Všetko o KET. Ako prebieha? Koľko trvá?

alakova
18. máj 2007

ahojte,chcela by som vas poprosit,aby ste mi napisali nieco o KETe. Ako prebieha cela liečba,kolko dni,kedy je transfer,či je po tom potrebna PN.

78marcela
14. sep 2010

@7bambulik9 Já chodím v Brně do Reprofitu, vybrala jsem si ho loni, mělo druhou největší úspěšnost a jsou vážně dobří. Teď jim ta úspěšnost klesla, můj názor je ten, že je to z toho důvodu, že začali být velmi dobří a populární a začali se tam stahovat i cizinci, co už třeba doma vyčerpali pokusy a zkouší to u úspěšných center tady.
Ještě jsem na ně neslyšela ani jeden špatný názor, klidně se zeptej i tady na koníkovi, je tu téma Reprofit - Brno, taky tam chodím a myslím, že ti ho všechny holky budou chválit.
Další, co jsem tak slyšela, tak má velmi dobrou pověst Unica a Helios, z tama má moje ségra holčičku a taky byla spokojená.

rozinka007
14. sep 2010

a co tahle? Dnes jsem 11den po KETu

lilinka81
14. sep 2010

@7bambulik9 ja keby mi nevysliel KET,urcite idem do Plzne,su tam vraj spickovi..

simpatica
14. sep 2010

rozinka: super, tesim sa, ze mam take priznaky ako ty, lebo tvoja ciarka je jednoznacna !
Ake beries lieky?

lilinka81
14. sep 2010

@rozinka007 jasne ze je vidnooo,supeer nadejna maminkaaa,tesim sa s tebou 😵 😵 😵

maahuliena
14. sep 2010

@rozinka007 juuj, tak tiiško gratulujem nech krasne silnie.. ja som taku mala na 10den po KET, kuk album 😉

78marcela
14. sep 2010

@7bambulik9 Já měla taky teď bolest. Oni mi to napsali též do zprávy, že na ET je to lepší, když je močový měchýř plný, nebo alespoň ne prázdný. Vždy jsem předtím pila, i teď po cestě, jak jsem tam jela, ale tak jsem moc potřebovala na záchod, že jsem šla okamžitě, jak jsem tam dorazila. myslela jsem si, že budu zase čekat jak minule a že se mi to stihne naplnit. Ale byla jsem tam sama, vzali mě okamžitě a já močák totál prázdný. Tak mě taky museli povytahovat čípek a bolelo to. Když je prý močák plný, tak trochu vytlačí dělohu dopředu a oni se k tomu snáze dostanou, vysvětlovala paní doktorka.
No, bolest nebolest, hlavně aby tam byly embryjka a zůstaly.

rozinka007
14. sep 2010

@simpatica no, od 5DC estrofem a 3dny před KETem utrogestan 2-2-2 a prednison 1-0-1/2

78marcela
14. sep 2010

@rozinka007 VELIKÁ GRATULKA, MAMINO!!!!!!!!!!!!!!!
jupí, hezky jsi to tu rozjela, mám radost, my budeme určitě taky hlásit takovou. Tak šup s ní do albíčka a přidávej pěkně další...

rozinka007
14. sep 2010

holky díky, ale bojim se radovat, víte jak jsem dopadla před měsícem, v pátek to krev prostě rozhodne 😕

simpatica
14. sep 2010

rozinka: a kolko beries toho estrofemu?

Prednison 5mg tbl?

7bambulik9
14. sep 2010

@lilinka81 to by som išla rada lenže ja bývam v SR a Plzeň je u Prahy....nemôžem ísť cez celú ČR

lilinka81
14. sep 2010

@7bambulik9 ja som tiez z Bratislavy,ale ides tam max 3x,vsetko sa da cez PC komunikovat,...baby co boli ni IVF ako ja tam isli 3 a vsetky su tehotne 🙂 ,..ale myslim si ze aj v Brne su veelmi dobri...

christim
14. sep 2010

@rozinka007 neboj čárka je nádherně vidět 😉 mocmoc gratuluji 😅

78marcela
14. sep 2010

@rozinka007 Neboj se, nepovedlo se minule, teď se to povést musí. Stát se může kdykoliv cokoliv a bát se budeš teď už pořád, i když tvému dítěti bude přes padesát roků...

okcelok
14. sep 2010

@rozinka007 superrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

okcelok
14. sep 2010

@lilinka81 já asi 3 dmy polehávala....

rozinka007
14. sep 2010

@7bambulik9 teď to čtu, a moc mě to mrzí, že se ti mrcha rozjela. Jinak o tom co píšeš, tak bych ještě tento měsíc šla na další KET a pak úprkem pryč do jiného CARu. To si nesmějí dovolit se takhle chovat, ta sestra očividně otěhotněla přirozeně a nejlépe hned jak chtala a plánovala a nechápe jak ti je, tudíž, když neumí být empatická, nemá tam co dělat!!!!! Napsala bych po tom, až budeš jinde, stížnostní mail.
Takže pobrečet, oklepat a bojovat dál. 😉

maahuliena
14. sep 2010

@rozinka007 a tebe kolko vkladali kolkobunkové? 😕

rozinka007
14. sep 2010

@okcelok nooo, děkujuuuu, ale zatím bojim, minule tam taky byla a já pak byla těhu jen týden, tak teď uvidíme co krev, až v pátek ☹

rozinka007
14. sep 2010

@maahuliena to 3denní 12buněk a 2denní 8buněk

okcelok
14. sep 2010

@rozinka007 samozřejmě chápu,dokud nebude srdíčko,tak se budeme strachovat!!!A pak zase a zase a zase!!Ale to k mateřství patří!!!

maahuliena
14. sep 2010

@rozinka007 tak jeden určite zabojoval... 😵 treba veriť, že to dobre dopadne.. 😉 ..mne vkladali 2. 4bunkové embrya 🙂

lilinka81
14. sep 2010

@maahuliena no aj tie tvoje zabojovali 😉 , mne tiez vkladali take mladucke embryjka v piatok 🙂 🙂

maahuliena
14. sep 2010

@lilinka81 veru, sme vďační aj za toho jedného drobčeka, verím, že tebe to dopadne rovnako ako nám 😵

7bambulik9
14. sep 2010

@lilinka81 a ty si tiež v Plzni? Ako sa to centrum volá?

7bambulik9
14. sep 2010

@lilinka81 a nevieš čo ich to tam vyšlo po finančnej stránke?

rozinka007
14. sep 2010

děkuju všem za palečky a všem strašně moc přeju ať brzy vidí pořádné dálnice, pak srdíčko, pak .¨..............však víte 😉
dobrou noc a zítra odpolko se zase nahlásím 😔

78marcela
15. sep 2010

Všem přeju dobré ránko, milé spolubojovnice 🙂 🙂 🙂

lilinka81
15. sep 2010

@7bambulik9 nie ,ved ja som v Gin five,pisala som ti ze mam s nimi tiez zlu skusenost,ale mame tam veela mrazacikov 😒 ,.....vola sa to myslim nejak Narat Plzen...a vyslo to byby vraj 35-tis. ck....

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre