Všetko o KET. Ako prebieha? Koľko trvá?

alakova
18. máj 2007

ahojte,chcela by som vas poprosit,aby ste mi napisali nieco o KETe. Ako prebieha cela liečba,kolko dni,kedy je transfer,či je po tom potrebna PN.

leny2
9. nov 2008

Tady je dneska nějak prázdno. Tak kdepak jste holčiny? Zítra jdu do práce, přes den vás nebudu stíhat, tak až dorazím domů.

mmonna
9. nov 2008

Takze dobry vecer......ja som si urobila nedelny vylet aj s rodinkou,a az teraz sme dorazili....Leny,musime sa vela vela prechadzat na cerstvom vzduchu,mysli na to 😉 🙂
Dnes ma nejak pichalo v podbrusku,ale nie ako na mrchu/klop klop klop/.Leny,tak sa dohodneme na ten piatok.....testneme to.OK?Isto budu aj kočenky zvedave,ci sa k nim pridame 😉

leny2
9. nov 2008

Ahoj Mmonny, u nás teda fouká strašný vítr, tak jsem raději v teplíčku doma, ještě bych něco chytla, to by nebylo dobré.
Mě včera taky navečer popichlo v podbřišku, tak nevím, jestli už se zavrtávají. Dneska odpoledne jsem si musela na hodinku lehnout, usla jsem jak špalek.
S tím testováním fakt nevím, bojím, ale ten pátek by šel, pokud to do té doby nedostanu. 😠

mmonna
9. nov 2008

Presne Leny....pokial nedostaneme.....ale zatial nemam ziadne priznaky,ze by mali prijst,ale oni hnusne mrchy su niekedy nevyspytatelne 😠 😠
U nas bolo celkom fajn pocasie,boli sme v Trenc.Tepliciach,to je medzi horami,tak tam bola kosa.....ale zobrala som horuci caj,tak sme sa ako tak zahriali....
Mam s toho testovania i ja hrozu,ale asi to uz neovplyvnime,a ako bude,tak bude.....
Pekny vecer Ti prajem,a samozrejme vsetkym....prisla svokra ☹ ☹ 😠 😠 tak musim ist za nou,aby neprisla ona sem....
Ozaj Leny,napadlo ma....Ty si niekomu povedala,ze si bola na umelom?Ja nikomu.

leny2
9. nov 2008

Já jsem se svěřila jen mé kolegyni v práci, té věřím, že si to nechá pro sebe. Ale jinak to vůbec nikdo neví.

macous
9. nov 2008

Ahoj holky,
budu držet palečky na to testíkování, aby byly // 😵 😵 zítra začne nový týden, tak to do pátku uteče, pátek nepočítáme, protože budete asi testíkovat z ranní moče 🙂 🙂

leny2
10. nov 2008

Dobré ráno,
tak nám začíná další týden.
Macousku, ty už jdeš v úterý na kontrolu?

carodejnice
10. nov 2008

Ahoj holky, neprchla jsem před vámi, ale z práce. No a doma počítač nemáme, naštěstí 😀
Podrobnosti, jaký chcete vědět? Jaký mrazíky jsem měla vůbec netuším, vím jen, že byly tři a všechny tři jsem dostala. Pak mě začali šíleně bolet prsa a teď už je mi i šíleně blbě 😒

jmisa
10. nov 2008

AHoj holky.
Macous, pěknej test 🙂

dasa24
10. nov 2008

ahoj holky,

Leny a mmnono ono to uteče do testování a budou tady další // 😉

Jinak jsem testy chtěla dát do alba, ale nějak mi to foťák blbě bere, tak to musím vymyslet.
Dneska jsem 10 den a // už je pořádně tlustá 😀

mmonna
10. nov 2008

Ahoj dievcence...
A tebe obzvlast Carodejnica 🙂 🙂 Ale sme sa ta navolali 🙂 V stredu ides na UTZ,ze?A to sa dozvies,kolke sa uz uchytili?
A Macous Ty ides tiez na UTZ,ale v utorok?
Mna tiez dnes zacali boliet prsia,tak uz mam des z prichadzajucej mrchy......chyta ma depka a panika.....neviem,ako to vydrzim do piatku.
Leny sme 7 den,ak sa pocita aj utorok....ako sa citis?

leny2
10. nov 2008

Mmonny, den KEtu se nepočítá, takže jsme teprve 6.den, taky mám citlivý prsa, ale to mi dělá před mrchou. Jinak moje pohodička taky už není taková, nervíci začínají trochu pracovat. V práci mám dost práce, ale stejně na to myslím, tak to je jedno, akorát to rychleji utíká. Jinak mě ráno bolelo břicho, takový nafouklý, ale pak jsem šla na velkou a je to lepší, takže asi prdy. Jinak nic moc nepociťuji. Vydržíme do pátku, viď? Musíme se navzájem podpořit a věřit, že to dopadne.

mmonna
10. nov 2008

samozrejme,ze sa musime podporit.....ja tiez na nic ine uz nemyslim....s muzom sa chcem o tom bavit,on o tom nechce pocut,a nechce mi dovolit ani testovat,asi nechce,aby mal pokazeny vikend ☹ tak ja fakt neviem.....nafuknuta som i ja,uz nezapnem ziadne nohavice,aj teraz mam na rifloch gombik rozopnuty,a to som este nebola na obede....

carodejnice
10. nov 2008

Mmonny, já jsem musela prchnout z práce, tak jste volaly marně 🙂 Ve středu by mi měla doktorka říct, kolik se mi jich chytlo.
V sobotu jsem měla strašný den, začala jsem dost krvácet. Tedy spíš tak špinit, ale přišlo mi to, že už hodně a navíc ze mě šly takový čárečky a tečky (jak to mám popsat???). Byla jsem z toho vyřízená, ale nedělní těhu test mi potvrdil, že těhotná jsem. Nevíte co to mohlo být???? Byla jsem strašně vyděšená.
Vzhledem k tomu, že mi je ale pořád špatně, na jídlo nemůžu ani pomyslit, aby se mi nezvedl žaludek, tak snad je všechno v pořádku. Ve středu budu chytřejší.
A držím vám všem palce!

mmonna
10. nov 2008

Carodejnica,ja teda neviem........do stredy uz neni moc daleko,tak vydr....a urcite to nebolo nieco hrozne,lebo to by si musela krvacat strasne vela,a vysli by Ti asi aj take kusy...ja som potratila v druhom mesiaci,a bola to riadna mrcha potom,tak to sa vtedy nedalo popriet,ze to bol potrat.Tak sa drz,a vela stastia....a urcite sa v stredu ohlas....

leny2
10. nov 2008

Mmonny, nakukuju při práci, ale moc nestíhám. Taky mám dneska nafouknuté břicho, jak sedím, tak mě kalhoty tlačí. Tak uvidíme, z čeho to bude.

mmonna
10. nov 2008

Ja tiez len sem tam mozem,lebo mam okolo seba sefstvo.....inak by som tu presedela asi cely den,i ked mam stale kopec roboty,len sa na nic sustredit nemozem....dnes som si nebola ista,ci som neodoslala vsetkym/60ludi/vyplaty 2x,no des..musela som volat do banky,ci to odislo ako malo..nastastie je vsetko ok

macous
10. nov 2008

Ahoj holky,
Leny a MMonna - tak takhle jsme s Dášulkou začali plašit taky přesně ten 6 tý den a 7 testly, ale doporučuju vydržet do pátku, pokud to vydržíte, pak si budete čárečkama opravdu jisté 😉 držím palečky a na mrchu se cítím taky, ale zítra nejdu na UTZ, ale na krev, tak budu v poledne vědět hodnotu HCG, snad bude dosti vysoká, přála bych si dvojčátka, ale s jedním miminkem budu taky šťastná 😉
Zdravím i ostatní holky 😀

dasa24
10. nov 2008

ahoj holky,

macousku to máš pravdu 🙂 , jak jsme plašili obě a ted budeme plašit zase jinak ale už tak nějak líp 😵 😵

Určitě budou mít hoky // a bude nás víc 🙂

Takže holky v pátek čekáme // 😵 😵

leny2
11. nov 2008

Ahoj holky,
tak máme 7. den, nervíci začínají pracovat, včera mě pobolívalo břicho, tak jsem taková vyplašená a už se začínám furt sledovat.
Jak jsi na tom Mmonny?

Macousku, přeji vysoké čísílko, budu průběžně nakukovat. 🙂 😨

leny2
11. nov 2008

Tak kdepak jste holčinky?

artep26
11. nov 2008

Ahoj holky,
jak se vede?? Nějaké novinky??

musilka
11. nov 2008

nazdárek artí no u mě nic nového spíš co u tebe ? 😉

artep26
11. nov 2008

snad jsem nenašla nějakou starou tak se kdyžtak nezlobte a opravte se

Leny2 - 31 let, Arleta, 1 dítě, 1.IVF + ICSI, od 22.6. stimulace - krátký protokol - Merional, Synarel, Prednison, 4.7. OPU (13 vajíček), 8.7. ET (1 embryjko), 8 zamraženo, 22.7.TT - negativní, 11.9. KET, TT 25.9. - negativní, 2.KET - listopad

Dáša24 - 26 let, 1. IVF+ICSI říjen 07, //, porod v 6 měsíci-kluk umřel, příčina nevysvětlitelná,
1.KET srpen 08-TT negativní, 2.KET 5.9.( poslední 2 embrya)-TT negativní, 2IVF+ICSI, OPU 28.10.08, ET 31.10.-2 embrya

Macouš - Podolí, 1.IVF duben/08 krátký protokol puregon + orgalutran, 34 vajíček,14 embrijek, prodl. kultivace přežilo 12 emrijek, ET 1 embrijko, možnost hyperstimuláku HCG O, červen/08 KET 2 embria po léčbě estrimaxem (bez ovulace) -HCG 0; srpen/08 -KET 2 embria - negativní HCG; září/08 KET č.3 zavedena 1 blastocysta - HCG 0; říjen/08 IVF č.2 - OPU 24/10 -5 embrijek, 28/10 - ET 2 morulky (+3mrazáčci,ale jeden je nic moc)

Artep26 - Sanus Pardubice, 1.IVF + ICSI - protokol s antagonisty (Puregon+Ormimís v bgalutran+Prednison); OPU 17.9. (21 vajíček) - ET nebyl kvůli OHSS, 12 mrazáčků; 1.KET 15.10 - 1 embryo, tt neg., 2. KET 14.11.08 - 9 mrazáčků
😉

musilka
11. nov 2008

Leny2 - 31 let, Arleta, 1 dítě, 1.IVF + ICSI, od 22.6. stimulace - krátký protokol - Merional, Synarel, Prednison, 4.7. OPU (13 vajíček), 8.7. ET (1 embryjko), 8 zamraženo, 22.7.TT - negativní, 11.9. KET, TT 25.9. - negativní, 2.KET - listopad

Dáša24 - 26 let, 1. IVF+ICSI říjen 07, //, porod v 6 měsíci-kluk umřel, příčina nevysvětlitelná,
1.KET srpen 08-TT negativní, 2.KET 5.9.( poslední 2 embrya)-TT negativní, 2IVF+ICSI, OPU 28.10.08, ET 31.10.-2 embrya

Macouš - Podolí, 1.IVF duben/08 krátký protokol puregon + orgalutran, 34 vajíček,14 embrijek, prodl. kultivace přežilo 12 emrijek, ET 1 embrijko, možnost hyperstimuláku HCG O, červen/08 KET 2 embria po léčbě estrimaxem (bez ovulace) -HCG 0; srpen/08 -KET 2 embria - negativní HCG; září/08 KET č.3 zavedena 1 blastocysta - HCG 0; říjen/08 IVF č.2 - OPU 24/10 -5 embrijek, 28/10 - ET 2 morulky (+3mrazáčci,ale jeden je nic moc)

Artep26 - Sanus Pardubice, 1.IVF + ICSI - protokol s antagonisty (Puregon+Ormimís v bgalutran+Prednison); OPU 17.9. (21 vajíček) - ET nebyl kvůli OHSS, 12 mrazáčků; 1.KET 15.10 - 1 embryo, tt neg., 2. KET 14.11.08 - 9 mrazáčků

Musilka - Pronatal Praha 1. IVF říjen 2008 krátký protokol, OHSS, 11 mrazáčků, KET leden 2009

musilka
11. nov 2008

tak jsem se na koneček připsala snad to neva 😉

artep26
11. nov 2008

Ahojda Musil
no jak vidíš, tak jdu v pátek na další KETík
tak snad to bude lepší než minule a bobánci přežijou 2 a ne jen 1 a snad i pak najdu //

musilka
11. nov 2008

tak to budu držet palce uvidíš jaké budete mít krásné vánoce 😉 moc na tebe budu myslet 😉

artep26
11. nov 2008

tak to jsi moc moc hodná, já si taky budu držet palce 😀 😀 😀 všechny co mám
kéž by to vyšlo 😉 😉 😉
tobě se to taky zase trošku přiblížilo, viď??
on teď bude Vánoční shon, přípravy, pak Silvestr a hurá do KETíku 🙂 😉 🙂

musilka
11. nov 2008

artí utíká to strašně rychle tehle týden je polovina listopadu za měsíc jsou vánoce fakt to letí děsným tempem.Blíží se to strašně rychle.
Vánoční shon já moc neprožívám dárky mám vymyšlený hodně dlouho dopředu a kupuju je tak nějak teď během listopadu abych si pak v prosinci už jen užívala tu atmosféru 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre