Všetko o KET. Ako prebieha? Koľko trvá?

alakova
18. máj 2007

ahojte,chcela by som vas poprosit,aby ste mi napisali nieco o KETe. Ako prebieha cela liečba,kolko dni,kedy je transfer,či je po tom potrebna PN.

mekys
27. aug 2008

magdazer....je mi ti strašne moc líto,ale špinění nevadí,jak píše hava77,budu na tebe myslet,at to dobře dopadne.

vm72.....nevím jestli mě v našem Caru,budou chtít dát darovaná embryjka,když jsem se ptala na darovaná vajíčka tak mi řekli že v tom já nemám problém mít svoje,tak je zbytečné mít od dárkyně,ale já jsem to myslela tak že třeba příroda nechce abychom mi dva s manželem měli mimi,(řekla mi jedna dr. ne s Caru),tak obejít moji genetiku,
a nechat si darovat vajíčka,řekli mi nakonec že by to finančně vyšlo stejně jak kdyby jsme začli celý cyklus sami.
Přemýšlím také o tom že přejdem na jiný CAR.

ahojky hava77.....tak to je skvělé povzbuzení,přeji hodně štěstíčka at miminka pěkně rostou. 😅 😅 😅

dasa24
27. aug 2008

ahoj holky,

i všem novým 🙂)

Magdazer nic si ze špinění nedělej, znám spoustu holek co takhle zašpinili ( to se může práve uchytávat embryjko🙂 ) a pak měli na testu // 😉

ahoj vm72 už jsem dlouho od tebe nic neslyšela, kolikátý jsi už den po KET 😉

magdazer
27. aug 2008

Holky, moc dík za podporu... Moc tomu sice nevěřím, ale někde v koutku určitě trošičku naděje ještě mám... 😔

kuspitka
27. aug 2008

magdazer pockaj alebo si urobkaj test.neboj budes vsetko ook

magdazer
27. aug 2008

Kuspitko, jsem teprve 8 den po KETu. Kolikátý den jsou schopny TT ukázat výsledek?

myskyva
27. aug 2008

magdazer...kdy jsi měla dle UTZ ovulaci?

slunicko552
27. aug 2008

Ahoj hava moc gratuluji 😀
Magdazer myslím,že já jsem si dělala po 9 dnech a vyšly dvě čárky ta druhá úplně slabá a byla jsem.Moc držím pěsti.

magdazer
27. aug 2008

Myskyvo, já měla ultrazvuk 14 DC, sliznice 8 mm, KET 20 DC.

Sluníčko552 dík.

kuspitka
27. aug 2008

uz ti ukaze aj na 8 su take pripadi

magdazer
27. aug 2008

Asi počkám tak do pátku... 😒

kuspitka
27. aug 2008

mojka skus mysliet na nieco ine babo to citi skus sa upokojit mojka

magdazer
27. aug 2008

Vím, že se asi moc sleduju, ale už mi je někdy z těch nezdarů smutno... 😢

Jaké máš Ty nejbližší vyhlídky kuspitko?

kuspitka
27. aug 2008

tak nablizsie mam asi teraz v septembri by som mala ist na dalsi KET ak sa to nepodari tak ideme skusat IUI

magdazer
27. aug 2008

Septembr je září? Trošku plavu ve slovenštině, omlouvám se. Budu držet palečky, ať se zadaří... 😉

kuspitka
27. aug 2008

nevadi to pohode.tak muz ma 33 vtedy ked pojdem na krv tak dufam ze mu poviem cakame babo

magdazer
27. aug 2008

To by byl úžasný dárek. Moje mamka má v září 60. Taky mě napadlo, kdyby náhodou to dopadlo, že bych jí to naservírovala, nějak pěkně zabalené. Musíme doufat... 🙂

kuspitka
27. aug 2008

a moj otec ma o tyzden skor 5.10 a muz 12.10 to je super keby sa to podarilo.
strasne ma bolka brusko a som nejaka unavena.
ty kedy ides????

magdazer
27. aug 2008

Koukám, že přemýšlíš stejně jako já. Moji rodiče zítra odjíždí na dovolenou do Řecka, vrací se 14.září. Den před jejich návratem odjíždíme s manželem na 9 dní do Francie. Vracíme se 20.září. Takže se s rodiči uvidíme po měsíci. Hned 21.9. má narozeniny mamka a 24.9. manželova mamka. Myslím, že by bylo supr mít pro ně překvápko... 🙂

kuspitka
27. aug 2008

tak raz som bola na ket a svokor mal narodky a mali sme mu dat darcek babo ale nepodarilo sa to .
tak dufam ze sa to podari teraz

magdazer
27. aug 2008

Určitě, myslím, že by jsme se měli obě hodit do klidu a doufat... Já budu výsledek vědět už v pondělí. Ale říká se, že kdo si počká, ten se dočká... 😅

kuspitka
27. aug 2008

vysledok ci si v tehu????

magdazer
27. aug 2008

Ano, dnes jsem 8 den po KETu.

dasa24
27. aug 2008

magdazer, tak zkus tesnout, já už jsem měla tenkrát // 8 den po ET, byla slabá ale byla tam 😉

Moc držím pěstičky

magdazer
27. aug 2008

Mám obavu, aby se mi nedočkavost nevyplatila. Néééééééééé že bych byla pověrčivá, ale... 😀

dasa24
27. aug 2008

magdazr, já myslím že to tím nebude 😀 😀 zkus to a uvidíš 🙂), já už jsem vždycky testovala od 8 dne

magdazer
27. aug 2008

Tak jdu koupit testík... 😵

ili5
27. aug 2008

leny,tak s tím kontryhelem mám zkušenost.Brala jsem ho po operaci ženské a rad ommáhá na ženské problémy.Prý i na růst sliznice,jak jsem se dočetla,tak uvidíme jak moc doroste 🙂 .

maska1
27. aug 2008

ahojte žienky. 🙂
magdazer....kde si sa zabudla chceme vedieť výsledok. 😉

magdazer
28. aug 2008

Holky výsledek zatím není. Manžel mě přemluvil, že testování necháme na sobotu. Chce být doma až si ho budu dělat. 😒

kuspitka
28. aug 2008

magdazer to je super ze az v sobotu budes testovot .ja asi nebudem testovat po ketku

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre