Všetko o KET. Ako prebieha? Koľko trvá?

alakova
18. máj 2007

ahojte,chcela by som vas poprosit,aby ste mi napisali nieco o KETe. Ako prebieha cela liečba,kolko dni,kedy je transfer,či je po tom potrebna PN.

maminka1986
15. júl 2015

PROSIM JE TU DAKA BABA?

evita246
15. júl 2015
evita246
15. júl 2015

@maminka1986 ja som po KET

natypapa
15. júl 2015

Prosim vas mali ste niektora hned od prveho dna po KET spinenie a bolesti brucha ako na ms? Som treti den po Ket a stale to pretrvava..

maminka1986
15. júl 2015

@natypapa ahoj ja somna KET nebola pojdem...ale ked si tu opýtam sa ťa...kolko mm si mala endometrium pri vklade prosimm??? a ktorý den vkladali??prosim odpovedz a dakujem...
inak napísala si na stranku SanatoriumHelios? lebo presne toto jedna tam písala aj sa volá ako ty 🙂
a odpovedali že to može kludne byť

maminka1986
15. júl 2015

@evita246 ahoj jej a kde is bola?,helios? 🙂 martin? a ktorý den ti vkladali prosim ta embyryjko? pohode sa rozmrazilo? aku si mala vystelku vysoku prosim??
ja idem piatok na kontorlu a bojim

natypapa
15. júl 2015

@maminka1986 ahoj mala som 10mm sliznicu a bola som 19 den cyklu.. Ty sa kedy chystas? Kolko embryi si das vlozit?

maminka1986
15. júl 2015

@natypapa nooo to si mala super aj si uživala niečo? alebo si pila alchemilku? ja pijem alchemilku aj teraz :P a kde si bola ? v Martine?
ja idem prýv krat na odložený ET/KET tak neviem ako to chodí 🙂
dávam si jedno embryjko ano a ty maš kolko?

natypapa
15. júl 2015

@maminka1986 Nie nic som nepila a bola som v blave.. Tiez mam len jedno embryo.. Teda ak este mam lebo mam stale silny vytok a uz tomu moc neverim

maminka1986
15. júl 2015

@natypapa aha ja chodim do Martina...
neboj sa tak pojdete na dalši KET ...mate zamrazene embryjka ešte?
vytok nemusi nič znamneať!

natypapa
15. júl 2015

@maminka1986 Uz nemame ziadne embrya praveze... Dost mam obavu z toho vytoku lebo je silnejsi a hnedy a neviem co to znamena zatial som nic take v predchadzajucich tranferoch nemala... menzes cakam az o tyzden tak naozaj neviem co to spinenie znamena ale uz som na nervy z toho!

maminka1986
15. júl 2015

@natypapa neboj sa! čo ked je to zahniezdenie? 🙂
kolký KET si vlastne absolvovala? a aku máš diagnozu?

natypapa
15. júl 2015

@maminka1986 toto bol druhy ket.. Predtym 3x et.. Ja som v poriadku ale muz ma zly spermiogram.. Myslis ze zahniezdenie moze trvat tri dni ?

maminka1986
15. júl 2015

@natypapa aha ..ja som nebolana ET ani KET...ja mam PCO manžel mal ok spermiogram
mrazačikov mame dost...
ty si písala na tu stranku heliosu či nie?
písali že to po KET može byt nestresuj sa

sussy
9. sep 2015

Ahoj. Potrebujem info ohladom Ket. Ktorym dnom cyklu sa vlastne vsetko zacina, kolko navstev pred tansferom je potrebnych v iscare(Martin) ci sa beru aj lieky alebo mozeme absolvovat ket prirodzene bez liekov v case ovu. Som mimo Sk a koli letenkam to potrebujem presne vediet. Dakujem 🙂

suzie.h
9. sep 2015

@sussy ahoj, ja som tam absolvovala KET teraz v auguste - v nejaky 1. - 2. den MC som volala koordinatorke a objednala som sa na kontrolu, od 5 DMC som brala Estrimax (co ale pokial ovulujes a sliznicu mas OK mozno potrebne nebude), potom kontrola v centre na 14. DMC a potom uz rovno vklad na 19. DMC (mali sme 5 dnove embrya). vsetko ale zalezi od stavu sliznice a pod., co zistia na tej prvej kontrole...

sussy
9. sep 2015

@suzie.h dakujem velmi mi to pomohlo. Nas cakaju 6 dnove embrya.chceme sa objednat na oktober. Dufam ze vsetko dobre dopadne. A blahozelam k fazulke 🙂

suzie.h
10. sep 2015

@sussy Drzim palce a dakujem! 😉

adejka
12. dec 2015

Prosim je tu niekto kto mal podobnu skusenost? Začala som včera pichat Prolutex v predpriprave a po pichnuti ma strašne bolelo miesto vpichu dokonca aj vnoci aj teraz rano to pokračuje?? Pichala som v minulosti aj Gonal, Ovitrelle aj Puregon ale nemala som taketo neziaduce učinky...akurat ten Puregon strašne štipal po pichnuti ale odoznelo to. V letaku pišu že to ma take učinky , zaujima ma či niekto ma podobnu skusenost a či ste to brali nadalej alebo vam lekar menil liek?

romana32
16. dec 2015

Ahojte, podla vas ak som dnes 12.den po KET a HCG je len 37,6 je tam sanca ze sa to podari? mala niektora z vas podobnu hodnotu a zostala tehotna?

zuzka56
15. jún 2016

ahojte, podstupujem 1x pripravu na 1KET a chcem sa spytat ako dlho sa uziva estrofem. Berie sa aj po vklade ? dakujem

misenaf
15. jún 2016

@zuzka56 az po test ak pozitívny tak ešte aj potom, ak negatívny, tak sa vysadzuje.

zuzka56
15. jún 2016

@misenaf
dakujem za odpoved. ja ze len utros sa berie po vklade...

smoulinka13
15. jún 2016

Ahojte vcera sme boli na ket, vkladam utrogestan aj kojim, myslite ze je to ok? kazdy mi hovori daco ine, nemate skusenost?
a je tu niekto po vklade? 🙂

smoulinka13
15. jún 2016

@zuzka56 ja som po vklade estrofen uz nebrala..naco..

zuzka56
15. jún 2016

@smoulinka13
ahoj, drzim palce nech si najdes // na teste.
Myslela som si, ze estrofem sa po vklade neberie, dakujem.

smoulinka13
15. jún 2016

@zuzka56 zalezi ako ti dr povie.mne povedal ze uz netreba.to sa berie na rast sliznice a po vklade uz netreba.a kedy mas ket?
A dakujem 🙂

zuzka56
15. jún 2016

@smoulinka13
este nemam stanovy termin, na kontrolu idem 24.6. a tam mi dr presne povie termin.

smoulinka13
15. jún 2016

@zuzka56 tak to je uz o chvilku.drzim palce ;)

ckatka
23. júl 2016

Dievčatá prosím vás. ...co je dobre robit/ brat pred KET?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre