Všetko o KET. Ako prebieha? Koľko trvá?

alakova
18. máj 2007

ahojte,chcela by som vas poprosit,aby ste mi napisali nieco o KETe. Ako prebieha cela liečba,kolko dni,kedy je transfer,či je po tom potrebna PN.

afrika
6. aug 2010

@gejbicr čítala som čo ti robili na sliznicu a moc držím pršteky. na sliznicu mám estrofem, ale musím čakať na výsledky krvy o 15

78marcela
6. aug 2010

@afrika Díky za vysvětlení. A zaváděli ti všechny tři?

afrika
6. aug 2010

prvý krát dve a aj mojou chybou sa neuchytili. teraz jedno a čakám.
ty máš veľa embrií, tak rozmrazovania sa absolútne neboj.

78marcela
6. aug 2010

@afrika A co jsi udělala za chybu, že se ti neuchytili? Člověk tak přemýšlí, vid, říká si, co jsem udělala špatně...já si to taky pořád rozebírala, ten můj první transfer, proč se to nechytilo.

afrika
6. aug 2010

bola som strašne moc nervózna, správala som sa strašne..... teraz som bola v pokoji len posledné 3 dni som už nervózna a moc sa bojím

78marcela
6. aug 2010

@afrika Chápu. My se s mojím přítelem taky tak pohádali poprvé, děsně jsem brečela, taky si říkám, jestli to nemělo vliv. Pak se mi zablokovali dveře u auta a lezla jsem přes spolujezdce a jak jsem zvedla zadek nad řadící páků, tak mě tam tak strašně píchlo, až jsem zařvala bolestí...A taky jsem měla stres v práci...Ted jsem si umínila, že budu v klidu, do práce nejdu, budu jen polehávat, sem tam malá procházka a víc nic.
Ale u tebe bych to teď viděla nadějně, když mám čárku na testíku, kolikátý jsi den po KET?

gejbicr
6. aug 2010

marcela-hb-to je nejlepší stadium blastocysty těsně před vyloupnutím se a zavrtáním do sliznice..takže výborná kvalitka🙂))myslíš že se nemáš vůbec čeho bát...určitě dej vědět!!!držííme pěstí!
Afrika,včera jsem zase seděla na netu-pořád zkouším něco najít co by mohlo té sliznici pomoci,ale vlastně kromě těch estrogenů v podobě např.Estrofemu atd. a kontryhele jsem skoronic nenašla..a kolik jsi měla výšku před KETEM?taky těch 6,5mm nebo ti aspon kousek po Ketu dodnes dorostla?pořád koukám na hodinky,jestli už je 15hod.držím všechno co můžu,at ti to vyjde!!!

gejbicr
6. aug 2010

marcela-kam do Car chodíš v Brně?

78marcela
6. aug 2010

@gejbicr Docela jsi mě uklidnila, ale takové jsem určitě měla i ty předtím a stejně nic...ale teď to určitě vyjde, věřím tomu. Já mám sliznici teď deset, v pondělí na kontrole říkal doktor, jo a někde jsem četla, že kontryhel taky může pomoct. Sposta holek na koníkovi to zkoušelo.

78marcela
6. aug 2010

@gejbicr Chodím do Reprofitu. A ty?

afrika
6. aug 2010

píšem ako som sľúbila- krvička je pozitívna-185 neviem čoho na 14 deň od KET. je to ok? není to málo?

78marcela
6. aug 2010

@afrika tak blahopřeju, určitě to není málo, koukni sem.http://www.miminka.cz/clanky/snazilky/hormo...

78marcela
6. aug 2010

@afrika Mám velkou radost, i za tebe, je to prima, teď to krásně poroste.

gejbicr
6. aug 2010

AFRIKA-jupííí,mám strašnou radost,já vím-radovat se potichu at to nezakřikneme🙂))je to obrovská naděje i pro mě...
MARcela-stačí si dát do vyhledávače -hodnoty hcg tabulkaa tam najdš vše jak to má narůstat-ale ty ho máš super🙂)já chodím do Heliosu..držím at ti to vyjde-sliznici -peřinku máš krásnou.-))

petronela82
6. aug 2010

@afrika - super, to vůbec není málo, u nás CAR se považuje za prosperující těhu vše co je nad 100 (14 den po transferu) - tak že velikáááááááá gratulace

petronela82
6. aug 2010

@afrika - psala jsi tu že při minulém transferu se tvojí chybou embryjka neuchytili - jak to myslíš?

afrika
6. aug 2010

@petronela82 bola som pod veľmi veľkým stresom mnou samou zapríčineným. neverila som ani trošku.....

awe
6. aug 2010

@afrika gratulujem, super, tesim sa s tebou, opatruj sa a hladkaj brusko 😉

awe
6. aug 2010

@afrika a zmen si v profile veticku o KET na pozitivne 😉

soni1
6. aug 2010

Ahojte, takže ja som opäť neúspešná. KET krvička negatívna.

petronela82
7. aug 2010

@afrika - ale teď už věříš, viď? kdy jdeš za na KO?

jo a dnes jsem testila - 14 den po KET

https://www.modrykonik.sk/fotoblog/petronela82/...

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

afrika
7. aug 2010

@petronela82 super. testuješ ranným močom alebo cez deň?

petronela82
7. aug 2010

@afrika - bylo to ráno - asi kolem 5:00 - déle jsem v posteli nevydržela 😀

petronela82
7. aug 2010

@afrika - a co ty jak je? hoď svůj testík do alba, ať ho může porovnat - snad to bude i u mě přes 100 HCG

afrika
7. aug 2010

@petronela82 ja som robila dnes okolo 11 a je zhruba taký ako tvoj... nebojkaj

petronela82
7. aug 2010

@afrika - díky, hlavně ať to dotáhneme až do zdárného konce - koukám že už jsi 5TT 😉 já s tím počkám taky až mi to potvrdí Dr. - kdy ty jdeš na další KO?

afrika
7. aug 2010

v piatok a hrozne sa bojím. neviem prečo

petronela82
7. aug 2010

@afrika - asi toho že uvidíš svého potomka na UTZ 😀 - určitě bude nádherný, tak se ho neboj 😀

afrika
7. aug 2010

veď áno. máš nejaké príznaky?

petronela82
7. aug 2010

@afrika - vůbec nic nějak nepociťuju, akorát asi ta zvýšená teplota (trpám těď na opary a afty) ale bazálku neměřím a co ty?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre