Všetko o KET. Ako prebieha? Koľko trvá?

alakova
18. máj 2007

ahojte,chcela by som vas poprosit,aby ste mi napisali nieco o KETe. Ako prebieha cela liečba,kolko dni,kedy je transfer,či je po tom potrebna PN.

78marcela
17. apr 2014

@pavlina1976 to je rozhodně lepší...ale přemýšlela jsem, že když se nezadaří tento pokus, nechám si převézt embrya do sanatoria helios, tam jsou kety za 3000,- moje sestra má z tama holčičku, na druhý ket. úspěšnost je tam taky velká, dokonce o nějaké procento vyšší než v mém současném centru. Takže bych šla tam. Je rozdíl, jestli za tři kety dám 9000 nebo 21 tisíc.
Ale doufám, že to nebudu muset řešit, že ted to prostě vyjde.

pavlina1976
17. apr 2014

@78marcela Věřím, že to vyjde, ale je dobré mít rozmyšleno co dál. Já jsem na tento poslední IVF také změnila car a udělala jsem to nejlepší rozhodnutí co jsem mohla. Na prvních dvou jsem byla v Pronatalu a to byla katastrofa, poprvé 6 vajíček nic na zamražení, a bylo z toho zamlklé, po druhé po roce a půl stejný protokol vše stejné, vůbec se nezamýšleli nad tím, že jsem měla málo vajíček, že by třeba měli změnit přístup a protokol. Takže 2 vajíčka a nic a na konzultaci mi dr řekl, že už jsem stará, takže už nebudu reagovt ☹ . Idiot, měla jsem sto chutí mi teď ukázat výsledek z Cube. Dostala jsem úplně jiné léky a 11 vajíček, 9 to dotáhlo do 5tého dne a 7 blastiček a 5 sněhuláčků 😀

78marcela
17. apr 2014

@pavlina1976 to je dobře, někdy se to vyplatí...já svému centru docela věřím, nemám proti nim nic, ted mi trochu změnili léky, mám medrol, co jsem předtím neměla, navíc anopyrin a ještě zvažuju fraxiparin, ale ten bych si prý musela sama platit, což by vycházelo asi na 5tisíc měsíčně...tak nevím, ještě se poradím.
věřím, že to vyjde, pokud ne, převezu si embryjka do heliosu.
ale ono to vyjde, dneska v noci se mi zdálo, že jsem měla na testu dvě čárky, je to znamení, vyjde to.

adka1001
22. apr 2014

@pavlina1976 díky moc. teba to kedy čaká, aby som ti mohla držať päste?

adka1001
22. apr 2014

@smoulinka13 ja som utros zohnala len v lekárni sídliac v budove gynfivu. hneď ako mi ho predpísali ma upozornili na to, aby som si ho hneď vybrala lebo ho nie je možné nikde inde zohnať

smoulinka13
22. apr 2014

@adka1001 hmmm tak snad dufaston je tiez v pohode a udrzi mimco teda mimca 🙂))

pavlina1976
23. apr 2014

@adka1001 No mě to čeká začátkem června 😉 . Poštou mi přišly recepty. Tak v květnu ms a můžu začít 😀 . Těším se, věřím, že tentokrát už u nás bude chtít zůstat bojovník 😉 . a ty si jedeš pro mimi v květnu?

adka1001
24. apr 2014

@smoulinka13 pevne verím že áno. ale ja s ním nemám skúsenosti.mňa pri estrofene strašne bolievala hlava a bolo mi ťažko od žalúdka. no zajtra idem na ultrazvuk tak som zvedavá ako dopadnem a na kedy mi stanovia transfer. už začínam byť trošku nervózna aj z toho či sa mi v poriadku mrazáčikovia rozmrazia. mám totiž len troch mrazáčikov. to je málo. a pravdupovediac ak by to nevyšlo,neviem či by som sa na tú tortúru dala odznova keď viem čo má všetko čaká a koľko peňazí to všetko stojí. ale veľmi túžim ešte po jednom dieťatku. musím sa nejako pozitívne naladiť len neviem ako. nervy už hrajú...

adka1001
24. apr 2014

@pavlina1976 áno, mala by som ísť začiatkom května. zajtra idem na ultrazvuk a ak bude všetko v poriadku a budem pripravená, tak dajú príkaz do labáku na rozmrazenie a potom musím do 16.00 hod. čakať čo mi z toho labáku zavolajú. teda či sa v poriadku rozmrazili a kedy ma transfer čaká. ale to Vám dám zajtra určo vedieť.
Môžem sa spýtať? Aj u Vás je všetko okolo umelého oplodnenia také drahé ako u nás?
Pavli, ak chceš, môžeme písať aj v češtine. nerobí mi to až taký veľký problém. ja som sa narodila v Břeclave a čítam aj dosť českých kníh. a chodievam aj na Moravu k rodine dosť často

smoulinka13
24. apr 2014

@adka1001 ja ti verim je to velmi na psychiku, ja nemam ani jedni dieta tak budem musiet ist do toho znova ak bude treba, daj vediet ako si dopadla kedy bude vklad 🙂 ja mam vklad dnes o 11 drz mi palceky nech ostanu obidve bambulky🙂

adka1001
24. apr 2014

@smoulinka13 tak budem na teba veľmi myslieť a držať ti päste, lebo držať päste znamená priniesť šťastie. teda aspoň u nás sa to tak vraví. samozrejme, že dám vedieť. a ty sa tiež pozitívne nalaď, nemysli na to, že by to aj nemuselo vyjsť. lebo negatívne priťahuje zlé. takže hlavu hore, pozitívna myseľ a hor sa do toho. a vy bambuľky, pekne si urobte pohodlie a zostaňte pekne u svojej maminy.

78marcela
24. apr 2014

@smoulinka13 Držím pěsti🙂

smoulinka13
24. apr 2014

@78marcela
@78marcela ahojte dakujeeeeem ze ste na mna mysleli, bambulky uz v brusku a uz ich nedam nedam 🙂

smoulinka13
24. apr 2014

@adka1001 ahoj dakujeeem babmbulky uz v brusku snad tam aj ostanu 9 mesiacov 🙂

pavlina86
26. apr 2014

@smoulinka13 moc držíím pěstičky, aby byly //. 🙂

smoulinka13
26. apr 2014

@pavlina86 dakujeeeem snad budu coskoro dve palicky aj dve deticky 🙂

pavlina86
26. apr 2014

@smoulinka13 určitě ano, jsou to bojovníčci. 😉

smoulinka13
26. apr 2014

@pavlina86 vsak kde by im bolo lepsie ako u maminky ze?🙂

pavlina86
26. apr 2014

@smoulinka13 Maminka je maminka. 🙂 Tak pekně ležkat a nechat se obskakovat. Mimískům se to bude taky určitě líbit. 😉 😉

smoulinka13
27. apr 2014

@pavlina86 ahoj 3. den po KET a spinim..na mms je skoro, moze to byt uhniezdovanie alebo aj daco ine?

smoulinka13
27. apr 2014

@adka1001 adi ako??

vanushka
27. apr 2014

@smoulinka13 myslim ze skor uhniezdovanie, na mms je velmi priskoro. Drzim palce !

smoulinka13
27. apr 2014

@vanushka dufam ze to tak je..spinenie mam hnede..preto sa bojim..ale snad to je ok 🙂

vanushka
27. apr 2014

hnede neni zle, to je stara krv... horsie je ked cervena krv ☹ pockaj, mozno za par hodin prestane

pavlina86
28. apr 2014

@smoulinka13 pokud je to hnědé, není to špatné. To bude dobré. 😉 Jinak souhlasím s vanushka.Nasala bych to stejné. Takže ležet šmoulinko. 🙂

smoulinka13
28. apr 2014

@pavlina86
@vanushka dakujem ste ma povzbudili, je to skor hneda krv a uz prestava, lezim od rana nic nerobim cmuuuk

pavlina86
28. apr 2014

@smoulinka13 to je jen dobře. 🙂Nožky nahoru ovladač do ručky a odpočívat. 🙂

smoulinka13
28. apr 2014

@pavlina86 veru v takej polohe som od rana 🙂 a k tomu este telefon xixi

pavlina86
28. apr 2014

@smoulinka13 🙂 🙂 🙂 😉 😉

78marcela
28. apr 2014

@smoulinka13 určitě se to hnízdí, má to spousta holek kolem třetího dne. Jen odpočívej a bud hlavně v klidu. držím pěsti, at brzy najdeš testák s //

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre