Všetko o KET. Ako prebieha? Koľko trvá?

alakova
18. máj 2007

ahojte,chcela by som vas poprosit,aby ste mi napisali nieco o KETe. Ako prebieha cela liečba,kolko dni,kedy je transfer,či je po tom potrebna PN.

kuspitka
30. jún 2008

tak dufam ze hej.kus sa bojim toho jedneho embria ale skusim to prezit

kuspitka
30. jún 2008

ella ozaj aj tebe povedali ze nemozesfajcit na tie lieky?

ella1111
30. jún 2008

no ja nefajcim tak neviem.ale tie estrogeny su aj v antikonceepcnych tabletkach a pri fajceni je riziko embolie mam dojem

kuspitka
30. jún 2008

to je co?

ella1111
30. jún 2008

upchatie ciev.zle som napisala,je tam riziko trombozy.embolia je upchatie v plucach.

kuspitka
30. jún 2008

a ked si jednu zapalim tak myslis ze sa mi nieco stane?

ella1111
30. jún 2008

to nie nic sa ti nestane,keby si fajcila krabicku denne tak vtedy je riziko

kuspitka
30. jún 2008

nie nefajcim ale som tak nazurena ze si musim zapalit aspon jednu

ella1111
30. jún 2008

nezur,skodi to.aj ked viem ze niekedy sa inak neda ☹

kuspitka
30. jún 2008

to hej .ale aspon jednu si zapali.zas pride muz domkov opiti maju rozlucku v praci so sefoom.

ella1111
30. jún 2008

to poznam,opity chlap to je hrozne.u nas sa to casto nestava ale ked tak sa vzdy pohadame.

kuspitka
30. jún 2008

tak ani u nas 3krat do roka.ale stoji to zato

ella1111
30. jún 2008

nechaj ho vsak zajtra bude zle jemu

kuspitka
30. jún 2008

ved hej-ale to je natom najhorsie ze ked chcem ja nieco tak nato kasle.mam chut mu poriadne povedat

ella1111
30. jún 2008

akoze niekam ist?

kuspitka
30. jún 2008

tak chcel asom aby isiel koznej ale on radscej kartu zdravotnu necha domka a vyhovara sa

ella1111
30. jún 2008

aj ja mam problem dostat toho mojho k doktorovi,az ked mu prihara ide aj sam.ti chlapi su niekedy hrozni

kuspitka
30. jún 2008

tak to hej.ale od koznej zavisi na sex asi tak

ella1111
30. jún 2008

jaaaj no tak to ho tam rychlo nazen alebo chod s nim nech sa nemoze z toho vyzut

kuspitka
30. jún 2008

tak zajtra mu poviem poriadne.uz pojdem na ket tak zas nebude sex uz som honemala 3mesiace

ella1111
30. jún 2008

no tak to sa ti nedivim ze si zuriva.

kuspitka
30. jún 2008

tak to hej som a poriadne.kus ma bolka hlavka este dnes som nic nepapala

ella1111
30. jún 2008

ani ja.akosi nemam chut a ked zacnem zas neviem kedy prestat.to ma tie estrogeny tak blbnu.

kuspitka
30. jún 2008

musim si daco uz urobkat papat

petradubai
30. jún 2008

ahoj holky. Vy jste toho tolik napsaly. 😉 No super.

Daši, tak paráda,že jste si to ve Vídni užili. No my s manželem mluvíme zase pro změnu anglicky. 🙂 Sice něco arabsky umím,ale on je líný se mnou arabsky mluvit,protože to by musel pomalu a snažit se. Tak naše děti to jednou budou mít dobré. Česky, anglicky a ještě arabsky. 🙂 😀

Chci ti říct Dáši, že vím,jak se cítíš. Taky mi nebylo nejlépe v termín porodu. Raději jsem se snažila na to nemyslet a zaměstnat se,abych jen nebrečela. Ale musím říc,že čtení podobných příběhů mi moc pomohlo.Že v tom prostě nejsem sama. Tak věř,že vím,co prožíváš.

Kuspitko, tak to tady budeme spolu přečkávat ty 2 týdny,jo? 😉 Třeba půjdu na KET i ve stejný den.Možná už zítra mi dr. řekne,kdy přesně.

Culinko, gratuluji ke dvou broučkům. Hezky si je hýčkej a ukaž jim,jak moc dobře jim u tebe bude,že nebudou moci jinak,než zůstat. 🙂

Ahoj Ello, tak super, další KET na konec tohoto týdne. Kolikátý den bude embrýsek? Pokud to bude blastocysta,tak je velká šance,že se chytne.

jo,ještě jsem chtěla připsat,že mi je 30let

kuspitka
30. jún 2008

tak to by bolo super.potom napis kedy pojdes na ket.ja budem na dovolenke a neviem kedy pojdem na internet

dasa24
1. júl 2008

dobré ránko holky,

Peťo moc děkuju 😉 🙂 Byllo to ošklivý, vid? Pořád jsem si říkala, ze do 3 měsích se může něco stát, ale ne takhle pozdě ☹
No holky a co je u Vás nového? 😉

kuspitka
1. júl 2008

Ahoj dasa.tak ani moc nic noveho.snazime sa ako stale.
a ty sa mas ako?

palculienkkka
1. júl 2008

ahojte snažilky... nechystá sa niektorá z vás v najbližšej dobe na KET 🙂 ja hej.. tak mi držte palce 😉

culinka2
1. júl 2008

ahoj palculienkka! ja som bola na Ketiku vcera... 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre