Všetko o KET. Ako prebieha? Koľko trvá?

alakova
18. máj 2007

ahojte,chcela by som vas poprosit,aby ste mi napisali nieco o KETe. Ako prebieha cela liečba,kolko dni,kedy je transfer,či je po tom potrebna PN.

mimo27
11. nov 2008

co je to ket? 😖

leny2
11. nov 2008

Mimo, Kryoembryotransfer - transfer z rozmražených embryí.

mimo27
11. nov 2008

A TO CO ZNAMENA ☹

leny2
11. nov 2008

Lepší bude, když se asi podíváš na internetu a vyhledáš si IVF, tam se dočteš všechno podrobně.

mimo27
11. nov 2008

dakujem 🙂

petronela7
11. nov 2008

Ahoj Ketacky 😉
je tu niektora z Vas ktora pred KET uzivala Estrofen? ja ho beriem 3x1 a ak otehotiem mam ho brat az do 2 mesiaca tehu... i ked v letaku pisu, ze sa nesmie uzivat pocas tehotenstva 😕 ...
Mate s tym niektora skusenosti a brali ste ho aj pocas tehu?
a ake ste mali priznaky? lebo mna tie lieky dost unavuju a nemam energy 😔

leny2
12. nov 2008

Ahoj Petronelo,
já beru Estrimax, to je podobné, taky 3x1. Měla jsem ze začátku nalité, citlivé prsa, taky trochu únava, ale přešlo to, a hodně mě začaly padat vlasy,ale řekla bych že to ustalo, zatím ho beru stále.

leny2
12. nov 2008

Holky,
dneska jsem 8.den po KETU, zvědavost mi nedala a testla jsem a //. 😵
Tak zatím žádné gratulace, v úterý to bude jistější, abych něco nezakřikla, bojím.

mmonna
12. nov 2008

Leny.....Ty si mna predbehla 🙂 🙂 Akoze ziadne gratulacie?Ved je to iste....supeeeeer,takze snad aj mne sa to podari...tak ja testnem zajtra rano,ok?aby sme mali o com kecat,......
Dnes mi jedna holka povedala,ze v case uchytenia embrijka by sa malo trocha krvacat..krvacala si nieco?

leny2
12. nov 2008

Mmonny, tak zítra testni, já jsem nekrvacela zatím vůbec, tak ťuk, ťuk,ťuk. Budu držet palečky.

Můj pocit je nepopsatelný, když tam ráno naskočila asi do minuty, tak jsem nevěřila svým očím, vyhrkly mi slzy štěstí. Tak doufám, že to bude všechno dobrý i dále.

jmisa
12. nov 2008

Ahoj.
Tedy tady je to samá testovací nedočkavka 🙂

leny2
12. nov 2008

Jo, jo, Míšo 😅

jmisa
12. nov 2008

Leny a jak je tlustá?

leny2
12. nov 2008

Až přijedu domů z práce odpoledne, tak hodím fotečku do alba, ráno jsem to nestíhala. Ale je krásně vidět, žádný stínek.

dasa24
12. nov 2008

Dobré ránko holky,

Leny to je super, přesto i přes tvůj zákaz ti gratuluju 😵 😵 😵 Teda tady se nám to rozrůstá a koukám že jsme tak nějak všichni za sebou 😀

Fotku do alba hodím asi až o víkendu, večer je už tma, když přijedu z práce tak počkám až budu doma za světla 😀

petronela7
12. nov 2008

leny dakujem za odpoved.... a gratulujeeeeem 😀

macous
12. nov 2008

Ahoj holky,
Leny - to je teda mocccc prima, gratulovat budu v úterý, to je jasňačka 😉 držím palce na sílící čárečky 😀 ten pocit jsem zažila před týdnem v úterý, taky mi vyhrkly slzičky 😵 a nevěděla jsem co mám dělat, tak jsem to řekla pejskovi a pak volala manžovi 😀

artep26
12. nov 2008

Ahojda holky 😀
Koukám dobré zprávičky poránu. Já také, ač nechceš Leny, malinko malilinko gratuluji 😀 😀 tak snad se nebudeš zlobit.
Petronelo já beru taky Estrofem, 2x denně 1 tabletu. Hodně mi pomohl, 12 DC jsem měla krásnou sliznici 12 mm, minule bez léků 7,7 15 DC - takže nic moc.

leny2
12. nov 2008

Holky, už se těším domů, až se na ten test znova podívám, ráno jsem se moc nenadívala, spěchala jsem do práce, ještě si musím 4 hodiny počkat, než skončím. Taky jsem ráno byla uplně mimo, zulíbala jsem synáčka, ten na mě koukal jak puk, co se mi stalo a psala jsem to manžovi, ten tomu nemohl uvěřit. tak ťuk,ťuk,ťuk, ať je vše ok.

Zítra se budem těšit na další dvě čárečky od Mmonny 🙂 🙂 🙂

artep26
12. nov 2008

Leny to se ti nedívím,že jsi byla mimo 😀
já bych byla taky a asi bych radostí vyskočila 2 metry vysoko 😀 😀
neboj, čárečky na tebe čekají a až přijdeš domů, tak se s manžílkem pokocháte znovu 🙂 😉

mmonna
12. nov 2008

Leny,dufa,ze sa i ja zajtra budem tesit tak ako Ty.....mna to tam stale nejak sklbe v tom podbrusku....to sa mi nestava,tak snad..........
Ty mas syna?To som nevedela.....kolko ma rokov?
Petronela,ty si z BA,kam chodis?Ja do Gyn Fivu...a Estrofem beriem 3x2tablety...a mavam take tocaky,urcite s toho...ale da sa to prezit-....

leny2
12. nov 2008

Mmony, neboj, budou tam taky, mě včera taky chvílema poškubávalo v břiše, dneska zatím nic, prsa mám čím dál větší a citlivý. Jo, mám synka, v lednu mu bude 6, je to zlatíčko naše, toho jsme měli přirozeně a druhé nám nešlo.

mmonna
12. nov 2008

Ja mam doma 7rocnu hviezdu🙂))uz druhacku....tiez je to zlaticko,ale uz riadne papulnate,a vymudrovane....
Aj mne nejak prsia narastli,a tiez pobolievaju..no naozaj to nemusi byt znamenie....mam panicky strach...ako si to dokazala?

mmonna
12. nov 2008

Dasi dnes si mala ist na krv...ze?Tak ako?A aj Carodejnica ma mat UTZ dnes.....tak som zvedava,kolko sa jej ujalo....

leny2
12. nov 2008

Mmonny, řeknu ti, že jsem byla ráno docela v pohodě, říkala jsem si, že to jen zkusím a pak si budu říkat, že je třeba brzy, kdyby tam nic nebylo.

Zatím se loučím, zase až doma budu na příjmu, musím makat, mám toho tady hodně.

mmonna
12. nov 2008

Tak pa Leny....ja to skusim teda tiez..mozno aj dnes vecer.....zajtra sa mi nepaci ten datum🙂))

carodejnice
12. nov 2008

Ahojky holky, tak jsem po ultrazvuku a nevím jestli mám být ráda nebo ne - chytly se mi všechy tři vajíčka a čekám trojčata. Dvě jsou krásná, přesně podle tabulek a jedno vajíčko má slaboučký srdeční rytmus, tak se mám modlit, aby odumřelo samo, jinak mě čeká redukce 😠

artep26
12. nov 2008

Ahoj 🙂
jééééééé tak gratulace 🙂
teda ty jsi vzorná maminka 🙂
neboj, ono nějak bude uvidíš 😉

cilka2
12. nov 2008

ahojte byby aj som po KET , dnes mám 9-ty deň od KETu , menzes som mala dostať v nedeľu a chvala bohu nič...
vkladám si utrogestan , ale počula som , že menzes môže vraj meškať práve pre ten utrogestan
vy máte aké skúsenosti
ahojte 🙂

artep26
12. nov 2008

Ahoj Cilko 🙂
spoustě holek Utrouš MS brzdí a někomu nedělá nic. Já jsem po neúspěšném KETu a MS jsem dostala až po krvi po vysazení Utrouše 32 DC. Ale já i takhle dlouhé cykly mívám, takže nemůžu říci, zda mi MS zpozdil nebo ne.
Držím palec ať ti to vyjde. Ještě jsi odolala a netestovala??

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre