• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Všetko o KET. Ako prebieha? Koľko trvá?

5. júna 2017 
Babulky dajkujem vam moc.....Leny ja idem na krv v utorok...ale skus sa este dnes na utorok niekde objednat.....a myslitze,ze to s krvy zistime,kolko sa uchytilo?Ved na 100%sa to bude vidiet az na UTZ...ozaj,kedy sa potom chodi na UTZ?
14. nov 2008 o 11:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jmiso, no to je překvapení :dizzy_face: :dizzy_face: Tak graguluji dvojnásob.

Mmonny, na UTZ se chodí od kontroly za 14 dní u nás.
14. nov 2008 o 11:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jmisi,tak to je fantazia......blahozelam.....
Ja som dobre preskocila uz na UTZ,ze?Ale chcela som aj kvoli tomu vediet,lebo sme chceli skocit do Wiedne na predvianocne trhy,a to este vtedy asi este nebudu.....
14. nov 2008 o 11:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mmonny, vytoť testík a přidej do albíčka, ať můžem porovnávat spolu.
14. nov 2008 o 11:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj lidicky jsem tu poprve jelikoz, jsem 14ty den po ET a ve dve hodky mam volat na vysledek, ale ja uz ho vim protoze mam menzes uplne normal a tes negat. A mam este dve embrya. Tak co ted dal s nema? Jak postupovat? kdy a kolik jich zase zavest? berou se u toho nejake tabletky. Je zase potrebna nemocenska?
14. nov 2008 o 13:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Misko, to je mi líto, že ti to nedopadlo. Záleží jaké mají postupy u vás v Caru? Někde můžeš jít hned další měsíc na KET, kolik si jich dáš, to je tvé rozhodnutí, záleží jak se rozmrazí a budou dál vyvíjet. Jestliže máš ovulaci, nemusíš brát žádné prášky. Jestliže ne, tak budeš brát Estrimax nebo Estrofem, to je asi stejný. U nás se bere ještě 1/2 Prednisonu, Magne B6. S nemocenskou záleží jakou vykonáváš práci, já sedím v kanceláři, tak mám pohodu, tak jsem si ji teď nevzala, to je jak to cítíš ty sama.
14. nov 2008 o 13:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Leny,neviem,ci sa mi to podari.......som velmi nezrucna v tychto veciach.....viem,ze je to blbe,ale je to tak....
Zachvilu odchadzam z prace uz vikendovat,a dnes poobede ideme na Moravu na nakupy.....
14. nov 2008 o 14:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Holky, tak přeji hezký víkend :wink: :slight_smile:
14. nov 2008 o 14:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj holky,

mmonno moc gratuluju to je super :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Tak ted je na řadě ještě artep :slight_smile:

Mío taky moc gratuluju :dizzy_face: :dizzy_face:

teta už píšu :slight_smile:
14. nov 2008 o 14:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dasi dakujem,aj ja som zvedava,ako dopadne Artepka......tak ju caka tiez stresujuci tyzden,kym testne...nezavidim jej tie nervy,chvalabohu mame to uz za sebou :wink:
14. nov 2008 o 14:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Holky, taky vám přeji krásný víkend, ale já se tu budu asi vyskytovat tak nějak průběžně. :slight_smile:
14. nov 2008 o 14:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
holky tak jsem tu a nic. negat. takze mne ceka KET. nevim kdy bojim se. Ach jo.
14. nov 2008 o 17:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj Misko, podle toho kam chodíš do CARu, já to měla každý cyklus KET, nevynechávala jsem :slight_smile: to půjde jak po drátkách. Akorát teda u nás se chodí 10 tý den cyklu na utz a pak je KET cca za týden, tzn. jestli už máš mrchu, tak by ses měla už asi objednat na ten utz....
14. nov 2008 o 18:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja mam zamrazene ale jenom dve, to je celkem malo. Mam pocitat s tim ze se to ani na podruhe nechytne?Ja jsem rekle ze se ozvu po nivem rokce. Ja ted nemuzu. Normelne jim ted neverim
14. nov 2008 o 18:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Misko, tak to jsem tak nemyslela, někomu vyjde i jeden jediný KETík hned, to je jako se vším ostatním, někdo jde na IVF a pak už po prvním ET je těhulka, stejně tak s KETem, no a někomu (třeba mě) to holt déle trvá, to je všechno, takže tobě přeji hodně štěstíčka hned na ten první KETík. A říká se, že cca polovina embrijek po rozmražení odpadne, což je úplně normální, tak raději počítej s jedním a kdyžtak budeš mile překvapená :grinning:
14. nov 2008 o 18:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj holky, nezlobte se, že vám sem lezu, ale potřebovala bych poradit, já jsem byla minulý týden ve středu na odběru krve (14.den po KET), ale bohužel zase neg. :frowning2: . Problém je v tom, že řekli okamžitě vysadit všechny léky (to jsem udělala) a měla jsem ms dostat 3.-10. den po vysazení, dnes je to už 9. den a já jsem všehovšudy špinila lehce 2 dny :unamused: , prsa mě bolí stále a mám migrény denně, fakt hrůza :frowning2: , podbřišek až na píchání drobné v pohodě. Jestli s tím máte některá zkušenost, tak mi prosím dejte vědět, nevím, co se zase děje, u mě totiž nic neprobíhá nikdy standartně :angry: . O mimi se snažíme už cca.6 let a pořád nic :pensive: .
14. nov 2008 o 18:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vím, že po těch hormonech bude cyklus hodně rozhozený, ale dnes jsem už 40. den cyklu a normálně mívám cykly 26-28 dní, to mi v caru tvrdili, že to určitě dostanu, když vše vysadím (Utroš, Estrimax).
14. nov 2008 o 18:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky Holky hodně jse to tu vystřídalo tak jestli jhsi někdo pamatujete s minule tak má dneska po druhém KET ale jen s jednim embryjkem druhé se přestalo vyvýjet.
Nunca jestli mužu poradit udělej jsi znova test a pokud bude neg.tak volej do CARU protože po neuspěchu nemužeš jen špinit musíš mít pořádnou MC aby odešla veškerá sliznice určitě zkus ten TT.
14. nov 2008 o 18:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nunca, to ti neporadím, já jsem to vždycky dostala ještě před kontrolou.

Lucen, to víš, že si tě pamatuju, já už jsem tady taky takový inventář. Tak budem držet palečky, aby ti to vyšlo. Dneska jsi tady už druhá po KETU, ještě Artep.
14. nov 2008 o 20:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lucen, díky za radu, jestli to tedy nedostanu do pondělka, tak si udělám TT (i když si dost dobře nedokážu představit, jak by vůbec mohl být třeba poz., to by byl asi "sakra" zázrak a na ty já už moc nevěřím :unamused: ).
15. nov 2008 o 10:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nunca, i zázraky se dějí. :wink:
15. nov 2008 o 10:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Leny, nevím to už jistě, po 6 letech úsilí asi taková ta víra v zázraky vyprchá, ale stává se to, máš pravdu ... :confused: .
Cítím se šíleně, pořád nějak chvilkama cítím, jako bych to měla každou chvilku dostat a nic :unamused: . Stejně nevím, zda by se totam vůbec udrželo, když došlo k takovému šoku z vysazení všech podpůrných léků :pensive: . Nejhorší je vstávat už s bolestí hlavy (stejně i dnes) :rolling_eyes:
15. nov 2008 o 10:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj holky,
Lucen, taky si tě pamatuji - ahoj, tak hodně štěstíčka a ať jsou už konečně dvě // :wink:
Nunca - já to vždycky dostla po vysazení všeho do 3 dnů, tak bych asi volala do CARu, ať mě ještě jednou zkontrolují a vyřeší to, od toho tam chodíš, aby ti pomáhali :slight_smile:
Leny - ahojky při sobotě :grinning:
Tak co ten náš artík, asi hajá s nožkama nahoru :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
15. nov 2008 o 10:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Macouš, díky, zřejmě to tak dopadne, taky jsem zapoměla napsat, že mám trochu zvýšenou teplotu (bývá to i vlivem progesteronu, ale ten už 10 dní neberu, tak by měl spíše klesnout a já dostat tím pádem ms), jsem z toho vážně jelen :rolling_eyes: .
15. nov 2008 o 11:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky holky všechny moc zdravím
Nunco nechci ti dávat žádné naděje ale je mi divné že jsi jen tak špinila já po vysazení léku to do 5 dnu dostala a byl to teda zážite jak prutokáč.
takže Artep bojuje akorát se mnou jo to je supr aspon nejsem sama a kdy máš testovat Artep moc ti přeji at na testíku oběvíš krásné//
Holky moc děkuji já taky doufám že už konečně tam budou ty krásné // i když s jedním je menší naděje ale já věřím že to je bojovníček vždyt se přece nemá špatně má právě domeček sám pro sebe:slight_smile:)))
15. nov 2008 o 12:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lucen, ani nějakou naději si nepřipouštím, poněvadž vím, jak to se mnou vypadá, bohužel :pensive: . Je to divné, minule ms normálně přišla do 5 dní a silnější než obvykle a to jsem tentokrát měla silnější dávky Utroše (2-2-2).
Vidím, že máš po transferu a čekáš na dvě //, tak moc držím pěstičky, atˇ se mimísek krásně zavrtká :wink: , se mnou byla na pokoji při KET holčina a taky si nechala zavést jedno embryjko a je těhotná :wink: :wink: :wink: .
15. nov 2008 o 13:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky holky, jak tu píšete , že na zázraky nevěříte. Tak Vám chci napsat, a´t věříte, dějí se. Mám diagnostikované neprůchodné vajcovody, polycystické vaječníky, mám za sebou 2x neúspěšné IVF, 1x neúspěšný KET a teď jsem měla jít 19.11. na další KEt.tak jsem čekala mrchu, abych mohla začít brát estrofema ona se mi o 5 dní opozdila, tak jsem jen tak z legrace zkusila TT a byly tam //. Byla jsem u mudr a ta byla nejdříve pesimistická, ale nyí se středu jsem byla na UZ a bylo tam už "něco" vidět a HCG je přes 6000. Tak snad to dopadne dobře. Zázraky se holt dějí. Možná to je i tím, že mám špatnou imunitu a jsem alergik. Ptala jsem se své mudr. na alergologii, jestli by mi nemohla udělat imunologické testy a ona mi poradila, když beru před Ketem Prednizon - půl tablety denně -( brala jsem to preventivně již skoro 3 měsíce předem, protože mám hormonální poruchu nadledvinek), tak mi poradila, ať používáme kondom, že i kdybych měla špatné imunologické testy, tak jediná léčba je právě prednizon a kondom. Tak jsme ho přes měsíc používali a jednou ne a představte si, že to bylo zrovna v době ovulace a ono to vyšlo :slight_smile: tak věřte na zázraky, dějí se :sweat_smile:
Vše držím pěstičky, ať se Vám to podaří. :wink:
15. nov 2008 o 14:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lenec,tak to mas toho kopec za sebou......a super,ze uz Ti to konecne vyslo.....tak aby to dobre dopadlo,drzim palce.....
Leny ako sa mas?A ako Ti je?Mna stale pobolieva v tom podbrusku,normalne sa desim,aby som nemala mimomaternicove.....uz som mala dve,tak vies,stale ma to mata......dnes naobed som si na hodku zdriemla,normalne na mna prisla taka unava.....
Artep,pekne odpocivaj,nech sa Ti pekne zahryzkaju do perinky :wink:
Macous,Dasi,kedy idete na UTZ?
15. nov 2008 o 16:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mmonny, taky jsem si po obědě zchrupla, byla jsem nějaká zesláblá, objevilo se mi takové slabé špinění, na slipce nic, jen když se po čůrání utřu, tak jak ze mě jde trochu toho gelu, tak je takový zbarvený, tak jsem docela vystrašená a raději odpočívám, bojim. bojim. :frowning2:
15. nov 2008 o 19:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Leny,nedes ma....ale treba urcite co najviac odpocivat.......ved utorok sa uz blizi,a budeme kludnejsie,ked nam mudr potvrdi vysoke hcg :slight_smile:
Ja tiez dnes len navarim,umyjem auto,a potom budem len lezat pred TV.....a snad navecer na prechadzku.....
16. nov 2008 o 07:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok