Všetko o KET. Ako prebieha? Koľko trvá?

alakova
18. máj 2007

ahojte,chcela by som vas poprosit,aby ste mi napisali nieco o KETe. Ako prebieha cela liečba,kolko dni,kedy je transfer,či je po tom potrebna PN.

kuspitka
7. jún 2008

to viem.som zas hladna idem asi papat

chycky
7. jún 2008

arku. Doobeda bolo slniečko,teraz hrmí z každej strany a schyluje sa k búrkam. (to je Martin) kuspi-dobrú chuť!

kuspitka
7. jún 2008

dakujem.este kus tu budem potom durko ide na pc

chycky
7. jún 2008

Tak a daj papať malej,alebo malému to,na čo majú chuť.

kuspitka
7. jún 2008

tak teraz nema nanic chut ale ja mam na vsetko

chycky
7. jún 2008

Tak si dobni zo všetkého,ako váš papagájik.

kuspitka
7. jún 2008

tak to hej.

arku
7. jún 2008

Kuspi - a jak se cítíš? Odpočíváš nebo nor. režim?

kuspitka
7. jún 2008

snazim sa lezat ale to nejde len ked idem na prechadzku tak som hned unavena.tak sa snazim odpocivat pri pc.

dicinka1
7. jún 2008

chucky aj ja tak idem v auguste...

cikyta
7. jún 2008

Dicinka,tak sa tam stretneme

kuspitka
7. jún 2008

ty betarka 😎

cikyta
7. jún 2008

som v tom nevinne kuspit.

kuspitka
7. jún 2008

ano .som unavena nejaka .ale buvat nejdem este mam kus prace

arku
9. jún 2008

Ahoj holky ,

tady dnes neni ani noha??? 😕 😕 😕

kuspitka
18. jún 2008

Ahojte.mozete sa niekto sem pripojit kto prezil ket.uz som si otom pisala len by som sa chcela este viacej otom dozvediet.

steva
18. jún 2008

ahoj kuspitka.je mi to luto,ze ti to nevyslo.viem ako sa asi citis,aj ja som tym presla a viem ako to boli.citala som,ze ides hned na dalsi ket,my uz nemame mrazacikov a tak musime ist odznova.nevzdavaj sa,urcite sa nam to vsetkym podari,len musime byt trpezlive

kuspitka
18. jún 2008

to mi je luto.idem na KET ale potrebujem vediet otom par veci este.len nikoho nepoznam kto bol

steva
18. jún 2008

my sme boli na ket,ale neuspesne.myslim,ze kukulik zo splnu ma babatko po kete.

kuspitka
18. jún 2008

viem ale teraz tu nieje.mozem sa ta nieco opytat?

steva
18. jún 2008

mozes

bianka30
18. jún 2008

ahojte babulky, potrebujem nejake info...prosim viete o niekom kto by mal test z krvy na 10DPO negativny a na 14DPO pozitivny? neviete nahodou kedy by sa malo vajicko zahniezdit, kolkaty DPO ak som mala zonalny hatching... dakujem veeeelmi za odpoved...

kuspitka
18. jún 2008

malo by sa zahniezdit do 14 dna tak nam povedali v heliose.ty si mala jednneg a druhy poz?

bianka30
18. jún 2008

pre uplnost, ja som dnes 10 a mala som negativny test, tak zistujem ci je sanca ze do 14 dna sa to zmeni..

slunickooo
18. jún 2008

AHojík holčiny,

chci vám dodat optimismus - mě vyšel KETík po neúspěšném ET - 🙂 a znám plno holčin, kterým vyšel právě KET

bianka30
18. jún 2008

slunickooo to je super, ale ja som mala len jedno vajko ... takze ja musim cele odznova

slunickooo
18. jún 2008

Bianko - nezoufej, ještě máš naději 😉

kuspitka
18. jún 2008

slnicko kolko si si dala vlozit?

mariettka27
18. jún 2008

Ahojkaj kuspitka.Ja som ti tak držala prstíky,velmi ma mrzí,že ti to nevyšlo.A ideš ešte v ten piatok do heliku? ☹

slunickooo
18. jún 2008

Kaspitko - dali jsme si 2 embryjka a v 6 tt , při prvním UTZ jsem tam měla jedno miminko a jednu prázdnou dutinku - čili syndrom mizej. dvojčete - ale jsme hrozně rádi za to jedno, co čekáme 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre