Všetko o KET. Ako prebieha? Koľko trvá?

alakova
18. máj 2007

ahojte,chcela by som vas poprosit,aby ste mi napisali nieco o KETe. Ako prebieha cela liečba,kolko dni,kedy je transfer,či je po tom potrebna PN.

chrobacek
23. jún 2010

😀 😀 😀 no tak ted si nepřeju nic jiného než aby hcg rostlo a rostlo a rostlo 🙂

jancica74
23. jún 2010

@chrobacek neboj,už ted je to jasné 🙂

chrobacek
23. jún 2010

@jancica74 ale bacha na to, že jsi min jak já 😉 já měla blasty tak držím palce at tam nějakého dušíka máš 🙂

jancica74
23. jún 2010

@chrobacek kdy jsi testila,ted rano?vylezlo to hned?

jancica74
23. jún 2010

@chrobacek já vím,podle tebe bych měla testit kdy?

chrobacek
23. jún 2010

@jancica74 ten test je včera odpo a lezlo to celkem rychle dnes jsem testovala desítkovým a není tam nic moc ... no ty raději v pátek 🙂 měla jsi teda 8b jsi říkala nakonec? to jsou třídenní takže v pátek bude 11DPO jako já včera

jancica74
23. jún 2010

@chrobacek ano,přesně tak 8b a jaky jsi měla test?u nás nemají mamatest ☹ a citlivost?jinak máš nějaké příznaky?

chrobacek
23. jún 2010

mamatest 25 ten je v albu pak mám ještě destíkové ale na těch to není tak vidět ... příznaky žádné 😝

jancica74
23. jún 2010

@chrobacek no super,zkusím to teda v pátek, 😉 jinak se cítím ok,vlastně mi nic není,aspon to je dobrá zpráva 😉

chrobacek
23. jún 2010

jo mě včera opustilo to nafouknutí tak mi není teda fakt nic 😀

jancica74
23. jún 2010

@chrobacek no super holka,fičím do práce,nakouknu odpo,užij si ten dnešní přenádherný den 😀

chrobacek
23. jún 2010

děkujíííí a budu fandit na ten tvůj testík 😀

zuuuzana7
23. jún 2010

chrobiii super krasny testik ... to bude uz len silniet ...tesim sa s tebou 😵
janci a zajtra vela stasticka tebe pri testiku
walle ja urcite budem na teba mysliet a ja silno verim, ze ti to ceske centrum uz naordinuje do bruska krasne mimi

chrobacek
23. jún 2010

děkuju a doufám, že za dva dny budu mít takový jako ty 🙂

aniii
23. jún 2010

@chrobacek to je super gratuluju 😉 Ty jsi taky 6 den od KETU viď?

chrobacek
23. jún 2010

to je včerejší test ... dnes jsem 7

chrobacek
23. jún 2010

toto je ted před chvilkou

awe
23. jún 2010

@chrobacek jeeej, nadherna ciarocka, neboj, uz bude len silniet 😉

chrobacek
23. jún 2010

jo už tomu věřím 🙂

aniii
23. jún 2010

@chrobacek zdá se mi takhle brzo dost silná a myslím, že se ti může splnit sen na 2 raubíře 😀 Mám z Tebe radost holka.
jééé, jak já bych je taky chtěla, ale mám strach testit. Zítra si možná koupím test a v pátek to zkusím.

chrobacek
23. jún 2010

@aniii jo moc doufám, že jsou tam dvě 🙂 a drží se šikulky naše 🙂 dost jsme se na ně nečekali 🙂

já jsem měla taky hroznej strach...

aniii
23. jún 2010

holky, měla jste některá z prednisonu nebo utroše zvýšenou teplotu kolem 37?

jancica74
23. jún 2010

@aniii ahoj,ani vlastně nevím,beru oboje,bývá mi spíš dost zle,mám pocit žaludku na vodě, joooo a nejvíc ted trpím na opary,co 4 dny jeden na víc 😉 ale říká se,že opar chytíš když tě sklepe zimnice,je teda možné,že ta teplota zvýšená je,co jinak jak se daří?

chrobacek
24. jún 2010

@aniii prednison nezvyšuje, utrogestan by mohl, ale mě nezvýšil ... zvýšila se mi teplota až včera ... v albu mám graf

chrobacek
24. jún 2010

@jancica74 ještě jsi netestovala?

jancica74
24. jún 2010

@chrobacek ahoj,testovala ☹ nic,možná nad svetlem vidím náznák - možná ten duch 🙂 já ho tam vidím,ale musím se hodně zaměřit,snad mě neklame zrak.....uvidíme zítra,nebo v sobotu 🙂 zatím se cítím dobře,co ty?jak si to užíváš?už jsi se pochlubila doma 😀

chrobacek
24. jún 2010

duch je dobrej 🙂 co jsi měla za test?... jo dneska byl test silnější tak jsem s tím vyrukovala a byl z toho úplně vedle

eva5
24. jún 2010

Ahoj HOLKY, chtěla jsem se zeptat -po ketu -jaký jste dodržovaly režim?ležely jste pořád??nebo občas ven na procházku?nebo úplně všechno normálně bez hlídání???

chrobacek
24. jún 2010

@eva5 holky opravdu to neřeště !!!! čím míň na to budete myslet tím líp

já jsem jela v den KET na výlet, druhý den jsem šla do práce, byli jsme v divadle, 3 dny po KET na metal. festivalu, dávala jsem si vínko ...a výsledek je v albu 😉

jancica74
24. jún 2010

@chrobacek test se jmenuje Gravitest 25 mIU....Co se týče ležení - já jsem byla v klidu jen ted den vložení,pak práce,kolotoč s úřady,zase práce,večer procházka k vodě a na pivko....Nějak to nevyležíš - si myslím teda,mě řekli,jen nic težkého nezvedat....tak nevím

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre