Všetko o KET. Ako prebieha? Koľko trvá?

alakova
18. máj 2007

ahojte,chcela by som vas poprosit,aby ste mi napisali nieco o KETe. Ako prebieha cela liečba,kolko dni,kedy je transfer,či je po tom potrebna PN.

jmisa
6. nov 2008

Imis, jj, po KET.

imiska24
6. nov 2008

Mám hroznou radost,že i KET přináší úspěchy!!!Vlastně když jsem byla začátkem září na ET,byla tam s náma paní co už měla krásný rošťáky po IVF,a říkala taky že byly až z KETíku. 🙂

jmisa
6. nov 2008

Třeba některé tělo potřebuje ten přirozený cyklus k uchycení, těžko říct.

imiska24
6. nov 2008

Asi na tom něco bude.Ale já věřím že ty mimča přijdou vždycky v pravej čas.Kdy jdeš na UTZ?

jmisa
6. nov 2008

14.11. v 9

imiska24
6. nov 2008

Budu na tebe myslet,hodně štěstí...........

mmonna
6. nov 2008

Macous,takze paradicka...mas to uz uistene aj druhym razom......takze som tu asi spravne,a uchyti sa to u nas vsetkych 🙂 stale len treba mysliet pozitivne,a hladkat si bruska 🙂 🙂
Leny,urcite Ta budem stale otravovat,ako sa citis,a porovnavat sa s Tvojimi pocitmi 🙂 🙂
Nenapisala si,ci sa pojdes testnut......a ked,tak kedy....

macous
6. nov 2008

Ahojky holky - moc vás zdravím, u nás je zase sluníčko, tak se mi zlepšila nálada, ráno jsem byla fakt trošku mimoňka 🙂
Testíky vyfotím večer, neb má manža foťák v práci a kabel k telefonu zase nevím kde je, mi se během posledního roku 2 krát stěhovali, rekonstruovali jsme domeček 😉 tak nemůžu pořádně nic moc najít 😅

Já věřím, že se bude dařit a budeme postupně objevovat // čárečky 🙂 Holky, já si na ně taky počkala - 5 tý pokus - ufff. Teď aby to bylo jak má být 😅 😵

mmonna
6. nov 2008

Maci,nesmies o tom pochybovat...urcite sa zadari dvojickam 🙂 Aj u nas je krasne,a ja sa tu parim/v robote/a v rolaku 🙂 Uz pocitam hodiny/2/do konca smeny....

dasa24
6. nov 2008

ahoj holky,

tak jsem Vás dočetla, teda týden jsem nebyla v práci a je to docela mazec 😠 se ani nezastavím.

Mascousku to je super, mám radost, tak to už je jasný tetka 😵 😵 😵 Mě sílili // až opravdu tak nějak později asi 13 den, tak to ještě přijde Macousku.

Já mám pěkný nervy a takovýpocit začínám mít že to nevyšlo ☹

mmonna
6. nov 2008

Dasi,ahoj,preco mas taky pocit?Mozno je to len strach,nie?

dasa24
6. nov 2008

mmonna jo je to strach, ještě jsem takový nikdy neměla 😠

leny2
6. nov 2008

Mmonny, chtěla bych vydržet a netestovat, ale to se mi asi nepodaří, takže budu ráda, když vydržím do 10.dne a pak asi testnu, uvidím, jak na tom budu s nervíkama.

leny2
6. nov 2008

Jinak jsem ráda, že to máme spolu nastejno, tak piš a přeháněj s pocity.

macous
6. nov 2008

Holky to je dobře, že v tom nejsme žádná sama, ono se to ve více kočkách lépe táhne 😀 .
Tetka, tetka - máš IP 😉 a neboj se, musíme být statečný holky, když už jsme to až sem dotáhly 😉 Je to děsný tvrzení, ale se můžeme strachy třeba kdovíco, ale změnit to jak to je stejně nemůžeme 🤐 takže jen věřit a doufat - víc nezbývá 🙂

dasa24
6. nov 2008

Jojo tetka, plmě s tebou souhlasím 😵 😵 😵 😵

jdu juknout a vše dohnat, teda to byl dneska den blázinec 😠

mmonna
7. nov 2008

Dobre ranko babulky.......Dasi nebojis sa len sama.......asi kazda jedna sme na tom rovnako........
Leny,rada by som aj prehanala 🙂 ale asi mi to moc nepomoze,tak ja budem radsej pisat realitu......zatial nic extra neciti,ale uz by to malo byt zahniezdene...citim take nejake popichovanie na lavej strane,nie vo vajcovode,ale dole v podbrusku........zelena v tvari to som stale,tak to asi nebude nejake znamenie,a hlava ma boli,ale to mavam normal pred mrchou.....tu by som normalne mala dostat 13-teho.....Ty kedy?
Inak pekny predvikendovy dnicek vam prajem....

leny2
7. nov 2008

Ahoj holky,
mmonny, tak já bych to měla dostat normálně 15.11.,jinak taky nic moc necítím, občas takový šimrání v podbřišku,ale to hned přejde. Teď to ještě s tím strachem jde, ale horší to bude až se bude blížit 10.den, to byl můj osudný a minule jsem začla krvácet. Tak se držme a jen samé dobré zprávy.

Macousku, ty ses na nás vyprdla s fotečkama testíků?

Dáši a co ty? Už jsi testla? Držím palečky tfuj, tfuj, tfuj.

artep26
7. nov 2008

Ahoj testovatelky, 🙂
tak držím vše co mám ať jsou tam //.
Mac a ty nejanči, janku pojančená 😀 😀 😀 určo se povedlo 😵

mmonna
7. nov 2008

Ja som po ET na 12den zacala krvacat....takze na buduci stvrtok chces testnut?Ja by som to uz asi vydrzala do toho utorka.....ked neprijde mrcha,tak si myslim,ze by to potom bolo na dobrej ceste......a ked by mala mrcha prijst,tak prijde s nejakymi priznakmi skor.....tak sa spolieham na svoje telo...
A aku zivotospravu dodrziavas?Ja skoro nic nerobim,len sa povalijem pred TV.....

leny2
7. nov 2008

Mmonny, taky bych to chtěla vydržet do úterý, uvidíme. Jinak jsem zvolila po dvou neúspěšných pokusech jinou taktiku, moc neležím, něco lehkýho uvařím, sedím u počítače a čumím na telku, vzala jsem si jen do konce týdne dovolenou a v pondělí půjdu do práce, dělám v kanclu, tak to není nic náročného. Dneska zajedem s manžou na nákup, nebudu nic tahat, to je jasný. Tak nějak normálka, předtím jsem skoro furt ležela, bála jsem se jít i na záchod, teď ne.

carodejnice
7. nov 2008

Ahojky holky, nečetla jsem celou diskuzi, jenom bych vám chtěla dodat trochu optimismu a naděje. Byla jsem na KETu 15.10. a za 14 dní mi test ukázal krásné tlusté dvě čáry 🙂 Z krve mi zjistili strašně vysoké hcg, takže prý mám nejspíš vícečetné těhotenství. Na ultrazvuk jdu až 12.11., tak se pozná kolik jich mám. Bojím se jenom, aby se nechytly všechny, dostala jsem totiž tři.
Tak vám všem držím palce a ať vám to taky vyjde (i když mám před sebou ještě dlouhé kritické období do třech měsíců).

leny2
7. nov 2008

Ahoj carodejko, tak to je super, moc graguluju k úspěchu, kolik jsi měla HCG?

artep26
7. nov 2008

Carodejko ahoj, taky veliká gratulace, trošku jsi mi zvedla náladu, pořád všude čtu jak KETíky neváchájí, tak doufám že nám to tady taky takhle hezky klapne, že jo holky?? 😀

leny2
7. nov 2008

Jo, je to povzbuzující, dlouho tady byly samé neúspěchy, tak konečně se to prolomilo.

artep26
7. nov 2008

Leny moje řeč, uvidíš že listopad bude zese plodný 😀 😀 , říjen se moc nepovedl tak to musíme napravit 🙂

mmonna
7. nov 2008

Aj ja si myslim,ze je plodne obdobie.....Carodejnica,vdaka za super spravicku.......drzim moc moc palce..a urcite sa ozvy toho 12.11......doma nemas este babo?
Leny,ja chodim este navecer na prechadzky s rodinkou......pred spanim to dobre padne....
Dasa mala dnes testovat?

jmisa
7. nov 2008

Carodejnice a jakou máš hodnotu HCG a kolik dní po KET a jak stará byla embryjka?

carodejnice
7. nov 2008

HOdnotu 21 dní po KETu jsem měla 27 000.

MMonno, doma ještě nemám žádné děcko, o tohle jsme se snažili přes 3 roky.

Jsem ráda, že jsem vás trochu povzbudila 🙂

macous
7. nov 2008

Ahoj holčindy,
nevyprdla jsem se na fotečky, dalo mi to trochu práci, musela jsem to zmenšit a to bylo, než mi to klaplo 😵 Ale už jsou testíky v albíčku 🙂 pak ho ještě doplním.
Všechny vás moc zdravím při dnešku a vítám Čarodějnici do našeho klubu spisovatelek 😵
Za chvilku tady mám mamču, tak mi to alespoň uteče 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre