Všetko o KET. Ako prebieha? Koľko trvá?

alakova
18. máj 2007

ahojte,chcela by som vas poprosit,aby ste mi napisali nieco o KETe. Ako prebieha cela liečba,kolko dni,kedy je transfer,či je po tom potrebna PN.

jmisa
5. nov 2008

Macous, já myslím, že to u ET nemusí platit, ikdyž těžko říct, ale OVU je u stimulovaného cyklu vlastně den OPU, takže mrcha nesmí přijít cca 14 dní po OPU (to je učebnicový termín mrchy).

mmonna
5. nov 2008

Ahojte kočule 🙂 Leny tak si mozeme podat ruky,mame to narovnako...dve blastocysty.
Mala som len tieto dve,a vraj sa krasne rozmrazili....Na Ket-e som bola o pol desiatej.....a vcera som odpocivala 🙂 pre istotu....sestricka povedala,ze sa chytia/ak sa chytia/ale ona to povedala,ako by sa samozrejme mali chytit,do 48hodin.....
A urcite prechadzka na cerstvom vzduchu,a do roboty mozem..takze som dnes bola,lebo robim vyplaty pre 60ludi,tak by ma asi nepochvalili,keby som s nimi meskala 🙂

mmonna
5. nov 2008

Miška......velmi Ti blahozelam......ja som mala pri ET z dvojciat des,ale teraz by som ich brala vsetkymi desiatimi.....takze este raz- tfuj tfuj tfuj,nech sa tam drzia 9mesiacov.....

macous
5. nov 2008

Mmonno - tak ať se ti v bříšku krásně uhnízdí a rostou 😵 držím palečky, to budete čekat s Leny stejně, to je dobře, když v tom čekání je nás víc 🙂

Tetka, to já právě vím, že jezdíš tudyma 😉 Lysá nad Labem je kousek od Benátek nad Jizerou cca 8 km a kam ty teda vlastně jezdíš, pokud to není tajná věc 😀
A hlavně jak se cítíš dneska? Pozítří to už máš týden, takhle u druhých mi to připadá, že to utíká, ale mě samotné se pěkně šmajdá 🙂 Zítra budu testovat jak divá, zjistila jsem, že jsem měla exch citlivý test a to 10 a mamatesty jsou 25, takže jsem radši koupila zase tu 10 ale od jiného výrobce, měli u nás v lékárně poslední test - jako tu 10 😵 no jo maloměsto , teď když nad tím přemýšlím, tak jsem měla koupit ty dva mamatesty, ale to už je jedno, zítra testnu a když budou čárky ok, tak už asi vydržím do úterka do krve 😉
Já si přijdu už jak magorka - s tím testováním, ale když člověk už měl tolik jednočárečkových, že jsem z toho celá vyblblá 😀 😀 😀
Dášulko, teď se daří - je na to prý dobré období - podzim a jaro jsou prý dle statistik největší úspěchy, takže jsme si vybrali dobrý čas 😵

dasa24
5. nov 2008

Monno, tak to at se dřží embrýska 😵 😵 😵 a doufám že všichni //

Tetka jezdím do Ml. Boleslavi 🙂 no takže jak tak koukám tak to nemám k tobě daleko 😀 😀 😵
A jak je tobě? 😉
Mě je fajn a plná energie, docela jsem toho dneska hodně zvládla no a zítra už v 5:30 budíček 🙂
Budu na tebe zítra mooooc myslet ale stejně budou // 😵 😵 😵 já se vždycky držím 2 testy Mamatest 🙂
Stejně je to super, že máš //, opravdu a s testováním magorka nejsi, já dělala to samé 😵 😵 😵
Macousku to doufám že se to podaří i mě, minulý rok jsem vlastně měla tohle všechno ale o 14 dní dřív 😀

Zítra si na tebe počíhám ráno, až zase napíšeš //, Od zítřka jsem celý den na pc a zítra bude pohodička v práci 😀

leny2
5. nov 2008

Mmonno, tak si budem držet palečky, jsme na tom úplně stejně. Plánuješ testovat? Nebo jak to u vás v caru chodí?

mmonna
5. nov 2008

Kočenky dakujem,ale vy ste zda sa uz za vodou,ako sa hovori u nas...ale samozrejme predbiehat sa nema,takze klop klop klop na drevo,Macous,a zajtra to mas //potvrdene.....asi dnes ani nezaspis.....
Dasi a co sa tyka tych adeptiek na dvojcata,tak ja sa hlasim tiez..... 🙂 🙂 🙂 nech to tu zaludnime 🙂 🙂

dasa24
5. nov 2008

mmonna tak to už jsme teda 4 😀

mmonna
5. nov 2008

Leny ahoj...az teraz som si vsimla,ze si pisala......ja neviem s tym testovanim..ani po ET som netestovala....nechala som to az na krv...mozno budem,ak napises,ze mas // 🙂 U nas v Care to je tak,ze mam ist o 14dni na krv..ale to pojdem ja k mojmu drale az 18teho..Ty ako?

mmonna
5. nov 2008

Dasi,jedna holka pisala,ze u nich bola jedna,co sa jej 3mimcata rozdvojili a porodila ich az sest 🙂

dasa24
5. nov 2008

no monnco no tak 6 ne 😀 , 3 by taky nemuseli být 😀 radši 2 aby se to dalo zvladnout samo, ještě by jsme museli pořád někoho mít, kdo by nám pomáhál a to ne 😀 😀

macous
5. nov 2008

Jejda Mmonn, co to pravíš, holka jedna, já si tady libuju, jak mám sedmý den silnou čárečku a ty tohle, takže mi potenciálně hrozí čtyř-----ani to nebudu psát to bych si to asi ani nemohla užít 😉
Mě ty dvojčátka budou úplně akorátový 😀 😀 😀

macous
5. nov 2008

Dáší, tak to vstáváš do práce jako já - to už je fakt dobrá trefa - teda já už vlastně nevstávám, ale vstávala jsem v taky v půl šestý a v létě mi to přišlo i hezký, takový ty chladný rána a sluníčko 🙂
Zítra ráno sem určo písnu, jak s čárečkama, taky doufám, že budou 😅

macous
5. nov 2008

jo a tetka - s tím tvým obdobím, jen o 14 dní, to je asi to znamení, jakože jo 😉 Já snad z tebe nebudu spát, až budeš mít před testem 😀

dasa24
6. nov 2008

dobré ráno holky,

Macousku tak my i nakonec spolu vstáváme 😀
Teda já jsem měla dneska noc, pořád jsem se budila 😠 , takže jsem úplně hotová. Ale to pak přejde v práci 😀
Jsem nervozní za tebe a už se těším až napíšeš // 😵 😵
Doufám že je to u mě znamení 😀 , že to mám přesně o 14 dní 😀

leny2
6. nov 2008

Ahoj holky,
tak kde máme Macouska? Jsme nedočkavé.

Mmonno, já jdu k doktorovi také 18.11., tak to máme stejný.

macous
6. nov 2008

Ahoj holky,
tak jsem teda testla a je to pozitivní, druhá čárečka je hezky vidět, ale je to jiný test, tak nemůžu asi ani srovnávat, nevím jestli je silnější než minule, jen že se ukázala dříve, už asi po minutě tam ten světloučký proužek byl vidět. Mám nervíky, že není o hodně silnější, asi už mi hrabe, protože logicky si říkám, že jsem teprve 9 tý den od ET a plaším se jak malá holka 😔
už aby bylo úterý a bylo jasno

leny - 🙂

leny2
6. nov 2008

Macousku, to bude dobrý, když máš jiný test, tak to nemůžeš srovnávat a ono ze začátku ten rozdíl není tak velký, koukala jsem všude možně na testíky, co mají holky v albumech, už minule. Je to na dobré cestě 🙂 🙂

leny2
6. nov 2008

To je adrenalin, co? Nevím jestli to vydržím netestovat. Minule jsem myslela, že vydržím a nevydržela jsem.

imiska24
6. nov 2008

Ahoj holky,
tak jsem tu mezi Vámi dlouho nebyla a koukám spousta pozitivních zpráviček!!!Mám z toho opravdu velkou radost 🙂 To jste šikulky,a Jmisa?Čtu správně??
Já jsem pořád na PN po tý laparce.Minulý měsíc jsem měla ukázkovou ovulku,tak jsem se těšila na KETík ale Dr.Vobořil nedoporučil,že jsem moc brzy po laparce.Poslední ET maj v Pronatalu 28.11 a protože mám jen jeden vaječník tak se bojím abych vůbec měla tenhle měsíc ovulku.Bez ní asi Ket nedělaj,co? 😠

macous
6. nov 2008

člověk s testem váhá a pak se stejně bojí.....

jmisa
6. nov 2008

Imisko dělaj, ale záleží na sliznici, většinou bez OVU nenaroste a musí ji podpořit hormonama.

leny2
6. nov 2008

Imisku, jak píše Míša, záleží na sliznici, já ovuluju, ale až v druhé půlce cyklu, tak mi teď nasadil Estrimax, aby to bylo řízený.

imiska24
6. nov 2008

Ahoj Jmiso,pro mě bude zázrak když to vůbec stihnu.Mrcha mi snad přijde 10.11 a pak záleží taky na tom jestli bude vpořádku po rozmrazení ten můj ledňáček co ho mám v mrazáčku.Radši se snažím se na to moc neupínat.V srpnu jsem do Pronatalu přijela s tím že je vyloučený že se mi to nepovede,ale teď už když bůh dá,tam pojedu s velkým respektem.A co Ty?Četla jsem správně?Moc bych Ti to přála 🙂 Všem....

macous
6. nov 2008

Imisko, jak píše Míša, oni ti kdyžtak pomůžou hormonama 😉 to bys stihnout mohla, držím palec 😵

jmisa
6. nov 2008

Imis, jj, správně, vypadá to nadějně 🙂 konečně, na třetí pokus.

leny2
6. nov 2008

Taky jsem počítala s tím, že nám to vyjde hned při ET, a byla jsem z toho hodně zklamaná.

leny2
6. nov 2008

Macousku, vytoť nám ty tvoje čárečky, ať se můžem kochat.

leny2
6. nov 2008

to mělo být "vyfoť", nějak mi přeskakujou prsty.

imiska24
6. nov 2008

Jmiso,tak to Ti moc přeju,to je fakt skvělá zpráva 🙂 🙂 To je důkaz toho,že se trpělivost vyplácí.
A to po KET?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre