Všetko o KET. Ako prebieha? Koľko trvá?

alakova
18. máj 2007

ahojte,chcela by som vas poprosit,aby ste mi napisali nieco o KETe. Ako prebieha cela liečba,kolko dni,kedy je transfer,či je po tom potrebna PN.

fiallinka
16. mar 2009

holky, chci se zeptat, ale myslím, že tady někoho takového nenajdu - je tu někdo, komu se ivf povedlo a chtěl poté co nejdřív další dítko z KET? Jde mi o to, jestli je při ket nutné nekojit...

Ale chápu, že většinou čekáte na své první, takže mi asi neodpovíte ☹, ale i tak všem držím palce 😉

m.aa.b
16. mar 2009

Ahojky cholky

Aliiii čárečka je moc krásná 😉 😉 😉
a Sanusko Ty je máš taky pěkné 😉 a kdy budeš mít fotečku ?
\já jsem to dnes taky zkusila 😔 😔 ☹ ☹ a nic ani po hodině ani po dvou ani po třech... nic ani náznak a to jsem 9 den po KET ☹ ofiko mám testovat až příští úterý, ale posledn+ jsem měla slaboučkou už 7 den po KET, tak mám takový pocit .........

Ale vám držím palečky 😉 😉 😵 😵 😵

aliiik
18. mar 2009

fiallinka: tak s tímhle zkušenost opradu nemám. Sama čekám na první 🙂
Nejlepší bude se poradit v caru, tam ti určitě řeknou co a jak.... 😉

katuska23
18. mar 2009

ahoj holky,tak my už to máme za sebou byl to mega bojovník jakoby věděl že je sám 😅 bylo to to nejkrásnější co jsem zažila

bonsai
18. mar 2009

katuska..tak držím palčeky..aj my sme si domov doniesli len jedného bojovníčka, ktorý dúfam s nami bude bojovať najbližších 9 messiacov 😉

aliiik
19. mar 2009

katuska23 a bonsai je jaro, bojobníci si to vybojují, věřte 😵
držím Vám palečky

katuska23
19. mar 2009

holky je to divné ale já se chovám jako dřív,rozhodně celý den neležím....

aliiku jaktože nemáš změněnnou vizitku?

ili5
19. mar 2009

Dobrý den, omlouvám se, že vám se lezu. Velká prosbička. Bral někdo z vás po KETu Divinu? Já beru 3x denně a Utrš 2-2-2-. Dnes jsem po 11 dnu a test negativní. Ještě nekrvácím, měla jsem v neděli 28 den. Chtěla jsem se zeptat zda nedrží Divina menzes. Už tomu moc nedávám. Měly jste taky 11 den negativní a nakonec se chytlo? Měla jsem jen 1 bojovníčka. ☹ Děkuji a přeji samé 2//

aliiik
19. mar 2009

katuska23 ještě jsem ji neměnila protože až teprve zítra jdu na utz. Nechci předbíhat dokud neuvidím srdíčko. 🙂

ili5 ahoj, neboj, nerušíš. Já jsem divinu vůbec nebrala a ani ji neznám. Sama beru Ethynilestridaol a Utrogestan a povedlo se, ale až na po 3. Při těch prvních 2 neúspěšných pokusech se mi MC dostavila cca až ve 32DC. Držím palec, třeba se mimísek jen pomalinku vyvíjí a ještě to není poznat na testech 🙂

ili5
19. mar 2009

Děkuji moc, embrijko bylo malé a začlo se až na druhý den dělit, takže je pomalé. Snad se ještě drží. Já mám dnes 32DC. Zatím nikdo Divinu nebral, divné, že se nenašla jediná dušička co by to brala. Je to na růst sliznice, snad mi to nezapomněl vysadit po KETu, napsal dál pokračovat. No uvidím v pondělí na krvi. Děkuji, papa 😉

bonsai
19. mar 2009

aliiik..aj ja som si tak povedala, keď som sa rozhodovala, kedy pôjdem na KET..tak dúfam ... 😉
katuška..ja síce ležím..ale to je skôr relaxačné polihovanie..a hlavne dospávam...čítam už nazbieranú kôpku časopisov..a chystám sa na knihy..ale nezanedbávam domácnosť..veď poriadok musí byť 😀 a papkať tiež musíme.. 😀
ili5..nepoznám Divinu..ale musíš veriť.. 😉

snahapada
8. apr 2009

je tu nekdo

luciik
8. apr 2009

Jáááááá 😀

snahapada
8. apr 2009

TO JE DOBŘE JA JDU ZITRA NA DRUHY ket TAK MI DRŽ palce

snahapada
19. apr 2009

tady nikdo neni............................................................................................................................................................................................................................................................................................................................cooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooookde je kdoooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo

monajs
22. apr 2009

Ahoj snahapada.
Tak jak se cítíš? 🙂 Kdy budeš testovat?

snahapada
11. máj 2009

jdu tet v sobotu na treti KET tak pak se ozvu

lyndus
12. máj 2009

fiallinka mno mam kamosku, ktore ostala tehu po prvom IVF, ma krasne dievcatko a chcu teraz druhe babatko... v centre jej vraj povedali, ze az po roku od porodu su ochotny urobit KET, viem, ze ona brala Parlodel na znizenie prolaktinu a zastavenie laktacie od malej 11. mesiacov, lebo mala problemy s vysokym prolaktinom a babatko by sa neuchytilo, takze moja rada, chod za gyndosom, aby ti zobral krv na prolaktin a on ti povie, co dalej...ale podla mna budes musiet prestat kojit, ale ja niesom odbornik 🙂

aliiik
18. máj 2009

Ahoj! Držím palec všem co se snaží o miminko, ať Vám to výjde. Vůdči KET jsem byla skeptická, ale u nás se to podařilo na třetí pokus. Tak ať o vyjde i Vám 😵 😵 😵

ripmajka
20. máj 2009

nech máš pravdu aliik. Ja som bola 2x na KET a nevyšlo. Ďalší bude v auguste. Ale keď čítam pokec niektorých báb asi je to zrejme celkom v norme , len nech sme už tehulky. 😉

macous
25. máj 2009

Ahoj holky,
jdu jen odpovědět Fiallince - já jsem teď těhulka po IVF a máme ještě tři mrazáčky, takže budu chtít jít na ketík pak co nejdříve - bude to asi jakmile odkojím, což plánuji tak do 3/4 roku věku miminka. Dětičky chci klidně 2 roky po sobě 😀 😀 ale protože mám zatím mimi v břiše, tak se mi to snadno plánuje, uvidíme potom 😵

Ostatním snažilkám držím palečky a těhulkám samo že taky 😉

monajs
6. jún 2009

Snahapada,myslím na Tebe.

Mně přerušili minulý týden přípravu na KET - nízká a škaredá sliznice.Každý den teď očekávám MS a jdeme začínat nanovo 🙂

monajs
10. jún 2009

Ahoj holky,
tak MS včera dorazila a příští pátek máme kontrolní UTZ. 🙂A pak šupito na KET

Snahapadá,dej o sobě vědět 😕

janik8774
19. jún 2009

monajs - tak co UTZ ?
V pohodě?

dr.janinka
19. jún 2009

Aky je presny postup pri KET? V pripade, ze sa berie estrofem, od kedy sa berie a ako dlho? Chodí sa aj na kontroly a aake dne cyklu? Priblizne kedy je transfer? Ktory deň?

iveb
19. jún 2009

Tak Estrofem resp. Estrimax sa berie od 2.dňa MS , to musíš ísť na UTZ berie sa väčšinou 2x1tbl.a berie sa až dovtedy kým sliznica nie je dostatočne veľká. Ja som bola teraz na KET na 17.deň cyklu. Sliznicu som mala 13,2mm a od 12.dňa som brala Estrimax3x1 tbl. a Duphaston 3x1 tbl. Táto kombinácia liekov sa berie až do prvej akcie srdiečka.

monajs
21. jún 2009

Ahoj holky,

Janik: tak UTZ celkem dobře - furt mám nízkou sliznici 7,2,takže v úterý další UTZ.Doufám,že ta mrška ještě aspoň 1 mm poroste-říká Mudr.A transfer by měl být v pátek-tak snad mimísci to rozmražení ve zdraví přečkají 🙂

Dr.janinka: Já beru Estrofem teď poprvé - tak nevím jak dlouho ho budu baštit.Jinak transfer mi tentokrát vychází na 18 DC.Tak uvidíme 😀

Snahapada - vidím v pase,že jsi těhulka 😀 tak gratuluju!!! 😀

krista
25. jún 2009

Ahojky,
chtěla bych vás informovat o novince - po dosažení 10000 příspěvků už není nutné zakládat nové téma.
Pokud už vás někdo informoval, tak se omlouvám za opakování a děkuji za pochopení.

Krista

janik8774
30. jún 2009

monajs -
tak jak to je s tebou?
Už máš po transferu?

cisielko
1. júl 2009

Ahojte...ja by som sa chcela opýtať aký je rozdeil medzi KET a ICSI...snažila som sa niečo dopátrať aj na nete...ale zatial neúspešne

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre