Všetko o KET. Ako prebieha? Koľko trvá?

alakova
18. máj 2007

ahojte,chcela by som vas poprosit,aby ste mi napisali nieco o KETe. Ako prebieha cela liečba,kolko dni,kedy je transfer,či je po tom potrebna PN.

spes2009
1. sep 2009

Ahoj holky, děkuji za rady, už jsem to nějak mezitím pozjišťovala. Já dostala instrukce lepit od 2.DC 2x týdně a jen přijít na kontrolu na utz 10.-12. DC. Tak už poctivě lepím a na utz jdu 11.DC, tak uvidím, jak bude sliznice vypadat a jak mi to kdyžtak usměrní...

Akorát přemýšlím, jaké všechny hormony do sebe ládujete. Já dostala jen ty náplasti, ale je fakt, že já snad, podle lékařů, žádný problém nemám. My máme horší spermio...

Lenko, moc gratuluji ke KETu a držím pěsti, ať to vyjde. My tam máme jenom jednu sněhulku a tak se už nemůžu dočkat, až si pro ni pojedu. Když ji mrazili, byla to morulka a prý krásná, ale uvidíme. Veškeré naděje
jsem vkládala do ETu s krásným ebryjkem a nakonec to nedopadlo. Takže teď už to beru s rezervou. Ale naděje umírá poslední 😝

Dorrko, tobě taky přeji, ať to vyjde až do konce a za 9 měs. máš mimíska u sebe 🙂

lenkacar
1. sep 2009

jo holky myslím že už bysme si to všechny zasloužily...spes beru divinu a jak jsem se včera dozvěděla stejně jsem jí brala blbě ,jedla jsem vše a měla jsem jen bílé ,to je prostě tim že ti nic doktor nevysvětlí ,ale divit se uměl dobře 🙄 ale prej se nic neděje ...ještě si dělal prdel že se diví že jsem nesnědla i krabičku s letákem 😝 ,blb

lenkacar
1. sep 2009

jinak ještě prednison a kortikoidy v inhalátoru ,ale od tý doby co zavádim utroš je mi líp ,působí to na mě nějak opačně než kdysi,to je fuk ..to se musí vydržet,testy nekupuju seru na to..

dorra
1. sep 2009

Leni 😀 😀 😀

afrika
1. sep 2009

ahojte- neviete mi poradiť prečo sa pred stimulkou na IVF užíva provera? mám ju brať od 16 dňa cyklu...

dorra
1. sep 2009

Já nevím, mám jiné léky.

lenkacar
1. sep 2009

afri měla jsem taky proveru perfektně upraví cyklus a hladinu progesteronu .. 😉

lordik
12. sep 2009

ahoj holky taky k Vam pridam, ja dnes 10 den po Ket vcera sem delal test a nic myslite ze po Ket to ukaze pozdej?

janik8774
15. sep 2009

lordíku,
pokud to neukáže 10den po KET tak to asi nevyšlo.Já už to mám takhle 2x a je mi z toho akorát smutno. ☹
Pravda je krutá.

janik8774
15. sep 2009

lenkacar -
tak co(ne) vyšlo? Už si prolomila smůlu?

lordik
15. sep 2009

janiku, ja tu carcku mnela uz 11 den po Ket, dnes eto 13 den mam ji tam ale ese moc slabu, tak nevim co o tom mam myslet

janik8774
15. sep 2009

Tak to je paráda.Ted můžeš jenom čekat a nebo jít na krev.Já už bych byla na krvi.14 dnů po KET je už možná krev.

lordik
15. sep 2009

ja vim dneska sem volala do CAR a objednali mne na pondeli, rekli ze driv eto ese brzo, a ze za teh 20 dnu eto jistejsi, tak uz moc tesim, zitra stejne ese udelam testik, a co ty janik, co mas za sebou?

lenkacar
15. sep 2009

jo holky prd vyšlo je to negativní ... ☹ 😉 příští rok uvidíme

lenkacar
15. sep 2009

k pozitivním testíkům gratuluji ...snad se nám zadaří příští rok ,docela se mi to líbí 2010,nula ,jednička a dvojka .. 😀 😀 😀

janik8774
15. sep 2009

lordíku,
já jsem měla ted 2x KET -neuspěšný,jak psala lenkacar snad bude příští rok uspěšný.

janik8774
15. sep 2009

ještě k té krvi,můj doktor mi řekl,že po14 dnech od KET mám přijít na krev.Je vidět co doktor jiný názor.
Já bych asi nevydržela a šla bych k obvodní doktorce na krev.

lenkacar
15. sep 2009

u nás bych taky měla jít na krev ,ale u mě to bylo zbytečné dodnes mám nega test a prostě to na sobě cítim ,že se nepovedlo ... ☹ ,ale kdybych šla tak u nás na obvod ke gyndaři ..

lordik
15. sep 2009

no ja uz pocekam, stejne mne ten test ukazuje divne tak uvidim, aspon mam ese nadeji, zitra taky udelam testik 🙂

schlossina
15. sep 2009

lordík napis jak si dopadla,věřím že skvěle,papka a drž se

janik8774
16. sep 2009

lordíku,
co testík?

kalka
16. sep 2009

Ahoj holky 🙂 .. tak teď vám něco napíšu... v neděli jsem byla 10 den po KETu a mamatest negativní... hned jsem ho vyhodila a už se k němu nevracela... v úterý to bylo 12 den po KETu.. druhý mammatest ráno z moči.. nic.. negativní... ale vzala jsem si ten použitej test do práce... hodila do šuplíku.. pak jsem si šla udělat kafčo, piju caro, takže bez kofejnu... vytáhnu testík z šuplíku... a nic .. pořád negativní.. a tak jsem ho vzteky hodila do zbytku cara kafíčka a holky... do pěti minut jsem měla dvě čárky !!!!!!!!!! nekecám!!! druhá slabší, ale viditelná i na půl metru 😀 😀 😀 na jedný diskuzi tady jsem si dělal srandu, že když už nic, tak mám alespoň těhotný kafe ! 😀 😀 😀
No a teď mi řekněte co si o tom myslíte ??? 😉 😀 Zítra budu 14 den po KETu, tak už mám doma nachystaný další mamma test, ale ten "teplomněr".. předtím to byly jen ty proužky... tak jsem zvědavá... a když bude negativní, tak ho šoupnu do kafe 😀 😀 😀
Jo a taky zítra ráno jdu na krev... takže ta to rozsekne 😉

lenkacar
16. sep 2009

kalka tak to jsi mě pobavila musim říct 😀 😀 😀 😀 ,no zkus to znovu a určo na krev ..

lenkacar
16. sep 2009

stejně ta krev je rozhodující tak dej vědět jak jsi dopadla ,tohle je unikát 😀 😀 😀

kalka
16. sep 2009

lenkacar si piš, že to pobavilo i mě a pořád mě to baví.. na ten test jsem čuměla ještě dneska celý dopoledne... až mi to nedalo a celej jsem ho rozlepila a rozvrtala a rozdrápala, abych našla jádlo pudla.. a ono nic.. 😒 prostě nechápu jak je to možný 😀 😀

kalka
16. sep 2009

manžel mi říkal, že je možný, že se prostě to místo kde se má ukázat hcg jen zviditelnilo.. ti nevím.. myslím, že by to vůbec na to nemělo fungovat.. na kafe 😕 .. no jsem zvědavá na zítra..

kalka
16. sep 2009

výsledky z krve budu vědět až po poledni, ale určitě dám vědět 😉

lenkacar
16. sep 2009

nejsi sama kdo ho rozebral ,já taky ..hm ale mě se nic neukázalo nikdy tak to asi kafem nebude

kalka
16. sep 2009

lenkacar .. kdyby si měla doma mamma test a vyšel ti negativní, tak ho zkus šoupnout chvíli do kafe 😉 .. moc nadějí si ale nedávám.. je to můj druhý KET.. substituovanej.. žádný těhu příznaky.. prostě nic.. uvidíme zítra z krve 😅

lenkacar
16. sep 2009

včera jsem ho dělala a nic ,hm měla jsem ho šoupnout do toho kafe ,možná po 3v 1 by byly ještě lepší 😉 😉 😉 tak příště ...my jdem do akce až po vyšetřeních ,samej neůspěch vyhozený kč bez vyšetření ..tak r 2010to jistí

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre