Všetko o KET. Ako prebieha? Koľko trvá?

alakova
18. máj 2007

ahojte,chcela by som vas poprosit,aby ste mi napisali nieco o KETe. Ako prebieha cela liečba,kolko dni,kedy je transfer,či je po tom potrebna PN.

kuspitka
18. jan 2013

@liviah mne musi prasknut flikul tak nevie ci je to dobre dat pregnyl,ale lekar povedal ze sa musi tvorit hormon.

liviah
18. jan 2013

@kuspitka nebojkaj, veď lekár vie čo treba 🙂 hlavne pozitívne myslenie a žiaden stres , moc moc držím palceky a budem na Teba myslieť

makovicka53
18. jan 2013

@kuspitka neboj podari sa....musii 🙂

kuspitka
18. jan 2013

@liviah dakujem.myslim naboj pozutivne.myslim na moje embrko nech sa krasne v stredu rozmrazi,aby mohol byt Ket vo stvrtok.

pet1308
18. jan 2013

@kuspitka Tak vidíš, sliznica ti pekne narástla, tak už len silno držať palce, aby to všetko dobre dopadlo 😉

kuspitka
18. jan 2013

@pet1308 musi vsetko dobre dopadnut.uz sa tesim

basenkamasenka
21. jan 2013

@makovicka53 no ja som dnes bola na kontrole sliznice, je 8,5 mm takze KET vo stvrtok, samozrejme za predpokladu ze sa rozmrazi aspon 1 z 3. V stredu mi maju volat som troska nervozna, ale dufam ze to bude ok. Neviem aku mam sliznicu bez liekov kedze mi ju merali len ked som brala hormony, ale myslim ze nemam problem s rastom - estrofem davaju v Gyn-fiv automaticky kazdej si myslim. A ty ako? bola si na kontrole sliznice? Jaj ta nervozita par dni pred je hrozna ale snad budud dobre spravy v stredu. paaa a drzim palce aj tebe a vsetkym ktori idu tento tyzden!!

kuspitka
21. jan 2013

@basenkamasenka tak my dve budeme mat na rovnako KET,kolo ides vlozit embrii.Ja som mala bez liekou 8mm

basenkamasenka
21. jan 2013

No rada by som vlozila 2 ako naposledy (aj tak sa neujalo ani 1) len neviem ci sa podari uspesne rozmrazit aspon 1 idealne by bolo 2 (mam 3 zamrazene) Maju mi volat v stredu, som z toho trocha nervozna. Tebe idu kolko ks rozmrazovat?

kuspitka
22. jan 2013

@basenkamasenka mne len jedno idu viacej nechcem.aj mne budu volat v stredu dost sa bojim

martuska00
22. jan 2013

@kuspitka a @basenkamasenka držím palce aj ja chcem ísť v marci na ket 😀

kuspitka
22. jan 2013

@martuska00 a ved ty mas napisane,ze si tehotna

martuska00
22. jan 2013

to je staré ako to vymením 😀

martuska00
22. jan 2013

@kuspitka už som to opravila nevšimla som si toho 😝

kuspitka
22. jan 2013

@martuska00 teraz to mas uz lepsie.kolko mas mrazacikou?

martuska00
22. jan 2013

2

basenkamasenka
22. jan 2013

@kuspitka hmm ja by som nechala rozmrazit iba 2 ale oni mi tvrdia ze ich zamrazili vsetky 3 spolu, nechapam preco 😒 tak snad sa nam to podari, drzim palce

kuspitka
22. jan 2013

@basenkamasenka nampo jednom zmrazovali

martuska00
22. jan 2013

@basenkamasenka nesmúť možno budú 3ječky

basenkamasenka
22. jan 2013

@martuska00 no to by bolo trosku narocne asi. 😀 Ale dvojickam by som sa nebranila 🙂

basenkamasenka
22. jan 2013

@kuspitka ak sa mi to teraz nezadari tak nabuduce im poviem ze chcem aby mi ich zmrazli po 1 ks. Mna sa nikto nic nepytal, sami sa rozhodli ze ich zmrazia spolu, troska nechapem preco ale ked sa to tentokrat podari je im odpustene 🙂

kuspitka
22. jan 2013

@basenkamasenka to chodis do akeho centra?vsade by mali zmrazit po jednom

basenkamasenka
22. jan 2013

do gyn-fiv. tiez som na nich cumela ked mi to oznamili ze co to ma znamenat...A oni na to ze standartne mrazia po 2 ks ale kedze mne zostali 3 tak ich zmrazili spolu.... 😖

kuspitka
22. jan 2013

@basenkamasenka u nas nie.to sa nestava

siinda
22. jan 2013

@basenkamasenka to fakt? zmrazili tri? ved ked sa rozmrazia vsetky tri a zacnu delit cospravia s tým jedným embrijkom?

martuska00
22. jan 2013

ja si myslím že vložia 3 aj mne raz vkladali 3 a ani jedno sa nezahryzlo ,ale ja som s tým súhlasila boli menej kvalitné

makovicka53
22. jan 2013

@basenkamasenka ahojky budem drzat palce ja mam sliznicu bez liekov len 4,5mm a ake mas davkovanie estrimaxu?

kuspitka
22. jan 2013

@makovicka53 ty ides tiez bez liekou?

makovicka53
22. jan 2013

@kuspitka nie ja musim s liekmi...vsak pri takej nizkej sliznici by to nerealizovali

kuspitka
22. jan 2013

@makovicka53 tak to hej,aj ja som mala taku este pred kyretazou a potom sa mi to zlepsilo..

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre