Všetko o KET. Ako prebieha? Koľko trvá?

alakova
18. máj 2007

ahojte,chcela by som vas poprosit,aby ste mi napisali nieco o KETe. Ako prebieha cela liečba,kolko dni,kedy je transfer,či je po tom potrebna PN.

musilka
20. nov 2008

artí uklízí 😀 😀 😀

artep26
20. nov 2008

😀 😀 😀
no jo no, mám v holkách trošku bordel a je mi blbé se furt ptát 😀 😀 😀
takhle je to lepší 🙂

chiwule
20. nov 2008

ahoj musilko, nakukuju jak se ti vede... koukám, že se s Novým rokem chystáš na KETík. Tak držíme palce s Anetkou 😉

mmonna
20. nov 2008

Moja Mimča ma tiez 7rokov,ale zeby sa nejak vedela ospravedlnit,tak to nehrozi...to ma asi po svokre.... 😠

Nun,tak to mi je fakt luto.....ze test nebol pozitivny......tak uz sa Ti to skratilo,a zajtra budes uz snad mat pokoj po vysetreni......a dakujem za gratulaciu...neboj,aj Ty das svojej malej surodenca....isto ho strasne chce tak,ako moja....

Leny,teraz mi doktor napisal,ze original vysledky bude mat az zajtra,lebo este neprisli z labaku.....uz ma to ale vytocit nemoze,lebo to najpodstatnejsie viem...takze az zajtra 😉

Artep,ja som tiez,ako Leny na 8den vecer,ked som mala len tien druhej ciarky..ale na 10ty to uz bolo evidentne.....

artep26
20. nov 2008

MM právě proto si počkám až na ten 10. den, to by mělo být už vidět.
No jen aby bylo něco vidět 😖
No mojemu dítku se taky moc nechce omlouvat, spíš to jen tak odbručí 😠
MM máš pravdu, už je to jedno, HCG je dooooost vysoké takže teď už jde jen o formalitu 😉

mmonna
20. nov 2008

A o potvrdenie na UTZ.....je to fakt strasne daleko o 3tyzdne......Som na Teba hrozne zvedava....drzim palce na dvojky 😉

artep26
20. nov 2008

MM to je mi jasné.
A brala by jsi dvojčata?? 😀 Asi jo viď, že se ptám. 🙂
No já jsem taky zvědavá 😀 😀 😀 a jak 😀 😀 😀

macous
20. nov 2008

Ahoj holky,
tady u nás je parádní vítr, tak ani nejdu ven 😖
Mmonna - to teda jo 3 týdny, ale zase uvidíš najisto srdíčko a poskočíš s tt 😉 Nemáš ty datumy v tabulce obráceně, jako že, takhle to vypadá, že KET byl 11.srpna.... 😀 😀 😀
Artíku, to už máš za pár s tím testěním, víkend vždycky hezky uteče, moc ti přeju // 😵 😵 😵

Musilko a Leny - ahojda 😀 😀

macous
20. nov 2008

Nunca - tak zítra hned napiš co a jak, jsem teda zvědavá, co ti budou na to blekotat a hlavně se nenech odbýt, aby ti nechtěli bodnout injekci na mrchu a hotovo, pěkně ať vyzkoumají proč to tak je 🙂 držím palce 😵

artep26
20. nov 2008

Mac ahojda
u nás je taky hnusně, že by psa nevyhnal. Fouká, prší a to máme rozdělanou střechu. Naštěstí zaplachtovanou a zatím nám nezatýká 😖
Mmonna asi myslela 11/08 jako listopad/2008, jestli jsem to teda dobře pochopila 😀
A kdy jdeš ty na další KO??
Jo mně to uteče, jasný. No už aby bylo pondělí, ať to dopadne jak chce 😉

nunca
20. nov 2008

Mmonny, to víš, že naše malá by už hrozně chtěla, až mě ty řeči dost štvou, no asi předevčírem došla ze školy s tím že, všichni ve třídě už mají sourozence a ona pořád nic a že přece nemůže být sama 😔 , když procházíme kolem kočárků, tak se vždy zastaví a mimi pohladí (je velká chůvička od malička a miminka má hrozně ráda), někdy mě připadá, že je více ulítlá než já 😀 , já se snažím na to nemyslet a na ulici se moc nedívat jak na kočárky tak na ty miminka, ale ta naše na to, maminko, že je ta holčička krásná ? atd. Fakt se potom cítím hrozně 😒 . No, takže je to už u nás nutnost mít mimi nebo z toho všichni zešílíme 😝 .
Takže budeš čekat tak dlouho než bude UZ? Bylo by ale lepší přece překontrolovat mimíska ne? Určitě i pro Tvůj klid.
Jo a ta naše se spíše omlouvá z vyčůr....., ví, že potom nebude žádný trestík a já to hned odpustím, takže si nemyslete, že bych měla doma nějakého svatouška 😀 .

artep26
20. nov 2008

Nun tak to máme stejné.
Nejhorší je že je jí 8 a jen tak jí rohlíkem neopiju. Hezky se na všechno vyptá, proč jsem si píchala, proč zase jedu do Sanusu, proč musím ležet ... nechci jí tahat za nos, prostě jí to říkám tak jak to je.
Sourozence potřebuje taky jako prase ... víte co 😀 😀 😀
je vidět že je sama, ne že by byla lakomá, ale když je tu ségra s dětma, tak je vidět jak jsou jiné, tolerují se ... prostě je to znát.

nunca
20. nov 2008

Artep, určitě to dopadne skvěle a přinejmeším jeden tam bude 😉 😉 krásně zavrtkaný.
Mac, díky, to víš, že odbýt se už jen tak nedám, už toho mám taky plné zuby, člověk tak dlouho neví, co s ním vlastně je a proč 😠 .

artep26
20. nov 2008

Nun nechceš se zapsat do tabulečky?? Nebo jseš nerada někde zaškatulkovaná ... 😉
Holky jdu na chvíli něco dělat, dodělat oběd ...
zatím čusík 🙂

macous
20. nov 2008

Nunco, já kdybych se nechala bývala odbýt, tak teď rozhodně nemám dvě čárky a teprve bych začínala se stimulkou, ale tak dlouho jsem otravovala, že mě vzali v neděli, kdy normálně nedělají a začala jsem už v říjnu, oni mě totiž tak dlouho posouvali termín utz, až už byl pátek a sestřička mi volala, že už se to teda nestihne a že až další cyklus, ti mě tak vytočilo, že byl rachot a v neděli jsem začala se stimulkou raz dva 😵 😵 😵 😵

Holky, to máte teda o zábavu postaráno s takovejma treperendama 😉

nunca
20. nov 2008

Artep, úplně ta naše .... 😀 , zvědavá až hrůza. S tím sourozencem máš pravdu, taky by ho potřebovala jako sůl 😀 , aby se ta pozornost od ní trochu obrátila. Já jsem totiž docela úzkostná matka od toho, co se narodila (VVV srdce, operace, jedna ledvinka nefunkční a postavená níže- nebezpečí úrazu prý), takže si to umíte představit 😔 . Mám strach o ni a docela si myslím, že by další mimi pomohlo nám všem... 😉

macous
20. nov 2008

Teda Nun, taky sis to koukám užila 😖 neboj, brzy se zadaří a bude sestřička nebo bráška nebo oboje 😵
Artíku - KO mám zítra 😵

holky jdu si pro sodovku, už mi zase začíná být těžko 🙄 🙄 🙂

nunca
20. nov 2008

Artep, díky, ale s tím mým výsledkem ....nevím a další stimulka bude někde ještě dost daleko (leden nebo únor), bohužel 😔 .
Ale jsem moc ráda, že tu jste holky, mám si s kým poklábosit 😀 , jestli to tedy nevadí, že sem vlastně už nepatřím 😔 . Jste prima "babinec" 😉 😀

lucen
20. nov 2008

Ahojky holčiny jak se dneska všechny máte?
Artep 26 jak koukám tak jsi tedka na ředě s testováním moc ti přeji aby jsi tam měla ty // a přeji to všem tu co na ně čekají a taky všem co čekají na další bud ET nebo KET aby jste tam už našly taky ty krásné // a samozřejmně se vás držely krásných 9 měsícu

mmonna
20. nov 2008

macous,zeby uz byvalo na grc grc???Ale to leti.....

Ta moja presne tak isto....tusim tie deti su na jedno kopyto......a preco si robis ten test,a co to znamena //ciarky?a preco si taka rada? 😉 ja jej to ale nehovorim,lebo keby sa to nepodarilo,bola by strasne sklamana...a tak rada by som jej to uz vykvakala..ale az to neuvidim sama na sone,tak budem drzat jazyk za zubami..a este by to ona poposuvala dalej,svokre sesterniciam a uz by to vedela cela dedina,a to mam este najhorsie obdobie pred sebou

Mac,asi som to napisala nezrozumitelne,ale som sa ponahlala,sef mi fuka na chrbat 🙂 ale myslim,ze je to spravne,i ked strucne.....

nunca
20. nov 2008

Mac, to víš, sranda to nebyla, když jsme se to dozvěděli 😢 . A nejvíc mě mrzelo, že jsem nechápala ten důvod ☹ , nikdy jsem nekouřila, v těhu nepila, dodržovala vše, jak má být a přece to tak dopadlo. Ale zase na druhou stranu je velká bojovnice a hodně temperamentní, že to na ni nikdo nepozná 🙂 . Hlavní je taky, že genetika dopadla moc dobře, jak naše s manžou (jinak bychom do dalšího mimi asi ani nešli, když víme, jaké to je), tak i naší malé, takže vnoučátek (snad zdravých) bychom se mohli taky dočkat 😉 . Prostě ta smůla vyšla zrovna na nás a řekli nám, že nemá cenu se tím do budoucna trápit.
Zítra dám určo vědět, jak jsem dopadla 😉 .

nunca
20. nov 2008

Mmonny, taky jí to nevykládám, aby potom nebyla zklamaná (TT jsem si vždy dělala, když ještě spala, abych se vyhnula zbytečným otázkám 😉 ) a i já to hůře nesu, když mám publikum (když jde o neg. test).

mmonna
20. nov 2008

nun....drzim moooooooooooc palce......potom pojdes do IVF.Ze?

nunca
20. nov 2008

Mmonny, díky, ano komplet IVF 😉

dusice
20. nov 2008

Leny2 - 31 let, Arleta, 1 dítě, 1.IVF + ICSI, od 22.6. stimulace - krátký protokol - Merional, Synarel, Prednison, 4.7. OPU (13 vajíček), 8.7. ET (1 embryjko), 8 zamraženo, 22.7.TT - negativní, 11.9. KET, TT 25.9. - negativní, 2.KET - listopad

Dáša24 - 26 let, 1. IVF+ICSI říjen 07, //, porod v 6 měsíci-kluk umřel, příčina nevysvětlitelná,
1.KET srpen 08-TT negativní, 2.KET 5.9.( poslední 2 embrya)-TT negativní, 2IVF+ICSI, OPU 28.10.08, ET 31.10.-2 embrya

Macouš - Podolí, 1.IVF duben/08 krátký protokol puregon + orgalutran, 34 vajíček,14 embrijek, prodl. kultivace přežilo 12 emrijek, ET 1 embrijko, možnost hyperstimuláku HCG O, červen/08 KET 2 embria po léčbě estrimaxem (bez ovulace) -HCG 0; srpen/08 -KET 2 embria - negativní HCG; září/08 KET č.3 zavedena 1 blastocysta - HCG 0; říjen/08 IVF č.2 - OPU 24/10 -5 embrijek, 28/10 - ET 2 morulky (+3mrazáčci,ale jeden je nic moc), 11.11. potvrzeno HCG 504

Artep26 - Sanus Pardubice, 1.IVF + ICSI - protokol s antagonisty (Puregon+Ormimís v bgalutran+Prednison); OPU 17.9. (21 vajíček) - ET nebyl kvůli OHSS, 12 mrazáčků; 1.KET 15.10 - 1 embryo, tt neg., 2. KET 14.11.08 - 2 embrya, žádný mrazáček; tt 27.11.08

Musilka - Pronatal Praha 1. IVF říjen 2008 krátký protokol, OHSS, 11 mrazáčků, KET leden 2009

MMonna-Gyn Fiv Bratislava,1.IVF 09/08,dlhy protokol,2mrazaciky,ET-neusp,KET 11/08-2blastocysty,ttpozit,hcg 2100

Dusice- Pronatal Praha, 1.IVF+ICSI- dlouhý protokol, 14.9.-OPU( 5vajíček), 17.9.-ET(2embryjka), 27.9. pozitivní TT, 29.9.- MS, 15.11.- KET(poslední 2embryjka), TT dle lékaře až 3.12.

mmonna
20. nov 2008

Dusice,to je dost neskoro 3.12.ale budes testovat nie?

dusice
20. nov 2008

V Pronatalu nechávají dělat test až pár dní po očekávané MS. Testovat bych chtěla určitě dřív, ale kdy to ještě nevím. Minule jsem byla z toho celkem zklamaná. Asi počkám až podle toho jak dopadne Artep 26 🙂

macous
20. nov 2008

Mmonno, jo jo, je mi těžko už několikátý den, zatím jen těžko s tím, že na nic nemám chuť. Ale teď cucám zázvorové lízátko a jupíííí ono to funguje 🙂
Dusice - já si to moc nepamatuji, tys měla min. pozitivní test a bylo to biochemické???
Určo vám to s Artepkou vyjde - jste totiž na řadě 😉

dusice
20. nov 2008

To nevím. Měla jsem testovat v pátek 3.10. a já testla dřív 27.9.- test byl pozitivní, ale už 29.9. jsem dostala MS(ještě dříve než vůbec měla dorazit). Byl to celkem šok. Věřím tomu, že to všem jednou vyjde- jen kdyby člověk věděl, kdy to jednou bude 😢
Zázvorová lízátka pomáhala i kámošce. Macous, prosím tě, tobě taky zjistili, že máš endometriozu? Víš, kolikátého stupně?

jmisa
20. nov 2008

Lízátka fungují i na mě, používám je hlavně v autě.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre