Všetko o KET. Ako prebieha? Koľko trvá?

alakova
18. máj 2007

ahojte,chcela by som vas poprosit,aby ste mi napisali nieco o KETe. Ako prebieha cela liečba,kolko dni,kedy je transfer,či je po tom potrebna PN.

macous
20. nov 2008

Nemám endometriozu, já mám jen nepravidelnou ovulaci.....
Mám pocit, že na koníku je přímo téma s endometriozou, tak zkus juknout, a ty jí máš diagnostikovanou?

dusice
20. nov 2008

Promiň, asi jsem si tě s někým spletla. Já ji bohužel mám.
Když jsem kámošce ty lízátka kupovala, tak jsem samozřejmě musela taky ochutnat- vůbec mi ale nechutnala 😝 .

artep26
20. nov 2008

Holky já už chci taky lízat lízátka 😀 😀 😀

cilka2
21. nov 2008

ahojte baby , tak ako sa máte? 😀
u mňa žiadna zmena , menzes mešká 12 dní , menzes nikde a krv vraj negat...
pochopíte to ? ja nie...
som z toho dilino... nič ma nebolí ani brucho ani prsia , tak uvidíme 😝

artep26
21. nov 2008

Cilko a nedali ti nic na vyvolání MS??
Mně vždycky dají bodanec a za pár dní přijuchá tetka z Červenéjo Kostelce ...

cilka2
21. nov 2008

nie nedali mi nič , vraj mám počkať pár dní, a ak nedostanem ani tak , vraj tam ešte môže byť tehotenstvo...
neviem je to zvláštne...

artep26
21. nov 2008

cilko a kolikátý den jsi byla na krvi?? a byla to přesná 0??

cilka2
21. nov 2008

bola som na krvy 14 deň od KET , neviem hodnotu vôbec aká bola , oznámila mi to len setrička a povedala len toľko: negatívne , vysaďte utrogestan a počkajte pár dní a keď ani tak nedostanete menzes , treba zopakovať krv , či tam nie je tehotnosť...
dobré čo? na zbláznenie

nelynka
21. nov 2008

ahojte..

artep ako sa mas??

cilka, pokial si tam nemala 0, tak to este tehotenstvo moze byt, ale hodnoty su velmi nizke pravdepodobne..

artep26
21. nov 2008

aha, ale když si nejsou jistí tak proč jsi měla vysadit Utrouš??
to je divný 😲 😲 😲
když jsme u toho Utrogestanu ... jdu si ho vzít 🙂

artep26
21. nov 2008

Nel čus, tak jak je??
nějaké těhupříznaky?? 😀 😀 😀
já sit en Utrouš snad nevezmu 😀 😀 😀

cilka2
21. nov 2008

neviem aj mne je to zvláštne , nie sú si istý , lebo keby si neboli istý , tak mi to takto nepovedia
a druhá vec je tá , že mám za sebou 2 ET , tam som tiež brala utrogestan , a menzes som dostala na 5-6 deň od ET.
neviem ani sama čo robiť , je to o rozum, srdce mi radí brať ďalej utrogestan, čo ak to tam je a rozum zas nebrať , že keď to tam nie je tak aspoň dostanem menzes a budem vedieť na čom som , ale takto...
vy by ste čo robili ma mojom mieste kočky?
poraďte, počuli ste už o podobnom prípade?

nelynka
21. nov 2008

atrep ani ne, akurat ustupili bolesti brucha, teraz uz len sem tam zapicha a sklbne, nafuknut som jak stale a cakam 😀 😀 😀 😀
a ty? citis nieco?
a ked uz spominate Utros, tak si ho idem vziat aj ja 😀 😀 😀

dusice
21. nov 2008

Ahojky!
Cilka, ta nejistota musí být šílená. Divím, že ti nedali tu injekci. Já jsem ji měla jen jednou a to mi u toho doktor říkal, že kdybych byla těhotná, tak to miminku neuškodí. Řekli ti, za jak dlouho máš přijít znovu na tu krev, kdyby se MS nedostavila?
Artep a Nel už víte, kdy budete testovat?

artep26
21. nov 2008

no já bych se zeptala proč tedy mám přestat brát Utrogestan když si nejsou jistí....
kdy jdeš na další krev??

nelynka
21. nov 2008

ahoj dusice..
tak ja neviem, pocka na artep a testnem v ten isty den ako ona 😀 😀 😀

je to divne aj tak s tym utrosom, ale zase, ked si nie su isty tak ho ma prestat brat asi preto lebo inak mrchu nedostane a mozno sa baby este poriadne nezahniezdilo, neviem, to su lend dohady

artep26
21. nov 2008

Jo jo my budeme testovat v pondělí 24.11., viď Nel??
Nel mě bříško pobolívá pořád, občas mě píchne až vyjeknu jaká je to bolest. Včera mě bolel levý vaječník ale už to přestalo. Bolí mě i záda, ale ty mě bolí i před MS a při ovulce (když jí teda mám 😀 😀 😀 ). Tak si vyber 😀 jo a prsa bolí na omak, jinak jen, jen mě v nich občas píchne. Ale nechci si namlouvat těhupříznaky, abych pak nebyla zklamaná 🙂

artep26
21. nov 2008

holky jdu na ten utrouš 😉

nelynka
21. nov 2008

jo jo, v pondeli testujeme 😀 😀 😀 😀

no, ja som nafuknuta horzne, len neviem ci z toho utrosu alebo prednisonu..ale viem, ze sliznicu mam vysoku, pretoze ked si tam vkladam utros tak je tam dost "tesno" 😀 😀 😀 😀
prsia? no neviem, trosicku ich citim napete ale to mavam obcas aj pred mrchou, tak uvidime...
inak tebe ma kedy normalne prist mrcha?

leny2
21. nov 2008

Ahoj holky,
včera jsem se už nedostala k PC, přijeli jsme pozdě večer.

Artep, jsi šikula, že jsi našla tabulku. Ale měla bych pro vás ještě jeden zlepšovák, abyste si každá napsala pod svůj profil, v jaké fázi právě jste, je to pak přehlednější a vidíš to hned, když najedeš na fotečku.

Jinak u mě žádná změna, ale včera mě začlo škrábat v krku, v noci jsem docela kašlala, tak jsem zůstala doma, uvidím do pondělí jestli se to zlepší a jinak si vezmu neschopenku.

Mmonny, už ti poslal dr. přesné čísílko? Jak ti je?

leny2
21. nov 2008

Nelynko a Artep, držím moc, moc palečky na testování.

leny2
21. nov 2008

Leny2 - 31 let, Arleta, 1 dítě, 1.IVF + ICSI, od 22.6. stimulace - krátký protokol - Merional, Synarel, Prednison, 4.7. OPU (13 vajíček), 8.7. ET (1 embryjko), 8 zamraženo, 22.7.TT - negativní, 11.9. KET, TT 25.9. - negativní, 2.KET - 4.11., TT 18.11. - pozitivní, HCG 2121, 2.12. UTZ

Dáša24 - 26 let, 1. IVF+ICSI říjen 07, //, porod v 6 měsíci-kluk umřel, příčina nevysvětlitelná,
1.KET srpen 08-TT negativní, 2.KET 5.9.( poslední 2 embrya) - TT negativní, 2.IVF+ICSI, OPU 28.10.08, ET 31.10.- 2 embrya

Macouš - Podolí, 1.IVF duben/08 krátký protokol puregon + orgalutran, 34 vajíček, 14 embryjek, prodl. kultivace přežilo 12 embryjek, ET 1 embryjko, možnost hyperstimuláku HCG O, červen/08 KET 2 embria po léčbě estrimaxem (bez ovulace) - HCG 0; srpen/08 - KET 2 embria - negativní HCG; září/08 KET č.3 zavedena 1 blastocysta - HCG 0; říjen/08 IVF č.2 - OPU 24/10- 5 embrijek, 28/10 - ET 2 morulky (+3 mrazáčci, ale jeden je nic moc), 11.11. potvrzeno HCG 504

Artep26 - Sanus Pardubice, 1.IVF + ICSI - protokol s antagonisty (Puregon+Ormimís v bgalutran+Prednison); OPU 17.9. (21 vajíček) - ET nebyl kvůli OHSS, 12 mrazáčků; 1.KET 15.10 - 1 embryo, tt neg., 2. KET 14.11.08 - 2 embrya, žádný mrazáček; tt 27.11.08

Musilka - Pronatal Praha 1. IVF říjen 2008 krátký protokol, OHSS, 11 mrazáčků, KET leden 2009

Mmonna - Gyn Fiv Bratislava, 1.IVF 09/08, dlhy protokol, 2mrazaciky, ET-neusp, KET 4.11.- 2 blastocysty, TT - pozit., HCG 2100

Dusice - Pronatal Praha, 1.IVF+ICSI - dlouhý protokol, 14.9.- OPU (5 vajíček), 17.9.- ET (2 embryjka), 27.9. pozitivní TT, 29.9.- MS, 15.11.- KET(poslední 2 embryjka), TT dle lékaře až 3.12.

orsulka
21. nov 2008

cilka....pisala som ti už aj na inej teme....ale ja som tiež po KET nedostala menzes, krvny test bol negativny.....po vysedeni mi menzes normalne prisla.....ale lekar mi pri kontrole hned povedal, že ho mam vysadiť.....

mmonna
21. nov 2008

Leny,neuveris...2500bez nejakych 4......nebudu to trojicky, 🙂 az som s toho okolktavela,ked som to zbadala...len som sa sem nemohla dostat,aby som vam to napisala...a je mi dost blbo...uz mi zacina byt zle od zaludka,ale to moze byz kvoli hocicomu,ale mam zavrate....a som zelena ako telena stena 🙂

artep26
21. nov 2008

Tak jen nakukuju ... dala jsem se do úklidu
zvažuji vyluxovat, máme všude dlažby a plovoučku tak se nenadřu, comyslíte??
je tu bordel a nikdo nechce vyluxovat, natož vytřít ☹
Nel já mám taky co dělat abych utrouš dala tam kam přijde 😀 😀 😀
MS neočekávám 30.11. takže času dost. A ty?? 😉
Leny super supe, to budou dvojčátka 😀 😀
MM tak ať je ti líp,. kočko 🙂 🙂 🙂

leny2
21. nov 2008

Mmonny,tak to je bomba 🙂 🙂 🙂 🙂
Taky mám žaludek na vodě, občas takové návaly. Teď na mě něco leze, v noci jsem kašlala, škrábe mě v krku, tak jsem dneska zůstala doma a uvidím jak to vykurýruju přes víkend, jinak si zajedu pro neschopenku.

leny2
21. nov 2008

Artep, já myslím, že pomaličku bys mohla uklízet, ale žádnou moc námahu.

mmonna
21. nov 2008

Artep...to ja mam hcg 2500 😉 A moc sa nenaupratuj,ved idu Vianoce,tak si to nechaj napotom,a hlavne pekne zmierna,ved Andulka Ti isto pomoze.... 😀

nemaju mat dnes kocky nejake testy?Macous mala ist na krv,a este niekto mal dnes niekam ist..aha Nun.....tak snad budeme mudrejsie,co to vlastne ma..a bude kludnejsia i ona....aby sa mohla vrhnut na to IVF.....

Leny,neboj...to pocasie je desne,isto sa das cez vikend do poriadku...muzovi som volala to cislo hcg,a on skoro odpadol pri telefone....ze nas bude jak zajacov 🙂 Tebe sa to pomalicky krati na UTZ.....som hrozne zvedava,co oznamis....

leny2
21. nov 2008

Mmonny, odpočítávám dny ještě 10 celých dní. 🙂

cilka2
21. nov 2008

ahojte , až teraz som sa dostala späť k PC
vysadila som ten utrogestan . ak má prísť mrcha tak príde a ak nie , tak to bude ok.
aspoň budem vedieť na čom som , no nie?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre