Všetko o KET. Ako prebieha? Koľko trvá?

alakova
18. máj 2007

ahojte,chcela by som vas poprosit,aby ste mi napisali nieco o KETe. Ako prebieha cela liečba,kolko dni,kedy je transfer,či je po tom potrebna PN.

basenkamasenka
14. jan 2013

@siinda Ja idem cca 25.1. na KET 🙂

kuspitka
14. jan 2013

@basenkamasenka aj ja idem 25.1 na ket super a kolko si vlozis?

kuspitka
14. jan 2013

@liviah len jedno chcem uz nechcem zazit 3krat to cobolo tak len jedno

basenkamasenka
14. jan 2013

ja mam este 3 zmrazene blastocysty, pokial sa rozmrazia aspon 2 tak obe - ak 3 tak neviem 🙂 . Dufam ze prezije aspon 1. V Gyn fiv kam chodim mi povedali ze vsetky sa s najvacsou pravdepodobnostou nerozmrazia. Bola som v novembri na ET vkladali mi 2 a nic... Nemam ziadne problemy s maternicou ani vajecnikmi ci vajickami, iba nemam vajcovody. Ty do akeho centra chodis?

kuspitka
14. jan 2013

@basenkamasenka a beries pred KETaj lieky

siinda
15. jan 2013

@basenkamasenka ja idem 21..teda ak sa nam rozmrazí..no skoda

kuspitka
15. jan 2013

Ja som nasla ,ze mi zmrazili expandovane blastocysty take mi vlozili aj pri ET.

basenkamasenka
15. jan 2013

@kuspitka ano beriem Estrofem 3x 2 tbl. denne ale podla mna zbytocne, nemam problem s rastom sliznice.. ty?

basenkamasenka
15. jan 2013

@siinda Ja idem 21. na uzv a podla sliznice mi urcia termin, max 25.1. si myslim ale asi aj skor, uvidime. Tiez mam len 3 ks a bojim sa ci sa dobre rozmrazi aspon 1. Porazi ma ak nie!!! Znova cely proces pichania opakovat. Ty mas kolko zmrazenych?

kuspitka
15. jan 2013

@basenkamasenka ja neberiem nic len kyselinu listovu.ine mi nic nepovedali.ked som mala v Helise KET tak tam mi dali Estrofem ,ale tu nie v Iscer.
Ja sa bojim,ze z utrogestanu budem mat zas zapal palenie a tak.co som teraz prisla o gabo tak som mala stale zapal z utrogestanu tak sa zas bojim.

kuspitka
15. jan 2013

@basenkamasenka ja idem do centra teraz v piatok budem 13den a na KET idem asi 25.1

basenkamasenka
15. jan 2013

@kuspitka Ja si myslim ze pri zdravej maternici netreba brat nic, ale radsej to beriem nech zvysim sance na uspech. Vacsina centier aj v CR nedava pri KET nic ak je maternica ok. Ten utrogestan ti vedia vymenit za iny pripravok, pripadne to budes papat a nie vkladat. jaj nech sa nam to vsetkym uz teraz podariii 😵

kuspitka
15. jan 2013

@basenkamasenka ty kde chodis do centra?tak dufam,ze to vsetko dobre dopadne.

basenkamasenka
15. jan 2013

@kuspitka Ja mam tento piatok 10 den, takze mozem ist aj uz teraz na uzv ale idem na sluzobku takze az v pondelok - to mam presne 13 den. Drzim palce!!! Daj vediet potom aky termin ti dali ja ti tiez poviem v pondelok 🙂

basenkamasenka
15. jan 2013

@kuspitka Ja do Gy- fiv, zatial som prvy cyklus absolvovala tu. V pripade opatovneho neuspechu (ET neuspesne v novembri) prehodnotim ci na 2 kolo nepojdem inde. Ty si spokojna s Iscare?

kuspitka
15. jan 2013

@basenkamasenka zajtra idem ku gynekologovi,lebo musim ist na mamografiu a opytam sa ho ci sono neurobi,som zvedava na sliznicu

kuspitka
15. jan 2013

@basenkamasenka hej som velmi.nam sa aj podarilo IVFlen som o babo prisla v 12tt.ozaj vies ake embria si mala vlozene na ET.

basenkamasenka
15. jan 2013

@kuspitka Aha super, tak ak sa nam toto nepodari pojdeme tiez tam skusit. S GF mam aj lepsie aj horsie skusenosti. Na ET som mala vlozene 2 ks 5- dnovych po predlzenej kultivacii a nic sa neujalo - o 7 dni som dostala menzes napriek tomu ze mi povedali ze ked beriem utrogestan menzes nedostanem. Tak neviem kde sa stala chyba. A to som sa este bala ked mi vkladali 2 ks ze budu dvojicky 😒

kuspitka
15. jan 2013

@basenkamasenka mne prisli tiez,ked som brala utrogestan.ja som mala na 5den expandovane blastocysty

basenkamasenka
15. jan 2013

@kuspitka Tak teraz sa nam to snad uz podari, hlavne nech sa nam rozmrazia!!! 🙂

kuspitka
15. jan 2013

@basenkamasenka musia ja im verim a budem az do konca.len neviem preco niektore pisu,ze den pred KET im rozmrazili embrio

basenkamasenka
15. jan 2013

@kuspitka Ano treba mysliet pozitivne 🙂. Mne v GF tiez povedali, ze mi ich budu rozmrazovat az den pred transferom a potom mi zavolaju ze ci sa to podarilo a kolko prezilo. U teba je to ako? Robia to v Iscare nejak inak?

kuspitka
15. jan 2013

@basenkamasenka iscare idem prvy krat na KET?V heliose kde som chodila tak v ten den

basenkamasenka
15. jan 2013

@kuspitka nech uz je postup akykolvek, drzim palce nam aj vsetkym babam v tejto diskusii 🙂 Ako vidim ty uz jedno dievcatko mas.. tiez cez ivf?

kuspitka
15. jan 2013

@basenkamasenka hej cez Ivf,ale nebolo to jednoduche ani kus,pred 5mesiacmi som prisla o dvojicky.a teraz idem na posledne umele oplodnenie a potom uz koncim.

basenkamasenka
15. jan 2013

@kuspitka hmm tak snad tentokrat sa to podari az do uspesneho konca // 🙂 posledny krat preco? Ja skusam uz 4 roky a este planujem bojovat dokedy budem zdrava 🙂

makovicka53
15. jan 2013

@basenkamasenka ahoj do akeho car chodis?

liviah
15. jan 2013

@kuspitka Ahoj, a preco si zmenila Helios za iscar?

basenkamasenka
15. jan 2013

@makovicka53 Ahoj, ja chodim do Gyn-fiv konkretne k Harbulakovi. Ale nie som nejak extra spokojna s ich pristupom k pacientkam, nevidim velmi rozdiel v spravani doktorov oproti klasickej fakultnej nemocnici - nervozita, neosobne jednanie ako na pase a neochota odpovedat na otazky pacientiek. Ale sestricky su velmi zlate, hlavne hlavna sestra. A ty chodis kam?

makovicka53
15. jan 2013

@basenkamasenka ja chodim do heliosu...spokojnost tam je co sa týka pristupu, ale nedosahujeme tam ziadne vysledky, co je pre mna podstatnejsie

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre