Všetko o KET. Ako prebieha? Koľko trvá?

alakova
18. máj 2007

ahojte,chcela by som vas poprosit,aby ste mi napisali nieco o KETe. Ako prebieha cela liečba,kolko dni,kedy je transfer,či je po tom potrebna PN.

kuspitka
21. jún 2008

tak ja uz idem 2krat dufam aj posledny

arku
21. jún 2008

No já teda taky doufám, že je to poslední pokus a nebudeme už žádný další potřebovat!
Jak psali holky, i KET může vyjít ( 1. nebo 2. ) , hlavně aby se zadařilo! 😉

kuspitka
21. jún 2008

len myslim nato ci to vyjde ked som bola na icsi a hned idem na ket.

arku
21. jún 2008

No myslim, že Oskarka psala, že jí vyšel KET hned po IVF (ET) , v každém CARu to dělají jinak, ale
šance tady prostě je , tak tomu věř - určitě záleží i na psychice. Venku krásný počasí, teď je i hodně ovoce
( já ho baštim skoro pořád ) , taky odpočívej! 😉 Prostě doufej a černé myšlenky zažeň.

kuspitka
21. jún 2008

a nevies kolko si dala vlozit?

arku
22. jún 2008

kuspi - to nevim, ale většinou dávaji 2 (pokud tedy máš ). Tak napiš Oskarce IP a pozeptej se na bližší info. 😉
Jak jsi na tom ty? KET už proběhl . . . teď nějak nevim?

slunickooo
23. jún 2008

Holky - mě taky vyšel hned ketík po nevydařeném ET, prý je větší pravděpodobnost, když se jde hned do dalšího pokusu... a taky jsem si dávala vždy vložit 2, a byla jsem rozodnutná že bych si dala i 3, ale ze tří se nám rozmrazili jen 2 tak jsme už další dávku nerozmrazovali a dali si vložit 2 🙂

arku
23. jún 2008

Sluní , tak to je prostě super, že vám to tak pěkně vyšlo! 🙂
V každém centru to dělaji jinak, mě řekli , že případný KET udělaji nejdřív až 3. cyklus po nevydařeném IVF.
Takže, žádná stimulace , tak jsem na to zvědavá! Ale měli jsme PK , tak by měli být embrijka o to kvalitnější, když ze 2 přežili rozmražení obě! 🙂

kuspitka
24. jún 2008

arku aj nam povedali inak my sme mohli ist hnes po icsi tak neviem .vsade je to inak.ale som rada ze ideme nato teraz

arku
25. jún 2008

Kuspi - tak moc držim palce, pak dej vědět kdy KET proběhl a kolik nakonec zaváděli. 🙂 😉

kuspitka
25. jún 2008

arku -to sa dozvies uz len 20jula lebo od 5jula nebudem uz na nete a nebudem vam moct dat vediet lebo nebudem mat net,

arku
26. jún 2008

Slunickooo - na zítřejší UTZ držim palce, pak se nám přiď pochlubit! 🙂 😉

arku
28. jún 2008

Kde všechny jste ????? To tady neni nikdo, kdo je po KETu, nebo na něj čeká??? 😕

Přidejte se, ať diskuse trošku žije. 😉

dasa24
28. jún 2008

ahoj Arku, já se hlásím do Ket-začátek srpna a jak jsi na tom ty? 😉

arku
28. jún 2008

No prííííma, vítám tě tady Daso! 🙂

Já jsem po KETu a čekám (ještě tak 14 dní), jestli to vyšlo. 😉
Ze dvou rozmražovaných embrií přežili obě , tak snad se udrží !!!
Tobě budu moc držet palce, už se ti to blíží.

dasa24
28. jún 2008

Arku,
tak to je super, držím moc palečky 😉
Já jsem v únoru přišla o kluka ve 22tt ☹ , na nic se nepřišlo, pitva, plodovka ok ☹ Měli jsme IVF+ICSI a chytlo se napoprvé.
Vcera jsem byla v Caru a v srpnu jdu na kET, tak uvidím. Už jsem mohla jít příští týden,ale nechám to na srpen.
Máme 5 zamražených.

Jak dlouho jsi po KETU? 😉 🙂
Určitě to vyjde 😉

arku
28. jún 2008

Daso, ☹ ☹ ☹ to je mi strašně lííííto!
Co říct . . . snad už je vše zlé zatebou a brzy tě čeká další miminko a budu moc držet palce, aby to bylo tentokrát bez problémů a užila jsi si krásně celé těhotenství a na konci zdravé miminko v náruči!
Já byla v únoru na IVF (vložili 2 embrijka - to nevyšlo, tak teď doufám . . . ) Teď jsem 9. den
Moc díky za podporu 🙂 🙂 🙂

petradubai
28. jún 2008

Ahoj holky.Já se k vám přdám. Já jsem právě v přípravě na KET.Pravděpodobně na něj půjdu někdy za týden.
Daso, já jsem v říjnu loňského roku přišla o dvojčátka ve 23tt.Také to bylo po prvním IVF,ICSI. Poté jsem šla v dubnu na KET, otěhotněla,ale v 8tt jsem musela na revizi.Bylo to zamlklé těhotenství.
Tak to něco ke mně.
Arku, tak hezky odpočívej a mysli na něco hezkého.

arku
28. jún 2008

Petro - to je fajn, že se taky přidáš! 🙂 Teda koukám, jakou jste měli holky smůlu!!! ☹
Je mi to vždy moc líto, když čtu , že se něco takového stane . . . musí to být otřesný zážitek! ☹
Moc vás obdivuju, jste statečné a moc vám oboum budu držet palce a přát štěstí!
Petro, tak do dalšího pokusu - tfuj tfuj tfuj!
Já se snažim odpočívat a moc na neúspěch nemyslet, ale je jasné, že se výsledku bojim.

culinka2
28. jún 2008

ahojte holky! ja sa k VAm pridam... 😉 mna caka KET v pondelok v SAnuse Jihlava. MAm za sebou 1.neuspesne ICSI v lednu na Unice v Brne a teraz KET! zajtra si mam zavolat, ako su na tom nase rozmrazene embryjka, mame ich 6, no a v pondelok KET!

Holky, drzim VAm palce, nech uz pisete iba same pozitivne spravicky.... 😉

kuspitka
28. jún 2008

Ahojte.culinka to je super ja mam 5mrazacikov a chceme vlozit dve

petradubai
28. jún 2008

Arku díky. Mohly bychom si tady dávat tipy,co dělat zajímavého,aby to čekání rychle uteklo a my na vše tak nemyslely. Jinak já mám ještě 3 embrýsky. Tak jsem zvědavá,pokud všechny 3 přežijí rozmražení, zda mi je zavedou nebo jen 2.

dasa24
29. jún 2008

dobré ránko holky,

Arku moc děkuju a Petra to je mi líto ☹ ☹ Takže holky, doufám že se nám to všem ted k lepšímu obrátí a povede se 🙂 🙂 si to všichni zasloužíme 😉 🙂 už tý smůly bylo dost. ☹
Mě pomohla práce a od porodu mi to strašně rychle uteklo.
Jsem tady jen naskok, jedeme dneska s manželem do Vídně na finále, manžel je Němec, tak už je hrozně natěšenej.Tak napíšu zítra 🙂
Arku tak odpočívej, mimíska se už určitě zavrtala a Peťo taky tfuj tfuj at se povede 🙂 Culinko tobě taky

ella1111
29. jún 2008

aj ja sa chystam na KET koncom tyzdna.nasadili mi estrogeny a musim povedat ze mavam z nich hlad ako vlk hlavne rano az mi byva zle od hladu,a na velku tak 3krat denne chodim.

petradubai
29. jún 2008

Ahoj holky.Přeji hezkou neděli. Ello, tak to budeme mít KET asi tak zhruba nastejno.Myslím,že mi to taky vyjde koncem týdne. Taky beru estrogeny,ale nějak extra hlad ani nemám. Spíš jsem unavená,ale to nemusí být tím.

Dášo díky za přání. Tobě taky přeji,ať ti to uteče a taky přeji hezký den ve Vídni.A jaké je to mít Nemce za manžela? Já mám araba 😉

kuspitka
29. jún 2008

Ahojte.tak uz ani sama neviem oklko si mame vlozit som uz so vsetkeho unavena.

arku
29. jún 2008

Ahojky holky 🙂
To je príma, že se přidali další snažilky! Všem vám přeju, aby už to vyšlo a mohli jsme si založit doskusi novou a psát si o rostoucích bříškách a těhu starostech a radostech!!!

Culinko - ahoj, vítám tě. 🙂 Na pondělí budu držet palce. 🙂 Už jsi volala, jak jsou na tom embrijka ???

Daso - děkuju za podporu . . . taky moc doufám! Jaké to bylo ve Vídni?

Ella - budu držet palce, je fajn, že jsi přišla mezi nás! 🙂

Petro, a jaké je to mít za manžela araba??? Žijete tady?

Kuspi - já bych nechala vložit 2 embrijka, je větší šance na úspěch! Ale je to každého věc. Šance, že by se chytla obě, je hodně malá (podle mě). Budu držet palce a neboj. 😉

kuspitka
29. jún 2008

som rada ze pisete na tuto sntranku aom rada.uvidime stredu co nam povedia

petradubai
29. jún 2008

Arku, no mít za manžela araba je jako jako mít každého jiného chlapa. V ničem nejsou jiní. Žádné hrůzy,co tady kolují se nekonají. 🙂 Jinak žijeme ve Spojených Arabských Emirátech a já jsem momentálně v Česku.Na IVF a KET jsem tady.Tam to žádná pojišťovna nehradí a tudíž je to finančně neúnosné,pokud není člověk milionář. 😢 Takže sedím tady a manžel tam a čekáme. Bohužel se nám to tím zamlklým těhotenstvím prodloužilo. Tak jsem si alespoň pořídila kočičku,abych tu měla společníka-teda společnici.

Kuspitko, určitě si nech vložit 2. Těch,co se jim uchytí obě dvě není zase tolik.Ale tobě se zvýší jednou tolik šance na 1.

Holky, chtělo by to tady udělat nějaký přehled, kdo ještě čeká,kdo stimuluje a kdo už hladí bříško s embrýskama.

kuspitka
29. jún 2008

petra tak si arabka?tak ja idem po icsi na ket .este neviem kolko si vlozim manzel ma dilemu ci dat jedno ci dve.vsetci nam vravia ze budem mat tazkosti .som uz stoho zufala

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre