Všetko o KET. Ako prebieha? Koľko trvá?

alakova
18. máj 2007

ahojte,chcela by som vas poprosit,aby ste mi napisali nieco o KETe. Ako prebieha cela liečba,kolko dni,kedy je transfer,či je po tom potrebna PN.

gejbicr
31. júl 2010

afrika-taky si myslím že z těch léků by neměla pálit žáha🙂))budu ti moc držet pěstí!!!
ostatní zdravím🙂)opatrujte se,kočky!!!

onno
31. júl 2010

Ahoj dneska jsem 8 dní po Et zkoušela jste si některá dělat těhotenský test dříve?Mě to láká ,ale raději chci počkat. 😉

jancica74
31. júl 2010

@onno ahoj,myslím,že testy jsme dříve zkoušely asi všechny 🙂

ferdice
1. aug 2010

ahojte holky, jsem po svem prvnim KETu a mam na vas zkusenejsi dotaz. dnes jsem 10. den od KET, TT negativni, bez priznaku. Ale 7. den jsem mela stejnou migrenu jako vzdy pred menzes, akorat krvacet jsem nezacala. muze mi estrimax drzet krvaceni? protoze minule po ET jsem estrimax nemela a sedmy den uz byla cervena, hned po migrene. diky moc za odpoved.

elana
1. aug 2010

Estrimax (Estrofem a další podobný léky na růst sliznice) v kombinaci s progesteronem (Utrogestan, Crinone) jsou většině žen schopný zadržet, resp. oddálit menstruaci víceméně do nekonečna. Jsou i výjimky, ale obvykle MS přijde až po vysazení těhle léků 😒

ferdice
1. aug 2010

diky Elano, myslela jsem si to podle toho co jsem nasla na netu. Mam i utros samozrejme, takze je to jasne ☹

afrika
1. aug 2010

ahojte. dnes som 9deň po KET. záha pálieva ale nie celý deň. bruško pobolieva najmä večer......ja som NERVÓZNA 😀

jancica74
1. aug 2010

@afrika bobku neboj,ja byla taky a jsem doposavad 🙂 už jsi testila?

janneette
2. aug 2010

@afrika Přeju at jsou jen dobré zprávičky🙂
Já jdu ve středu na domluvení 2.ivf,tak uvidíme,myslím že pokud budu mít stejný protokol jako minule tak mě ET čeká tak v půlce září:-/ tak snad ještě letos budu těhule🙂

petulka22
2. aug 2010

Ahojky holčiny, mám na vás jako na zkušené KEŤačky dotaz. 🙂
Čeká mě v srpnu KET, na sliznici budu brát Divinu a Divigel a chtěla jsem se zeptat, jak to vlastně probíhá. Jak často se chodí na ultrazvuk před KETem a který DC se obvykle KET dělá? Moc díky a všem přeju co nejdřív úspěch! 🙂

elana
2. aug 2010

Petulko, záleží na tom jak Ti poroste sliznice...obvykle se jde jen na jeden uzv (okolo 11.DC), tam ji změří, případně upraví dávky estrogenů a už rovnou naplánujou přidání progesteronu (Utrogestan), podle toho, jak stará embrya máš v mrazáku. Takže třeba v pátek jdeš na uzv, na neděli večer už začneš s Utroušem a na čtvrtek naplánujou KET. Takhle jsem to měla já (s blastocystama). Obvykle KET vychází na 16.-20.DC, ale může se to lišit, někdo ho má později.

petulka22
3. aug 2010

Elano moc děkuji za info. 🙂 Mně právě sliznice zlobí, u IVF jsem měla jen 7mm a asi proto to nevyšlo. Tak snad se to teď s těma lékama zlepší. 🙂

jancica74
3. aug 2010

@petulka22 ahoj,tak já to měla podobné jako elana,ale s tím,že mi vkládali 6b a to 17 DC.....Se sliznicí jsem problém neměla 12 DC jsem měla 12mm,pak při vkladu nevím,ale já musela měsíc před transférem brát prednison a anopyrin...já máš špatnou imunologii...

jancica74
3. aug 2010

@gejbicr co ty holka?ja ti je?bolí to moc?

jancica74
3. aug 2010

@chrobacek ahoj,ani se tady neukážeš 😠 co ty?jak se cítíš?

afrika
3. aug 2010

@jancica74 ahoj. prosím ťa keď si dávaš utroš, máš krčok dole alebo hore? mne sa zdá dosť hore 😒

chrobacek
3. aug 2010

@jancica74 čauky 🙂 no jsem nafouklá 🙂 včera jsem večer myslela, že mi praskne břicho ... ale jinak vše OK žádný problém 🙂

afrika
3. aug 2010

@chrobacek prosím ťa aký máš krčok? máš ho úplne dole? mne sa zdá môj dosť vysoko, ale dočiahnem ho...

jancica74
3. aug 2010

@afrika víš že ani nevím 😲 no já to nikdy nekontrolovala,ale každopádně se mi hooodně doře zavádí a dost hluboko....

chrobacek
3. aug 2010

@afrika nemám právě mi taky připadá dost nahoře a měkký, ale neřeším to ... radši 🙂

afrika
3. aug 2010

ide ti utroš dosť hlboko? mne tiež.

afrika
3. aug 2010

ja ho mám pri zavádzaní utroša cca tak pred koncom prostredníka. ďakujem vám pekne. ešte som netestovala. dnes som 11 deň. včera záha pálila. dnes popicháva bruško, ale bolesti na ms nikde 😒

jancica74
3. aug 2010

@chrobacek jéé já mám taky balon - je mi divné,že mě začínají brzy vadit gumičky u kalhotek,jsou mi těsné a o podprsence ani nemluvím...jinak taky ok - po ránu nic moc,pak se to upraví...asi už nejsem nejmladší,tak se více pozoruji,ale bříško jde teda vidět - a to se ho snažím maskovat - asi je to tím nafouknutím,,

jancica74
3. aug 2010

@afrika ano jde mi zavádět hodně dobře a hodně daleko 🙂

chrobacek
3. aug 2010

no mě je trochu blujnu dopoledne, ale koupila jsem si nějaký tabletky tak je to OK, no to já mám taky břicho opravdu velké, ale postě nafouklé no prý to přejde tak doufám, že jo 🙂

jancica74
3. aug 2010

@chrobacek jo?a kdo říkal,že to nafouknutí přejde?to bych byla ráda - připadám si jak v 6 měsíci 😒 myslíš že je to normální?

afrika
3. aug 2010

nevadí, že nemám bolesti na ms? mňa len picháva po stranách

jancica74
3. aug 2010

@afrika mě taky píchalo a sem tam píchne i ted - to je asi normální,kdy chceš testovat?nebo vůbec?

chrobacek
3. aug 2010

jo četla jsem, že ta plynatost se u každého projevuje v jiné míře takže holt my jsme asi extrém.... a přej do mizí v druhém trimestru

afrika
3. aug 2010

počkám si na piatok-UTZ a krv. ja sa len bojím prečo nemám ms bolesti

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre