Všetko o KET. Ako prebieha? Koľko trvá?

alakova
18. máj 2007

ahojte,chcela by som vas poprosit,aby ste mi napisali nieco o KETe. Ako prebieha cela liečba,kolko dni,kedy je transfer,či je po tom potrebna PN.

dasa24
20. sep 2008

ahoj Leny 🙂 ,

už se těším, tento týden vyběhám předoperační vyšetření...... no a 30 dní stimulka 😀

Už jsi testla? 😉

leny2
20. sep 2008

Ještě ne.

hofinka
20. sep 2008

Holky kdy jste si dělali první test?Já si ho mám dělat až 2.10...to je nekonečné.Ali,jsem nová a nevěděla jsem o interní poště,tak se nezlob.

hofinka
20. sep 2008

A taky jsem koukala jako blázen,že se testy fasujou po KETU,před 2 roky se chodilo rovnou na krev a testy jsem si kupovala sama,protože jsem to samozřejmě nevydržela.

dasa24
20. sep 2008

ahoj Hofi,
já testuju už 8 den po kET a 11 den jdu na krev aby to bylo 100%

Přeju at máš // 😉

hofinka
20. sep 2008

Myslíš že to mám taky zkusit?Nebo raději počkat? 🙂 Ach jo ať už je druhého. 😝

dasa24
20. sep 2008

hofi jestli jsi 8 den tak bych už testla, já jsem 11 den po negativní výsledku vysadila utrogestan+prenidson, aby jsem se zbytečně neládovala hormony 🙂

Doufám že budou // 😉

hofinka
21. sep 2008

no ještě nejsem mám teprve 4 den,ale mám dostat ve čtvrtek mrchu,tak uvidíme.Mám jen Utroš,prenidson mi nedal.Ale u IVF jsem ho měla.Nevím proč mi ho nedal ale mám nového doktora. 😖 Kdo je teď vůbec na řadě s testem?? 😅

hofinka
21. sep 2008

A jak jsi dopadla Leny??Doufám,že byly // 😀 Moc ti to přeju.

lucen
21. sep 2008

Ahojky holky nevadí že jsem koukla na vaše stránky jsem právě 5 den po KET. ET jsem měla v květnu a neuspěšně a tedka uvidíme jak to dopadne,

anannas
21. sep 2008

Holky, tak ještě jednou, aby jste to hned nevzdávaly!
Já jsem po KET byla docela v pohodě a těšila se, jenže jsem pak začala docela hodně špinit, ještě před testováním. Tak jsem to samo ořvala a všechno vzdala. Šla jsem na zahradu pokácet strom, odtahat větve, druhý den na to jsem s kamarádkou tahala nákup a stěhovali jsme postele z místnosti do místnosti atd. Prostě jsem to vzdala, vždyť příznaky byly jasný. Test jsem udělala jen protože ho po mně přece v centru chtěli. A byly tam dvě //, teď spinkající půlroční miminka. 🙂
Držte se!!!

vika34
21. sep 2008

ahojte ,som v tejto téme nová ,som po IVF s PIGD,kvôli spontánnym potratom,znovu som otehotnela,bohužiaľ zase som začala krvácať,plod sa od 6tt navývíjal a nebylo srdiečko,na čistenie som nemusela v piatok som bola na UTZ a dr.povedal,že po prvom cykle sa môžeme začať chystať na KET/ostaly mi 3 embryjká/.Neni to skoro?
Prosím napíšte ako ste boli vy na tom?Dakujem

hofinka
22. sep 2008

ahoj anannasko,tak to máš super a ajk jsem pochopila máš dvojčátka. 😉 to bych přála tady každé holce,co se trápí.To zklamání fakt bolí.No mě bolí trochu prsa,ale to může být s těch hormonů,vždyť jsem taprve 5 den po KETU(tak-že Lucen,budem testovat asi spolu.Já si ho mám udělat 2.10,ale koncem tohoto týdne mám dostat mrchu,tak uvidíme) 😅

hofinka
22. sep 2008

Viko tobě asi já neporadím.Na KETU jsem byla poprvé a na IVF jsem byla skoro před třemi roky.Tak možná nějaká jiná holka ti poradí. 🙂

aliccia1
22. sep 2008

☹ Cau holky, tak jsem dnes 13. den po Ket, a vysledek 0. Mrcha taky nedorazila , a ani necitim ze by mela dorazit, takze jsem z toho uz hotova.Zitra budu volat do Caru, co mam delat.Zatim pa.

hofinka
22. sep 2008

Alli,test není vždy 100%,známé nevyšel ,ale neměla mrchu a pak se zjistilo,že je.No a švagrová měla ještě 3 měsíce mrchu a taky byla těhotná,tak-že to jak kdo. 😉

hofinka
22. sep 2008

jo holky pořád čtu o zamlklém těhotenství,co to vlastně je? ☹

lucen
22. sep 2008

Hofinko já mám tstovat 30.9 jsem zvědavá.
Aliccia já při ET měla negativní test a to jsem ani trochu nezašpinila a mrcha dorazila až po vysazení léku jsem zvědavá tedka měla by dorazit koncem týdne nebo o víkendu tak uvidíme ale aji když nedorazí tak já se neraduji.
Holky co vy berete za léky po KET?a za jak dlouho tesatujete?

artep26
22. sep 2008

Ahoj holky, v říjnu mě čeká 1. Ket (u mě neproběhl ET kvůli OHSS tak máme mrazáčky). Brali jste nějaké léky před KETem na růst sliznice?? já má problém s anovulkou a bojím se, že mi nenaroste sliznice a o měsíc se to posune.
Jinak čekatelkám držím palec ať máte krásné // 😉

lucen
22. sep 2008

ARTEPKO mě při ET taky málo narostla sliznice a tedka před KET sem brala divinu bílou a beru jí i tedka po KET a pěkně mě po tom rostla podle UTZ

artep26
22. sep 2008

Co je divna bílá?? 😲 😲
Já dostala tip na kontryhel ale tohle neznám 😅

artep26
22. sep 2008

teda divina ...

anannas
22. sep 2008

Ali, hlavu vzhůru. Když jsem byla poprvé po ICSI v Caru s tím, že dvě čárky nejsou, že to nevyšlo, tak mi brali krev a říkali, že zrovna den předtím tam byla paní a taky test negativní, ale z krve to vyšlo a těhotná byla. 😉

hofinka
22. sep 2008

já jsem teprve 2 dny před KETEM začala brát Utrogestan a měsíc před tím jsem si měla koupit vitamíny pro těhotné.To je všechno co beru,ale sliznici jsem měla asi O.K.Lucen a cítíš něco?Testneš dříve?Ať tam máš // 😀 !!!!!!!

aliccia1
22. sep 2008

☹ Holky diky. Na stredu jsem objednana na odber krve a vysetreni, tak jsem zvedava.Uz at to mam za sebou.Pak se zas ozvu, mejte se.

hofinka
22. sep 2008

Alli hodně štěstíčka,držím palečky-nebo vlastně pěstičky 🙂

lucen
22. sep 2008

artek divina jsou prášky a je v balení bílá a modrá vypadají jak antikoncepce a já stoho beru vždy jen tu bílou a ještě na sliznici baštím Calibrum baby plan prý je taky dobrá.
Hofinko já asi testovat dřív nebudu já píchám Agulotin a beru tu divinu,prednison,listovku a langerin na hormony ještě 1-4-7 den 1500 jednotek pregnylu do zadku takže dřív testovat radči nebudu protože pokud bych testla brzy tak ten pregnyl udělá na testíku // a pak by mohla být zbytečná radost.
Ali moc ti přeji at máš na testíku krásné // a všechny co máte testovat at máte krásné //. 🙂

dasa24
22. sep 2008

ahoj holky,

nějak to tady začínám nestíhat, jak se tady množíme 😀 😀 no tak doufám že se budeme brzo množit ještě jinak 😀
Alicia to je mi moc líto, já bych si zašla ještě na krev, aby to bylo 100%. Já si vždy skočím do laborky jako samoplátce a za 2h mám výsledky

Já jsem v pátek dostala menstruaci, přesná jako hodinky i po neúspěšných KETECH. Mám radost, takže říjnu stimulka.

Holky já testuju už od 8 dne, 11 den krev a když je HCG 0 tak vysadím hormony...

Po úspěšném ET jsem měla // 8 den.

Leny a kde tě máme a co // ? Ty nás teda napínáš 😀

já jsem pila od 1 dne mestnruace kontryhelový čaj, ale stejně byl k ničemu když byla jen / 😝

hofinka
22. sep 2008

no Lucen,aspoň nemáš dilema testnout,netestnout,a kdy...ale máš těch hormonů požehnaně.Určitě to výjde,když toho do tebe tolik ládujou. 😵

lucen
22. sep 2008

Hofinko kéž by a to přeji taky všem krásné // na celích 9 měsícu.ale já si od toho moc neslibuji při ET jsem byla natěšená a pozitivní myšlenky jsem měla a pak to zklamání bylo strašné ale to tady asi znáte takže tědka nad tím moc nepřemýšlím ale popravdě jak se bude blížit testování tak bude stejnak hlava šrotovat.
a ty si necháš zavést 2 nebo 3 drobečky.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre