Všetko o KET. Ako prebieha? Koľko trvá?

alakova
18. máj 2007

ahojte,chcela by som vas poprosit,aby ste mi napisali nieco o KETe. Ako prebieha cela liečba,kolko dni,kedy je transfer,či je po tom potrebna PN.

kuspitka
15. jan 2013

@liviah lebo uz sme mali pocit,ze tam ide skor o peniaze a zas manzel ma problem a IUI je v heliosr pre nas drahe.

liviah
15. jan 2013

@makovicka53 Ahoj , aj my chodime do Heliosu a sme maximalne spokojní 🙂

kuspitka
16. jan 2013

@liviah aj my sme tam chodili este,ied robila tam Gatova,ale kvoli peniazom sme museli ist do ineho entra...

liviah
16. jan 2013

@kuspitka chápem to. Aj my sme na prvom IVF boli u Gatovej - bola tak úžasná, je mi ľúto ze už tam nie je , ale teraz chodíme ku Krajkovicovi- a tiež nemôžem povedať žiadne krive slovo🙂 moc držím palceky nech to vyjde

kuspitka
16. jan 2013

@liviah tak ,keby IUI tam nebolo tak drahe tak by sme tam ostali,ale je velmi to drahe tam....som rada ,ze Gatova je v Iscere bola mi ori poslednom IVF a mala som stastie ale dopadlo to,ako dopadlo...

makovicka53
16. jan 2013

@liviah a uz si tam otehotnela? v akom si stadiu teraz? 🙂
@kuspitka Gaťová je v Iscare? ja mam info, že si otvorila vlastnu gyn. ambulanciu

kuspitka
16. jan 2013

@makovicka53 hej mavlastnu ambulancou,ale chodi aj do Isceru.mne robila ET ona spolu z galom v tedy ta,bola prvy krat.ja som ostala tehotna hned 3IVF v Iscare

makovicka53
16. jan 2013

@kuspitka no to je super.... v tomto kole ti drzim palceky 🙂 ...ja v heliose este ani raz ☹ ....tiez planujem vo februari KET

kuspitka
16. jan 2013

@makovicka53 kolko krat si bola na IVF

basenkamasenka
16. jan 2013

@makovicka53 fajn tak ked sa mi to tentokrat nepodari, asi pojdem tam. Drzim palce makovicka, ja idem cca o tyzden na KET tak dufam ze tentokrat sa nam to podari... 🙂

makovicka53
16. jan 2013

@kuspitka 2x IVF a z toho 2. kola mame 5 mrazacikov....tak dufam, ze sa ujme 🙂

makovicka53
16. jan 2013

@basenkamasenka drzim ti palceky....musi to vyjst...aj beries nejake lieky pripadne bylinky?

kuspitka
16. jan 2013

@makovicka53 ja beriem len kyselinu listi ato je vsetko

makovicka53
16. jan 2013

@kuspitka ja tiez a este alchemilkovy caj...uz si bola na kontrole sliznice?aku si mala vysku a ked ides mat vklad?

kuspitka
16. jan 2013

@makovicka53 idem v piatok a dost sa bojim,ako to dopadne..ty ides kedy?

makovicka53
16. jan 2013

@kuspitka ak si dobre pamätam ty si nemala problem s rasom sliznice nie? drzim palce ...ja idem vo februari, ale s estrimaxom

kuspitka
16. jan 2013

@makovicka53 hej nemala som problem....preto mi dali bez toho.zajtra idem ku mojmu gynekologovi o desiatej tak drzte palce.

makovicka53
16. jan 2013

@kuspitka jasne neboj...ja idem v piatok prevenivne zmerat ako rastie, lebo beriem aj homeopatika

kuspitka
16. jan 2013

@makovicka53 aj ja idem v piatok do martina..

liviah
16. jan 2013

@makovicka53 ja mám za sebou jedno IVF - úspešne - mame prekrasneho dvojročného synceka a v novembri som bola na KET- úspešne, ale žiaľ v 8tt sa babenko prestalo vyvíjať - 20.12. my robili kyretaz, takze v marci chceme ísť na ďalšie KET. Mame este 5 mraziacikov. Drzkam palce 🙂 moc

lucmora
16. jan 2013

holčiny mohu se přidat? jsem nyní po 3 KET, i ET ani nedošlo měla jsem hyperstimulák ☹. Kety se nám nedaří, už jsem z toho neštastná,stále ty plané naděje ted to výjde a pak jenom zklamání. kde je chyba? máme vyš.embrya imuno u mě i partnera o.k. jen se mi zdá mě prostě nenastimulují bud tak jak by mělo, a v jednom případě se vše zadařilo, jenom embryo se přestalo vyvíjet,takže HCG klesalo.. Ted jsem asi 7 den po ketu, nevyšlo to... testy i moje vlastní pocity mě v tom usvědčili. Už jsem přeci jenom trochu zkušená, poznám to na svém těle. Chystáme se tedy na 3 IVF bojím se co mě zase čeká.. Taky máte někdo taková trápení.Já už jsem z toho na palici ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ a to dvě zdraví dětičky mám doma a ted nic a nic už přes rokl.

kuspitka
16. jan 2013

@liviah uz ti prisla mms po kyretazi?

lucia2505
16. jan 2013

@lucmora Ahoj, mne zatiaľ nevyšiel jeden ET a čaká ma KET, takže až toľko sklamaní som ešte nezažila, ale keby som bola na tvojom mieste a mala by som doma už dve detičky, tak by som bola asi najšťastnejšia na svete a ani by som už ivf neriešila, keby mi to stále nevychádzalo...zbytočné stresy a sklamanie a podľa mňa zbytočne, keď máš doma dve detičky...ale samozrejme držím palce, aby to do tretice vyšlo 🙂

liviah
16. jan 2013

@kuspitka ahoj moja, práve som Ti chcela písať 🙂 práve dnes som dostala- moc ma to teší , presne na 28 den po kyrete.

kuspitka
16. jan 2013

@liviah tak super,ja som dostala az na 45 den.tera som mala 4mms ,nechcela som ist na KET po 3mms.teraz sa uz na to tesim.zajtra idem ku mojmu gynekologovi a poprosim ho nech mi urobi sono.

liviah
16. jan 2013

@kuspitka moc držím palce, nech je sliznica krásna 🙂 , aj ja som ostala prekvapena, ze presne na 28 den, lebo som to nečakal . Dr. mi povedal, ze dostanem tak cca o 6 týždňov, ale ze môže to byt aj neskôr a ked som volala do centra o výsledky z kyretaze, povedal mi ze v marci sa môžem prísť ukázať na 14 den cyklu- na sono - kukne sliznicu a uvidíme. Moc sa teším, ja by som najradšej išla už tento mesiac 🙂 ale musím byt trpezliva .

lucmora
16. jan 2013

@lucia2505 Proč myslíš? Někdo má třeba jedno tak taky myslíš, že druhý nemusí řešit když už jedno má? To je podobné akorát s tím,že mám dvě. Vím,jak jsi to myslela, že někdo nemá žádné, to chápu,ale ta touha je stejná. Mateřské pudy neoklamu, strašně bych chtěla 3 mimčo, je na tom něco špatného?

liviah
16. jan 2013

@lucia2505 luci držím palce, aj ja som po neúspešnom KET - ono úspešne bolo ale v 8tt sa prestalo vyvíjať - ďakujem Bohu za krasneho synceka z 1.IVF 🙂 v marci sa chystané na druhé KET

kuspitka
16. jan 2013

@liviah joj moja len sa bojim trosku toho vsetkeho,ale uvidime.neboj ubehne ti to velmi.

liviah
16. jan 2013

@kuspitka daj vediet akú si mala sliznicu, moc budem držať palceky 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre