Všetko o KET. Ako prebieha? Koľko trvá?

alakova
18. máj 2007

ahojte,chcela by som vas poprosit,aby ste mi napisali nieco o KETe. Ako prebieha cela liečba,kolko dni,kedy je transfer,či je po tom potrebna PN.

musilka
19. nov 2008

artí a ty jsi přímo z Hradce nebo někde kolem ?

artep26
19. nov 2008

Jsem asi 11 km od HK. Směr Hořice.
Skočím do auta a za 10 min. jsem v centru. Takhle mi to vyhovuje 😉

musilka
19. nov 2008

artí jé Hořický trubičky 😀 My jsme jednou jeli přes Hradec teď už nevim kam a totálně jsme se tam zamotali a zastavili jsme u nějaký zastávky kde stála skupinka lidí a manža vytáhnul mapu a pořád jim tam něco vykládal a oni se dívali tak divně a pak až jsem si všimla že maj bílý hole a jsou slepý 😅 😅 😅 takže nám moc neporadili a mě bylo hoooodně trapně 😀

artep26
19. nov 2008

😀 😀 😀
Hořický trubičky máme zadáčo, teta pracuje ve firmě kde je vyrábějí.
V Hořicích a okolí mám skoro celé příbuzenstvo, ikdyž jsem se narodila u Havlbrodu 😉

musilka
19. nov 2008

moje kolegyně zase jezdí do Hradce na onkologii na kontroly a vždycky mi odtamtuď přiveze fůůůůru trubiček těch plněnejch i těch dutejch to my jako můžem doma 😀 Já jsem zase původem z Jičína to je asi 40 km od HK

mmonna
19. nov 2008

Leny budem si volat okolo obeda,ale ma mi udajne volat mudr...ale to by som sa asi nacakala.....tak budem obvolavat,lebo som od vcera uz riadne nervozna......

Nastastie i ja chodim autom,ale svojim...vozim i dceru do skoly..tak to mame jednym vrzom..ale dnes to bola dost desna cesta..lebo ako vzdy,cestarov to snezenie prekvapilo 🙂 ako kazdu zimu,ako keby nasnezilo v juli-t.j.prvy prazdninovy mesiac,keby ste nevedeli 😉

artep26
19. nov 2008

Jičn znám dobře 😉

musilka
19. nov 2008

artí je to strašně pěkný město teď zrovna tam budou co tejden vánoční trhy na ty jezdím ráda a mám tam babičku a tetu a kamarády jezdím tam tak 3x do měsíce

artep26
19. nov 2008

Jo?? No vidíš. My tam jezdíme na Jičín město pohádek a mají tam dobrý sekáče 😀
Na ty jsme se ségrou ujetý 😀

musilka
19. nov 2008

Jo na ten my jezdíme taky ale ltos teda byla pekelná zima tak jsme se zpumprlíkovali medovinou a ohňotroj už jsem viděla 2x 😀 😀 😀
sekáče vim akorát o jednom tam chodim s kámoškou pro věci na prtě

artep26
19. nov 2008

nechodíte do toho britskýho?? Kupovala jsem tam Aničce krásný věci, povlečení .. no prostě žužo

musilka
19. nov 2008

já nevim jestli britskýho už jsem tam tak půl roku nebyla 😅

artep26
19. nov 2008

Musil jdu si na chvíli lehnout, píchá mě v bříšku tak se jdu natáhnout.
zatím pa pa 🙂

saze
19. nov 2008

Ahoj holky hlásím se k vám můžu?
Zdravím všechny holky co znám.

saze
19. nov 2008

Jinak já jsem teď doma na PN, ale z důvodu že mě dostala chřipka. Jinak na Ket jdu těsně před vánoci. Teda snad.

jmisa
19. nov 2008

Ahoj Sazičko, tak už nastal čas KETu?

saze
19. nov 2008

Ahooj Jmisko - ještě ne. zatím čekám na další MS a pak zkusíme štěstí.
Holky jinak vám musím říct, že jsem si prošla depkama , asi jak ty hormony jsou z těla ven bylo mi pořád do breku.
Jmisko - jak ty jsi na tom?

saze
19. nov 2008

Jeeeeeee Jmisko ty jsi těhulka - tak to moc moc gratulujiiiiiiiii.

jmisa
19. nov 2008

Sazi, no vypadá to tak 😀 Díky 😵

jmisa
19. nov 2008

Doufám, když na sebe máme takové štětsí, že se budeme i dál potkávat, třeba ve dvojčátkovém těhu 😀

saze
19. nov 2008

Po kolikátém pokusu se ti to podařilo? a po KETu? A kolik máš za sebou IVF?

jmisa
19. nov 2008

Saze, tohle byl KET u 2.IVF.

jmisa
19. nov 2008

Takže vlastně na třetí transfer, prostě pravděpodobnost 1:3 u nás zafungovala.

saze
19. nov 2008

Tak to na tom budeme stejně , tak na mě koukni plivnout těhotenské štěstíčko.

leny2
19. nov 2008

Artep, no je vidět, že všude to mají jinak. U nás třeba krev normálně neberou, řekla jsem si, byla jsem zvědavá.

jmisa
19. nov 2008

Saze, jasně, ještě chvilku vydrž, až moje plivance budou mít grády a až přijde ten správný čas, tak Tě poprskám 😀

saze
19. nov 2008

Tak jo Jmiso přihlásím se hned jak to bude aktuální. Prosím jak probíhá Ket kdy se dělá atd?

jmisa
19. nov 2008

Saze, 12DC jsem byla na ultrazvuku, dostala jsem na doma ovitrelle (obdoba pregnylu), ten jsem bodala 13DC a 17 DC jsem přišla na transfer. Ten proběhne úplně stejně jako normální ET, dostaneš obvyklé léky a pak čekáš.

Měla jsem KET v přirozeném cyklu, sliznice narostla jak měla, dokonce jsem měla dva své tradiční folíky.

saze
19. nov 2008

¨Jmiso - aha já myslela že se nic nebodá, tak to jo. díky moc za info.

leny2
19. nov 2008

Ahoj Saze,
taky si tě pamatuju, když jsem v červnu začínala s IVF. Já jsem při prvním KETU, to jsem měla v přirozeném cyklu, tak jsem měla Pregnyl, ale teď jsem brala Estrimax od prvního dne MS, jelikož mám já sama ovulaci až v druhé půlce cyklu, a teď jsem Pregnyl neměla.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre