• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Všetko o KET. Ako prebieha? Koľko trvá?

16. mája 2017 
Sanusko - hm, tak ono i každý test může být vlastně trochu jinačí, no co, uvidíš v pátek, stejně s tím nemůžeme nic udělat, jen čekat - držím moc a moc palečky, aby to bylo v pořádku :slight_smile:
4. nov 2008 o 19:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ránko holky,

jak jste se vyhajali těhule? :grinning:

Leny, to je super, tak at se tě embryjak pořádně kousnou :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Sanusko, kolikátý den po KET jsi? Moc držím aby vše bylo v pořádku, nevím odkud jsi ale v Praze znám několik laboratoří, kde máš výsledky do 2h, kdyby jsi nechtěla čekat do pátku.

Teta, jojo včera to na mě padlo :angry: už jsi dneska testka? :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Dvojčata jsou objednaný :grinning:

Dneska ukončím PN a zítra do práce. :slight_smile:
5. nov 2008 o 08:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj tetka :grinning:
ty jsi teda ale pracantka, no co ti to lepší uteče, a kamže to jezdíš do tý rachoty? A netestla, nemám doma test, tak budeme muset vydržet do zítra rána, aby to bylo z ranní močky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Dášulko, to vlastně budeme mít výsledky z krve na stejno viď, já jdu v úterý a ty si určitě skočíš taky tak nějak- co teta? :wink: Já jsem z Lysé nad Labem - kdybys byla poblíž, tak bysme mohli dát třeba čajík :wink:
5. nov 2008 o 10:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj holky,
tak jsem se vyhrabala z brlohu, v noci jsem nějak blbě spala, fučí tady u nás strašný vítr.

Macousku, já jsem si objednala jednoho mimíska, to mě stačí, dvojčátka nechám pro vás. :grinning: :grinning: :grinning:
5. nov 2008 o 10:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kdepak máme Mmonnu? Včera měla mít taky KET.
5. nov 2008 o 11:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj Leny, co sis objednala, to budeš mít :grinning:
Asi nám Mmonna odpočítá po KETku :wink:
5. nov 2008 o 13:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Holky já si chci taky objednat dvojčata... :grinning:
kde si je mám objednat?? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
5. nov 2008 o 13:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No, musímě věřit, to je asi to jediný,co se dá dělat.
5. nov 2008 o 14:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Holky tak 32DC, 15 dnů po KET mám HCG 4676, tak tam fakt můžou být dvojičky a nebo jedno obr mimi :slight_smile:
5. nov 2008 o 14:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Míšo, tak to je mega číslo.
5. nov 2008 o 14:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kolik jsi měla zavedených embryí?
5. nov 2008 o 14:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No vypadá zajímavě. Hlavně, že tam něco je :slight_smile:
5. nov 2008 o 14:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Míšo, jak jsi psala, že jsi měla od doktorky zákaz ležení, jaký jsi dodržovala režim? Docela mě to zaujalo a říkám si, že zkusím taky změnu, po dvakrát jsem ležela, skoro nic nedělala, ale úspěch mi to nepřineslo.
5. nov 2008 o 14:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Leny, normálně jsem fungovala, akorát tedy nechodím do práce. Chodím ven s psicí, jezdím autem, vařím, peru, žehlím, věším prádlo, akorát netahám těžké věci, nesportuju, krom chůze, neluxuju a nevytírám. Chodím po kámoškách :slight_smile: když jsem unavená, tak si schrupnu, prostě poslouchám svoje tělo.
5. nov 2008 o 14:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Já jsem si vzala na tento týden dovolenou, ale v pondělí půjdu do práce, ale sedím v kanclu, takže žádná dřina, tak si myslím, že mi to neuškodí, ba naopak, nebudu se snad tolik stresovat z výsledku.
5. nov 2008 o 14:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Leny, taky to tak dělám, první 3 dny jsem hodně odpočívala, a pak postupně procházky, něco ukuchtit, utřít prach nebo zametu, taky neluxuju, nevytírám a nezvedám těžké věci a nemeju koupelnu - vanu - tfuj :dizzy_face:
Míšo, tak to je teda mega čísílko, kolik jsi měla zavedeno?
5. nov 2008 o 14:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Já taky sedím v¨kanclu, ale neba mě to tam. Doma mám víc akce než celej den na zadku, takže nějak nestíhám :slight_smile:
5. nov 2008 o 14:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
To víš Leny máš pravdu, mě by asi manža nepustil, jak dojíždím ...... mě dneska popichuje v břiše, hlavně když se nehýbu, tak snad je to ok - doufám, tahle nejistota to je teda fakt něco - Míšo se máš, že máš potvrzeno - moc gratuluju a jen tak dál :wink:
5. nov 2008 o 14:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Macous, tak myslím, že ty dálnice na testu jsou dostatečný důkaz, ale mě zajímalo i HCG v krvi :slight_smile:
5. nov 2008 o 14:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Macous, 2 zárodky - morulky.
5. nov 2008 o 14:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
To fakt vypadá asi na dvojčátka, kdypak půjdeš na kontrolu? :slight_smile:
5. nov 2008 o 14:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ultrazvuk bude 14.11. - příští pátek.
5. nov 2008 o 14:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Míšo - jako já :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: tak to jo, u nás se na krev dříve než za 14 dní nesmí :confounded: tak to do úterka doklepu a pak mi to alespoň taky trošku poskočí - o ten týden :slight_smile:
Hele kočko, to budou u tebe asi fakt dvojky - si to myslím :grinning: a tys je ale chtěla?
5. nov 2008 o 14:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak budem držet palečky, aby bylo všechno jak má.
5. nov 2008 o 14:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Macous, já měla transfer 21.10., takže jsem 15 den po transferu, to už můžu :grinning: Mrchu jsem neměla dostat v neděli (2.11.).
5. nov 2008 o 14:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
U nás se na krev nechodí, dělají jen test a pak UTZ za 14 dní.
Ale není problém si skočit na krev jinam a zaplatit si to.
5. nov 2008 o 14:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Hm, to já to mám teda stejný s těma dvěma morulkama, jinak jsem od tebe o týden pozadu :grinning: a u mě se s mrchou nikdy neví :slight_smile:
teď mám trochu strach, mi doktorka jednou řekla - v CARu, že když nebudu jíst Extrimax do 13 tt, tak je pravděpodobný potrat, a já se jí na to ptala teď při ET a ona že to ne, že to platí jen u KETu, tak jsem z toho jelen jak blázen - jsem totiž normoš bez ovulky ....
5. nov 2008 o 14:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Leny, já si to taky platila v laborce, Pronatal krev taky nedělá.
5. nov 2008 o 14:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Já jsem si to myslela, já chodím do Pronatal Arleta v Kostelci, to jsou partneři. Na OPU a ET jsem byla u vás v Praze, tak to tam trochu znám a vidím, že mají podobné postupy.
5. nov 2008 o 14:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj holky,
tak jsem Vás dočetla :dizzy_face:

Leny taky to tak mám jako ty, 5 dní doma a zítra jdu do práce, dělám na recepci u Pc... tak je to ok a doma už to stačilo :grinning: Dneska jsem byla ukončit PN. Za den najezdím 100km po dálnici, no ale asi ted teda nepojedu těch 220 :grinning: :grinning:

Macousku tetka, já si s krví ještě tak počkám pokud budou // tak až tak 13 den. Macousku kdeže to vlastně tvoje město pobývá? :confused: :sweat_smile: nejsem rodilá pražačka :grinning: Já jezdím na Ml. Boleslav do práce.
Budu zítra držet moc palce při testování :wink:

Takže to už jsme 3 adeptky na dvojčata :grinning: Jednou stranu ty dvojčátka chci,ale hodně se i stává že stejně pak vydrží jenom jedno :frowning2:
a koukám že náš Míša předběhne :grinning:
Míšo já jsem měla 12 den po ET 285 HCG takže to opravdu videím na ty dvojčátka :grinning: No to je super
5. nov 2008 o 15:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok