Všetko o KET. Ako prebieha? Koľko trvá?

alakova
18. máj 2007

ahojte,chcela by som vas poprosit,aby ste mi napisali nieco o KETe. Ako prebieha cela liečba,kolko dni,kedy je transfer,či je po tom potrebna PN.

artep26
11. nov 2008

no já musím zatnout, teď budu zase 14 dní mimo provoz (myslím že se jako budu šetřit a na lítání po obchodech nebudu mít myšlenky)
no ale já stejně hodně nakupuji přes net
letošní Vánoce budou asi chudší, ty KETy a IVF nás stojí prašule, děláme střechu a manža dodělává kuchyň, tak to je znát
no hlavně uděláme Vánoce Aničce
snad KETík dopadne a příbuzenstvu uděláme radost a zapomenou na to, že jsme jim nic nedali 😀 😀 😀

macous
11. nov 2008

Leny2 - 31 let, Arleta, 1 dítě, 1.IVF + ICSI, od 22.6. stimulace - krátký protokol - Merional, Synarel, Prednison, 4.7. OPU (13 vajíček), 8.7. ET (1 embryjko), 8 zamraženo, 22.7.TT - negativní, 11.9. KET, TT 25.9. - negativní, 2.KET - listopad

Dáša24 - 26 let, 1. IVF+ICSI říjen 07, //, porod v 6 měsíci-kluk umřel, příčina nevysvětlitelná,
1.KET srpen 08-TT negativní, 2.KET 5.9.( poslední 2 embrya)-TT negativní, 2IVF+ICSI, OPU 28.10.08, ET 31.10.-2 embrya

Macouš - Podolí, 1.IVF duben/08 krátký protokol puregon + orgalutran, 34 vajíček,14 embrijek, prodl. kultivace přežilo 12 emrijek, ET 1 embrijko, možnost hyperstimuláku HCG O, červen/08 KET 2 embria po léčbě estrimaxem (bez ovulace) -HCG 0; srpen/08 -KET 2 embria - negativní HCG; září/08 KET č.3 zavedena 1 blastocysta - HCG 0; říjen/08 IVF č.2 - OPU 24/10 -5 embrijek, 28/10 - ET 2 morulky (+3mrazáčci,ale jeden je nic moc), 11.11. potvrzeno HCG 504

Artep26 - Sanus Pardubice, 1.IVF + ICSI - protokol s antagonisty (Puregon+Ormimís v bgalutran+Prednison); OPU 17.9. (21 vajíček) - ET nebyl kvůli OHSS, 12 mrazáčků; 1.KET 15.10 - 1 embryo, tt neg., 2. KET 14.11.08 - 9 mrazáčků

Musilka - Pronatal Praha 1. IVF říjen 2008 krátký protokol, OHSS, 11 mrazáčků, KET leden 2009

macous
11. nov 2008

Ahoj holky,
tak hlásím HCG 504 a jsem 14 dní od ET, tak uvidíme na další KO, snad to bude všechno v pořádku 😵

Artíku - vidiš, to to uteklo budu držet palečky na páteční KETík 😉

musilka
11. nov 2008

artep no my letos pro sebe vánoce odložili úplně IVFko nás zruinovalo a ještě dodělávky bytu atdadt asi jako u vás. Takže spíš jen takový symbolický užitečný dárečky budou a my jsme si řekli co chceme od našich a tím to hasne. SPíš bude jen taková ta žranice a rodinka se sejde a to mám radši než nějaký obdarovávání se 😉

artep26
11. nov 2008

Ahoj Mac, tak gratulaceeeeeeeeeeeeeee 😀 😀 😀 😀
super super super 😀 😀 😀
Nevíš jak Dáša?? Jsem tu nějaký den nebyla a nedočítala jsem 😉

leny2
11. nov 2008

Artep, tak to budu držet moc palce na pátek, ať se dobře rozmrazí a uhnízdí v bříšku.
Musilko, to uteče jak voda, užiješ si hezky Silvestra bez stresu a plná sil a energie se budeš těšit na leden.

leny2
11. nov 2008

Macousku, gratuluji moc 😵 😵 😵 😵 😵

artep26
11. nov 2008

Ahoj Leny a jak ty?? Jak se vede?? 🙂

macous
11. nov 2008

Dáša - dobrý čárečky sílí a na krev půjde asi zítra 😀

artep26
11. nov 2008

tak to je taky super,s kým tu holky budu KETovat?? 😀 😀 😀
no budeme si muset s Musilkou vystačit 😀

leny2
11. nov 2008

Artep, dobrý, akorát už se blíží testování, tak se trochu bojím.

dasa24
11. nov 2008

ahoj holky,

jsem tady 😀 😀 jen ta spousta práce 😠 😀

Macousku tetka moooc gratuluju, to je super 😉 😉 😉 😉

Artep u mě pořád // a zítra půjdu na krev, teda doufám že se vyhrabu vstávat tak brzo 😀
Artep, no tak to tě budeme podporovat my 😵 😵 Je pravda že se nám to tady nějak spárovalo s termíny 😀 😀 , no tak na tebe budeme všechny 😀

Leny to bude dobrý, to už by jsi mohla testnout zítra 8 den? 😉 😵
s tetkou jsme testovali už 7 den. 😀

dasa24
11. nov 2008
leny2
11. nov 2008

Dáši, ty jsi ten 7.den měla až odpoledne druhou čárečku, viď? Kdepak máš fotečky?

mmonna
11. nov 2008

Zdravim holčiny.Dasi poslala si tabulku Macousovi,a podla toho to co znamena?Hladim na to ako blba,a co teda?Macous vyzera to na tie dvojicky?
Leny,ja zatial nic necitim,len tie prsia stale trocha pobolievaju,a picha ma sem tam na jednej aj druhej strane podbruska...nemam nejak extra chut na sladke,ani sa neprezieram,ako to byva pred mrchou,tak fakt neviem,a pritom som bola uz par krat v tom,a nepamatam si to....
Bola som dnes u zubarky,tak som mohla az teraz sem....a skoro som tam od bolesti plakala,co som mala taky hlboky kaz....snad to mojim mrazacikov tiez moc nebolelo 🙂 🙂

dasa24
11. nov 2008

Leny měla jsem // až 7 den večer, z ranní moče nebylo nic.

Fotečky dodám, jen večer když ted přijedu tak už je tma, tak mi to můj digitál špatně beru, tak si musím půjčit manželův 🙂

leny2
11. nov 2008

Mám takové cukání zítra ráno testnout, uvidím.

dasa24
11. nov 2008

leny já bych už testla, to jsem celá já 😀
Já nemám ráda tu nejistotu, totiž.

jestli budeš testovat, tak mooooooooooooc držím palce 😵

Mmonna viděla, viděla jsem to na jiný diskuzi 😕 😀
To je mi líto se zubařem, doufám že ti je už líp 😵

leny2
11. nov 2008

Mmonny, vydržíme do pátku? Nebo ne?

mmonna
11. nov 2008

Ja nemam test kupeny,tak vydrzim do piatku,alebo stvrtka,lebo idem do lekarne az zajtra...zatial ma to neberie si testovat,lebo mam strach.....
A uz mi je v pohode.....to len tam to bolo desne-u zubara/

leny2
11. nov 2008

Tak ať tě zoubek nebolí, já si taky užívám se zubama, teď bych tam zase potřebovala jít, ale nechce se mi teď, nechám to až za dýl, to není nic bolavého.

Tak já počkám na tebe s testováním.

mmonna
11. nov 2008

A bude asi najlepsie hned rano z ranneho..ze?tak ja si ho teda kupim v stredu,i ked som to nemala v plane..... 😉 Moj strach je vacsi ako zvedavost......
A dnes sa ako citis?
Dasi zdrzim palce na zajtrajsi odber...nech je to na dvojicky 😉

dasa24
11. nov 2008

Mmonno moc děkuju 😵 😵 a držím Vám moc palce

leny2
11. nov 2008

Mmonny, je to lepší než včera, včera jsem měla břicho nafouklý, prsa cítím stejně.Občas mě někde dloubne v podbřišku, tak nevím, zda jsou to nějaké příznaky na těhu, nebo na MS? 😉 😠

Daši, v kolik budeš zítra vědět výsledek krve?

artep26
11. nov 2008

teda co to čtu, vy mi chcete utéct z tématu?? ☹
a s kým tu budu drbat?? 😀 😀 😀

leny2
11. nov 2008

Artep, kdo by ti chtěl utíkat z tématu?

artep26
11. nov 2008

😅 😅 😅
ježiš kde jsem to vyčetla?? 😀 😀 😀
já myslela že tu některá psala že když jste těhulky, tak byste měly změnit téma, ale nenašla jsem to 😀 😀 😀
už mi to asi leze na mozek 😀 😀 😀

leny2
11. nov 2008

To si asi pleteš s jiným tématem, Arti. 😀

artep26
11. nov 2008

asi jo 😀 😀 😀

macous
11. nov 2008

Artíku neboj se, tě jen tak neopustíme 😵 .
Leny a MMonna - holky, tak budu držet palečky při testíkování 😉 😉
Tetka - jdu čuhnout do té tvojí tabulky 😀

Holky moje - moc děkuji za podporu 😀 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre