Všetko o KET. Ako prebieha? Koľko trvá?

alakova
18. máj 2007

ahojte,chcela by som vas poprosit,aby ste mi napisali nieco o KETe. Ako prebieha cela liečba,kolko dni,kedy je transfer,či je po tom potrebna PN.

lucen
30. sep 2008

Hofinko já mrchu nemám ani sem nešpinila ale mě to drží léky celou dobu já to dostanu jak je vysadím.já už nevěřím že by to dopadlo jinak dneskajsem 14 den a to už je dost na dvě na testíku

macous
30. sep 2008

Ahoj holky,
tak se tady po pár dnech zase hlásím, trošku jsem to dočetla - poslední tři strany a je to hrozný, úplně to s váma prožívám, zítra mám devátý den po KETu, tak to testnu, ale pocity mám stejný jako při minulem KETu a předminulem, takže s tím moc nepočítám, chjo, chjo, to je na prdlajs, byl to můj poslední mrazáček, tak budu příští měsíc zase stimulkovat - doufám a taky budu doufat, že nebudu mít OHSS jako minule 🙂 🙂
ženský sakramenský, máme to trápení co, jo a mě Utroš taky mrchu brzdí, už to mám spočítaný, dostanu to vždycky třetí den po vysazení - určitě se taky jednou dočkáme, já doufám, že budu čekat rovnou dvojčátka 😀 😀 😀
Jo a jak vám vyšli ty testy z krve, už by to mělo být ne, min. Luci ????
Hofi, kolikátý den jsi po KETu? Taky už to nějak bude ne???

dasa24
1. okt 2008

ahoj holky, 😉

macousku ahoj, držím palce při dnešním testování a doufám že budou // 😉 😉

Luci jak jsi na tom?

Já mám předoperační vyšetření v pořádku 😀 , tak jsem rádá, ještě manžílek na odběry a za 14 dni by měla přijít MS

hofinka
1. okt 2008

Dobré ránko holky,macoušku držíme s Karolínkou pěstičky 😉 Já jsem 13 den po KETu,zítra si mám dělat test,ale dělat si ho nebudu když mám mrchu.Je to jasný.A hodně silnou,tak-že tam nemůže zůstat ani ň. 😔 Macouusku určitě to budou dvojčátka.Nevím proč se tam ty mimi nemůžou udržet,že?To je divné. 😖 Daska se chystá na další?Teď to určitě výjde.Tělo si to vyzkoušelo nanečisto a teď si bude myslet,že tam mimi patří. 😅

lucen
1. okt 2008

Ahojky holky takže krev je negativní ale to jsme už tu všechny čekaly v listopadu mě čeká další KET.
holky všechny jse držte a přeji moc štastných zpráviček 😉

dasa24
1. okt 2008

holky, to je mi moc líto ☹ ☹ opravdu
To je hrozný co jsou to za nervy, než se dočkáme // ☹ ☹

Vm72 ty těhulko, jak se daří?

macous
1. okt 2008

Čus ženský, tak už si ty palce puste 🙂 mám to negativní, sice 9tý den, ale už se přece znám, já to prostě vím, že nic 😉
Dáši, já ti to říkala, že na tebe počkám ne ? a že budeme stimulkovat spolu 😉

Hofi a Lucen - kočky,musím s vámi držet basu, to se prostě nedá nic dělat 😉 😉

lucen
1. okt 2008

Macousku to je mi líto ty už to cítíš že to nevyšlo vždyt 9 den je ještě brzy né? ale v tomto snámi zrovna basu držet nemuselas to sis měla nechat na něco jiného 😉 drž se holka.
holky musíme věřit že příště to už výjde.

macous
1. okt 2008

Lucen, já věřím, víš co já jsem totiž fajnovka, tak mi to určo vyjde z čerstvých embroušků, alespoň vím, že jich budu mít dost, minule jsem jich měla po prodloužené kultivaci 12, ale jsem prostě vražedkyně, jinak to snad ani říct nejde. Celkem jsem jich měla zaveno 6, takže polovina mi zanikla po rozmražení.
Je to fakt hrozný, tohle čekání, hlavně ten pocit, že to k ničemu nevede 😠 😠 😠

ufko
1. okt 2008

ahojte kocky..
hofi urcite sa uz nedas na dalsie aj ked sa to plati ? kolko to u Vas v CR vychadza ako samoplatca ??? zajtra uz ani nejdes k lekarovi, ze ? volala si im a co Ti povedali ?
kocky zajtra drzte prosim palce..rano krv a poobede vysledok.. 😉 juuupi🙂 aspon budem vediet nacom som..

macous
1. okt 2008

Uflo, držím palečky, aby ti to klaplo, ani nevím, jestli jsi testíkovala nebo ne, každopádně zítra si tě tady zkontroluju a doufám, že to bude pozitivní,přeji samé štěstíčko 😀

ufko
1. okt 2008

ahojki macous...dkaujem velmi pekne, netestovala som..do zajtra je uz len za par 🙂 a teda vydrzim..
poviem Ti uz sa fakt neviem dockat, je to nervak ako hrom !!!🙂)) tych 14 dni je nekonecno..

ved to kocky tiez poznate 😉

dasa24
1. okt 2008

macousku, teda teda 😉 ale třeba budou // 🙂 I když my jsme v tom stejný,já už po 8 dne jsem tomu taky nevěřila ☹
Drřím moc pěstičky na // 😉 😵

Ufko taky držím pěstičky 😉

ufko
1. okt 2008

dasenko dakujem velmi moc...budem informovat, papa krasnu noc zelam

hofinka
2. okt 2008

Ahoj holky.Tak co ufko?Jestli nebude pozit.tak si mě teda nepřej.Aspoň ať to výjde jedné. 😅 Na to další,hrazené už nepůjdu.Mám 37 a mám aspoň malou,jsem ráda,že jsme to aspoň zkusili.Nevím přesně kolik to stojí,ale něco přes 50 000.-A to bohužel nemáme a než to našetříme bude mi 40 a to už se prý nedělá po 40. 😔 No už jsem hold stařena. 😀 Macousku,já při Káji jsem mojemu taky říkala,že to nevypadá dobře(ale nevím tehdy proč)no a asi 10 den jsem si tt a byl // 😎 Tak to ještě nevzdávej.Držím všem palečky... 😉

artep26
2. okt 2008

Ufko tak držím všechny palečky a pěstičky co mám 🙂 ať je test pozitvní a HCG hodně vysoké 🙂
Hofi tak to je mi líto, ale máš pravdu, máš malou prďolku. Třeba vyhrajete 😉 a půjdete na IVF znovu.
Nebo to přijde samo. Hodně se říká když to pár vzdá tak neočekávaně žena otěhotní 😉 😉 😉 Kéž by to byl váš případ 🙂
Mac a ty ještě vydrž 😉

hofinka
2. okt 2008

Tak co Ufko?????Pozitivní,že jo?? 😉 Artepko jestli vyhrajeme tak to bych šla hned bez váhání,ale my nic nehrajem.(Asi začnem,chacha) 😅 Miminko normálně mít nemůžu.Měla jsem mimoděložní těhotenství a vzali mi oba vejcovody.Myslela jsem že už miminko nebude a byla malá,tak-že zamrzí a zabolí to,ale máme Káju.Bude asi hodně rozmazlená... 😵 Macousku,drž se!!

ufko
2. okt 2008

ahojcek kocky ..
prave mi volal doki a ze som, ale hcg je slabe iba 93 jednotiek ☹ ☹ ☹
v pondelok mam ist opat na krv a bude ma sledovat..
takto presne to bolo aj ked som bola na 1IVF.. prve hcg vtedy bolo len 56 jednotiek.. teraz je to o cosi viac, ale..
mam slzy na krajicku ☹
nemate so stupajucim hcg skusenosti ?? viem, ze to ma stupat dvojnasobne, ale...nieco viac ci neviete..
budem vdacna..

ale kocky co idete zajtra..drzte sa a hlavne este ten jeden den vydrzte a myslite usmievavo..

hofinka
2. okt 2008

Ufko gratuluji!!!!Bohužel s hcg nemám skušenosti ale zkus kouknout na internet určitě tam budeš mít někde tabulku.To bude dobrý uvidíš.

hofinka
2. okt 2008

Te´d jsem četla že nějaká holčina měla jeden den po vynechání hcg 53 a druhý den už 74 tak uvidíš jak e bude zvedat.Mohl ti ten doktor říct víc.Drž se. 😉

ufko
2. okt 2008

ahoj hofi..dakujem pekne, no nemal co viac povedat, teraz uz len cakam do pondellka, ci sa zvysilo a hlavne o kolko..ale cele tri dni ma pobolieva brucho..tak mrchovsky..zajtra mam volno, budem lenosit a urobim si den pre seba, aby mi to rychlejsie ubehlo a aby som nemusela v praci len cumiet do blba 🙂

artep26
2. okt 2008

Ufko to není málo, myslím že šanci určitě máš. Budu ti moc držetl pěstičky ať stoupá kosmickou rychlostí 🙂

leny2
2. okt 2008

Ahoj holky,
chodím do práce a vůbec nemám čas sem k vám chodit debatovat, tak aspoň nakukuju co je nového. Je mi líto, že vám to taky nevyšlo a těm co mají nějakou naději, tak držím pěstičky.

macous
2. okt 2008

Ahoj holky,
moc děkuji za podporu, dělá mi to dobře 😀 😀 😀
Ufko, já taky myslím, že to není nijak málo, bude to dobrý uvidíš 😵 , vůbec se nestresuj!

macous
2. okt 2008

No tak ženský, vy snad všechny čumákujete na Vordinaci v Růžovce nebo co 🙂

aanetta
2. okt 2008

ahojte baby.prosim, chodi niektora z vas do centra v brne?ak ano tak do ktoreho?dakujem

macous
2. okt 2008

já ne 😒

aanetta
2. okt 2008

a nevies ci tu od vas tam niekto chodi?

macous
2. okt 2008

to nevim, ale spíš asi ne....

ufko
2. okt 2008

ahojte kocky
aanetta ja chodim do ferticentu v BA..

artep maco dakujem Vam.. ked som vam to poobede napisala bola ta informacia cerstva a moje pocity z toho nizkeho hcg snutne... ale teraz som sa uz akosi "napravila" a verim, ze to uz bude len rast 😉 fakt, je to krasa, ze je vo mne nieco malinkate a bude to rast 🙂))

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre