Všetko o KET. Ako prebieha? Koľko trvá?

alakova
18. máj 2007

ahojte,chcela by som vas poprosit,aby ste mi napisali nieco o KETe. Ako prebieha cela liečba,kolko dni,kedy je transfer,či je po tom potrebna PN.

mmonna
7. nov 2008

Carodejnica,aj mna ,tak isto ako Jmisu,zaujima,ake si mala mrazaciky......

jmisa
7. nov 2008

Carodejnice, tak to je fakt hodnota 😀
To jsem břídil se svýma 4676 😀 ikdyž 15 dní po KET.

leny2
7. nov 2008

Macousku, to jsou krásný kolejničky, jen tak dál a ať sílí.

Carodejnice, taky mě zajímají podrobnosti, trošku nám to vylič, ať se můžem těšit s tebou.

macous
7. nov 2008

Leny - 😵 😵 😵

holky, tak Carodějnice nám to snad ani nepoví 😵 a to je to fakt zajímavý, taky mě to zajímá 😉

leny2
7. nov 2008

Jen nás tady někdo povzbudí, tak hned prchne, my jsme holky zvědavý a chcem vědět všechno, že?
Aspoň přijdem na jiný myšlenky.

mmonna
7. nov 2008

🙂 🙂 Leny presne presne....Macous,keby som mala to co mas Ty v albume,tak skacem kilometer do vysky.....
no viem,ze radovat sa predcasne nemoze....do konca tretieho mesiaca je este daleko.....
Carodejnica,kde siiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

artep26
7. nov 2008

Holky přesně tak, taky bych skákala metr vysoko, jen vidět // jako Mac 🙂
Carodejnice utekla, asi jí bylo jasné, že jí zavalíme otázkama 😀 😀 😀 kdo uteče, vyhraje 😀 😀 😀

leny2
7. nov 2008

Tak nás naladí a uteče. 😠 😠

macous
7. nov 2008

čusík, asi si řekla, jejda honem pryč, tak jí můžeme vyšmírovat, jestli se neobjeví v jiném tématu 😵
MMonna a Artík - 😵 😵 😵 😵 😵 😵 asi jo, asi už věřím, manža se bojí, tak nevěří 🙂

dasa24
8. nov 2008

ahoj holky.

tak já a testování. 😠 😀
Včera jsem měla 7 den a nedalo mi to a testla jsem ráno a /. V práci hrozný frmol, ani jsem se nezastavila 😠
Tetka mě nedala k tomu abych taky netestla.
Nevím proč, ale přijela jsem domů večer a testla jsem a //, slabá ale byla tam 😵

Dneska ráno jsem testla z ranní moče a jsou //, tak holky že by ? 😵 😵 😵 😵 😵 😵
Nemůžu tomu uvěřit

jmisa
8. nov 2008

Daso, držím palce.

leny2
8. nov 2008

Dašo, to je dobrý znamení, držím palce 😵 😵 😵

dasa24
8. nov 2008

holky děkuju 😀

Leny jak ti je? Dneska jsi 4 den, vid? 😵

leny2
8. nov 2008

Jo, jo Dáši, nic zvláštního se u mě neděje. Ty jsi na sobě něco pozorovala už tak brzy?

dasa24
8. nov 2008

Leny, brzo se bude dít 🙂
U mě se nic neděje, jen od včerejška mě šíleně bolí prsa, předtím mě sice bolely ale ze stimulky.

V pondělí jdeš do práce?

jmisa
8. nov 2008

Mě prsa nebolí vůbec, v podstatě mi nic není. Jen občas je mi šoufl.

leny2
8. nov 2008

Jo, v pondělí jdu do práce a jsem ráda, aspoň nebudu mít čas se moc pozorovat a přemýšlet. Hezky mě to rychle uteče. Prsa mám nalitý,ale to mám skoro vždycky před mrchou.

mmonna
8. nov 2008

Cau cakatelky 🙂 🙂 Dasi,gratulujem....ale zaklopem,klop klop klop........ani nevies,aka som rada.......nejak sa to na tejto teme zbiera..... 🙂 🙂 Macous,Daska,Jmisa....Leny...co Ty na to?Prid

mmonna
8. nov 2008

Nieco som odklikla,a nedopisala som 😒 Len som chcela Leny.ci sa pridame aj my 🙂 🙂 Uz som si to tusim s tym testom rozmyslela...co keby sme sa spolu dohodli,ze vyskusame testik?Ale kedy...navrhni Ty.....toho 13teho sa bojim...nie je to moc priaznivy datum.....

mmonna
8. nov 2008

Inak Leny,u mna sa nic extra nedeje...ale som nejak utahana,a aj dnes som si pred obedom na dve hodky schrupla.....ale pochybujem,ze je to tymto..skor zmena casu....lebo som skoro hore...

macous
8. nov 2008

Ahoj holky,
tetka Dáša - IP 😀
Leny a Mmonno - holky moje zlatý, moc bych vám přála ty dvě čárečky na testíkách a budu držet palečky, aby byly 😉
Já taky žádný zvláštní příznaky 4 tý den neměla, jen prsa ze stimulky a jinak nic, teď mě občas dloube jakoby na mrchu, ale nechávám to už osudu, neb jsem se rozhodla, že se nebudu nervovat 😵 a každá jsme úplně jiná, tak bych v tom nic moc nehledala....

leny2
8. nov 2008

Mmonny, já bych to chtěla vydržet a netestovat, ale jestli testneš, tak to asi nevydržím taky, ale viděla bych to na 14.11. to je pátek, to budem 10.den, no uvidíme, teď jsem zatím v klidu, tak se mi to plánuje, ale pak mi prdne v bedně a nevydržím ani o den dýl.

Macous, díky moc, že na nás myslíš, já doufám, že tu těhu vlnu nepokazíme a pak si uděláme nové téma těhulkovské společně.

leny2
8. nov 2008

Jo, omlouvám se, že jsem tu nebyla, byli jsme na menší oslavě, řídila jsem, tak jsem nemusela vymýšlet důvod proč nepiju, tak jsem si dala cukrovíčko, mňam, tak jsem jim bobánkům dopřála, tak doufám, že se pěkně zavrtávají.

leny2
8. nov 2008

Tak dobrou kočinky.

dasa24
9. nov 2008

ahoj holky,

mmonna moc děkuju 😵

pěkně se to tady rozdjíždí a budou další // 😉 😵 😵 😵
Leny, mmonna a pak artep je na řadě 😵 😵

Leny do práce jsem taky šla 5 den a v práci jsem byla dokonce 10h, jak toho bylo moc 😀

Macousku takže budeme mít jen 3 dny rozdíl 😀 😀

Dneska jsem zase testla a // sílí 😵 😵 tak ještě abych to dosáhla do zdárného konce a ne do 6 měsíce ☹

Přeju Vám krásnou neděli

leny2
9. nov 2008

Dobré ráno,
tak to je super, že sílí 😵 a neboj bude to dobrý.

leny2
9. nov 2008

Mmonny,
tak dneska máme 5.den po KETu, to nám to letí.

macous
9. nov 2008

Ahoj holky, jdu vás pozdravit při sluníčkové neděli, všem hezké odpočívání 🙂
Dáši a kdy budeš mít taky albíčko, abysme to tam mohli zkouknout 😵 a s tou prací to moc nepřeháněj tetka 🙂 3 je tak malinkato, že se to ouplně ztratí 😀 😀 😀

dasa24
9. nov 2008

macousku albíčko udělám 🙂
S prací to nepřeháním, stejně většinou sedím, ale alespon se nemusím zaobírat myšlenkami 😀

leny2
9. nov 2008

Daši, už se těšíme na testíky v albíčku.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre