Všetko o KET. Ako prebieha? Koľko trvá?

alakova
18. máj 2007

ahojte,chcela by som vas poprosit,aby ste mi napisali nieco o KETe. Ako prebieha cela liečba,kolko dni,kedy je transfer,či je po tom potrebna PN.

pet1308
29. jan 2013

@kuspitka skúsim ho odfotiť, ale neviem, či to tam bude vidieť, ale radšej ešte počkaj aspoň do 7.-9. dňa a budeš mať istotu 😉 lebo embryjko sa môže aj neskôr zahniezdiť, tak aby si ešte nestresovala. Ja som len zo zvedavosti chcela skúsiť, lebo som tu o jednej čítala, že už na ten 5.deň sa jej ukázal duch.

kuspitka
29. jan 2013

@pet1308 mne,ked som bola teraz tehotna tak uz som mala test // na 4den 🙂

pet1308
29. jan 2013

@kuspitka wau, super 🙂 ale to si mala 2 embryjka, však? to sa museli zahniezdiť hneď v deň vkladu.

kuspitka
29. jan 2013

@pet1308 hej to som cakala dve...aj pri prvom aj druhom som mala tieto bolesti

pet1308
29. jan 2013

@kuspitka začala som testovať s testami Rapiclear, ale podľa mňa nie sú také citlivé, predtým som testovala s Gravitestami a tie mi ukazovali silnejšie čiarky, no teraz som ich už nezohnala, tak keď už som s nimi teraz začala, tak som aj pokračovala, aby som mohla porovnávať.

kuspitka
29. jan 2013

@pet1308 ja som si kupila ine testy

pet1308
29. jan 2013

kuspitka@ A dobre si urobila, dokonca tie najlacnejšie testy ukážu silnejšie čiarky ako tie drahšie, ten Rapiclear by som si už nekúpila.

mm13
29. jan 2013

@pet1308 gratulujeeeeem ... ako dlho ta bolelo bucho lebo ja mam 8 den po et a stale pobolieva. zajtra mam dstat mrchu tak mam uz aj stach.

zdalu
29. jan 2013

Ahoj holky,chci se zeptat.6.12.jsem byla na ET ktery bohužel nevyšlo minulý pondělí jsem byla na revizi 😢 zatim si chceme dat pauzu ,ale chci se informovat jak to bude dal.Za jak dlouho muzu jit na KET,jestli se pichaji zase injekce,cena atd...děkuju za informace a přeju všem jejich vytoužené miminko

pet1308
29. jan 2013

@mm13 ďakujem 🙂 bruško ma pobolieva ešte stále, čo ma niekedy aj ukľudňuje, že sa maternica stále zväčšuje a Zmrzlinka rastie, tak držím palce, aby to bol dôvod aj u teba 😉 a test si si ešte nerobila?

pet1308
29. jan 2013

@zdalu Ahojky, mne po revízii odporučili KET až po 3 mesiacoch, teda aby boli aspoň 2 cykly a na ten tretí by si už mohla ísť, ak maternica zhrubne, inak pred KET si nič nepicháš a ak nebudeš mať problém s rastom sliznice, tak ani nič neužívaš, ale ak neporastie, tak od 1.DC sa užíva Estrimax a po kontrole na 14.DC ti nasadia Utrogestan na vkladanie a ak máš 5-denné embryjká, tak vklad by bol na ten 19.-20.DC. Inak my sme za KET zaplatili 160€.

zdalu
29. jan 2013

@pet1308 moc děkuju za informace,ja si pravě ted asi budu chtit dat od všeho pauzu.No uvidime zatim je to všechno čerstvý,tak třeba za ty 3měsice to bude lepší,uvidime.Ja piju kontryhel,tak snad ta děložní sliznice bude pěkně narustat.JEN 1660 EURO?TO JE NA NAŠE ANI NE 4000KČ?JA MYSLELA,ŽE TO STOJI KOLEM 7000-8000KČ,MOŽNA NA sLOVENSKU JE TO ASI MIN

zdalu
29. jan 2013

@zdalu opravuju 160

pet1308
29. jan 2013

@zdalu no aspoň v Heliose to tak stojí, v iných centrách neviem. Ja som išla po 4 mesiacoch, na revízii som bola začiatkom septembra a na KETe teraz v januári.

zdalu
29. jan 2013

@pet1308 tak moc děkuju za informace a přeju at se miminku v bříšku daří

pet1308
29. jan 2013

@zdalu za máličko 😉 a ďakujeme 🙂

mm13
29. jan 2013

@pet1308 este nie ale ak nedostanem mrchu tak asi budem testovat ... 🙂

pet1308
29. jan 2013

@mm13 tak nech je tam pekná druhá čiaročka 😉

kuspitka
30. jan 2013

@zdalu ja som musela pichnut pred vlozenim embria pregnyl.lebo som isla bez liekou.
Ja som isla som po kyratazi az po 4mms..

martuska00
30. jan 2013

ahojte baby nezostal niektorej ULTROGESTAN alebo PREGNYL

nelly3
30. jan 2013

@kuspitka
prosim ta preco sa picha ten pregnyl pred KET? ja som vzdy isla s liekmi, teraz ideme vyskusat bez nich a tiez na 14DC pichnut pregnyl 😕 naco je to dobre? diky 😉

kuspitka
30. jan 2013

@nelly3 aby ti praskol folikul a tvoril sa to hormon.ja som mala slyznicu na 13 den 8mm.
Ked beries exstrimax tak ten hormon dostavas a v tedy sa pregnyl nepicham

kuspitka
30. jan 2013

@martuska00 potrebujes ho surne?

basenkamasenka
30. jan 2013

@pet1308 no super, ja som si nakupila presne tie ruzove rapid clear 6 ks 😖 Ako vidim na fotke oproti ostanym nie je na nom nic vidiet. ale gratulujem a drzim palce 🙂

pet1308
30. jan 2013

@basenkamasenka Ďakujem 🙂 aj tebe držím palce 😉 a tie testy si radšej urob až neskôr, aspoň od 9.dňa, keďže mne na 7.nič neukázal.

basenkamasenka
30. jan 2013

@pet1308 dakujem strasne si ma potesila, dnes rano som totiz nevydrzala a testla som sa (6 den po KET) a absolutne nic -presne tu ruzovu kazetu som pouzila a vyzeral ako ten tvoj na 7 den. Naozaj nema zmysel sa testovat prilis skoro ale vidim ze ani ty si nevydrzala 😀

pet1308
30. jan 2013

@basenkamasenka veru ani ja som nemohla vydržať 😀 a chcela som len zo zvedavosti skúsiť, či náhodou už na 5.deň niečo ukáže, ale ukludňovala som sa, že ak nič neukáže, tak je to ešte skoro. Len ešte počkaj 😉

kuspitka
30. jan 2013

@basenkamasenka skus si kupit mama test,mna ta ruzova oklamala uz vela krat..

basenkamasenka
30. jan 2013

@kuspitka dakujem, skusim vydrzat do pondelka ale bude to tazkeeee 😝 ty sa este nemozes testovat kvoli pregnylu,hm? Citis nieco? Ja fakt neviem, som napchata hormonami zhora/zdola a uz sa nevyznam co je ucinok leikov a co moze byt tehu. Prsia ma bolia rovnako ako tyzden pred KET (brala som az 2 druhy hormonov) a maternicu tiez citim nejake tlaky ale netusim ci to tiez nie je vedlajsi ucinok hormonov 😒

kuspitka
30. jan 2013

@basenkamasenka tak mnaboli spodok,ako keby som mala mms a stale som hladna,krize ma bolia

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre