Všetko o KET. Ako prebieha? Koľko trvá?

alakova
18. máj 2007

ahojte,chcela by som vas poprosit,aby ste mi napisali nieco o KETe. Ako prebieha cela liečba,kolko dni,kedy je transfer,či je po tom potrebna PN.

78marcela
14. apr 2014

@smoulinka13 tak to už chápu. Naprosto. Jejda, já už bych tak chtěla mít je vevnitř.. Strašne se to táhne

smoulinka13
14. apr 2014

@78marcela no mi hovor...to cakane je hrozne..odpocitam dni do vkladu, a potom ten pocit ze je embryko u mna to je na nezaplatenie..i ked sa clovek boji ako to dopadne

78marcela
14. apr 2014

@smoulinka13 tak ať nám to vyjde a čekání uteče a pak tehu..

smoulinka13
14. apr 2014

@78marcela tak tak 🙂 uz len pozitivne vysledky

adka1001
15. apr 2014

@smoulinka13 my máme takisto troch mrazáčikov a bola som a aj som rozhodnutá dať si dve a potom jeden. ja takisto mávam nepravidelné a trvajúce mesiačikovanie cca 6 dní. samozrejme,že dám vedieť. aké lieky ti predpísali na stimuláciu?

smoulinka13
15. apr 2014

@adka1001 ja teraz uzivam Estrimax od 1 DC kvoli sliznici a potom budem brat dufaston 2x1, ty mas co?

pavlina1976
15. apr 2014

@78marcela Ahoj Marcelko, tak já tě budu s mrazáčkem následovat 😉 . Chtěla bych jít hned v červnu 😉

pavlina1976
15. apr 2014

Ahoj děvčátka, mám za sebou 3 IVF a poprvé se podařili sněhuláčci 😉 . Máme zamraženo 5 mimi na 4 slánkách - doufám, že se to tak jmenuje 😀 . Takže mě teď čeká poprvé ket. Nyní čekám na ms po nevydařeném IVF (na testíku čárky, ale hcg 20,2 ☹ ). Takže můžu jít hned v červnu? Děkuju za rady 😉 . Ket je asi trochu jiný než když jsou čerství broučci, že?

78marcela
15. apr 2014

@pavlina1976 Ahoj Pavli, četla jsem to včera, že se miminku nepodařilo udržet..proč nejdeš hned v květnu se mnou\?

78marcela
15. apr 2014

@pavlina1976 Pavli, já hned když se nepodařilo, tak jsem hned jak přišla ms začala stimulovat na ket. takže mi vychází, že bys mohla jít hned v květnu...taky čekám na menses a začnu stimulovat na ket

pavlina1976
15. apr 2014

@78marcela Aha, tak to můžu jít hned v květnu. Teď záleží na tom kdy přijde ms. Myslím, tak neděle, v úterý jsem přestala brát utroš a fraxiparin. A to se stimuluje při ms? Já mám ms pravidelně i ovuluju takže jsem si myslela, že mi dají jen něco na sliznici a zhruba v polovině cyklu si pojedu pro mimi 🙂 . Co se bere za léky?

78marcela
15. apr 2014

@pavlina1976 Zavolej si do centra. Oni ti řeknou. Já fakt nevím. já nemívám ms, nic, takže u mě všechno na stimulaci...takže ti třeba můžou udělat ket v nativu. Zavolej tam hned. Mě ms přišla většinou do tří dnů a hned od druhého dne jsem začala brát léky na ket

78marcela
16. apr 2014

@pavlina1976 Tak co, volala jsi do centra?

pavlina1976
16. apr 2014

@78marcela Jj volala. Mrcha ještě nedorazila, tak musím jít zítra ještě na kontrolní krev 😒 . Jinak mi doporučili nejít do toho teď hned, když vlastně teď ty mimi s ms budou odcházet, mám nechat proběhnout jednu ms. Takže mi pošlou recepty a při další ms(tedy koncem května) začenu brát estrofem a 11DC utz a pak si pojedu pro broučka 😉 . Takže někdy první půlka června. Už se těším. Chápu co myslíš, tím, že se to vleče. Takže ty nám pěkně začneš tu vlnu // 😉

78marcela
16. apr 2014

@pavlina1976 Aha...takže pak řízený KET...strašně věřím, že to ted vyjde. Vleče se to, no jo no, musímě vydržet. Já jdu zítra ke své doktorce, na kontrolu, doufám, že bude vše v pohodě a že nenajde nic, co by vadilo KETu. Na to květnové datum se úplně upínám, nemůžu se dočkat...dej vědět, co zítra na krev. Na druhou stranu je dobře, že nemusíš na revizi.

pavlina1976
16. apr 2014

@78marcela Jj to máš pravdu Marcel, poprvé právě jak jsem měla zamlklé těhu tak jsem musela na revizi a to bylo děsný. Přeci jen další narkoza a zásah do těla ☹ . Je lepší když je to takhle než později no ☹ .
Jé tak to se moc těším, ty v květnu a já pak za tebou tři týdny 😉 . Věřím, že teď si to ti naši broučci vybojují až do konce! Žádné vzdávání boje nebude 😀 .
Píšeš řízený Ket co to je Marcel?

78marcela
16. apr 2014

@pavlina1976 No to je právě přes ty léky, aspon myslím...že bereš něco na stimulaci, všechno ti řídí.. Ale pokud se pletu, tak mě někdo opravte, nejsem si jistá, je to jenom moje dedukce, oni vždy mluví o ket v nativu a o ketu řízeném...takže z toho jsem si to vydedukovala já takto.

pavlina1976
16. apr 2014

@78marcela jj to máš asi pravdu Marcelko, pudu píchat i 3 injekce pregnylu.....

78marcela
16. apr 2014

@pavlina1976 aha...to jsem ráda, že mě ten pregnyl ted ani nečeká...zatím beru jenom medrol a noretisteron a i tak mi je docela blbě.

pavlina1976
16. apr 2014

@78marcela Tak to já zase neznám tyhle léky 😉 . Asi raději řízený Ket pro mě, hlavně myslím kvůli věku 😒 . Už, aby přišla ta mrcha měla jsem to za sebou. No zítra musím ještě jednou na tu krev, myslela jsem, že počkám na ms a bude to, ale v caru chtějí potvrzení, že to kleslo ☹ . No musíme věřit, že mezi těma pěti na nás ten jeden bojovník čeká! To budou nervy 😠 . Ach jo, no musíme hold bojovat dál no. Už jsem věřila, že to bude tentokrát úspěšný 🙂

pavlina1976
16. apr 2014

@smoulinka13 Ahoj, jsem tu ve skupině nová, neb poprvé se nám zadařili mrazáčci. Takže v červnu jdu na první KEt, jsem šťastná, že se nám na poslední pokus podařilo 5 sněhuláčků 😀 . Taky jsem se zařekla, že příště už nebudu testovat! Tak jsem taky zvědavá jak to vydržím 😉 . Moc drží pěsti, aby se zavrtali a pustili až za 9 měsíců 😉

adka1001
16. apr 2014

@smoulinka13 ja mám estrofen 3x2 od 1 DC a potom budem mať utrogestan. len sranda je tá, že ten utrogestan nie je možné nikde zohnať len ako v lekárni sídliacej v budove gynfivu. od toho estrofenu mám nafúknutý žalúdok. a ty už máš dieťa alebo sa snažíte o prvé?

adka1001
16. apr 2014

@pavlina1976 Budem držať päste, aby sa ti všetko podarilo. Neboj, vydržíš netestovať. Aj ja som pri prvom pokuse mala chuť si testnúť, ale potom mi zostalo tak špatne, že som na to ani nepomyslela.vôbec by ma nenapadlo,že by sa to mohlo podariť na prvýkrát. Neboj,určite sa to podarí.

pavlina86
16. apr 2014

Ahojky holky ,tak my jdeme na náš 1 KET v květnu.Máme 3 mrazáčky. S 1IVF. Teď čekám na MS a od 1 dne mám brát estrimax a potom utrogestan.A vůbec nevím kolik jich nechat zavést? 😒 Jak to máte vy?

pavlina1976
16. apr 2014

@adka1001 Ahoj, děkuju 😉 . A kdy si jedeš pro broučky? Necháš si dát tedy dvě? 😉 . Věřím, že se nám to tady podaří všem, a že budeme hlásit postupně // 😀 . Také mám estrofem 3x1. Mě to čeká v květnu 😉

pavlina1976
16. apr 2014

@pavlina86 Ahoj, my také jdeme poprvé na Ket. Nikdy jsme mrazáčky neměli a na poslední pokus IVF se stal zázrak a máme 5 sněhuláčků 😀 . Mám z toho velikou radost, protože jinak by to byl pro nás konec ☹ . Tak i když se teď po IVF bohužel nezadařilo - biochemické těhotenství, tak věřím, že mezi těmi pěti je ten pravý bojovník či bojovnice a že se nám to podaří. Hodně štěstí! 😉 . Kolik si jich měla teď u sebe? Já asi nechám tedˇ zavést jednoho broučka 😉

78marcela
16. apr 2014

@adka1001 To tedy obdivuju všechny, které netestují, já bych to nezvládla, začínám vždy strašně brzy...
@pavlina86 pokud už máš zamražené, tak bys měla vědět po kolika to mrazili. Po tolika to budou rozmražovat a tolik ti dají...nebo tak je to aspon u nás.

smoulinka13
16. apr 2014

@pavlina1976 ahooj tak nAm ket vyjde priblizne rovnako, ja idem predbezne ns vklad buducu stredu a kolko si davas? Ja chcem dve

smoulinka13
16. apr 2014

@adka1001 ja som prve dva pokusy mala utrogestan teraz nie je tak skusim dufastin. A dieta este nemame dlho sa nedari :((

pavlina1976
16. apr 2014

@smoulinka13 No ja jdu na ket koncem května, tak první polovinu června bych broučka měla mít u sebe 😉 . Já dám asi jedno. Teď jsem na poslední IVF měla dvě, ale měla jsem poprvé zamlklé těhu,pak nic a teď biochemické a četla jsem, že je lepší když je víckrát nezdar, že se zakousne mimi a nevyvíjí se, že je lepší dávat jedno no 😕 . Tak se ještě poradím s doktorem. Jsem moc šťastná, že se ty mrazáčci povedli, fakt zázrak 😉 . Já doufám, že mezi nima je jeden, který k nám bude chtít 🙂 . Držím nám moc pěsti, aby se nám povedlo všem konečně vytoužené mimi 😉 . Ta cesta je fakt o nervy, je to náročné, nejen na peníze, ale hlavně na psychiku ☹ .

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre