Všetko o KET. Ako prebieha? Koľko trvá?

alakova
18. máj 2007

ahojte,chcela by som vas poprosit,aby ste mi napisali nieco o KETe. Ako prebieha cela liečba,kolko dni,kedy je transfer,či je po tom potrebna PN.

eyael
16. feb 2011

ahojda
@kenya83 - mám radost s tebou, je to úžasné! Držím palečky do dalších týdnů!

chci se zeptat, jestli jste některá měla víc KETů hned za sebou? Jak to pak chodí? A nevíte, jestli se platí každý pokus ve stejné výši nebo je pak už nějaká "množstevní" sleva? Mění se pak medikace? Budu mít teď nativ, tak kdyby nevyšel, budou pak dělat KET se stimulací? Poradíte některá?

sedmitecka
16. feb 2011

@kenya83 čárka je už krásná, držím palce, ať to jde dál tak, jak má !!! 🙂

kenya83
16. feb 2011

@eyael ďakujem 🙂 @sedmitecka ďakujem moja 😉 tak čo ? skúsila si ešte testnúť?

sedmitecka
16. feb 2011

@kenya83 jojo, a je tam pořád skoro neviditelný pidi duch, takže asi nic...uvidíme, v pátek má dorazit mrcha 😝 😝 😝

zufalka
17. feb 2011

ahoj babulky,tak dnes sme dorazili aj s dvomi nanučikmi domov 😉
@kenya83 gratulujem,mooc a čakám na tt vírusiky 😉 😉 😉 😉 😉 dakujeeem

balinka
17. feb 2011

@zufalka speci pre teba TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT virusiky 🙂 drzim palce,nech sa zahryzkaju 😉

zufalka
17. feb 2011

@balinka mnaaaaam 🙂 dakujeeem 😉

deinad
17. feb 2011

@annamary27 do Heliosu v MT 🙂

deinad
17. feb 2011

@zufalka ahooooj moja, tesim sa velmi a budem strasne drzat palceky 😉 posielam aj ja virusiky a moc moc moc TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT 🙂

deinad
17. feb 2011

@eyael ahoj, ja som mala 3 mesiace po sebe ET, s dalsim cyklom KET a hned s dalsim druhy KET. pri oboch som mala rovnake lieky aj pripravu akurat pri druhom som brala estrimax o par dni dlhsie lebo maternica rastla pomaly. platila som za kazdy tranfer rovnaku sumu, cize 160€.

deinad
17. feb 2011

@kenya83 kraaaaaasa moc gratulujem a velmi sa tesim, naozaj som z toho nadsena, drzim palceky a dopredu ziadny strach! to zakazujem 😉

deinad
17. feb 2011

ahoj kocky...idem sa s Vami podelit o moje "progresy". Takze vcera som bola na krv aj na UZ po 21 dnoch po KET.
doktor bohuzial opat bublinky nenasiel nikde nikde a opat nikde ani mimo ani v maternici, takze sme z toho boli obaja dost utrapeni a nakoniec aj zmiereni, ze nic...mame este jedneho mraziacika, no a vypisali sme uz aj ziadost o druhe IVF, nech sa medzitym schvaluje ak by....odisli sme s tym, ze este uvidime, co krv. Ja som uz pocitala ze negativna. Dnes mi volali, ze hcq "krasne stuplo" (neviem na kolko lebo z toho soku som sa neopytala) a teda som urcite tehu, ibaze teraz musia za kazdu cenu najst bublinku - v maternici ci mimo nej, kocky som z toho v strese aj ked by som nemala byt ale bojim sa velmi, dalsia UZ kontrola v pondelok 21.2....potrebujem povzbudit ☹

bibi24
17. feb 2011

@deinad Tak ja som to mala presne opacne ako ty. Tie to bol KET. Dutinka v maternici, test pozitivny, sliznica tehotenska vysoka a krv negativna. Dobre nie? Co vsetko ta priroda s nami dokaze. Ale tebe drzim palce velmi, nech to dobre dopadne 😉

deinad
17. feb 2011

@bibi24 no mne doktor povedal zaver (teda este pred vysledkom z krvi) ze biochemicke tehu, cize ocakaval vysledok z krvi negativny alebo pokles hcg...a ono naopak ach som z toho trochu na nervy...musim vydrzat do pondelka no uvidime...a tebe drzim palceky, nech sa poriadne bublinka zahryzne 😉

bibi24
17. feb 2011

@deinad Tak este je tam nadej, ze sa bublinka objavi, tak kde ma - v maternici 😉 Predsa len, pri KETe je to embryjko troska "spomalene" vo vyvoji. Mohlo sa neskor uhniezdit a tym padom ho este nie je vidiet. Ja verim, ze vykukne 😉 Kedy ides zas na kontrolu?

deinad
17. feb 2011

@bibi24 v to dufam najviac na svete, ze sa objavi na tom spravnom mieste 🙂
idem v pondelok 21.2. teraz ma budu sledovat castejsie.

bibi24
17. feb 2011

@deinad Tak nech to dobre dopadne 😉

deinad
17. feb 2011

@bibi24 dakujem pekne 🙂 a tebe tiez 😉

kenya83
17. feb 2011

@zufalka držím palčeky a nech sa bublinky silno zahryznú a nech sa Ťa už nepustia 😵 a špeciálne pre teba TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT 😵 😵 😵 tfuj, tfuj, tfuj 😵
@deinad srdiečko moc na teba budem myslieť, snáď sa to skončí dobre 😵 Nech Vás Boh ochraňuje 😵 Ja idem v pondelok na kontrolu na krvičku a UTZ tak snáď to budú len a len pozitívne správy 😉 Tak držte palce 😉
@deinad a čo tehu testy???? skúšala si ešte testovať aké sú čiaročky?

deinad
17. feb 2011

@kenya83 nie uz som netestovala a naco, bol by pozitivny....teraz musia niekde najst moje bublinky 😉
v pondelok idem na kontrolny UZ, takze aj ty ides na krvicku, budem na teba specialne mysliet a ocakavam poobede len dobre spravicky 🙂
inak som objednana na hematologicke testy (28.1), pre istotu....

zufalka
17. feb 2011

@kenya83 dakujem a papám,mnáááááám 😉 😉 😉 😉

zufalka
17. feb 2011

@deinad dakujeeem a papáám. mne na utz tiež našli dutinku,vraj prazdnu bohuzial,a o tyžden v nej bili dve srdiečka 😉 takže neboj,bude to ok 🙂 🙂 🙂 🙂

eyael
17. feb 2011

@zufalka - to je krása! Musel to být hrozný šok, když za další týden je vše jinak! Můžu se zeptat, jakto, že jsi šla ještě na jeden UTZ, když na první nic nenašli? To jsi měla pořád pozitivní test nebo díky tomu, že ti nedorazila mrška?

deinad
18. feb 2011

@zufalka ibaze mne tam doktor nevidel uplne totalne nic, prazdna maternica 😒 ale nevidel to ani nikde okolo, tak preto som z toho trochu mimo....nic ine neostava len verit.

zufalka
18. feb 2011

@eyael gyndoška to chcela,ona radšej všetko niekolkokrat pozrie 😉

eyael
18. feb 2011

@zufalka máš skvělou gyndošku 😉 to jsi asi skákala 2m vysoko po té zprávě 😉 😀

balinka
18. feb 2011

@zufalka vecera TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT virusiky.dobru chut 😉 😉 😉

eyael
18. feb 2011

@balinka - já bych si s dovolením také dal 😉 ketík mám na obzoru 😕

balinka
18. feb 2011

@eyael staci povedat TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT virusiky 😉 dufam,ze pomozu a drzim silno palceky 😉

eyael
18. feb 2011

@balinka 🙂 díky, jsi zlatá 😉 jsem hodně zvědavá, jestli bude stejná úspěšnost jako u ET - první a hned těhu 😨

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre