Všetko o KET. Ako prebieha? Koľko trvá?

alakova
18. máj 2007

ahojte,chcela by som vas poprosit,aby ste mi napisali nieco o KETe. Ako prebieha cela liečba,kolko dni,kedy je transfer,či je po tom potrebna PN.

kenya83
31. jan 2011

@mindinka budem Ti držať palčeky, aby to posledné embryjko bolo to pravé 😵 😵 😵 @deinad ktorý si dnes deň po KETE? Nebudeš testovať? Ja testovať asi budem 😉 @franina tak čo? bola si na tej krvičke? Ako to dopadlo? myslím na teba 😵

franina
31. jan 2011

@kenya83 ahojky, nedopadlo to dobre, sprava negativna 😢 😢 😢 😢 tak teraz sa davam dokopy 😢 😢 😢 😢

kenya83
31. jan 2011

@franina 😔 😔 😔

piskotka207
31. jan 2011

@franina to mi je luto 😒 asi viem co prezivas, ja som som to zazila uz 2 krat je to hrozny pocit... urcite to nevzdavaj a skus najst silu do dalsieho pokusu. Ja som momentalne s nervami mimo kedze v stredu by som mala ist na krv, tak som zvedava, ci sa stane konecne zazrak alebo nie...

franina
31. jan 2011

@kenya83
@piskotka207 zatial nemam silu nic riesit, ani nic... neviem co bude dalej, ako to budem riesit ... 😢


@piskotka207 tebe strasne strasne drzim palce, aby to vsetko dopadlo len a len dobre!

deinad
31. jan 2011

@zufalka ja idem az 9.2 uf uf....dlha to doba este, veirm, ze to bude ok, nesmiem podlahnut negativnym myslienkam, aj ked obavy mam, vsetko ma boli, vobec neviem, ci je to dobre, ci naopak, aj sa snazim na to nemysliet, cast dna, ked pracujem sa mi to dari, ale ked nie je co robit, potom na to zas myslim....no je to na nervy niekedy 🙂
Ty mas kedy termin?

deinad
31. jan 2011

@kenya83 no dnes som piaty den, takze na test by bolo skoro, aj ked sestricka mi povedala, ze v den vkladu a na druhy den sa uz uhniezduju....no i tak nemam na test odvahu, daj potom vediet, ako si dopadla 😉 verim, ze s dvomi //

mindinka
31. jan 2011

@kenya83 Děkuji moc a všem vám holky tady přeji hodně štěstíčka at vám to vyjde. Ty jsi po KET a nebo po ET? 🙂

deinad
31. jan 2011

@franina mrzi ma to ☹ ☹ ☹ , oddychni si po fyzickej aj psychickej stranke, aby si nacerpala sily, drz sa...

mindinka
31. jan 2011

@deinad Pátý den na test je ještě hodně brzo, radši vydrž 😉 Posílám štěstí at to vyjde. 🙂

deinad
31. jan 2011

@mirenkam ahoj, nevesaj hlavu, pekne si dories zdravotne veci a uvidis, ubehne to ako voda, drzim Ti palce, raz to musi vyjst 😉

mindinka
31. jan 2011

@franina Vím že je to těžké, taky jsem si tím prošla, ale neztrácím naději a bojuji dál. Hodně síly do dalšího pokusu.

deinad
31. jan 2011

@mindinka ahoooj, aj ja ta medzi nami vytrvalymi snazilkami vitam, pomaly sa ti blizi termin, to je super, tak budem na Teba mysliet, nech mas len pozitivne spravicky 🙂

deinad
31. jan 2011

@mindinka jasne, ved ako pisem, ja na to ani nemam odvahu...radsej pockam az do 9.2 na testy v CAR-e 🙂

mindinka
31. jan 2011

@deinad Moc děkuji za přivítání, můžu se zeptat jak jsi na tom ty? 🙂

mindinka
31. jan 2011

@deinad Ty jsi po Ket? Kolikátý den?

mindinka
31. jan 2011

@deinad Promin už to vidím už jsem ti odepisovala a to vydržíš takovou dobu si neudělat testík?

deinad
31. jan 2011

@mindinka to je v pohode, vela sa tu toho popise, tak niekedy ani ja vsetko nesledujem...no zatial som dvakrat vydrzala netestovat, i ked to bolo v podstate jedno a uz pred testom jasne, ze z toho nic nebude. Tak do tretice vydrzim tiez, nechcem sa zbytocne stresovat a rozrusovat, necham to pekne na testik z krvicky, dnes som este len alebo uz 5 den po KET... 🙂 mohlo by to bezat aj rychlejsie, takze sa uz poctivo pripravujes a papas tabletky...tak nech to aj Tebe rychlo ubieha..

mindinka
31. jan 2011

@deinad Já už se pomalu připravuji, v sobutu jedu na ultrazvuk a v pátek 11.2.bude KET, no moc to neutíká a kor když člověk čeká jak to dopadne. Přeji hodně štěstíčka at to vyjde. 🙂

kenya83
31. jan 2011

@deinad len buď trpezlivá a uvidíš, že sa dočkáš // 😵 dám vedieť 😵
@mindinka zajtra idem na UTZ a 6.-7.2. by mal byť KET 😵 takže si budeme navzájom držať palčeky a podporovať sa, aby nám tých 14 dní rýchlo ubehlo a mohli sme objaviť na teste // 😵 😵 😵

mindinka
31. jan 2011

@kenya83 Tak to je dobře,aspon na tom budeme pomalu na stejno. 🙂 Ty budeš vědět dřív výsledek, hlavně hodně štěstíčka, aby nám to vyšlo a my se dočkali vytouženého miminka. 🙂

kenya83
31. jan 2011

@mindinka 😉 😉 😉

janik777
1. feb 2011

Ahojte
Trošku sa k vám pridám. Dnes som 13 deň po KET. Na teste mám slabšiu druhú čiarku. Neni to že vyslovene duch , je pekne vidieť ,ale objavila sa až dnes. Pred tým som testovala rapiclerom a tam nebolo nič a dnes som testla s mamatestom a je tam , ale slabšia. Čo vy na to?????

mindinka
1. feb 2011

@janik777 Ahojky tek potichonku gratuluji, vypadá to že jsi těhotná 🙂

kenya83
1. feb 2011

@janik777 ahoj a vitaj 😉 S rapiclearom moc dobré skúsenosti nemám,ale mamatestom by som určite na tvojom verila 😉 sú spoľahlivé a ak sa Ti na teste objavili // tak Ti môžem potichučky gratulovať 😉 Kedy ideš na krv? Skús test vyfotiť a hoď ho tu 🙂 Koľko embryjok ste vkladali?

kenya83
1. feb 2011

Tak sme späť z kontroly, sliznica zatiaľ 8mm a ďalej pokračujeme s užívaním estrimaxu. KET bude v pondelok 7.2. 😉

Bolo to ťažké, ale museli sme rozhodnúť dnes koľko budeme chcieť rozmraziť Máme 2 blastocysty, jednu expandovanú a jednu už hatchujúcu S embryologičkou sme zvážili pre a proti a vzhľadom k tomu, že som ešte mladá a 1 embryjko sa pri ET krásne uchytilo, rozhodli sme sa pre transfer 1 embryjka Snáď to bolo správne rozhodnutie teraz sa už musím len pozitívne naladiť a hlavne byť v pohode

Ináč dr. mi dal nejaký crinone gel namiesto utrogestanu, ktorý sa vstrieka aplikátorom do pošvy. Máte niekto s týmto gélom skúsenosti? Ale povedal, že si môžem vybrať čo chcem. Tak asi ostanem pri utrogestane

mindinka
1. feb 2011

@kenya83 Tak to gratuluji, já jedu na ultrazvuk v soboto a pak další pátek bude KET, taky jsem vždycky brala utrogestan, ale ted chci říct doktorovi jestli by mi to zmněnil na ten crinone gel, protože kolikrát když jsem šla na záchod tak ze mně ten utrogestan vyšel. Crinone je prý lepší, tak uvidíme. 🙂

kenya83
1. feb 2011

@mindinka a ty poznáš ten crinone? Máš s ním skúsenosti? 🙂

mindinka
1. feb 2011

@kenya83 Právě že ne, ale měla ho kamarádka a říkala, že se líp aplikuje a vstřebá se v tobě, narozdíl od utrogestanu, jinak přeji hodně štěstíčka at se mimi chytne a drží se. 🙂

kenya83
1. feb 2011

@mindinka ďakujem 🙂 aj aj tebe prajem veľa šťastia 😉 A vieš aj ako sa to aplikuje koľko krát do dňa a ako sa to užíva aj naďalej v prípade Pozitívneho TT? A nevieš koľko sa za to dopláca?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre