Všetko o KET. Ako prebieha? Koľko trvá?

alakova
18. máj 2007

ahojte,chcela by som vas poprosit,aby ste mi napisali nieco o KETe. Ako prebieha cela liečba,kolko dni,kedy je transfer,či je po tom potrebna PN.

lilinka81
13. sep 2010

@andous ja si myslim ze tentokrat mi to vyjde urcite 🙂 mesiac je v pribudajucej faze a vsetko co je v tele rastie,zadrziava a to je dobre znamenie 😵 ,....s testikom vydrzim asi do 10 dna,si myslim 🙂 .....ako dlho si oddychovala doma po KET?

78marcela
13. sep 2010

@lilinka81 měsíc na to má taky vliv, Tak to je moc prima.

jaja077
13. sep 2010

Ahojte kočky, ja som sa cez víkend odmlčala, neboli sme doma. Tak ako sa majú budúce mamičky? 😀 Ja som dnes bola v pokušení si urobiť testík, ale priateľ ma prehovoril aby sme ešte počkali.

lilinka81
13. sep 2010

@78marcela mackaa nam nic nemusi byt,aj tak sme tehuleeee 😀 😀 😀 ,my budeme tie stastne ktore ani nebudu vediet a vsetko bude supeeer,iba budeme kraaasne raast 🙂 😉 😵

78marcela
13. sep 2010

@jaja077 a kolikátý den jsi? Já v tom mám chaos, nepamatuju si, kdo co a kdy.
@lilinka81 tím si nejsem jistá, že nám nic nebude. Možná zprvu ne, ale kolegyňka na jiném témátku na mě před chvilkou naplivala bacilky těhu nevolností, tak mě určitě bude pořád taky blbě😀

lilinka81
13. sep 2010

@78marcela 😀 😀 😀 ,ale ja by som to tiez zniesla a radaaa (tie nevolnosti )

78marcela
13. sep 2010

@lilinka81 akorát rááást by mě mohlo jen to miminko, já ani ne, při mojí váze a postavě. Furt si slibuju, že budu jako ségra moje, je též silná, ale přibrala pouze dvě kilča, mimčo si všechno bralo z ní a po porodu měla dvacet kilo dole, tak já chci to taky tak.

78marcela
13. sep 2010

@lilinka81 Moje řeč, taktak. sem s nima, že jo.

lilinka81
13. sep 2010

@78marcela a to sa da???????????? pribrat iba 2 kila a potom zhodit 20????????? 😲

katarinka13
13. sep 2010

@lilinka81 bola som 3.9....takze teraz je 10den

@78marcela vsak aj ja to chcem vediet...len to sklamanie ked tam je len jedna ciarka...chuda manzel to zas zlizne

lilinka81
13. sep 2010

@katarinka13 tak ak si uz vydrzala tak dlho, skus este 2 dni a potom uz musi byt nieco vidno... 😉

katarinka13
13. sep 2010

@lilinka81
piatok uz konecne idem na capovanie krvi...a hned kupim aj test...vysledky budem mat az pondelok,takze mam cas pripravit sa na akukolvek spravu cez vikend

lilinka81
13. sep 2010

@katarinka13 preco az v pondelok???? nevolate si pre vysledky poobede???

katarinka13
13. sep 2010

zial nie...idem ku svojmu gyndosovi...a ten ma vysledky az druhy den po desiatej

lilinka81
13. sep 2010

@katarinka13 ahaaa,tak to bude dlhy vikend,...ale testni tesne pred 😉

katarinka13
13. sep 2010

samozrejme...aby som potom nerevala do telefonu...a ked predsa + test,tak to bude najkrajsi vikend v nasom zivote/zatial/...cakam na + uz 12 rokov

78marcela
13. sep 2010

@lilinka81 no, kdyby mi to někdo vykládal, tak bych tomu taky nevěřila, ale že se to stalo přímo jí a viděla jsem to na vlastní oči, tak věřím, že fakt dá. Ona byla též na umělém, podle mého názoru přibrala hodně před IVF díky hormonům a všemu (stejně jako já, od ledna nahoře 19 kilo!!!) a pak asi jak otěhotněla, vyrovnal se jí hormonální profil, vše se jí upravilo a opravdu to tak měla.

lilinka81
13. sep 2010

@katarinka13 tak to uz je naozaj dlho,..drzim palce aby to tentoraz uz vyslo a aby si mala najkrajsi vikend v zivote 🙂 ...vsetkym nam to raz vyjde 😀 😀 😀

lilinka81
13. sep 2010

@78marcela tak to je bombaa,stastna mamina 😵

lilinka81
13. sep 2010

No babulky kedze je u nas v BA tak kraaasne,idem sa trosku prejst na slniecko,nech maju fazulky trosku cerstveho vzduchu 😵 😵 😵 . Idem si nakupit suroviny na supersku vajcovu pomazanku 😀

78marcela
13. sep 2010

@katarinka13 no někdo to pak odnést musí a manžel je po ruce, vid...přeji ti, aby se zadařilo. jsi dobrá, když jsi vydržela deset dnů, to já už bych testila jak o závod. A taky bych šla na krev jako samoplátce, abych měla jistotu.

andous
13. sep 2010

@78marcela Neboj ty příznaky přijdou u tebe později no.Každý to má jiné.Ale je fakt když se to podařilo na posled tak jsem chodila taky čurat jak přervaná.Sice to pak nedopadlo....Ale každopádně ještě nemám vyhráno.Já už chci mít vše za sebou a vědět zda se teda povedlo nebo ne.To čekání mě fakt zabíjí..... 🙂

78marcela
13. sep 2010

@andous jojo, to je nejhorší. Kéž by tak šlo vědět hned ortel a pak kdyžtak hurá na další pokus. Ale zase, takhle si užívám dny, kdy se povaluju v posteli, když se mi něco nechce, tak to prostě nedělám, protože těhotná se přece nemůže namáhat🙂

jaja077
13. sep 2010

@78marcela Ja som momentálne 10. deň po KETe.

78marcela
13. sep 2010

@jaja077 už by sem šla testit. Něchápu, jak to tak dlouho vydržíte🙂
holky, že nás tu ale bude těhotných, co? Vlastně my už jsme, ale zatím neprokazatelně, počkejte, až kolik nás bude prokazatelně..už se na to těším🙂

andous
13. sep 2010

@78marcela já si to taky říkám pořád musíme na něco čekat...Ale ted už čekáme na posled 🙂 A stím povalováním to mám to samé 😀 Přesně jak říkáš přece se nemužeme namáhat 😀 😀 Já se z toho testování asi zblazním fakt.... 🙂 pořád mi to leží v hlavě a zíte až budu testit znova tak se u toho budu modlit aby tam ta čárka byla zase 🙂 To je fakt na posr...... 😀

78marcela
13. sep 2010

@andous to víš, že bude. Já chci už taky testit, jejda mane. čekáme naposled, ale zase to bude zatraceně dlouho, 9 měsíů, super...já už jsem si spočítala i datum porodu, jsem trefená, co?

andous
13. sep 2010

@78marcela Já to taky nechápu jak někdo muže takhle vydržet já bych testila pořád i několikrát denně 😀 😀 Ale je nás tady hodně a letošní září bude nad pruměrně plodné 🙂 Už se moc těším jak si budem povídat o tom kolik která přibrala,jak jí je špatně atd. 😀

andous
13. sep 2010

@78marcela Já to mu taky věřím...Počkej až si budeš říkat já už chci taky rodit 😀 To já už jsem na datum porodu koukala taky...tak že nejseš sama kdo je takovej prdlouš 😀

jaja077
13. sep 2010

@katarinka13 Katka tak to ti naozaj držím palčeky, ja by som to nezvládla ešte celý víkend čakať na výsledky. Ja budem vedieť výsledok už v piatok poobede.. 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre