Všetko o KET. Ako prebieha? Koľko trvá?

alakova
18. máj 2007

ahojte,chcela by som vas poprosit,aby ste mi napisali nieco o KETe. Ako prebieha cela liečba,kolko dni,kedy je transfer,či je po tom potrebna PN.

lordik
17. sep 2009

lenkacar mne eto moc lito ☹ , no snad to jednou povede, i kdyz oni davaji min procent na otehotneni po KET, ale sou spoustu holek ktere po tom otehotneli, tak snad nam taky zadari, uz si mnela krev?

janaso tak co tady ctu tak spoustu holek to ma i po KET, ale malo gdy poperve, nevim teda proc, tak snad uz na podruhij to zadari, moc te to praji, napis potom jak te dopadla sliznice

kiara15
17. sep 2009

janso ano poznam ludi komu ketko vyslo tak dufam ze aj nam vyde 🙂

kiara15
17. sep 2009

a mozem sa spytat mate aj PK?

lordik
17. sep 2009

no holky musite verit, to urcite vyjde, nikomu driv nikomu pozdej, a i ET spoustu holek nevyhazi na poperve

janaso
17. sep 2009

kiara, lordik, to jsem ráda, že znáte někoho, komu KET vyšel. Musíme všechny doufat a věřit, že se nám všem zadaří. Jednou to přece musí vyjít 🙂

lenkacar
17. sep 2009

mě doktor taky říkal že KET neni tak dobrý jak z čerstvých ,příští rok půjdem od znova ..nemáme mrazáky ..stopku mi dali že nerostli folíci ,bylo jich hodně ,ale nerostli ,pak punkce cysty a furt se něco do toho sere ..

lenkacar
17. sep 2009

já měla 30vajec a 10po PK a nejvyšší kvalitu a nic se necytlo ,asi něco ve mě bojuje proti ,tak jedem na konci října na imuno

lordik
17. sep 2009

kiara ja PK nemnela, ale chtela by skusit nebo myslete ze to je zbytecne, a mohout udela PK i s mrazackama?

lenkacar hlavne nestracej nadeje, vsecko nam vyjde

kiara15
17. sep 2009

lenkacar aj zamrazenych si mala po PK?

lenkacar
17. sep 2009

po PK jsem měla zamraženo 8 ,2 šupli do břicha ..

lenkacar
17. sep 2009

kiara nevím jestli rozumíš pojmu PK to je prodloužená kultivace .. 😉

janaso
17. sep 2009

můžu se zeptat, co je to PK?

lenkacar
17. sep 2009

😀 😀 😀 😀 😀 😀 vidim že odpovídam v předstihu

janaso
17. sep 2009

jo, jo, jsi rychlík 🙂 My jsme taky měli prodlouženou kultivaci, dokonce jsme si u tří nechali udělat PGD (genetické testy embryí), stálo nás to šílené prachy a stejně to nevyšlo, nechytlo se ani jedno... ☹

lenkacar
17. sep 2009

hm to je pěkný taky... nás to zatim celé stálo 30tis.

janaso
17. sep 2009

nás to stálo přibližně taky tak. My platíme i za každý transfer, což jsem slyšela, že ne v každem CARu se za transfer platí...

lenkacar
17. sep 2009

my taky 3300kč a měli jsme ICSI 8tis.

janaso
17. sep 2009

tak to jsme na to přibližně stejně. Kam chodíš, jestli to není tajné 🙂

kiara15
17. sep 2009

lenkacar viem co je to PK lebo aj my mame PK a tiez sa mi embrika dobrych znamok neuchytili nerozumiem tomu ☹ prve ivf nevyslo ale doky mi povedal ze mam saptosaligy vajickovody naplnene tekutinou ktora mohla embria vyplavyt tak som isla na laparku si dat odstranit vajickovody lebo povedal ze kym si ich nedam von tak 2ivf nehrozy ze nebude riskovat no a 2ivf tak tiez neuspesne ale nerozumiem preco?ale na ket mi ostali a povedal ze mam taku istu sancu ako pri et. 😒

lenkacar
17. sep 2009

o té tekutině jsem taky slyšela ...já taky nevim proč to nejde ,jinak jsme zdravý 😉 😉 😉 ,ted jsem byla tak klidná ,jsem si řikala že to musí vyjít a prd .. 😝 ,u nás v car to říkaj o KETU ,že je nižší šance

kiara15
17. sep 2009

mne to zbadal na sone pri stimulke ze sa nieco deje ja som to mala riadne naliate 😒

lenkacar
17. sep 2009

aha ...no já je mám nefunkční možná že to taky mám tak ..

kiara15
17. sep 2009

lenkacar aj ja som mala nepriechodne boli tam vzrasty

lenkacar
17. sep 2009

no jsem zvědavá co najdou na imuno ,byla bych ráda ,kdyby našli problém

kiara15
17. sep 2009

lenkacar aj mne ked uz ketko nevyde si dam spravyt nejake vysetrenia a potom sa postim do 3ivf aby som mala aku taku istotu 😒

lenkacar
17. sep 2009

právě já taky nechci dokud neni vyšetření ,jsou to potom zbytečné peníze

kiara15
17. sep 2009

ved prave tolko penazi to uz aj mna vyslo necelych 60000sk

lenkacar
17. sep 2009

no dobrá pálka ..to se nedá tak vyhazovat zbytečně ..už jsme pomalu na mizině ..

kiara15
17. sep 2009

ved prave tiez nas to polozilo ale by mi to nebolo luto keby to aspon vyslo 😒

kalka
17. sep 2009

Ahoj holky 🙂 tak potvrzeno.. negativní 😒 .. ale neva.. hned teď půjdu do třetího KETu.. takže tak za 14 dní jdu do toho znova 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre