Všetko o KET. Ako prebieha? Koľko trvá?

alakova
18. máj 2007

ahojte,chcela by som vas poprosit,aby ste mi napisali nieco o KETe. Ako prebieha cela liečba,kolko dni,kedy je transfer,či je po tom potrebna PN.

macous
25. okt 2008

😀 😀 😀 čumákuju na telku a za chvilku jdu spát, jsem po Utrouši celá oblbnutá, tak dobrou noc 😵

miky123
25. okt 2008

macous:kolik jsi prosimtě platila za ten Estrimax?Sestra mi jen řekla že rozmrazení vajuch je za 3.ooo,-a že dalši info. Dr.

miky123
25. okt 2008

už aby byl čtvrtek,naši kluci už se těší že ještě bude mimátko

artep26
25. okt 2008

Miky tak hlavně že se ti nestalo nic horšího, bez slintání by se i dalo žít 😉
Budu držet palec na čtvrtek a neboj, kluci se sourozence dočkají 😵 😵 😵
Dobrou 🙂

miky123
25. okt 2008

kluci začli řádit takže dobrou a jdu je spacifikovat 😉

jaruska74
25. okt 2008

ahojte dievcata, ja cakam na menstruaciu a potom idem na KET , co budem brat?povedal mi ze mu mam hned ako to dostanem zavolat, ale chcem byt pripravena, budem si aj daco pichat ci len estrimax brat?ci este aj dajake ine lieky?

artep26
26. okt 2008

Miky my zahnali holky do postele v půl 12 😀 Manža přišel z dílny a dal se do něj hlad, tak se toho holky hned chytly a začal hodokvas 🙂
Jarusko s dalšími léky nemám zkušenost, já budu trvat jen na to Estrimaxu na růst sliznice. Po Ketu budeš brát Utrogestan a já beru ještě Prednison na snížení imunity, abycj to dítko ze sebe nevypudila 😵

iveb
26. okt 2008

jaruska - Ja som bola na KET pred niekoľkými dňami a od 2.dňa cyklu som brala ESTRIMAX 2x1 tbl. denne až do prvého UTZ na 11. deň a vtedy bola sliznica 12.5 a potom mi zvýšil ESTRIMAX na 3x1 tabl. denne + 3X1Duphaston a 2 tabl. UTROGESTANU do pošvy až do prenosu , ktorý bol o 5 dní. Sliznicu som mala 15,2 keď mi robil prenos.

leny2
26. okt 2008

Ahoj holky,
já jdu ve čtvrtek na UTZ před Ketem, tak vám pak povím jak je to u nás s těmi léky. Zatím beru od prvního dne 3x1 Estrimax, půlku Prednisonu a Magne B6.Tak uvidíme po ultrazvuku jak to všechno bude dál.

salute
26. okt 2008

Ahojky holky nejdříve vás chci pozdravit.Moc vás prosím o radu ..jsem dneska 8 den po Et a včera jsem začala špinit a dneska je to víc a i do červena..byla jsem na prvním pokusu jsem asi právě z toho moc smutná a ted mě tedy asi čeká Ket ..máme 8 mrazáčků a já vůbec netuším co mě čeká??Dávali mi ted tři miminka a asi ani jedno se nechytlo moc je mi to líto ..myslím si ,že už je to asi ztraceno ...poradíte my prosím??Děkuji

leny2
26. okt 2008

Salute,
to je mi líto, že ET nevyšel, ale neboj, máš ještě 8 mrazáčků, taky jsem jich měla tolik, není nic ztraceno. Kam chodíš do Caru?

salute
26. okt 2008

Leny ahoj chodím do Budějovic do Artu.. A jak jsi na tom ted??Už čekáš miminko nebo ne??no já se bojím ,že nevyjde nic

leny2
26. okt 2008

Taky jsem tomu moc věřila a byla po ET moc zklamaná, ale to přebolí a půjdeš hned do dalšího pokusu, který určitě vyjde.

leny2
26. okt 2008

Já jsem byla už na 1. Ketu, který teda taky nevyšel, ale měla jsem pouze jedno embryjko, teď bych měla jít na 2.KET.

salute
26. okt 2008

No Mě říkal včera doktor ,že jsem začala špinit moc brzy dneska jsem 8 den po Et

salute
26. okt 2008

Leny tak doufám ,že ted vám to vyjde!!musí a ty máš tedy za sebou jedno umělko a ted ten KET jednou a ted po druhé??a kdy na to půjdeš???Proč se to nechytá??my jsme v pořádku a nic ,nic

leny2
26. okt 2008

Teď ve čtvrtek jdu na UTZ a pak mi doktor řekne, jak to bude dál, když bude vše OK, tak asi na začátku listopadu. Taky nevím, proč se to nechytá, u nás je taky vše v pořádku. Doktor říkal, že je to mezi nebem a zemí, trefit se zrovna do toho pravého okamžiku.

salute
26. okt 2008

Jo jo to jako asi ano no tak ti přeju ,aby se vám miminko povedlo!!Kolik si dáte miminek do bříška a kolik ti jich zůstane v mrazáčku??

leny2
26. okt 2008

To záleží jak se povede rozmražení, máme je zamražené po dvou, takže 3x2 embrya, tak uvidíme, chtěli bysme dvě.Minule se jedno přestalo vyvíjet, tak mi zaváděli jen jedno, nechtěli rozmrazovat další várku, ale teď budou kdyžtak rozmražovat další, tak vůbec nevím. Taky je možný, že se použijou všechny, když se nebudou vyvíjet. To nikdo dopředu neví, to budou zase nervy.

salute
26. okt 2008

Leni tak to věřím a ty už máš dítě??já mám 17 letého syna

artep26
26. okt 2008

Ahoj Leny, ahoj Salute - vítám tě do klubu KETařek 😀
Leny přesně stejné obavy z toho, že se mimísci nebudou vyvíjem mám taky. Máme je sice zamražené po 3 ale přesně jako tobě mi zavedli jen 1, protože ostatní to vzdaly 😒
No snad ti další budou větší bojovníci. 🙂

macous
26. okt 2008

Ahoj holky, vítám nové tvářičky a alespoň nás na ty nervíky bude více 😉
S tím nevyvíjením po rozmrazení mi tak něco povidejte, mát to za sebou u prvního IVF, kdy mi z 11 mrazáčků mohli zavést jen 5 (samozřejmě že postupně). Teďka v druhém IVF je celkem embrijek 5 a dnes mi zase laborka potrvrdila, že se vyvíjejí přímo ukázkově, takže mají 4 buňky, takže když to dobře dopadne, tak budu mít 3 mrazáčky 😉
Miky za Extrimax jsem snad nic neplatila nebo nějakou stovkovou položku v lékárně, ale za rozmražení se u nás v CARu platí 4 tis. ☹

leny2
26. okt 2008

Salute, mám 5 letého syna přirozeně a druhé se nám nedaří.

U nás za KET platím 7.200,- Kč. Je to asi co jsem srovnávala s ostatnímy Cary, tak nejdražší. Jinak ty ceny jsou tak nastejno. V Sanusu ho mají asi nejlevnější za 3.000,- Kč.

Macous, to vypadá dobře, když budeš mít i mrazáčky, ale věřím, že je nebudeš potřebovat. Většinou říkají, že se při druhém IVF podaří hned napoprvé.

leny2
26. okt 2008

Holky měli bysme obnovit tabulku,tak se prosím přidejte a doplňte si aktuální údaje.

Leny2 - 31 let, Arleta, 1 dítě, 1.IVF + ICSI, od 22.6. stimulace - krátký protokol - Merional, Synarel, Prednison, 4.7. OPU (13 vajíček), 8.7. ET (1 embryjko), 8 zamraženo, 22.7.TT - negativní, 11.9. KET, TT 25.9. - negativní, 2.KET - listopad

Dáša24 - 26 let, 1. IVF+ICSI říjen 07, //, porod v 6 měsíci-kluk umřel, příčina nevysvětlitelná,
1.KET srpen 08-TT negativní, 2.KET 5.9.( poslední 2 embrya)

Macouš - Podolí, 1.IVF duben/08 krátký protokol puregon + orgalutran, 34 vajíček,14 embrijek, prodl. kultivace přežilo 12 emrijek, ET 1 embrijko, možnost hyperstimuláku, výsledek ET negativní, červen KET 2 embria po léčbě estrimaxem (bez ovulace) - výsledek negativní; srpen - zase Estrimax a KET 2 embria - 2/9 negativní HCG; čekám na další KET? - už jen 2 mrazáčci

artep26
26. okt 2008

Leny2 - 31 let, Arleta, 1 dítě, 1.IVF + ICSI, od 22.6. stimulace - krátký protokol - Merional, Synarel, Prednison, 4.7. OPU (13 vajíček), 8.7. ET (1 embryjko), 8 zamraženo, 22.7.TT - negativní, 11.9. KET, TT 25.9. - negativní, 2.KET - listopad

Dáša24 - 26 let, 1. IVF+ICSI říjen 07, //, porod v 6 měsíci-kluk umřel, příčina nevysvětlitelná,
1.KET srpen 08-TT negativní, 2.KET 5.9.( poslední 2 embrya)

Macouš - Podolí, 1.IVF duben/08 krátký protokol puregon + orgalutran, 34 vajíček,14 embrijek, prodl. kultivace přežilo 12 emrijek, ET 1 embrijko, možnost hyperstimuláku, výsledek ET negativní, červen KET 2 embria po léčbě estrimaxem (bez ovulace) - výsledek negativní; srpen - zase Estrimax a KET 2 embria - 2/9 negativní HCG; čekám na další KET? - už jen 2 mrazáčci

Artep26 - Sanus Pardubice, 1.IVF + ICSI - protokol s antagonisty (Puregon+Orgalutran+Prednison); OPU 17.9. (21 vajíček) - ET nebyl kvůli OHSS, 12 mrazáčků; 1.KET 15.10 - 1 mimís v bříšku - Utrogestan, Prednison
(9 mrazáčků), kontrola + krev 29.10.

dasa24
26. okt 2008

ahoj holky,

tak se hlásím po UTZ, mám vše ukázkové 😀 ca 15 folikulů, sliznice zatím 8mm takže v úterý 11DC OPU 🙂

musilka
26. okt 2008

krásný večer holky já jsem slaměná vdova manža se vydal kamsi na kole a ještě se nevrátil venku už hodinu tma jak v pytli asi ho vtáhla hospoda 😅 😠 😠 jé tabulka....

macous
26. okt 2008

s tabulkou výbornej nápad - Leny jsi zlato, žes jí našla 😉
Musilko - jojo, to všechny známe - můj to úplně stejně, tak se na něj už ani nezlobím a když dlouho nejde, tak vyrazím ke kámošce a schválně se tam zaseknu, on mě pak volá kde jsem a já že mi bylo po něm smutno, tak že jsem šla na kus řeči a že se ještě zdržím, tím ho vždycky dostanu 😀

Dáši - to je bomba - to máš přesně jako jsem to měla já, držím palce 😀

musilka
26. okt 2008

macousno to je sice fajn nápad jenže já nemám teď vycházky a tak nikam nemůžu jinak bych taky razila. Já se nezlobim to ani ne spíš mě štve že si nevzal mobil a já se bojim jestli se mu něco nestalo...

leny2
26. okt 2008

Dáši, tak to je super, tak ať ti to v úterý dobře dopadne, budu držet palečky.
Macous, musíte si tam zaktualizovat údaje, byla hodně daleko, ale zkopírovala jsem jenom ty aktuální osůbky, tak vy ostatní se přidejte a doplňte své údaje.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre