Všetko o KET. Ako prebieha? Koľko trvá?

alakova
18. máj 2007

ahojte,chcela by som vas poprosit,aby ste mi napisali nieco o KETe. Ako prebieha cela liečba,kolko dni,kedy je transfer,či je po tom potrebna PN.

okcelok
16. sep 2010

@andous já se modlím,ať máš pravdu,pěkně jsem si už pobrečela!!!!!!!!díky moc,papa

rozinka007
17. sep 2010

Děvenky, dobré ráno, letim na krev, budu až odpolko, jdu na svatbu. Papa

78marcela
17. sep 2010

@andous
@okcelok
Já měla ty jakoby předměnstruační bolesti předevčírem i den předtím. A testík slabě pozitivn í, mamatest 10. No a včera celé odpolko jsem měla to píchání, dloubání, co jsem měla i u tch předchozích negativních pokusů. Říkám tomu potrácecí bolesti 😖 😖 😖
Dneska na testu ani stíneček, ale mám teda jen mamatest 25 citlivost. Ale stínek tam být mohl, ne? Bohužel není. No uvidím, přítel slíbil, že jak otevřou lékárny, bude shánět mamatest 10. Dnes jsem ale už i tak trochu zklamaná, sice jsem pčítala, že 25 nic neukáže, ale to sněhobílo tam mě trochu dostalo. A ty včerejší bolesti...
Už to tak růžově nevidím.

78marcela
17. sep 2010

@rozinka007 pak dej vědět, držím pěsti.

janka134
17. sep 2010

ahojte tak aj ja sa pripajam mna cak KET 27,9 uz sa neviem dockat kedy bude u mna drzte palceky prosiiiiiiiiiiiim 🙂

andous
17. sep 2010

Ahojky holky co je to tady za pesimismus??? 😠 Okamžitě toho nechte anebo dostanete na zadek 🙂 Prostě jste těhotný a basta....

andous
17. sep 2010

@okcelok vždyt není ještě nic ztracený tak nebreč beruško 🙂 Krvácet nekrvácíš tak se zbytečně nestresuj.Všechno dobře dopadne 🙂

andous
17. sep 2010

@78marcela Marcelko ty taky bud v klidu to píchání je určitě tím jak se ti roztahuje děloha a holčičky si dělají prostor 🙂 A že ti test s citlivostí 25 nic neukázal tak to je jasný vždyt je ještě brzy....ale věř žě za pár dní už ti miminka namalujou pěkný čárky 🙂 Tak hlavně nic nevzdávej bude to vše v pořádku!!!!!!!!!!

andous
17. sep 2010

@janka134 tak to je super!!a vítej mezi náma 🙂 neboj budeme ti všechny držet pěstičky a věř že to dobře dopadne a povede se to 🙂

janka134
17. sep 2010

andous ked neviem mne sa to moc neda tomu verit ale moc sa pokusam dakujem za privitanie 🙂

andous
17. sep 2010

@janka134 to právě věřit musíš to je pul uspěchu 🙂 Ta nděje tam vždy je a umírá poslední...protě si říkej že se to povede a hotovo 🙂 🙂

janka134
17. sep 2010

andous ja si to tak hovorim ale ja si myslim ze to je len na vonok ale vo vnutri je to inak neviem musim to za tyzden volako vymisliet aby som si to pustila do krvi inak neviem ale dakujem za povzbudenie svami to zvladnem a o par dni budem tehu 🙂 😀

andous
17. sep 2010

@janka134 to je jasný že za pár dní budeš těhulka 🙂 o tom nepochybuj a už se na to ted začínej těšit 🙂

okcelok
17. sep 2010

@andous
@78marcela ahoj kočky,když já se moc bojím.Marci,na 25 citlivosti nic neuvidíš,ty jsou vidět až třeba 18 den po.Nejhorší je,že už mě ani nebolí prsa,jenom sem tam.nějak to dopadne,včera jsem se vybrečela,tak snad to už bude dobrý!

okcelok
17. sep 2010

@janka134 vítej a držíme palečky,určitě se to povede,teď je těhu vlna!! 🙂

andous
17. sep 2010

@okcelok neboj se dopadne to dobře....musíš stále věřit a o prsou to taky není 🙂 Chtěla jsem sa zeptat asi blbá otázka ale nedá mi to tak snad ti to nebude vadit....když si zavádíš utrogestan nezdá se ti že to máš vevnitř takový celý nateklý??

okcelok
17. sep 2010

@andous naděje umírá poslední,co?? 😉 No nevím,to mě nenapadlo si všimnout,ale nepřijde mě,že by to bylo nateklé.Tobě to tak přijde?

andous
17. sep 2010

@okcelok to je jasné že naděje umírá poslední!!!!A stále tě bolí podbříško????Mě to teda přijde že to mám takové otekle nebo co.Nedokážu to popsat prostě je to takové zduřelé 😀 A už se musím smát teda to jsou výrazy 😀 😀 😀

okcelok
17. sep 2010

@andous no teď vůbec,zlomový bude zítřek.Tak já teď budu při medikaci si všímat zduřelosti a nateklosti!! 😀 😀

andous
17. sep 2010

@okcelok tak třeba mám jen takový pocit či co 😀 😀

okcelok
17. sep 2010

@andous i to je možné!!!může to být taky tím,že to musíme zavádět dál,než jsme zvyklé u tamponu a proto je to pro nás " nové " !? 😲

andous
17. sep 2010

@okcelok já fakt nevím uvidíme ono to nějak dopadne a věřím že to bude dobré 🙂 Pořád tě neláká si udělat testík????

okcelok
17. sep 2010

@andous necháme to koňovi,že?! 😉 To víš,že mě to láka,ale pořád se bojím. U mě je rozhodující zítřek,protože mám tu mrchu pravidelnou.Takže když zítra nepřijde,jako že nesmí,tak jsem asi nějak v klidu a počkám na krev.

andous
17. sep 2010

@okcelok tovíš že nepřijde.. 🙂 Mě taky bolí stále břicho jak na mrchu měla jsem jí toreticky dostat včera tak uvidíme....ale mám to nepravidelné tak že u mě člověk nikdy neví kdy se ukáže....už jsem z toho fakt na prášky chci to čekání mít už za sebou a vědět na čem jsem...

okcelok
17. sep 2010

@andous uvidíš,že se nedostaví dlouhých 9 měsíců! Je fakt,že ten kolotoč kolem IVF už je vyčerpávající! Ztrácíme energii,alespoň já.Už mě nic nebaví a chci to mít taky jasné! 😝

jancica74
17. sep 2010

@78marcela ahoj Marcelko,netruchli ještě - já to měla podobně,taky jsem spotřebovala 10 a na 25 nic - počkej si na přítele,nevěš hlavu-uvidíš juknou na tebe,papa

janka134
17. sep 2010

okcelok dakujem aj ja som si to vsimla ze je tehu vlna tak verim uz sa tesim 😲

jancica74
17. sep 2010

@78marcela a ještě maličkost na 25 se mi to objevilo až 4 den po testování s desítkou - to bylo zhruba 11 den - a bylo strašně slabé - desítky už byly červéné a 25 - pouze duch.....

andous
17. sep 2010

@okcelok Je to vyčerpávající to máš pravdu.Ale ono se nám to podaří. 🙂

okcelok
17. sep 2010

@andous jojo 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre