Všetko o KET. Ako prebieha? Koľko trvá?

alakova
18. máj 2007

ahojte,chcela by som vas poprosit,aby ste mi napisali nieco o KETe. Ako prebieha cela liečba,kolko dni,kedy je transfer,či je po tom potrebna PN.

leny2
14. sep 2008

macous, ještě máš přeci jeden pokus, tak máš naději.

dasa24
14. sep 2008

Macousku,

no já v tom doufám že bude po ET // 😀, ale tobě se může povést ještě KET 😵 Do třetice všeho dobrého 🙂 a když ne tak budeme mít stejně ET v říjnu a // 😀 😀

Doufám že to tady někdo prolomí ty ledy s KET 🙂

Leny ty jsi dneska 3 den po KET, vid?Tak ještě 5 dni a // 🙂

aliccia1
14. sep 2008

☹ Cau devcata, je tu nekdo?, Ja nevim, ale mam divny pocit.Uz to jsou skoro 2 hodiny co me dost boli- tlaci podbrisek.V utery jsem mela Ket.Nemam s Ketem zadne zkusenosti.Muzete mi nekdo poradit?,Diky.

dasa24
14. sep 2008

ahoj alicia,
já jsem ty bolesti taky měla, sice dřív, jednou mi trvali tak 4h a ted mi trvali 1,5 dne, bohužel 2x / ☹

Je to normální

aliccia1
14. sep 2008

uvidime, ja mam jeste na mrchu cas- asi 12dni, tak jsem zvedava.Kazdopadne se bojim...pa a dik. ☹

dasa24
14. sep 2008

moc dřžím pěstičky at jsou // a pořádně silné 😉 🙂

leny2
15. sep 2008

Ahoj holky,
Aliccia, tak ty jsi dva dny napřed než já. Dneska jsi teda 6.den po KETu?

aliccia1
15. sep 2008

Asi jo. Ket byl minule utery.Aspon si muzem psat, kdyz jsme ted na tom stejne 😉 Kdy budes testovat?

dasa24
15. sep 2008

ahoj holky,

já bych už testla ve středu, to budete 8 den 😉 😵

lusinkaj
15. sep 2008

aliccia1 ja som bola na KET...ale ak si dobre pametam tak som nemala ziadne problemy....

aliccia1
15. sep 2008

Cau Daso, ja budu testovat taky tak nejak streda- patek, dlouho to nevydrzim.Mam doma 4 testiky, tak muzu testovat ...Zatim pa, letim delat obed.Zase se prijdu kolem 13 hod.

aliccia1
15. sep 2008

Jeste jsem se chtela zeptat Lusinkaji- a jak ti ten Ket dopadl??

lusinkaj
15. sep 2008

no nedobre....nepodarilo sa to.....teraz idem na 3.IVF.....ale to musim podstupit vstko od znova!!!!lebo uz nemam mrazacikov 😅

leny2
15. sep 2008

Aliccia, já bych chtěla vydržet a netestovat doma, ale nevím jestli to vydržím. Jinak na kontrolu mám jít 25.9., to bude 14 dní po KETu. Po ET jsem testla 9.den a měla jsem tam slabou čárečku a 10.den jsem začla krvácet, takže bych to zklamání nechtěla zažít ještě jednou.

Lusinkaj, to ti budem držet moc, moc pěstičky, aby se vám podařilo.

ili5
15. sep 2008

holky,hlavu vzhůru a vše dopadne ok.Držte se...A hlavně pište,prožívám to s váma 😉

leny2
15. sep 2008

Ili, a jak to máš ty? Už jsi se uzdravila? Co ti bylo?

ili5
15. sep 2008

dnes jsem byla na kontrole a chtěla jsem se nechat uschopnit,ale brali mi ještě výtěry a znova ve střefu jdu,že mě ještě nemůže pustit,nejsem ještě fit.Nějakou bakterii infekční,z kuřecího masa. 😢 .Tak se mi ten KET pěkně protáhne.

leny2
15. sep 2008

To je vždycky jak zákon schválnosti, že se takhle něco vytelí. Ale neboj, taky se dočkáš. Tak jdeš ještě na kontrolu a pak to máš dostat kdy?

macous
15. sep 2008

Ahoj holky,

Leny, přeji hoooodněěěě moooc štěstíčka při testování a ať už tam ty dve potvůrky jsou 😀
Dášo, tak mám sliznici na 6 mm, ve čtvrtek jdu ještě na kontrolní utz, tak to vyjde ten KET asi na úterý.
A pak, jestli budou mrazáčci ok a KET bude, vás tady budu holky otravovat pořád 🙂

dasa24
15. sep 2008

macousku, to je super, a že budeš otravovat to vůbec vadit nebude 🙂)))) 😵 😀

ili to je mi moc líto, já jsem takhle měla stafylokoka zlatýho před rokem a musela jsem kvůli tomu odložit ET 4 měsíce ☹ ale rychle to uteklo, tak doufám že tobě taky to uteče a budeš brzo ok 😉

Leny a Alicie já snad budu testovat s Vámi,myšlenkami a budu moc přát // 😀

Já si zítra skočím na krev, určitě HCG 0 a pak vysadím utrog.+prenidson a v pátek půjdu na dámskou jízdu 😀 , už jsem nikde nebyla půl roku a po těch dvou KET si to zasloužím 😀 😵

vm72
15. sep 2008

daso-proč myslíš že bude Hcg 0 ? Ty jsi testovala?

dasa24
15. sep 2008

testuju už od 8 dne každý den, dnes jsem 10den a jen / a příznaky jsou jako před menstruací ☹

vm72
15. sep 2008

Ach jo! To je v pr... 😠

leny2
15. sep 2008

macous, už se těším až budem moc drbat.

Daso, nevzdávej to, zázraky se dějí.

Věrko, ty vycházky mě napsali i minule v pohodě,zkus se zeptat.

kuspitka
15. sep 2008

Ahojte.dievcata poradte mi ako si mam zvisit slznicu aby som ju mala 10 mam ju len 7 a do stvrtku ju mam maj visiu.ozaj a niekto si zohrieval brusko.pomozete som bezradna

leny2
15. sep 2008

Kuspitko, to fakt nevím, s tím problém nemám.

artep26
15. sep 2008

Ahoj holky, mám OHSS a ve středu jdu naštěstí na OPU a pak zda bude co, vše zmrazí.
Měla jste některá taky OHSS a následně KET?? Jestli jo, za jak dlouho jste byly fit a mohlo ke KETu dojít??
Ahoj Vm ... co nožka?? 😉 Je to lepší ??

aliccia1
15. sep 2008

Cau artep, Ja mela taky hyperstimulak- dost silnej.Pri Opu mi vzaly 42 vajicek!!Nevim jak tobe, ale me na Et nepustily, a myslim si ze na Ket asi taky hned nepousti ..Ja cekala 2 mesice az mi ten hyperstimulak odezni.Vse nam zamrazily.Ted jsem 6. den po Ket a cekam na vysledek.. Zatim pa.

jmisa
16. sep 2008

Artep, ke Ketu dojde, až se Ti uklidní vaječníky, což bude záležet na Tvém těle.

macous
16. sep 2008

Ahoj holky,
Dášo, tak dámskou jízdu jo? to je námět do pranice, zkusím popřemýšlet, taky bych mohla zaktivovat holky u nás, že jako potřebuju odreagování 😉 Tys jako já, taky je mi to vždycky jasný před krví, menstr.příznaky poznám bezpečně, a každej mi vždycky říká, ale to můžeš být i těhu, to jsou hodně podobné příznaky, a já nikomu nevěřím a pak mě to tak nesebere, ale cokdyž .... 😉 no zítra uvidíme a kdyžtak nám to jistí říjen, to už jsme si řekli jasně 😀 😀 😀 😀 😀 😀

Leny, tak co ženská, jakpak ty se dneska cítíš, odpočíváš, odpočíváš, pak dobrůtky, bumbání a zase spinkání a mezi každou touto náročnou činností chat 🙂 😵 😵

Artep, jak ti dneska je, kliďo napiš do tematu IVF září 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre