Všetko o KET. Ako prebieha? Koľko trvá?

alakova
18. máj 2007

ahojte,chcela by som vas poprosit,aby ste mi napisali nieco o KETe. Ako prebieha cela liečba,kolko dni,kedy je transfer,či je po tom potrebna PN.

macous
30. okt 2008

holčky moje - moc děkuji, já ty palečky oplatím, slibuji 😀 🙂

leny2
30. okt 2008

Všichni si musíme držet palečky, jsme na jedné lodi.

Mmonny,tak jdeš taky v úterý na ket? Tak budem spolu bojovat. Jako Macousek a Dáša.

hozny
30. okt 2008

Ahoj děvčata já už jen aby jste věděli že zázraky se dějí. Dnes jsem 25 den po ketu a mám jednoho mimíska a už mu tluče srdíčko tak mě z CAR už poslali k mému dokt.Všem vám přeji uspěch děti opravdu nic nenahradí.Mějte se krásně a bojujte stojí to zato.pa

leny2
30. okt 2008

Ahoj Hozny,
tak gratuluji k srdíčku, to je super zpráva, potěší a povzbudí, budem to teĎ tady všichni potřebovat.

mmonna
31. okt 2008

Hozny supeeeeeeeer,tak drz sa,nech je to vsetko ok,a malicke nech rastie do krasy.....snad sa budeme vśetky k tebe pridavat...vyzera to na plodne obdobie 🙂

dasa24
31. okt 2008

ahoj holky,

artep to je super, že máš MS a šup na další KET 😵 😵 😵

Macousku jak se daří?

Leny to je super 😉 , tak možná nakonec budeme mít trasnfér stejně 😀 😀

Hozny moc gratuluju 😉

Holky píšu jen v rychlosti, ale to je vážně super, jak se nám to tady vyvíjí 😀 😀 😀 a za chvíli všichní //

Volám po 8h do CAR.

Byla jsem ráda že nebyl včera trasfér alespon jsem si stihla ještě neco zařídit 😀

macous
31. okt 2008

Ahojky holky,
Hozny - to je prima, úspěšnej KETík, to fakt potěší na dušičce, hezky si to těhulkování užívej a občas se ozvi, jakpak se vám daří 🙂

Leny - tak to budeme čekat tři 😀 to je prima

Dášulko - tak jak jsi dopadla, sem napíšeš po 8 volám do CARu a je půl jedenácté, tak tady čumákuju a čekám a čekám a prdlačka 😀 já taky vždycky všechno zařizuju do posledního dne před transferem, jako bych pak už měla přestat existovat 😀

Artíku - hezky papkej Estrimax, ať máš duchnu pro mimíska pěkně připravenou 😵

leny2
31. okt 2008

Ahoj holky,
taky nakukuju, jestli něco nového u Dáši. Jinak moc nestíhám při pracovním procesu a to jsem ještě ráno letěla k zubařce, upadlo mi včera kus zubu.

musilka
31. okt 2008

holky dotaz pokud neovuluju čím se stimuluje před KETem? POkud ženská ovuluje tak se KET dává do přirozenýho cyklu ale pokud ne tak jaký léky na to jsou ?

macous
31. okt 2008

Musilko - Estrimax, Estrofem atd.

vladka1
31. okt 2008

Ahoj holky 🙂
jen Vám sem chci poslat trochu optimismu...zadařil se nám taky až KET....
držím všem palce ať se zadaří....my2

macous
31. okt 2008

Vladko - moc děkujeme 😀 😀 hodně štěstí s mimískem nebo mimískama 😀

musilka
31. okt 2008

macous o.k. jdu k mudrovi ještě před vánocema tak abych věděla co zas budu polykat za hnusy 😅 mrcha před KETem mi vychází na silvestra takže pak 12 DC na UZ a když nebudou cysty a bude hezká sliznice tak KET. Kolikátý den se chodí na KET ?

mmonna
31. okt 2008

Vladi,vdaka za optimizmus...uz sa neviem dockat utornajsieho Ket-ka 🙂

macous
31. okt 2008

Musil - až bude sliznice min. 8 mm, to může být od 12 dne DC až třeba 20 DC, u nás v CARu je min. těch 8 mm a pak už KETík, na první utz jsem chodila zhruba 10 DC a pak cca do týdne KETík 😀
MMoNNa - ahojda 😀 to uteče 😉

leny2
31. okt 2008

Musilko, u nás se chodí na UTZ mezi 12.-14.dnem cyklu a pak podle sliznice, já ji měla teď 13.den 11,5, to je dobrý. Taky jsem teď brala Estrimax od prvního dne cyklu 3x1. Na KET jdu 18.den, to je v úterý. Ode dneška zavádím Crinone gel ráno a večer.

Dáša se nám neozvala ještě?

macous
31. okt 2008

Ahoj Leny - no neozvala, tady celý den marně čekám a načuhuju 🙂
Se ukrutně nudím - tfuj 😠

leny2
31. okt 2008

V televizi je taky prd, viď?

macous
31. okt 2008

to teda je a veliký a manža je fuč, tady sedim a čumim a trochu se tady bojim, ale jen trochu 😕 😅

leny2
31. okt 2008

Neboj Macousku, já jdu do hajan, jsem z práce nějak utahaná, potřebuju vypnout hlavu. Tak dobrou.

dasa24
1. nov 2008

ahoj holky,

jsem tady 😀 , včera jsme musela být v CAR na 10h takže jsem nestihla vám napsat, honem jsem se ještě snažila něco uklidit před ET 😀

Holky tak mám u sebe 2 embrýsky prý super kvality 😵 😵

Ale ☹ nemám žádný na zamražení ☹ ☹ , vajíčka jsem měla super kvality, u spermií to bylo stejně jedno když jsme měli ICSI.. prostě to nechápou ☹ embryol. se poptávala více lidí, kdo u toho byl a nikdo neví, proč se tak
stalo, tak asi příroda 😠
Jestli se ted zadaří tak budu stejně ráda že nemáme zamražený 😀 , jestli ne tak mě čeká 3 IVF a to chceme děti 2 ☹
Doufám že ted to budou rovnou dvojčata at je pokoj 😀

Leny ty máš KET až v úterý? Já myslela že jsi byla včera 😕 🙂 A co zub?

Macousku předsedo, tak jsem tě dohnala 😀 😀 Kolikátý den jsi po ET? 3.den?

jmisa
1. nov 2008

Daso, tak držím palce, aby se aspoň jedno zavrtalo a udrželo dalších 8 a půl měsíce 🙂

macous
1. nov 2008

No ahoj teto Dášo 😀
tak já to tušila, že už máš ET 😉 no krásně jsi mě dohonila, já měla ET v úterý, takže jsi fakt jen o 3 dny 😉
S těma mrazáčkama se fakt trápit nemusíš - však víš, jak to u nás s těma KETíkama je 😀 já mám 3 mrazáčky, ale před ET mi řekli, že váhají jestli je mrazit, ale nakonec to udělali. Moc si přeju, aby nám to už všem vyšlo, je to teda už na dlouhý lokte, jedním slovem vopruz 😀 😀 😀 chci dvojčata - tak si je objednávám a taky jedny dvojčata pro tebe - takže děkujeme 😀 😀 😀
Ahojda Jmisko 🙂 🙂

dasa24
1. nov 2008

ahoj Míšo, děkuju 🙂
A co ty? Vůbec jsi se dlouho neukázala. 😀

Mac moc děkuju, 🙂 budeme mít dvojčata, taky jsem je pro nás objednala 😀 😀
S KETY u nás to máš pravdu, takže se povede ted 😀
Jak ti je mac? Ležíš nebo už neležíš? Já hodlám polehávat do ne, ale pak už ne. Už mi teda to ležení nebaví, radši bych něco dělala 😀

leny2
1. nov 2008

Ahoj holky,
dneska vás zase nestíhám, chtěla jsem uvařit, poklidit, vyprat, abych to do úterka měla vše v pucu a pak se budu do neděle válet, vezmu si dovolenou.

Dáši, tak ať se ti obě krásně zavrtají a jsou z toho dvojčátka, moc bych ti to přála,jako všem ostatním. Zub mi zubařka zpravila, je to dobrý.

Macousku, ty chceš taky dvojčátka? Tak to tady bude dvojčátek. Mě stačí jedno, jednoho lumpa doma už mám.

Jmis, ty jsi v jaké fázi snažilkování?

macous
1. nov 2008

Dáší, mi ani nemluv, v noci jsem měla nějaký debilní sny, probudila jsem se ubrečená, vlasy promáčené, triko taky, nudle jak malý dítě, nešlo mi to zastavit - vůbec se nechápu, nejsem tem bulivej typ, takže manža koukal jak blázen, takhle mě za 8 let neviděl.... vůbec se od ET budim každou noc a je mi hic a jsem propocená - takže když to shrneme, tak ty hormony mi dávají pěkně zabrat, kdyby to čistě náhodou nevyšlo, tak dávám min. jeden cyklus pauzu.
Jinak mě dneska malinko oteklo břicho a hůře se mi čurká, ale žádná trága, takže neležim, dneska byla krátká procházka a nějaký to pošudlávání doma, ale nic moc - ležet fakt nevydržim 😀 Co ty, jak ti je, nějaká změna od minule? že ti držim palce psát nebudu, páč je to jasňačka 😉

Leny, tys jak mi s Dášou, taky všechno stihnout ještě v noci před OPU 😀 😀 no hádej, teď je tady parádní čurbes, manža zajistí jídlo a víc už se nedá přece stihnout, tak nic neříkám a pomulu si to budu dávat do kupy (jo a jídlo jakože ohřívá a nebo něco nakoupí - mamka se postará a navaří) 😀 Jak to u vás funguje?
Já chtěla vždycky 3 děti, ale teď jsem slevila na dvě 😀

jmisa
1. nov 2008

Já byla 21.10. na KETu, rozmrazila a krásně se dělila obě embryjka, tak teď prostě čekáme. Někdy v příštím týdnu budu testovat, pokud neodrazí mrcha.

miky123
1. nov 2008

Ahoj,ta vichřice co se přehnala přes naši rep.,nám vyřadila net,a ještě ted to nefunguje tak jak by mělo 😠
Já jsem byla ve čtvrtek na ten plánovaný pohovor u Dr.Takže přeci jen mražáčky necháme ještě u ledu.Rikal že mám nějaky hormon hraniční,a musí se zvolit jiné dávkování léku,a napsal žádost na další IVF.Mám si zavolat za 3_4 týdny azeptat se jestli mi už Pojištovna odsouhlasila 2 IVF.MS mám mít 8.10 už jsem si myslela že se bude něco dít a níc ☹ ,to čekání je umorné.
Pak mám přijít první den cyklu pro léky,taky jste to tak měli.
Macous.s těmi sny mám vlastní skušeností.Mi se zase zdálo že čekám 7 mimatek 😨 a hrozně jsem se v tom snu bála aby mi neumřeli ,a pak sem se vzbudila.A hned na to mi řek manža že mě musel zbudit že jsem sebou hrozně hazela a že mu hrozila ujma na zdraví 😨
Držím palce at všem to těhu vyjde!!!!!!!

dasa24
2. nov 2008

dobré ránko holky 😀 ,

Leny taky jsem se snažila tak nějak poklidit, myslela jsem že ještě něco stihnu před ET, ale volala jsem tam v 8 a v 9:30 jsem musela vyjíždět, myslela jsem že půjdu na Et až někdy odpoledne, ale pražský šli ráno 🙂

Macousku, to ti teda dávají hormony pěkně zabrat 😠 , já jsem ok, až naten příšernej ekzém 😠 .
Doma už je taky bordel 😠 , manža dneska odjíždí na týden služebně. Máme doma psa, který samozřejmě ted chlupatí, no to je hrůza, jak ten byt zase vypadá a to bylo v pátek uklizeno.
Mac to jeu super, že máš alespon to jídlo, to já nebudu mít ani to 😠 😀
Budeš testovat už 8 den? 😉
Samozřejmě držím taky palečky 🙂 🙂

Míšo to už by jsi mohla klidně tesnout 😉 😵

Niky u nás se chodí pro léky 2 DC, nevím jakou máš pojištovnu ale na mé pojišt. to jsem měla schálené za 5 dní, to spíš mají tak trochu bordýlek v CAR 😠

jmisa
2. nov 2008

Ahoj.
Daso, dneska má nepřijít mrcha, před mrchou testovat nechci. Já bych klidně byla ještě nějakou dobu v týhle nevědomosti 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre