Všetko o KET. Ako prebieha? Koľko trvá?

alakova
18. máj 2007

ahojte,chcela by som vas poprosit,aby ste mi napisali nieco o KETe. Ako prebieha cela liečba,kolko dni,kedy je transfer,či je po tom potrebna PN.

artep26
22. nov 2008

jdu mrknout jestli mi kynou knedlíky 😀

nelynka
22. nov 2008

mne se dneska vubec varit nechce, ani do obchodu se mi jit nechce 😖

artep26
22. nov 2008

mně taky ne, ale máme prázdnou lednici, komplet vybíleno, takže musím 😀

nelynka
22. nov 2008

my taky, jediny co tam je je mrkev 😀

lucen
22. nov 2008

Ahojky holky tak co jak se vám vede?
Nelinko jak čtu tak jsi špinila to jsi na moc dobré cestě co vím všechny co znám co špinily jsou tedka těhulky takže držím pěstičky 😉 😉 😉 😉

nelynka
22. nov 2008

no baby, treaz som odstala nenormalny krc do brucha a taha mi to az dole, akoby mi niekto rezal maternicu 😖

artep26
22. nov 2008

Nel vidíš?? Luc ti to taky říká 😀 😀 😀
Nel no my tam máme: kyselé zelí, kečup, máslo, vajíčka,mléko (poslední), hořici, 1 jogurt a to je myslím vše 😀 😀
na oběd ingredience mám, ale k večeři už bychom měli asi vajíčka, ¨zítra k snídani vajíčka, k obědu vajíčka ... no a pak by nám došla i ta vajíčka 😀 😀 😀

artep26
22. nov 2008

Nel to se tam bobánci roztahují 😀 😀 😀
Ahoj Luc 😉

nelynka
22. nov 2008

artep my mme vajicka, kysele zeli 2kg, nejaky syry, slehacka, paprika a mrkev 😀 😀
a ked chcem jest vajicka musim ist kupit chlebiik 😠 😠

luc ja som zase citala vstky baby co spinili tak to aj odislo..

a zase ten krc, az do vajecnikov...ale keby aspon ze som nafuknuta alebo nieco, ale nie.. 😒

lucen
22. nov 2008

Ahojky artep jak se máš ty?
Nel uvidíš bude to dobré to se drouček nebo broučci zavtávaly tak jsi špinila měl na to tenkrát upozornovaly že se to muže stát a jak píše artep to bříško bolí protože jse zvětšuje děloha musí si taqm přece udělat místečko.a nafouklá být nemusíš každá to má jiné.hlavně klídeček a pohlad si bříško a pozdravuj bojovníčky

nelynka
22. nov 2008

lucen toto nebola klasicka bolest ako predtym toto boli krce, dva hnusne bolestive krce ako keby ti rezali maternicu napolovinu..

zahniezdit sa uz ale mali davno, po KETu sa zahniezduju tak 3-5den, ja uz som 8 den a je pravda, ze dneska by som mala dostat normalne kramy..
no nic, budem dufat ze mate pravdu a v pondelok tam budu dve tluste// alebo by stacila ta druha / aj labsia len nech tam je 😀

lucen
22. nov 2008

Nel je pravda že se zavrtávají tak cca do 3 dnu ale špinění muže dojít později já koho znám tak vždy od 7-9 dne špinily tak byly těhu já jsem nikdy ani nešpinila a ani mrchu nedostala a testy byly vždy jen stou proklatou / .budeš v pondělí testovat koukám že KET máš stejný den jak já 🙂 moc moc ti přeji aby jsi tam ty dvě oběvila a pokud tam ještě nebudou tak to nic neznamená tedka známá měla test 14 den negativní a krev byla pozitivní jen test to ještě neukázal takže to krve není nikdy nic stracené

nunca
22. nov 2008

Nel, zahnízdění trvá dlouho, nezahnízdí se v jednom dnu, ale pokračuje postupně, někomu až 7.den začíná zahnidování, takže budˇ OK 😉 , navíc každému taky jinak se zvyšuje Hcg, někomu roste pomaleji a někomu rychleji, je to různé, ale určitě budˇ hezky v klídečku a čekej 😉 😉 . Je to určo na dobré cestě 😉

nelynka
22. nov 2008

luccen ty si tiez bola 14.11. na KET?? 🙂

artep26
22. nov 2008

Luc ty jsi tedy stejně jako my s Nel, jo??
no tak to je hezký
😀 😀 😀

nunca
22. nov 2008

Hodně záleží, v jakém stádiu taky jsou při transferu, ale uvádí se 3 -7 dní, než se začne zahnizdovat.

nelynka
22. nov 2008

nunca dakujem ste vsetk zlate ked ma tak podporujete 😀 😀

tak uvidime v pondelok, snad sa mrcha mrchata dovtedy nerozbehne 😀

lucen
22. nov 2008

jj já mám KET taky 14.11 a testovat mám 1.12

nelynka
22. nov 2008

luccen mne povedali za 14 dni a to mi vychadza na 28.11. ale povedala som si ze pokial to dovtedy vydrzi ako ma tak pojdem az 1.12.
ale ako vidim tak pojdem este skorej asi, asi ako artep 27.11, az to bude potrebne 😀

artep26
22. nov 2008

já si taky myslím že se zavrtávají až tak od 7. dne 😉

nelynka
22. nov 2008

tak uvidime, bodaj by ste mali pravdu..

ale podla mna je to dane od toho v akom stadiu vam ich davali do tela..ja nemam bohuzial sajnu ☹

artep26
22. nov 2008

já to takhle mám dané z CARu tu krev 😉

nelynka
22. nov 2008

ja ja prave nie, mne povedali za 14dni tehotensky test..a urci si kedy 😀
ale je to vyhoda, mozes tam pist aj skorej o par dni 🙂

lucen
22. nov 2008

já taky vždycky testovala za 14 dní ale tentokrát to vychází na pátek a kdyby to bylo negativní tak v sobotu mi tam nikdo krev nevezme takže mám prý testovat až toho 1.12 ale já určitě už budu testovat za těch 13-14dní.a oficiálně až toho 1.12 holky moc moc vám přeji at tam ty dvě máme krásné jak dálnice

nelynka
22. nov 2008

ja pojdem asi vo stvrtok tiez na krv, toho 27.11.
aby mi este stihli v piatok ukoncit marosku a od pondelka pojdem do prace, len dufam ze tam nebudem bezat este skorej 🙂

artep26
22. nov 2008

u nás se chodí klasicky 14.den po ET nebo KETu na krev
teď tam mají v pátek nějaký šrumec tak to pošoupli na čtvrtek
Luc taky držíme palce na // 🙂 🙂

artep26
22. nov 2008

tak jsem všechny nakrmila tak si jdu hodin nožku na gaučík 😀 😀 😀 zase
holky já jsem samý bedřich, do je děs 😠 😠 😠
udělaly se mi i na zádech 😠 to jsem ale krasavice 😀 😀 😀

dusice
22. nov 2008

Ahoj,
jak tak koukám, tak už jste začaly testovat.
Nely, nezoufej, ještě máš čas. Pokud´se ti MS ještě úplně nerozjela, tak máš furt naději.
Artep, v pondělí ti budu držet pěsti 😉

artep26
22. nov 2008

Dus no, už to tu začíná houstnout, zlatě když je člověk 2 dny po KETu 😀 😀 😀

dusice
22. nov 2008

Jo, jo adrenalin stoupá. Včera mě bolelo dost břicho, tak jsem měla hrůzu z toho, aby dnes nedorazila mrcha. Zatím nic, ale bojím, bojím ☹ ☹

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre