Všetko o KET. Ako prebieha? Koľko trvá?

alakova
18. máj 2007

ahojte,chcela by som vas poprosit,aby ste mi napisali nieco o KETe. Ako prebieha cela liečba,kolko dni,kedy je transfer,či je po tom potrebna PN.

jankaknm
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
makovicka53
21. okt 2012

@lenocka004 dakujem ti dnes som uz 2.den ...snazim sa oddychovat...boli ma brusko a krize

makovicka53
21. okt 2012

@jankaknm ja som bola tiez na 19DC ale v piatok ako sa citis?

jankaknm
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lenocka004
22. okt 2012

@makovicka53 Ahoj, niekde som citala ze to mozu byt priznaky tehu. 🙂 Tak nech mam pravdu 🙂 Ja mam ist v piatok na kontrolu sliznice a ma tam byt ta doktorka, doktor ´je niekde mimo. Mam z toho trochu obavy lebo ja vacsinou komunikujem s doktorom Galom a ten tam teraz nie je. Aku velku si mala sliznicu nakoniec? A kto ti robil KET?

makovicka53
22. okt 2012

@jankaknm noo mna maternica vajecniky a to uz 2. den ako na mrchu ale niekedy aj prestane bolest...je to tazke ...ano pani doktorka ozaj je mila...ani nie je dobre pit byline caje teraz 😉

makovicka53
22. okt 2012

@lenocka004 no kiezby si mala pravdu snazim sa maximalne setrit...ja som mala pri vklade cca 7,5...povedala ze na hranici stale beriem estrimax...dufajme ze je vsetko ako ma byt...neboj aj iní doktori ti poradia...ja chodim do heliosu a robila ma Culbova...v celku mila DR.

lenocka004
22. okt 2012

@makovicka53 Hm to ja som v Is
care Martin, tak doktorka bude ina. Som zvedava na tu moju sliznicu, aka bude 😒 Inak sa setri nadalej, aby sme od teba
coskoro.poculi radostnu spravu 🙂

kuspitka
23. okt 2012

@lenocka004 ahoj Galo tam teraz nie je?asi ta bude robit Gatova doktorka..

lenocka004
23. okt 2012

@kuspitka Ahoj Kuspitka, no dufam ze tam do mojho KETu doktor Galo bude. Aka je ta jeho doktorka? Ty mas s nou uz nejake skusenosti? Bola si uz na KETe alebo sa chystas? Velmi ocenim kazdu infosku 🙂

kuspitka
23. okt 2012

@lenocka004 tak ona je super ja jej v dacim za malu bola pri vklade ,este pred 4 rokmi...ona je super milá...ja som knej rada chodila ona robila v Heliose a teraz ma svoju prax.ja idem len v januari,lebop este po misset aborte mi mms poriadne neprisla

lenocka004
23. okt 2012

@kuspitka Dakujem moc, to si ma velmi potesila s tou doktorkou. Dobre sa pocuvaju spravy ze to niekomu vyslo. No a v tom januari drzim vsetky palce nech to zas vyjde 🙂

jankaknm
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
jankaknm
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lenocka004
23. okt 2012

@jankaknm Jani diky, uz nemam az take obavy a na tu doktorku sa celkom tesim 🙂 Neboj to bude dobre, ale ak by to bolo mozne tak si radsej ten test nerob. Vies, totiz je dost skoro od toho tvojho transferu a tak ten vysledok nemusi byt vobec vidiet a ty budes zbytocne vystresovana. ☹ Skus verit ze si teh., a mozno ze nakoniec aj si 🙂 Totiz psychika moze byt povodcom uspechu a hlavne klud. Jani a vyjde to neboj 🙂

jankaknm
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
makovicka53
23. okt 2012

@lenocka004 dakujem moja budem 🙂...daj potom vediet ako si dopadla a kedy mas ist na kontrolu?

lenocka004
23. okt 2012

@jankaknm Jani je to na tebe, ja ta celkom chapem lebo ja som si tym tiez po ET presla a tiez som bola veeelmi zvedava. Jani a kolko dni rozmrazovali tie tvoje embryjka? Alebo to robia v den transferu?

lenocka004
23. okt 2012

@makovicka53 Ahoj 🙂, na kontrolu idem v tento piatok, no a urcite dam vediet. 🙂 dufam ze bude vsetko OK

jankaknm
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
kuspitka
24. okt 2012

@lenocka004 mne sa pri nej podarilo aj toto druhe tehotenstvo,ale babo nam zomrelo v 12tt ,ale ona je naozaj super...

jankaknm
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
makovicka53
24. okt 2012

@lenocka004 ahojky jasne ze bude drzim palce 🙂

lenocka004
24. okt 2012

@jankaknm No super tak ak sa embryjka rozmrazia tak to bude rychle 🙂 Len nech sa rozmrazia. Jani tak co vydrzala si alebo si testovala? Ja verim ze si vydrzala 🙂

@kuspitka To je mi luto ze to nevyslo. Co bolo pricinou? Ci to sa nevie? No kazdopadne uz nemam z tej doktorky obavy, a verim ze je dobra. tak sa celkom tesim 🙂

@makovicka53 Tiez ti drzim palce kazdy den 🙂

kuspitka
24. okt 2012

@lenocka004 neboj bude to dobre..aj si nieco brala teraz ,alebo nic.tak ja da snazim stale nejako potom vsetkom prezit a posunut sa dalej kvoli malej.

lenocka004
24. okt 2012

@kuspitka Ahoj, no beriem Extrimax uz 12-ty den. A este Femibion 800. Tak dufam ze to bude stacit. Inak tvoja mala je zlata na fotkach 🙂 Kvoli takemu krasnemu slniecku stoji za to toto vsetko podstupit 🙂

kuspitka
25. okt 2012

@lenocka004 tak to hej moja.uvidime ,ako sa nam bude darit po novom roku...

hadassah
25. okt 2012

ahojte kočky, chcem sa spýtať, kedy môžem absolvovať KET. ET sa muselo stopnúť pre hyperstimulák. Rozpíšem moje ms, aby ste sa v tom mohli zorientovať, lebo ja som asi nepochopila doktora, myslela som, že už môžem ísť v novembri, ale volala som tam a sestrička povedala, že ešte nie, lebo že 1x musím odmenštruovať bez liekov. Ale to budem mať bez liekov ms teraz:

13.9. - 1. deň menštruácie
24.9. - OPU
27. 9. - stopnutý ET kvôli hyperstimulácii
5. 10. - 1. deň menštruácie
1. 11. - 1. deň menštruácie ( mám dostať teraz)
29.11. - 1. deň menštruácie (ďalšia čo príde)

Takže ja som myslela, že teraz od 1. 11. si nasadím estrofem a niekedy okolo 19.11. by som išla na vklad. No ale povedali, že ešte nie.

katuska54
25. okt 2012

@hadassah ahoj ja myslim,ze uz mozes toho 1.11. zacat stimulovat. Ved uz teraz v oktobri si mala ms a toto uz bude druha ms. skus zavolat dr a dohodnut sa.

hadassah
25. okt 2012

@katuska54 tiež si myslím, že už môžem. Lebo pravidlo je, že 1x musí ms prebehnúť bez liekov. No a keď sa teda tá ms 5.10. po stimulácii neráta ako normálna ms, tak táto čo príde 1.11. je ms bez liekov. Som z toho jeleň. Asi zavolám zajtra doktorovi.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre