• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Všetko o KET. Ako prebieha? Koľko trvá?

5. júna 2017 
@bibi24 ......na krv som bola včera a to bolo 14 deň po KET.......a vkladali mi dve 4-bunkových snehuliačikov. Takže mi hrozia aj dvojičky :fearful: To budem vedieť až o ďalšie dva týždne mám ísť na prvé sono.
28. jan 2011 o 13:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ako rychla sa može ist po KETe opet na stimulaciu - do dalšiho Ivf? Nevieta někdo? :cry:
@sssilvy ďakuje Ti a uživaj si, ať všše nadale prebiha bez promlemov
28. jan 2011 o 13:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sssilvy oficialne gratulujem :slight_smile:
28. jan 2011 o 13:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@franina je normalne ze sa bojis, ktora sa neboji...zvladnes to, ved my sme silne a vydrzime toho vela, a ked sa nepodari, ideme dalej ale ja verim, ze kocky cakatelky dostanu len pozitivne vysledky :slight_smile:
28. jan 2011 o 13:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sssilvy moc moc gratulujem, nech sa vsetko vyjvija tak skvelo aj nadalej :slight_smile:
28. jan 2011 o 13:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@christim moja to je mi luto, ale nevzdavaj sa, vyliec sa a podla mna s novym cyklom - po dobrati ATB mozes ist do dalsieho pokusu, raz to musi vyjst, viem, cim prechadzas... :frowning2:
28. jan 2011 o 13:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@deinad dakujem za pozitivnu spravu, nic ine mi neostava len dufat...
28. jan 2011 o 13:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@christim Medzi ivf musi byt minimalne 3 mesacna pauza. Medzi KET a dalsim KET (pripadne medzi ET a KET) odporucaju pauzu aspon mesacnu, ale stretla som sa uz aj s pripadmi, ze isli do toho hned. To znamena dostali ms a hned aj zacali pripavu. Uz nemas mrazacikov? Ides na dalsie ivf?

@ssilvy no, podla vysky hcg su podla mna dve :wink: :dizzy_face: Som zvedava, ci sa mi to potvrdi :wink: Teda, hlavne tebe :grinning:
28. jan 2011 o 13:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@franina a kedy ides na krv? ja az 9.2 ....to je doba :slight_smile:
28. jan 2011 o 13:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@deinad ja idem v pondelok tak dufam, ze len pozitivna sprava bude :sweat_smile:
9.2 ? joj uz by som nechcela zase 2 tyzdne cakat, to je strasne :zipper_mouth:
28. jan 2011 o 14:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bibi24 mrazacikov už niemame... ivf som mala v aprili minulý rok - toto bol iba ket.....
28. jan 2011 o 15:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@franina hej to je veru, ale tak co narobim...budem mat vela prace tak hadam mi to rychlo ubehne :slight_smile: drzim Ti palce a ocakavam len pozitivne spravy :wink:
28. jan 2011 o 16:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj holky jsem tu nová 11.2. mně čeká 2 KET, můžu se mezi vás přidat?
28. jan 2011 o 16:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sssilvy ahoj gratulujem. Dufam, ze budem mat aj ja pozitivnu naladu po odbere. Prijemne tehulkovanie.
28. jan 2011 o 18:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mindinka ahoj, vitaj drzim palce

28. jan 2011 o 18:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@anika142 Ahoj děkuji za přivítání. :slight_smile:
28. jan 2011 o 18:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sssilvy supeeer :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: moooc gratulujem !!!hlavne posielaj vela tt vírusikov nech sa nakazíme všetky....normálne sa začínam tešit na KETko po takýchto dobrých správach :wink:
28. jan 2011 o 18:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sssilvy wooooooow tak to je skvelé správička :wink: HCG 2496 na 14 deň po KET je fantastické to budú na 100% dvojičky :wink: Ja keď som bola po ET s 1 embryjkom som mala HCG na 16 deň 1497 :slight_smile: Takže blahoželám to HCG je fakt dosť vysoké na 1 embryjko :wink: Uvidíme čo ukáže sono :wink: držím palčeky :wink:
@christim moja je mi to ľúto, ale netreba sa vzdávať ale treba veriť a dúfať :wink: Pokiaľ si mala KET neúspešný a MS normálne dorazila ako mala, môžeš sa vrhnúť do ďalšieho IVF-ka hneď v ďalšom cykle, pokiaľ samozrejme netreba čakať na schválenie novej žiadosti :wink: Nie je tam potrebná pauza, určite nie :wink:
@franina @deinad tak ako sa cítite?držím Vám palčeky a samozrejme očakávam len a len pozitívne správičky :wink:
@mindinka ahoooj a vitak medzi nami Keťáčkami :wink: takže 11.2. KET? koľko máte mrazáčikov?
@zufalka :wink:
28. jan 2011 o 22:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sssilvy blahozelam!!! :slight_smile: dufam, ze ta budeme vsetky nasledovat. Ja som 9 den po KET, ale este som netestovala a asi ani nebudem.... alebo mozno den pred odobratim krvi....
28. jan 2011 o 22:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@piskotka207 tak čo? ešte Ťa rúčka na testovanie nesvrbíííí :grinning: :grinning: :grinning: A ako sa cítiš?
29. jan 2011 o 11:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kenya83 ani nie pretoze mam pocit, ze to nedopadne dobre. Citim sa tak nijako - trochu mam asi zvacsene prsia a trochu ma pobolieva v krizoch ako keby mala prist mrcha... Zacinam byt skepticka... :unamused:
29. jan 2011 o 12:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@piskotka207 Ahoj aj ty odkaladáš test ako ja ja som dnes 11 deň A tiež asi testnem až ked pôjdem na krv :wink:
29. jan 2011 o 14:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj holky, tak já dnes 12. den po KET a krev negativní.... asi za 2 měsíce bych měla jít na hysteroskopii alaparoskopii, pak dle výsledků pauza a 3. ivf...... :frowning2:
29. jan 2011 o 17:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj babulky,takže dúfam že úspešne sa pridám k vám,začínam so stimulkou na KET,snád sa nám mrazáčiky v poriadku rozmrazia,máme len dve blastocysty tak snád.... :slight_smile:
29. jan 2011 o 22:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jo a aktuálně - po dnešním UTZ - pro zmrzlíka si máme přijet příští pondělí, 7.2. .....jsem trošku na rozpacích, jestli tam nemají tak trošku bordel, protože doktor mluvil pořád v množném čísle, tak v tom mám teď zmatek......je možný, že tam nakonec máme ty blastocysty dvě , Vobořil pořád čučel do kompu a říkal něco , že z těch tří zbylých jedno vyřadili, že bylo pomalejší.....ale já jsem si 100% jistá, že tenkrát, když jsem tam volala, říkala mi embryoložka, že zamrazili jedno :confused: :confused: no, bude překvapení :wink:
vyfasovala jsem injekci ovitrelle, zítra ho máme bodnout na vyvolání ovulace....já ten týden asi nepřežiju
jo a ani jsem nedostala prednison, ještě že mám vlastní zdroj :grinning:
30. jan 2011 o 13:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kenya83
ahojky... ani neviem ako sa citim... uz som taka skepticka, uz som nevidela ani dalsiu ciarku na teste uvidime co a ako zajtra uz som z toho trosku smutna... myslis ze ked neukaze test // tak zajtra krvickaa este moze ukazat? :frowning2:
30. jan 2011 o 17:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kenya83 ahoj moja, no ako sa citim, co ja viem, tak vselijako :grinning: psychicky mi je OK, fyzicky neviem, vsade ma picha, pobolieva a to sa snazim nepozorovat a neriesit a nerozculovat sa a vela sa usmievat, mm malych v brusku vola chlapci, takze na tom sa dobre bavim :slight_smile: a co Ty, ako sa citis? budes aj testovat? ja nemam odvahu...
30. jan 2011 o 19:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zufalka ahojky, budem ti moc moc drzat palceky :slight_smile:
30. jan 2011 o 19:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@deinad kedy ideš na krvičku? uvidíš že to bude ok,ved sa to tu slubne rozbieha :wink:
30. jan 2011 o 20:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kenya83 Ahojky V prosinci jsem byla na prvním IVF nechala jsem si 2 embryjka a bohužel to nevyšlo, v lednu jdem šla na první KET a taky jsem si nechala 2 embryjka a taky nám to nevyšlo a ted na druhý KET nám zůstalo poslední embryjko, tak doufám, že to bude bojovníček a bude se držet. :slight_smile:
31. jan 2011 o 14:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok