Všetko o KET. Ako prebieha? Koľko trvá?

alakova
18. máj 2007

ahojte,chcela by som vas poprosit,aby ste mi napisali nieco o KETe. Ako prebieha cela liečba,kolko dni,kedy je transfer,či je po tom potrebna PN.

evik73
9. apr 2010

Soni děkuji...byl to můj první Ket,ale 3 IVF 😀 Nechala jsem si vložit 2 prcíčky,když v lednu nevyšel ET s jedním,tak jsme si to pojistili 🙂

monikasun
9. apr 2010

ahoj evik, srdecne gratulujem. bol to tvoj uplne prvy KET...teda pri predoslych IVF si ziaden neabsolvovala? mna to caka v najblizsich mesiacoch, tak si ma potesila....drzim palce aj nadalej!!!

soni1
9. apr 2010

Ja som bola tiež na 1. IVF, ale neúspešnom. Teraz rozmýšľam nad KET, ale predtým by som chcela pár kíl schudnúť. Ešte by som sa opýtala, môžu kilá pôsobiť negatívne na to, že neviem otehotnieť ani pri IVF?

zuuuzana7
9. apr 2010

ahojte baby, rada by som sa aj ja k vam pridala, sme po ivf - bio. teh., takze este nabuduci tyzden musim na krv ci sa hcg kompletne vyplavilo a potom sup na dufam, ze uspesny ket 🙂

evik velka gratulacia 🙂 🙂 🙂

evik73
9. apr 2010

Moni to jsem ráda,když můžu někoho potěšit a hlavně dodat optimismu,že to jde i s Ketem 🙂 Díky za gratulku...byl to 1 Ket....1 IVF před 14 lety-nezadařilo se a nebylo nic na zmražení,2 IVF za 6 měsíců po prvním,nic na zamražení,ovšem ze 3 vložených se 3 chytly...už jsem to tu psala,ve 2.měsíci jsem šla na redukci ze 3/2(doma jsem měla 4 letou dcerku) a v 5.měsíci to bohužel skončilo....pak jsem řekla,že už nikdy víc do toho nejdu a loni v létě jsme se zbláznili a že to ještě zkusíme 😀 😀 Na podzim jsem šla do Caru,oběhali jsme různá vyšetření a 21.12. jsem dostala Zoladex a už to frčelo...

Soni myslím,že váha,pokud to není nějak extremní,tak nemá na otěhotnění vliv...já taky nejsem zrovna nejhubenější...při 165cm mám 75 kg...a jedna známá mojí švagrové byla taky na umělém oplodnění,sice s darovanými vajíčky,ale otěhotněla a teď mají tak 2letého klučíka....a ta má minimálně 110-120 kg.
A jaký máte problém,že se vám nedaří přirozeně?
Sakra to jsem se ale rozepsala 😀 😝

evik73
9. apr 2010

Zuuuzi,jsem tu teprve chvilku,ale srdečně tě vítám a děkuji 🙂 A přeji ti,aby byl Ket úspěšný a jak vidíš....jde to...budu ti držet palečky 🙂 🙂

bakosko
9. apr 2010

maryah aku velku sliznicu si mala na ultrazvuku ked si šla na KETKO ja som 14 den a mam 9mm

maryah
9. apr 2010

ja som mala na ten 14. deň len nejakých 6 mm a keď som mala KET-ko tak som mala 11 mm...

maryah
9. apr 2010

tak mi posunuli cyklus, tabletky som mala na 15. deň meniť (dávku) tak mi dr povedal, že keď je sliznica ešte malá tak som ako keby na 12. DC a pokračovala som podľa plánu... robil si v hlave nejaké výpočty a povedal, že KET bude o týždeň 😉 ... tebe čo povedali?

bakosko
9. apr 2010

čakam na odpoved potom ked sa dozviem tak ti napišem kedi ideš na krv

maryah
9. apr 2010

ok, držím palce 😉 ... kedy ti dajú vedieť, ešte dnes? ja idem na krv 21.4.

andous
9. apr 2010

Ahojky holky doufám že se nebude zlobit když vám sem na chvilku vlezu.Chtěla bych se zeptat na váš názor.Dnes jsem 7 po ket a nevydržela jsem a testla jsem samozřejmě test negativní.Myslíte že je ještě brzy dělat nějaké závěry??

chrobacek
9. apr 2010

jak staré embryo/a jsi měla?

andous
9. apr 2010

měla jsem dvě jedno 8buněčné a druhé ve stadyu kompaktace

chrobacek
9. apr 2010

tak to tam opravdu ta druhá ještě být nemusí 🙂 ještě vydrž většinou jsou čárky ten 9, 10 den po ET dříve to bývá s blastocystama 🙂

andous
9. apr 2010

jo a jestli nemáte někdo zkušenost s testem axicom?

chrobacek
9. apr 2010

kdy byla přesně OPU ?

andous
9. apr 2010

tak to jsi mě dost uklidnila já jsem tady z toho fakt už na prášky ☹ Těch pokusu už mám za sebou dost a stále nic.Akorat jednou se nám to s ketu povedlo ale buhužel to nedopadlo ☹

maryah
9. apr 2010

ahoj andous, skôr ako 10 dní po transfere je úplne zbytočné testovať... aj to niekedy ukáže test, že je negatívny. tak hlavu hore a netestuj príliš skoro 😉

andous
9. apr 2010

OPU nebyla já to mám ted ze zmrzlíku 🙂 tak doufám že to jsou bojovníci 😉

chrobacek
9. apr 2010

jo pardon ... 🙂 no já se chtěla dopracovat jak byla stará ta embrya jestli 3 nebo 4 dny 🙂 protože pokud byla takováto po 3 dnech kutivace tak jsou supr.. takže se zeptám jinak po kolika dnech je mrazili?

andous
9. apr 2010

Maryah děkuji také za uklidnění je to hra o nervy vážně.Já vím že to nemá smysl tak brzo testovat ale zvědavost je větší bohužel.

chrobacek
9. apr 2010

s tím testováním to chápu já testovala od 6 dne 🙂

andous
9. apr 2010

Mrazili je ve stadyu zygody tak asi hned po oplodnění nevím přesně kolikátý den to bylo.Ale než mi je tam ted šoupli tak je kultivovali ještě 2 dny

andous
9. apr 2010

a ten 6 den bylo už něco na testu vidět??

andous
9. apr 2010

to čekání je fakt šílený já jen doufám že máte holky pravdu a testila jsem opravdu brzo.

andous
9. apr 2010

holky já jsem tak ráda že se tady s váma o tom mužu aspon trochu pobavit 🙂

andous
9. apr 2010

jste tady ještě nějaká???Doufám že vás nějak neotravuju???To bych nerada.

chrobacek
9. apr 2010

aha tak to jsi tím pádem 10-11 DPO což normálně má na testu // málokdo 🙂 takže to chce vydržet nejmín dva dny a i tak tam nemusí ty // být... 6 den jak jsem psala může někdo ty dvě mít ale při delší kultivaci .... já bohužel // ještě neviděla nikdy

chrobacek
9. apr 2010

andous a ty jsi byla bez ET nebo se nepovedlo? kolikáté je to ivf ?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre