Všetko o KET. Ako prebieha? Koľko trvá?

alakova
18. máj 2007

ahojte,chcela by som vas poprosit,aby ste mi napisali nieco o KETe. Ako prebieha cela liečba,kolko dni,kedy je transfer,či je po tom potrebna PN.

artep26
21. okt 2008

A jdeš na kontrolu kdy?? To si myslíš že tě pošloiu takhle brzy?? O mě se ani nikdo nestaral, že bych měla jít do práce a to se nevědělo zda na KET půjdu. Nikdo to tam neřešil a já dělala mrtvého brouka 😀 😀

musilka
21. okt 2008

na ko jdu zítra. Můj mudr moc není na psaní neschopenek takže si myslím že mi jí ukončí už teď. Podle toho jak na tom budu s OHSS ale příští cyklus mi v pronatalu KET neudělají chtěj větší pauzu 🙄

artep26
21. okt 2008

Tak jo trošku magor, ne?? Já byla po OHSS hotová ještě asi týden A to mi bylo o hodně líp než tobě. Takmu řekni že se necítíš na to, být doma. 🙄 Ježiš takový prachy do nich rveme a pak ještě tohle 😠
A proč by ti OHSS neudělali když budeš v pořádku?? Vždyť když ti uděljí UTZ a budeš v pořádku tak přece KET může být už příští cyklus 😲 zkus se na to přeptat, myslím že by ti mohli vyjít vstříc a ne to prodlužovat.

musilka
21. okt 2008

Já nevím i v papírech z pronatalu mám napsáno že KET po dvou nrbo třech MS 😔 Můj mudr je fajn ale na ty neschopenky je hroznej.....

hofinka
21. okt 2008

Čau holky.Dlouho jsem nepsala a ani bych Vám neměla lézt do diskuze,ale musím Vás trochu podpořit.Vidím,že se už spousta Vás zase pustila do boje.Je to fajn,že to nevzdáváte.Jednou se to MUSÍ povést!!! 😉 My jsme bohužel taky už bez peněz musíme platit už bez pomoci pojišťovny,no a to je nad naše síly.Ještě,když jsem na mateřské.I když teď je celkem dobrá.Tak holčičky...držte se a znovu držím pěstičky!!!! 😵 Zase na Vás někdy kouknu a doufám,že to bude jen samé // 😀

dasa24
21. okt 2008

ahoj hoílky 🙂 ,

artep tak to je dobře že se ti hodně nerozjelo OHSS, no ale stejně ☹
Ted se stejně můžeš těšit z KETU 😉

Musilko to je mi moc líto ☹ , v Pronatalu mají zavřeno celý měsíc prosinec, poslední KET dělají 28.11., jak tady někdo psal.
Hoky ještě takhle trpět, člověk proto dělá vše a pak ještě k tomu nějaké komplikace 😠

já jsem si to taky musela všechno rychle vyběhat, protože MS dostávám kolem 20. dne v měsíci, tak to bych to v listopadu nestihla.

Hofi moc děkuju a doufám že se povede u tebe 🙂)

musilka
21. okt 2008

dasi ok moc díky takže s KETem počítám v tom lednu a tobě oc držim palce 😉

vm72
21. okt 2008

Artepko-u nás tu PK platíš a to je 2800,-Kč.Potom ještě 250,-Kč za ten samotný transfer,takže ve finále je z toho ta částka 3050,-. 😉 Alespoň já jsem to takhle pochopila.

artep26
21. okt 2008

Aháááááá Věrko 😀 😀 já jen že na papíře ze Sanusu mám napsáno ET + kryo tak jsem to asi popletla. Myslela jsem že je to za rozmražení a transfer.
Tak se Musil omlouvám a uvidíš, ono se to překulí a KET bude coby dup.
Mně připadá že se asi nepovedlo, bolí mě podbříšek, sem tam píchne na vaječníkách tak si myslím že mrcha dorazí. No jsm 6. den od KETu tak uvidím, nevím ani kdy to mám dostat, tak nemůžu hlídat ani tohle. Moje cykly jsou někdy 22 nekdy 32 dní. Tak si vyberte. Dnes jsem 24. DC.
Hofi díky moc za podporu 🙂
Dáší ahoooooooooooj 🙂 🙂 🙂

dasa24
21. okt 2008

musilko děkuju a tobě moc držím palce 😉 😉 doufám že to rychle uteče a bude leden, no mě když se nepovede tak to bude taky leden.

artep ahojjjjjj 😀 ,
nechto ho ještě je brzy 😵 😵 😵 a ždáná MS nebude budou pořádný // 😉 🙂
Já jsem měla po KET MS pravidelnou, teda musím říct až po porodu ji mám jak hodinky, jinak dřív jsem v tom měla pěkný bordel 😠

Vm72 budeš testovat, jak je to u IUI, stejné testování jako při KET, ET ? 😵

vm72
21. okt 2008

Ahoj dasi! Po IUI se normálka jenom čeká,jestli dorazí mrcha,či ne.(V některých CAR se chodí na krev). Můžu si udělat sama testík,ale já spíš počítám s tím,že mršule dorazí přesně na den,tj.28 DC.Mívám to tak vždycky.Takže očekávám "milou" návštevu v pátek 31.10.

artep- s tou mrchou-ještě nedělej ukvapené závěry.Já jsem teď naposledy,jak jsem byla chvilku těhotná,měla úplně stejný příznaky,ale mršule nedorazila.A stejně tak jsem to měla před lety.když jsem otěhotněla s Terkou.To jsem si pořád říkala,že určitě zase dorazí,ale opak byl pravdou. 😉

dasa24
21. okt 2008

vm72 to bude dobrý a budeš mít // 😉 😵 😵 😵 Moc bych ti to přála 🙂

vm72
21. okt 2008

dasi,dík za podporu,ale jsem realista.Nám IUI loni nepomohlo ani když jsme byli 6x,takže nečekám zázrak... ☹

dasa24
21. okt 2008

vm72 no ale znáš to někomu se nepovede několikrát ani KET, ET a pak // 😵

artep26
21. okt 2008

Holky no uvidím, nechám se překvapit. Stejně Utrouš mrchu oddaluje, ne?? Takže ikdyž bych to do krve nedostala a HCG byla 0, tak ho vysadím a mrcha se přiřítí 😒
No já s tím stejně nepočítám, že to dopadne napoprvé, mám ještě zálohu nanučků tak snad to nějak doklepeme ke zdárnému konci 🙂

vm72
21. okt 2008

ari-mě třeba Utrouš vůbec nic nedělá.Já jsem po ET/KET dostávala i při jeho zavádění mrchu pravidelně po 28 dnech a asi 2x to bylo dokonce ještě před testem z krve.
A držím palce,ať se zadaří. 😉

artep26
21. okt 2008

No tak se nechám překvapit, mám žravou tak to tipuju na tu mrchu 😀

hofinka
21. okt 2008

artepko mě Utrouš mrchu oddálil asi o týden.Ale na každého to asi působí jinak.Držím pěstičky!!!!! 😅

artep26
21. okt 2008

Hofi no uvidíme, jinak ti moc přeju, aby se vám povedlo druhé miminko, nesmíš to vzdávat 😉

dasa24
21. okt 2008

holky, utrogetan mě taky neoddálil MS, no ale je pravda, jdyž jsem byla na výsledku a HCG 0 tak jsem ho hned vysadila, ale stejně MS přišla v termínu.

artep26
21. okt 2008

No ono to nějak dopadne, že jo ...
Začala mě bolet i záda, večer jsem ani nemohla na zádech ležet. Ale to se mi taky občas stává 🙂 takže žádné těhu příznaky, prostě se vše dá logicky vysvětlit 😀 😀 😀 já se asi začínám trošku sledovat se mi zdá 😅 😀
Dáší jen kdybych věděla kdy MS má přijít ... tak bych takhle nevyšilovala 😒 😵

iveb
21. okt 2008

Tak dnes mi boli vložené dve rozmrazené embryjká po predlženej kultivácii , sliznica bola C=15,2. Tak som zvedavá čo z toho tentokrát bude. Stále ma pobolievajú kríže , ale už nie tak ako pred dvoma dňami a ani podbruško nie je tak citlivé. Takže už sa teraz prestanem sledovať , a od štvrtku idem do práce , aby som na to nemusela neustále myslieť.

artep26
21. okt 2008

Iveb tak hodně štěstíčka, ať se mimískům u tebe líbí a chytí se tě a nepustí 🙂

leny2
22. okt 2008

Dobré ráno holky,
zase rychle dočítám v práci.
Iveb, držíme palečky, ať se embryjka pěkně zahryznou a nepustí.

artep26
22. okt 2008

Ahoj Leny,
ty pilná včelko. To já jsem vstávala v půl 9, teď jsem si uvařila kávičku a nasnídala se.No a pomalu přemýšlím co budu vařit a manža mi tu naložil práce "habakuk". Takže jsem se vítězoslavně zbavila DPH a dnes budu úředničit znovu 🙄 No alespoň jsem užitečná, na oplátku bude večer luxovat, ještě to radši nebudu pokoušet 😉

vm72
22. okt 2008

iveb-MOC,MOC štěstíčka! 😵

hozny
22. okt 2008

Ahoj děvčata tak dnes jsem 17 den po KET a jsme pozitivní a na HCG mám 763 tak snad se zadařilo. Na UZT až za týden tak snad se chitli tam kde měli.Ještě se nechci moc radovat ,ale i to je uspěch je to náš 2 KET a žádný mražáci nám nezbili a do dalšího bych už nešla. Tak vám všem držím palce jsem nadšená to bych kecala i jsem to obrečela ale mám respekt.

artep26
22. okt 2008

Hozny tak veliká gratulace ať se daří i nadále.
Taky doufám že to během tohohle IVF nějak zvládneme a nebudeme muset do další stimulky 😵
Ahoj Věruš 😉 😉

leny2
22. okt 2008

Hozny, to je nádhera, konečně první těhulka za dlouhou dobu. Taky mě čeká 2.Ket tento měsíc, tak jsi mi dodala trochu víc nadějí, že by to mohlo vyjít. Kolik jste měli embryek zavedených?

miky123
22. okt 2008

Ahojte,prosim chtěla jsem se zeptat,mám 6 embryjí kryo.Už se vám někomu podařilo otěhotnět ze zmrzliku?
děkuji za odpověd.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre