Všetko o KET. Ako prebieha? Koľko trvá?

alakova
18. máj 2007

ahojte,chcela by som vas poprosit,aby ste mi napisali nieco o KETe. Ako prebieha cela liečba,kolko dni,kedy je transfer,či je po tom potrebna PN.

kenya83
27. feb 2011

@lakostka @zufalka strašne ma to mrzí 😢 😢 😢

eyael
27. feb 2011

@zufalka @lakostka - je mi to moc líto! Mě začíná bolet břícho jako na mrchu, má dorazit z pondělí na úterý, přichází přesně, takže se vám asi k přidám taky. Slíbila jsem manžovi testnout na jeho narozky, to bude 12dní od KET, to už by něco být vidět mělo. Jestli tedy zítra nedorazí ta mrcha červená...

lenca.b
27. feb 2011

zufalka lakostka je mi to moc luto snad sa stane zazrak a v krvicke nejake to hcg bude
ja dnes zase teplota toto uz snad ani pravda nie je ☹

lakostka
27. feb 2011

@lenca.b Kolikaty mas den po transferu? Prvni tyden je vetsinou s mirnou teplotou.

lakostka
27. feb 2011

Lucia diky moc za uprimnou soustrast. Chci se jeste zeptat. Ty jsi psala ,ze ses testovala az 11. den a mela jsi tam slabounkou druhou carku. Drive ne?? A kolik mm jsi mela sliznici pred zavedenim embryii?? Cekam do patku jeste na ten zazrak, jestli vubec nejake existuji..

lucia.kl
27. feb 2011

@lakostka toto si naozaj nepamätám ale tuším okolo 9mm. ja som testovala vlastne v deň kedy som mala dostať a tam bol ten duch a to som sa fakt na test pozerala hodne dlho pod lampou aby som tam tu čiarku videla....

lenca.b
27. feb 2011

lakostka transfer som mala pondelok takze dnes som 7den a teplotu mam od stvrtku ☹ ale dnes je to horsie lebo pred tym som ju mala len na vecer teraz ma stipu oci a uz idem len lezat nevladzem sa ani pohnut 😖

lucia.kl
27. feb 2011

@eyael aj ja som mala bolenie ako na mrchu, to môže byť aj uhniezdovanie

eyael
27. feb 2011

@lucia.kl - díky za útěchu, ale to by se museli zahnizďovat v termínu MS a to je pozdě 😉

lakostka
27. feb 2011

@lucia.kl A zhruba od ktereho dne jsi mela takove bolesti? To ja mam jen obcas takovy chvilkovy tlak zespoda, ale to nemusi nic znamenat. A mela si ty bolesti pravidelne nebo az v terminu, kdys to mela dostat? Nechci byt velka optimistka, ale treba je u me desaty den stale brzo...

lakostka
27. feb 2011

@lenca.b Leni, neves hlavu, embryjka se usazuji, tak to muze byt z toho. Nebo mas oslabeny organismus a sklatila te chripka. Z vlastni zkusenosti musim rict, ze mi prvni dny po ET a KET ten utrogestan zpusoboval velkou unavu i teploty. Kamoska to taky tak mela. Uvidis, po vikendu teploty opadnou, telo si na utrogestos zvykne a budes se citit lip.

lenca.b
27. feb 2011

lakostka no uvidime co to je ale mne ani pred tym utros nesposoboval ziadne problemy vtedy som mala taku zvysenu teplotku len dva dni nie viacej budem dufat ze je to dobre znamenie a ze to je zacinajuce tehu snad sa chrobacik zavrtal 🙂

lakostka
27. feb 2011

@lenca.b Urcite nam nezbyde nic vic, nez byt pozitivni a pockat na vysledek...

katyka10
27. feb 2011

Ahojte dievcata dned je 17 den od ket dnes rano uz bola na testiku krasna ciarocka,ale do obeda dom dostala silny krc a teraz zacinam spinit ako pred md.velmi sa bojim



lakostka
27. feb 2011

@katyka10 A prasky porad papas? Pokud mas cislo na doktora tak mu zavolej, jinak jdi hned rano do CARu na kontrolu, nic vic ti neporadim. Drzim palecky, at to dobre dopadne.

katyka10
27. feb 2011

@lakostka ano lieky uzivam .ked by som sla do car na sone by mi nic nevideli lebo sono mam mat az 17 marca a to je daleko.uvidim do vecera.najviac sa bojim mimomaternicoveho.nechcem sa ani tak stresovat .skusim tam zavolat zajtra.

lakostka
27. feb 2011

Tak uvidis, treba to prejde. Ja se taky bojim mimotelniho otehotneni. Takze se radeji hlidej a zitra si tam zavolej. Jestli uz mas 17.den po KET tak to jdes na krev az 17.brezna?? To ja mam dnes 10.den a jdu na krev ted v patek. A kolikaty den po KET si mela nejdrive pozitivni test?? Drzim moc palecky, at je vse OK.

katyka10
27. feb 2011

@lakostka no mne vkladali 2 embryjka krv som mala 14 od ket hcg 448 tak sa uhniezdilo asi len jedno.17 marca idem na ultrazvuk.testla som sa az 14 den vecer lebo som si myslele ze sestricka sa zmylili.mala som slabulinku ciarocku ktoru bolo ledva vidiet.dnes rano som sa znova testla ci hcg stupa a ciarka je kraaasne viditelna.ja som sa skor nechcela testovat lebo som sa bala zas sklamania tak som cakal az na krvicku.toto bolo moje prve ket a dufam ze aj posledne.drzim aj ja tebe pasticky az ti vsetko dobre dopadne

lakostka
27. feb 2011

@katyka10 dekuji za podporu, snad ti to dobre dopadne. Papa

balinka
27. feb 2011

@lakostka
@zufalka babulky to mi je strasne luto ☹ ☹ ☹ prajem vela sil do dalsieho boja

zufalka
27. feb 2011

dakujem babulky,no čo nám je súdené neovplyvníme 😒 asi som v minulom živote bola riadna mrcha ked ma takto pánbožko trestá 😒 aspon si nebudem vyčítat že som preto nič neurobila,ale bohužial 😢 držím vám všetkým palčeky aj na nohách a budem vás sledovat ako sa rozmnožujete 😉

lucia.kl
28. feb 2011

@zufalka a nad adopciou ste neuvažovali?? môj bratranec už má takto dve detičky, jedno majú od pol roka a druhé tiež nejaké malinké si brali.. tiež sa im detičky nepošťastnili..

zomata
28. feb 2011

ahojte
@zufalka je mi to luto

sssilvy
28. feb 2011

ahojte ..........Ja mám problém so slabým krvácaním a následným špinením. Už v 5 týždni som ležala 10 dni v nemocnici pre podozrenie na potrat. Pustili ma až keď sa ukázalo, že obidve embryjká sa vyvíjajú a bijú tam dve srdiečka. Beriem Utrogestan na udržanie, lebo som po KET. Teraz som začala už 10 týždeň a znovu špiním.........na kontrole na sone mi zistili, že v mieste, kde sa mi zachytáva jedna placenta sa mi vytvoril malý hematóm a to je príčina krvácania a špinenia, tak musím veľa oddychovať. Máte niektorá podobný problém s hematómom?

kenya83
28. feb 2011

@sssilvy ahooooj 🙂 dnes sme boli na sone a tiež mi našiel hematóm 6mm pri plodovom vačku. Tiež musím veľa oddychovať a šetriť sa 🙂

sssilvy
28. feb 2011

@kenya83 ahoooj........tak moja, aj ty si na tom podobne. A aj si zakrvácala alebo nie? Dávaj si pozor a oddychuj veľa.

kenya83
28. feb 2011

@sssilvy zatiaľ som chvalabohu ešte nešpinila ani nekrvácala, len vo štvrtok a dnes sa objavil jednorázový slabulinký svetlohnedý fliačik. Ty si aj krvácala či len špiníš?

sssilvy
28. feb 2011

@kenya83 ............vtedy v nemocnici som najskôr zakrvácala ale nie veľmi, len tak trochu a potom som len špinila.

kenya83
28. feb 2011

@sssilvy a spinila si slabucko alebo tuho hnedo?

sssilvy
28. feb 2011

@kenya83.......... najskôr to bol čokoládový výtok a potom to slablo........až nakoniec to prestalo. A teraz po po dvoch týždňoch znovu.........tuho hnedý výtok.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre