Všetko o KET. Ako prebieha? Koľko trvá?

alakova
18. máj 2007

ahojte,chcela by som vas poprosit,aby ste mi napisali nieco o KETe. Ako prebieha cela liečba,kolko dni,kedy je transfer,či je po tom potrebna PN.

franina
26. jan 2011

ale dneska som 8 den, tak mozno ze som skoro testovala? 😔

noe
26. jan 2011

@sssilvy krasne palicky, zajtra cakam vysokaneske HCG 🙂

@franina moja spolutrpitelka 🙂 mozno bolo este skoro. Ved niektorym babam ani ked je pozitivna krv, test stale nic neukazuje. Neboj, budu, musia 🙂
Ja nebudem mat // . Uz som to nejako spracovala, ze som smoliar, takze ty tehulkujes 🙂 Netestovala som, bojim sa, ale citim, ze to nevyslo 😒

franina
26. jan 2011

@noe ale uz aj ja sa pomalicky chystam na zlu spravicku, len jedno ma stve ze citim tam dole nieco, vies citim, ze ma tam boli a citim, ze sa tam nieco deje... tak nechapem....
nic sa neboj odo mna vacsej smoliarky niet.... 😔 na mna nemas...

ja verim tomu, ze cakas babatka a ze budu krasne // :-* prajem ti to z celeho srdca

franina
26. jan 2011

@noe mojko ty ma tak stale povzbudis ... 😵

noe
26. jan 2011

@franina 😀 😀 😀 uz ma presli depky 🙂 Dnes mi to tak dobre padlo, som bola odhadzat chodnik okolo domu. Potom kocur usiel, a bol cely paf, ze vidi sneh. Tak sa prebrodil az na koniec zahrady, a cakal, ze prenho pridem 😀 tak som sa brodila za nim 😀 Lenivec, si zvykol nosit sa na rukach, tak to zneuziva 😀 😀 😀

noe
26. jan 2011

@franina normalne by som sa stavila kto je vacsi smoliar 😀 😀 😀 Lebo mam tusaka, ze vyhram 😠 keby som tak mala takeho tusaka aj v inych veciach 😉

franina
26. jan 2011

@noe ale mna nepresli... tak uvidime tu smolu... ale nemysli si ze ja som v smoliarstve nejake Bcko 😝 zatial u nas v rodine vediem ja ... 😅

noe
26. jan 2011

@franina uvidime..... 😀 daj si cokoladu, to pomoze aspom trosku 😉

franina
26. jan 2011

@noe idem ju zbastit 😀

noe
26. jan 2011

@franina cin - cin 😉

kenya83
26. jan 2011

@franina ☹ je mi to ľúto 🙂 Ale nevešaj hlavu, možno sa // ešte objavia 🙂 koľký deň po KET si?

christim
27. jan 2011

tož som dnes testla a bola tam iba / ☹

anika142
27. jan 2011

@christim ahoj, a kolky den si po ket? je mi to luto ☹

anika142
27. jan 2011

ja budem testovat az na 12ty den skor nie. Pri ivf som netestovala vobec a to nevyslo tak snad ked testnem pri ket tak to vyjde dufam.

deinad
27. jan 2011

@anika142 tak dobre robis, treba zamestnat mysel. Ja som dnes prvy den po KET, som sice doma, ale pracovat musim, ale budem sa prve dni setrit. Tak nech ti to rychlo ubieha 🙂

anika142
27. jan 2011

@deinad ahoj, drzim palceky nech nam to vsetkym vyjde. Nech nam to vsetko rychlo ubehne.

deinad
27. jan 2011

@anika142 ano, presne tak, nech mame vsetky cakatelky pozitivne vysledky 🙂

christim
27. jan 2011

tu je to v celku vidiet

sssilvy
27. jan 2011

ahojte......ale čo sa to tu deje??? .....Len ma pekne nasleduje s tými dvomi paličkami na teste, alebo ešte radšej na výsledkoch z krvného testu. ..... Ja už mám dva týždne po KET a zajtra o 12-tej budem vedieť výsledok z krvi. Dúfam, že sa nič nestalo a HCG tam bude, vzhľadom nato, že sme teraz chorí celá rodina.............bojím bojím 😨

franina
27. jan 2011

@kenya83 testla som dneska a?????? a???? no // 😅 slabucka ciarka ale je tam... 😅 dneska som 9 den po KET

sssilvy
27. jan 2011

@franina ......krásne.....zatiaľ len potichúčky, ale teším sa s tebou 😉 ........už aby sme to mali aj potvrdené od lekára

franina
27. jan 2011

@sssilvy ja tiez len tak potichucky, ale urcite mi to pridalo troska k tomu aby som bola kludnejsia ... aj ked viem ze to nie je iste 😕

deinad
27. jan 2011

@sssilvy @franina ahojte, drzim palceky aby sa aj z krvicky potvrdilo to najviac ocakavane 🙂

franina
27. jan 2011

@deinad dakujem, ale ja este nie som ista, ci to je tam, daco slabucke vidno, ale co to tak to neviem a bojim sa este ... 🤐 ale dakujem

mirenkam
28. jan 2011

10.den po ket a nic

christim
28. jan 2011

ahoj baby,já už som dnes netestovala. Bola som dnes u doktora, mám anginu chtel mi dát ATB, tak som si nechala urobit aj krevný testy- obvodaka mám vo špitale, tak to bolo brzo hotovo a bohužal HCG bolo menšie než 2, tak som to zavolala do CARu a mám prestat brát lieky, takže na krev už do CARu zajtra nepojdem.....a na miesto hormon teraz berem ATB

sssilvy
28. jan 2011

Ahojte..........ja už mám graviditu potvrdenú z krvného testu...........po KET 😀 hladina HCG v krvi je 2496. Tak budem mať dobrú správu pre tatina, keď príde domov z práce. Juuúúchu, teším sa moc. Predtým sa mi to nepotvrdilo po ET a viem akú bolesť sme prežívali z neúspechu, preto vám tento krásny pocit prajem každej 😉

christim
28. jan 2011

@sssilvy tak to gratulujem 😵 aj já som dnes bola na krvi - negativne 😖

bibi24
28. jan 2011

@sssilvy Gratulujem 😉 A to kolky den po KET si bola na odbere? Lebo to hcg je pekne vysoke 😉 To by mohli byt aj dvojicky, vies? 😉 Vkladali ti dve?

sssilvy
28. jan 2011

@christim ......áno, čítala som si tvoje príspevky a viem, že si aj ochorela do toho. Je to deprimujúce, keď to niekomu nevyjde. Tak ti prajem rýchle zotavenie sa, aby si bola pripravená na ďalší pokus.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre