Všetko o KET. Ako prebieha? Koľko trvá?

alakova
18. máj 2007

ahojte,chcela by som vas poprosit,aby ste mi napisali nieco o KETe. Ako prebieha cela liečba,kolko dni,kedy je transfer,či je po tom potrebna PN.

slnecnica007
11. jún 2013

@zuzanka05 Určite dáme nejakú dovolenku, všetci si ju zaslúžime 🙂 Ešte neviem kam, ale niekam, kde je poriadne teploooo! Veľa šťastia, nech sa zadarí!

mistisa
12. jún 2013

@zuzanka05 ahojko citam ze si mala 9.6 KET? ja som mala 10.6 moc moc moc ti drzim palceky nech sa pekne uchytia bublinky 🙂 🙂 to si 3 den po transfere ja druhy tak uvidime 🙂 na krv ides kedy?

mistisa
12. jún 2013

ahojte kocky pridavam sa k vam ak mozem 🙂 1é.6 som mala prve KET tak som v ocakavani 🙂 dufam ze to vide moc sa modlim.mala som odklad koli ohss takze to je moj uplne prvy transfer 🙂 🙂 🙂 vsetkym drzkam palceky nech sme konecne tehulky vsetky 🙂

zuzanka05
12. jún 2013

@mistisa Ahoj,ano dobre to citas nedelu som mala transfer,bohuzial posledne embryjka 😉 dufam ze uchytia.....24.6pondelok pojdem na krv,moznon sa stretneme.Aj tebe moc moc moc ti drzim palceky.Ku komu chodis,ja chodim dr.Harbulakovi.Ti si mala 1 ket ,mala si odlozeni treansfer kvoli ohss-co to je?

mistisa
12. jún 2013

@zuzanka05 joj to drzkam palcekyyy moc moc moc 🙂 ja chodim do ferticentu 🙂 v bratislave ale na krv pojdem svojej dokine v trencine 🙂 ano ano mam prve KET za sebou a krv tiez 24teho 🙂 tak som zvedava 🙂 mam trocha pobolievanie podbruska aj prsia aj krize sem tam .asi z utrogestanu to pocitujem a furt spim. 🙂 ty mas nejake pocity? dakujem drzkame si palcekyyy 🙂 🙂

zuzu1108
12. jún 2013

@mistisa @zuzanka05 Ahojte babulky drzim vam palceky aby vsetko dobre dopadlo na konci s // 🙂 @mistisa to nevadi ze ta pobolieva podbrusko to moze byt dobre znamenie a prsia urcite pobolievaju z Utrogestanu. ja som bola na Ket 21.5. tiez moje prve a mam potvrdene tehu 😉 .

zuzanka05
12. jún 2013

@mistisa ahoj,drzim aj ja palceky aby nam podarilo obom 🙂 🙂 Ja necitim nic ,prsia bolia to som vsimla,mozem aj to povedat ze som ospala ale,ine, pociti nemam-nevim ci je to dobre..ked citis volaco alebo nie,lebo ked som mala 1 ket tak tedi tiez som necitila nic a test bolo negativne.Ja este aj vela cikam,jak si natom ti?Len utrgestan uzivas?,ja mam este estrofen. 😎

mistisa
12. jún 2013

@zuzu1108 dakujemeeee moc moc moc 🙂 no dufam a verim ze to tak dopadnee 🙂 n ajdeme si dve // vsetky. moooooc ti gratulujeeeeeeem to je kraasne musis byt hrozne stastna 🙂 🙂 🙂 🙂 veru dobre len nech boli aspon viem ze sa tam nieco deje a pomaly pripravuje 🙂 🙂 🙂

zuzanka05
12. jún 2013

@zuzu1108 Ahoj,gratulujem ti ze si tehu drz sa...Kam si chodil do centra?IVF ti nepodarilo ze si musela ist na ket? 🙂

mistisa
12. jún 2013

@zuzanka05 dakujeem tiez ti drzkam joj uz si zasluzime vsetky byt stastne maminky 🙂 ja mam uplne prvy transfer za sebou a od pondelka ako mi urobil vklad tak mam stale pobolievanie podbruska. prsia asi z utrošu určite ale podbrusko sem tam krize. neviem hm ale tiez to priklanam utrosu.moc moc sa modflim aby nam to vsetkym vyslo 🙂 no curam aj ja casto docela 🙂 ano mam 3x2 utrogestana 3x1 estrofem 🙂 🙂 🙂 tak snad sa na nas stastie usmeje na vsetky 🙂

zuzu1108
12. jún 2013

@mistisa Dakujem 🙂 . Ano aspon vies ze sa tam nieco deje 😉 . mna napr.od tretieho dna, som citila pravy vajecnik. Najprv len tak tupo a potom ma zacal pichat. Ale to potom preslo. A zo zaciatku ani prsia som necitila. Tak ak sa vam nebude zdat nieco, ze vam nie je zle ale nebolia prsia nic sa nedeje 😉 . ono to vsetko este urcite pride 🙂 . a budes aj testovat? ci pockas si na krvicku?

zuzu1108
12. jún 2013

@zuzanka05 Dakujem 🙂 . Ja som bola v Heliose v Brne. Prve ivf, prvy ket 🙂 . No my ssme si dali robit aj geneticke vysetrenie embrijok pgd a tak som nesla na et,lebo to vysetrenie trva tak do dvoch tyzdnov, tak ich po piatich dnoch zmrazili a zobrali len jednu bunku z embrijok a vysetrovali ju. Ja som mala opu este v decembri,len stale sa mi nieco do toho dostaval, zo zdrav.dovodov som isla az v maji 🙂.

gelinka75
12. jún 2013

@zuzanka05 ahoj, mne robil dr. harbulak vklad, bola som minuly piatok 🙂

mistisa
12. jún 2013

@zuzu1108 presne tak 🙂 🙂 no ja som mala pichanie vcera na pravo take neviem hm,. ale dnes ma len pobolieva podbrusko nepicha ma nastastie 🙂 🙂 no uvidime 🙂 🙂 asi testnem ja to asi nevydrzim asi v pondelok aleebo najskor stredu to budem 10 den po KET tak to bude istejsie.-a kolko dnove embryjka ti vkladali? mne 5 dnove 🙂

mistisa
12. jún 2013

@zuzanka05 zabudla som ti napisat co je ohss. to je ovarialny hyperstimulacny syndrom ktory vznika pri stimulacii vajicok pred OPU 🙂 hlavne u zien s PCO co som ja. tvori sa hrozne vela vajicok a potom vznikaju po odbere ked sa silno prejavi tak bolesti, voda zalieva brucho , pluca tazko sa dycha a zeny koncia v nemocke mna infuzkach.mne sa to nastastie neprejavilo mala som len hroziaci ohss 🙂

zuzanka05
12. jún 2013

@gelinka75 ahoj,aj mne robil dr.Harbula 9.6 nedelu som bola na vklad.Ako sa citis?Ja som mala posledny ket,teraz mi vkladali posledne 2 embryjka,dufam ze sa uchytia.... 😎 .Ti si mala teraz ket?Ako si s Harbulakom spokojny?

zuzu1108
12. jún 2013

@mistisa Ja som testovala uz na 6tyden, ale nepocitam den vkladu. Bol tam uz slabulinky dusik 😉 . Ale ak nebude na teste nic,alebo slabucky duch nic sa nedeje. Dolezita je krvicka 🙂 . No my sme mali uz hatchujucu blastocystu. A myslim ze to bolo na 5ty den co ich mrazili. teraz som rozmyslala ze ci na 5alebo 6ty den ich zamrazovali. Ty mas otazku ze ci je dost hcg 260, ja ked som bola n13ty den od vkladu na krv tak som mala hch 349,5 a sestricka mi povedala ze 200 je zacinajuca tehotnost. Tak asi by to mohlo stacit 😉 . A nebudu sestre brat krv este o dva dni aby vedeli ako stupa?

gelinka75
12. jún 2013

@zuzanka05 on je v pohode si myslim, nema take citlive ruky ako napr. doktorky, ale da sa..urobi co ma 😀 kolky vklad to mas? my mame este 7 ks zamrazene, dufam, ze ich zatial nebudem potrebovat 🙂

mistisa
12. jún 2013

@zuzu1108 aha no ja rozmyslam ci si tiez neurobim na 6ty chachacha 😀 to je v nedelu 😀 😀 uvidime.no mne robili opu v marci.a stvrtok som mala OPU a v utorok az mrazili cize vlastne na 6 den 🙂 tak uvidime no 🙂 🙂 a ty si mala nejake pobolievanie? povacsine co pocuvam ked baby nemaju ziadne pobolievanie tak je test negativny. tak neviem hm. uvidime 🙂 🙂 snad sa stasticko usmeje uz na nas vsetky 🙂

zuzanka05
12. jún 2013

@gelinka75 ahoj,na ja uz nem ziadne mrazaku,1ivf,tedy mi vkladali 2 embrio,test negativ......4 embria tedy dali do mrazaku,takze 2krat som bola na ket,teraz na posledy dufam 😉 ..Kolko vajicok ti oplodnilo,ze este mas 7mrazene?ti si na prvom vklade?

mistisa
12. jún 2013

@zuzu1108 jo a na krv pojde v piatok ci stupa 🙂

gelinka75
12. jún 2013

@zuzanka05 ja mam toto uz 2 IVF a 1KET, v prvom sme mali 7 embryjok, 2 vlozili a nic, ostatnych 5 sa nerozmrazilo, isli sme na 2 IVF, mala som 11 embryjok, aj som otehu ale v 10tt sme mali missed, a teraz som isla na dalsi vklad, mala som dokopy 3 vklady

mistisa
19. jún 2013

@zuzanka05 ahooj no ako sa citis? uz sa blizi krvicka aj si robila testik? ja ano aj vcera aj dnes ale bielo tak neviem ja som 9 den po KET a ty tusim 10 ze? 🙂

zuzanka05
20. jún 2013

@mistisa ahoj,no teraz momentalne necitim nic 😉 ale su take: dni prsia mi bolia aj mozno aj brucho sem tam,ale neviem ci to vazne alebo len tak domislim,to je len psychika 😉 .Ja som ne testovala,ani nebudem,vydrzim 😒 .Ja som 11 den po ket ja nepocitam den transferu,nedelu budem mat 14den ,ale len pondelok idem na krv.Uvidime,necham sa prekvapit.... 🙂 A ti ako sa citis?

zuzanka05
25. jún 2013

@mistisa ahoj,no ako dopadlo krvicka? no mne zase negativ ☹ ☹ ☹ ☹ som uz velmi sklama.....dufam ze tebe je vsetko o.k.....napriek tomu ze mi test z krvi je negativ,menstruaciu som este nedostala,ani brucho mi neboli 😒 Ako ti je?

mistisa
25. jún 2013

@zuzanka05 ahoj mojka no ja tiez negativ ☹ mala som ani nie 0,1 HCG ☹ co uz uz som z toho vyliecena a tesim sa na august 🙂 tiez som mrchu este nedostala ale pobolieva ma furt podbrusko. uvidime snad dorazi 🙂 🙂 a ty sa ako citis?

zuzanka05
26. jún 2013

@mistisa ahoj,lutujem ze nam nepodarilo ☹ no dneska som uz dostala mrchu,ale uz som myslela ze nedostanem,aj tak potichucki som myslela ze bude vsetko ok 😒 😒 😒 ja som uz pochode,teraz cakam kedi budu volat ,pojdem na 2ivf znovu stimulovat...Ti pojdes dalej?Co bude auguste ze tak tesis?

zuzanka05
26. jún 2013

@gelinka75 ahoj ako si?bola si uz na teste,ako si dopadlo krvicka?No ja som bola pondelok na krv a bohuzia zase negativ test ☹ som sklamana,ale uz som pochode a mozno auguste zacnem znova stimulovat na 2ivf 🙂

mistisa
26. jún 2013

@zuzanka05 no nejak nam toto kolo nedoprialo stastia.ja uz som tiez celkom v pohodicke 🙂 🙂 my mame 2 zmrzlinky este a v auguste mame dalsie KET 🙂 🙂 🙂 tak to uz snad bude uspesne 🙂 🙂 drzkam silno aj tebe palceky 🙂 a ty kedy asi zacnes stimulovat? kolko im trva kym to schvalia? aku mas poistovnu?

zuzanka05
26. jún 2013

@mistisa No tak ti este mas sancu 🙂 velku......prajem ti vsetko dobre 🙂 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre