkaji- a jak ti ten Ket dopadl??
15. sep 2008 o 11:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no nedobre....nepodarilo sa to.....teraz idem na 3.IVF.....ale to musim podstupit vstko od znova!!!!lebo uz nemam mrazacikov :sweat_smile:
15. sep 2008 o 11:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aliccia, já bych chtěla vydržet a netestovat doma, ale nevím jestli to vydržím. Jinak na kontrolu mám jít 25.9., to bude 14 dní po KETu. Po ET jsem testla 9.den a měla jsem tam slabou čárečku a 10.den jsem začla krvácet, takže bych to zklamání nechtěla zažít ještě jednou.

Lusinkaj, to ti budem držet moc, moc pěstičky, aby se vám podařilo.
15. sep 2008 o 12:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
holky,hlavu vzhůru a vše dopadne ok.Držte se...A hlavně pište,prožívám to s váma :wink:
15. sep 2008 o 12:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ili, a jak to máš ty? Už jsi se uzdravila? Co ti bylo?
15. sep 2008 o 12:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dnes jsem byla na kontrole a chtěla jsem se nechat uschopnit,ale brali mi ještě výtěry a znova ve střefu jdu,že mě ještě nemůže pustit,nejsem ještě fit.Nějakou bakterii infekční,z kuřecího masa. :cry: .Tak se mi ten KET pěkně protáhne.
15. sep 2008 o 12:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
To je vždycky jak zákon schválnosti, že se takhle něco vytelí. Ale neboj, taky se dočkáš. Tak jdeš ještě na kontrolu a pak to máš dostat kdy?
15. sep 2008 o 13:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj holky,

Leny, přeji hoooodněěěě moooc štěstíčka při testování a ať už tam ty dve potvůrky jsou :grinning:
Dášo, tak mám sliznici na 6 mm, ve čtvrtek jdu ještě na kontrolní utz, tak to vyjde ten KET asi na úterý.
A pak, jestli budou mrazáčci ok a KET bude, vás tady budu holky otravovat pořád :slight_smile:
15. sep 2008 o 15:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
macousku, to je super, a že budeš otravovat to vůbec vadit nebude :slight_smile:)))) :dizzy_face: :grinning:

ili to je mi moc líto, já jsem takhle měla stafylokoka zlatýho před rokem a musela jsem kvůli tomu odložit ET 4 měsíce :frowning2: ale rychle to uteklo, tak doufám že tobě taky to uteče a budeš brzo ok :wink:

Leny a Alicie já snad budu testovat s Vámi,myšlenkami a budu moc přát // :grinning:

Já si zítra skočím na krev, určitě HCG 0 a pak vysadím utrog.+prenidson a v pátek půjdu na dámskou jízdu :grinning: , už jsem nikde nebyla půl roku a po těch dvou KET si to zasloužím :grinning: :dizzy_face:
15. sep 2008 o 16:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
daso-proč myslíš že bude Hcg 0 ? Ty jsi testovala?
15. sep 2008 o 16:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
testuju už od 8 dne každý den, dnes jsem 10den a jen / a příznaky jsou jako před menstruací :frowning2:
15. sep 2008 o 16:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ach jo! To je v pr... :angry:
15. sep 2008 o 16:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
macous, už se těším až budem moc drbat.

Daso, nevzdávej to, zázraky se dějí.

Věrko, ty vycházky mě napsali i minule v pohodě,zkus se zeptat.
15. sep 2008 o 17:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte.dievcata poradte mi ako si mam zvisit slznicu aby som ju mala 10 mam ju len 7 a do stvrtku ju mam maj visiu.ozaj a niekto si zohrieval brusko.pomozete som bezradna
15. sep 2008 o 17:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kuspitko, to fakt nevím, s tím problém nemám.
15. sep 2008 o 18:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj holky, mám OHSS a ve středu jdu naštěstí na OPU a pak zda bude co, vše zmrazí.
Měla jste některá taky OHSS a následně KET?? Jestli jo, za jak dlouho jste byly fit a mohlo ke KETu dojít??
Ahoj Vm ... co nožka?? :wink: Je to lepší ??
15. sep 2008 o 19:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Cau artep, Ja mela taky hyperstimulak- dost silnej.Pri Opu mi vzaly 42 vajicek!!Nevim jak tobe, ale me na Et nepustily, a myslim si ze na Ket asi taky hned nepousti ..Ja cekala 2 mesice az mi ten hyperstimulak odezni.Vse nam zamrazily.Ted jsem 6. den po Ket a cekam na vysledek.. Zatim pa.
15. sep 2008 o 23:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Artep, ke Ketu dojde, až se Ti uklidní vaječníky, což bude záležet na Tvém těle.
16. sep 2008 o 06:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj holky,
Dášo, tak dámskou jízdu jo? to je námět do pranice, zkusím popřemýšlet, taky bych mohla zaktivovat holky u nás, že jako potřebuju odreagování :wink: Tys jako já, taky je mi to vždycky jasný před krví, menstr.příznaky poznám bezpečně, a každej mi vždycky říká, ale to můžeš být i těhu, to jsou hodně podobné příznaky, a já nikomu nevěřím a pak mě to tak nesebere, ale cokdyž .... :wink: no zítra uvidíme a kdyžtak nám to jistí říjen, to už jsme si řekli jasně :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Leny, tak co ženská, jakpak ty se dneska cítíš, odpočíváš, odpočíváš, pak dobrůtky, bumbání a zase spinkání a mezi každou touto náročnou činností chat :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face:

Artep, jak ti dneska je, kliďo napiš do tematu IVF září :wink:
16. sep 2008 o 07:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok